NAJWYŻSZA JAKOŚĆ KINA DOMOWEGO DLA KINOMANIAKÓW

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie obrazowania1 i wiemy, jak uzyskać projekcje wysokiej jakości. Niezależnie od tego, czy jesteś kinomaniakiem czy kibicem, pokochasz nasze najnowsze projektory UHD z technologią optymalizacji 4K do kina domowego2.

POBIERZ BROSZURĘ

Zaawansowane, oryginalne, innowacyjne produkty

Od ponad 10 lat firma Epson jest liderem na globalnym rynku producentów projektorów1. Nasze najnowsze projektory wykorzystują wiele najnowocześniejszych technologii, zapewniając niezrównane wrażenia i fantastyczną jakość kina domowego.

Ustaw scenę

Spraw, by Twój dom stanął w centrum akcji dzięki domowym projektorom firmy Epson. Teraz niezależnie od tego, czy oglądasz mecz, legendarny film lub ulubiony serial, czy grasz w najnowszą grę wideo — dzięki dużemu obrazowi na pewno będzie to wyjątkowa rozrywka. Zaproś rodzinę i przyjaciół, by razem z nimi dzielić te niezapomniane chwile.

Po co się ograniczać rozmiarem 55 cali (140 cm) ekranu telewizyjnego? Ciesz się projekcją o wielkości do 300 cali (762 cm)!

Kinomaniacy mogą oglądać swoje ulubione filmy dokładnie tak, jak tego chciał reżyser, wybierając odpowiedni współczynnik proporcji obrazu. Nasze najwyższej klasy modele2 zapamiętują do 10 różnych ustawień pozycji obiektywu, aby móc łatwo wybierać odpowiedni współczynnik proporcji obrazu jednym naciśnięciem przycisku.

Film 16:9 na ekranie 2,4:1
Film 2,4:1 na ekranie 2,4:1

Elastyczny montaż i idealnie wyraźna projekcja w każdych warunkach oświetleniowych

Uważamy, że konfiguracja projektora musi być prosta. Dlatego nasze projektory można w prosty sposób umieścić w dowolnym miejscu. Konfiguracja jest szybka i prosta — w ciągu kilku sekund można doskonale dopasować obraz dzięki opcjom zoomu optycznego, przesunięcia obiektywu w pionie i w poziomie oraz możliwości korekcji geometrii. Ponadto dzięki zastosowaniu silników sterujących zoomem, ostrością i przesunięciem obiektywu nasze najwyższej klasy modele2 są jeszcze bardziej elastyczne i łatwe w obsłudze. Teraz możesz uzyskać obraz o szerokości 100 cali (254 cm) z odległości zaledwie trzech metrów na dowolnej pustej ścianie i każdym ekranie.

Oświetlenie może wielokrotnie zmieniać się podczas wyświetlania filmu, dlatego projektory muszą utrzymywać zmienne poziomy kontrastu, by zachować najwyższą jakość obrazu. Nasze projektory do kina domowego zapewniają wysoki współczynnik kontrastu dynamicznego aż do 1 000 000:1. W połączeniu z panelami C2fine nasza wysokowydajna funkcja automatycznej przysłony zapewnia optymalny kontrast i jasność we wszystkich scenach, zarówno ciemnych jak i jasnych, wydobywając perfekcję obrazów o rozdzielczości 4K3 UHD.

Jaśniejszy, żywszy obraz

Sama jasność bieli nie gwarantuje wiernego odwzorowania kolorów. Dlatego właśnie technologia 3LCD, która znajduje zastosowanie w projektorach firmy Epson, pozwala na emitowanie równie silnego strumienia światła zarówno białego, jak i barwnego. Producenci jednoprocesorowych projektorów DLP uważają, że mogą poprawić jakość obrazu, zwiększając natężenie światła białego emitowanego przez ich projektory. W swoich projektorach Epson łączy jasność i wiernie odzwierciedlone kolory, aby stworzyć realistyczne, żywe obrazy. Dlaczego mamy zadowalać się matowymi, wyblakłymi barwami? Postaw na projektor firmy Epson i ciesz się realistycznym obrazem dzięki równej jasności światła barwnego i białego.

WIĘCEJ INFORMACJI

Ciesz się optymalizacją2 4K3

Odkryj najlepszy sposób na oglądanie swoich ulubionych filmów. Optymalizacja 4K3 firmy Epson przenosi Twoje doznania wizualne na zupełnie nowy poziom. Technologia ta wydobywa najdrobniejsze szczegóły i ożywia nawet najbardziej subtelne obrazy. Poziom ostrości i optymalizacji szczegółów można dostosować do własnych upodobań, za każdym razem uzyskując optymalny obraz. Dzięki temu filmy wyświetlane są prawidłowo, dokładnie tak, jak chciał reżyser2.

4K
Full HD
4K
Full HD
Full HD 4K

Najważniejsze cechy

Projektor z niższym
współczynnikiem kontrastu
Wysoki współczynnik
kontrastu dynamicznego

Technologia High Dynamic Range2

Czy chcesz już odkryć najnowocześniejszą technologię na rynku projektorów do kina domowego? Technologia HDR pozwala uzyskać optymalny obraz poprzez zwiększenie współczynnika kontrastu, aby tworzyć dużo lepszy kontrast między najciemniejszymi i najjaśniejszymi elementami obrazu. Daje to efekt wyjątkowej głębi obrazu i umożliwia dostrzeganie najdrobniejszych szczegółów, co wcześniej nie było możliwe. Ale to nie wszystko... Zwiększa się również nasycenie kolorów, więc obraz wydaje się dużo bardziej naturalny, a jednocześnie intensywny, przez co jest bardziej wciągający. Obsługa technologii HDR pozwala także korzystać z najnowszych dostępnych treści HDR.

Bez technologii
Super Resolution
Z technologią
Super Resolution

Technologia Super Resolution

Technologia Super Resolution firmy Epson zapewnia ostry i wyraźny obraz, bez względu na to, co oglądasz. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technik wyostrzania poszczególnych klatek zmniejsza się rozmycie spowodowane przez zoom i powiększanie, co ożywia filmy odtwarzane z płyt DVD i obrazy w standardowej rozdzielczości.

Ciesz się rozrywką nawet przez 11 lat4

Dzięki zastosowaniu lamp o czasie eksploatacji do 7500 godzin4 możesz przez kolejnych 11 lat oglądać codziennie film i nie martwić się koniecznością ich wymiany. Projektory Epson są znane z niezawodności, dzięki której nie stracisz ani minuty z ulubionego filmu, gry lub programu.

Bez technologii
Super Resolution
Z technologią
Super Resolution

Gładkie, szybko poruszające się obrazy w jasnej i żywej rozdzielczości 4K3 UHD2

Technologia interpolacji klatek polega na wstawianiu nowych klatek między oryginalne, dzięki czemu sceny pełne wartkiej akcji wydają się płynniejsze i ostrzejsze. Pozwala to wyeliminować efekt rozmycia obrazu i sprawia, że dynamiczne sceny są bardziej płynne i ostre.

Ultrajasne kolory w trybie 3D

Technika zwiększania luminancji pozwala wyświetlać obraz 3D znacznie jaśniej niż w wielu innych projektorach 3D Full HD do kina domowego. Dzieje się tak dlatego, że wszystkie aktywne okulary migawkowe 3D redukują jasność, „przełączając” się z oka na oko. Jednak przy dwukrotnie szybszym przełączaniu udało nam się obniżyć utratę jasności, dzięki czemu obraz 3D jest jaśniejszy i przyjemniejszy.

Najnowocześniejsza technologia bezprzewodowego połączenia HD

Oglądaj materiały w optymalizowanej jakości 4K3 HD bez konieczności podłączania kabli na projektorze EH-TW9300W WirelessHD5. Zapewnia on transmisję zgodną ze standardem HDCP bez buforowania i zaniku obrazu. Możesz nawet oglądać materiały z innego urządzenia, korzystając z bezprzewodowego trybu obrazu w obrazie, oraz przełączać między maksymalnie 5 podłączonymi urządzeniami z portem HDMI. Nadajnik WirelessHD5 został dodatkowo wyposażony w wygodny port MHL®6, umożliwiający oglądanie materiałów ze smartfonów i tabletów.

Materiały ze smartfonów i tabletów większe niż w rzeczywistości

Łączność MHL6 (Mobile High-Definition Link) umożliwia wyświetlanie zawartości smartfonów i tabletów na wielkim ekranie. Po podłączeniu dowolnego urządzenia zgodnego ze standardem MHL bezproblemowo obejrzysz filmy i zdjęcia oraz zagrasz w gry. Co więcej, jednocześnie podładujesz te urządzenia. Za pomocą pilota projektora w wygodny sposób odfiltrujesz zawartość nadawaną przez wspierane urządzenia, dzięki czemu zawsze masz pełną kontrolę.

Zapoznaj się z ofertą

Doskonale wyraźne wyświetlanie

Projektor domowy łączący najnowocześniejsze technologie obrazowania UHD Blu-ray z optymalizacją obrazu HDR zapewnia kinową jakość ostrego, żywego obrazu o doskonałych szczegółach. Dzięki technologii optymalizacji 4K3 obraz zyskuje nowy poziom precyzji zarówno przy wyświetlaniu zawartości o rzeczywistej rozdzielczości 4K, jak i cyfrowo zoptymalizowanej treści w rozdzielczości Full HD 1080p. Umożliwia to uzyskanie wyjątkowej głębi obrazu, wyraźnych szczegółów oraz intensywnych i jednocześnie naturalnych kolorów. Niezwykle wysoki współczynnik kontrastu 1 000 000:1 zapewnia niesamowitą rozdzielczość, wyraźny obraz oraz najgłębsze możliwe do uzyskania czernie. Funkcje interpolacji klatek i Detail Enhancement sprawią, że obrazy będą ostre, a przejścia między nimi płynne. A dla klientów, którzy nie przepadają za plątaniną kabli, mamy model EH-TW9300W oferujący optymalizację 4K oraz połączenie WirelessHD5.

 • Technologia optymalizacji 4K3
 • Obsługa funkcji HDR
 • WirelessHD5 (tylko EH-TW9300W)
 • Współczynnik kontrastu 1 000 000:1
 • Wysokie natężenie światła białego i barwnego (2500 lumenów)
 • Interpolacja klatek w trybach 2D i 3D
 • Technologia Super-Resolution w trybach 2D i 3D
 • Przesunięcie obiektywu, zoom i ostrość sterowane silnikami
 • Zoom optyczny 2,1× i szeroki zakres przesunięcia obiektywu
 • Zarządzanie kolorami z certyfikatem ISF
 • Łączność MHL® (Mobile High-Definition Link) umożliwiająca wyświetlanie zawartości smartfonów i tabletów6 (tylko model EH-TW9300W)

Zaawansowane i jednocześnie przystępne cenowo rozwiązania do kina domowego z optymalizacją 4K3

Ten niedrogi i niezwykle łatwy w konfiguracji projektor oferuje wyświetlanie rozmaitych materiałów w najwyższej jakości, a naciśnięcie jednego przycisku wystarczy, by zoptymalizować obrazy Full HD 1080p do rozdzielczości 4K3. Dzięki wysokiemu współczynnikowi kontrastu i wyjątkowej jasności poznasz zupełnie nowy wymiar kina domowego.

 • Technologia optymalizacji 4K3
 • Współczynnik kontrastu 160 000:1
 • Wysokie natężenie światła białego i barwnego (2300 lumenów)
 • Technologia Super-Resolution w trybach 2D i 3D
 • Przesunięcie obiektywu, zoom i ostrość sterowane silnikami
 • Zoom optyczny 2,1× i szeroki zakres przesunięcia obiektywu

Niezwykła magia kina domowego

Daj się zachwycić olśniewającą jakością projekcji 2D i 3D w najwyższej rozdzielczości. Wzbogacone o czołową na rynku technologię 3LCD rozwiązania zapewniają równie wysokie natężenie światła białego i barwnego, co pozwala osiągnąć wyjątkową jakość i ostrość obrazu. Dzięki przesunięciu obiektywu w pionie i poziomie oraz funkcji Quick Corner możesz zainstalować projektor w dowolnym miejscu. Lampa o 7-letniej trwałości4 oraz cichy wiatrak pozwalają w spokoju usiąść i cieszyć się filmem.

 • Technologia 3D Full HD 1080p
 • Współczynnik kontrastu 120 000:1
 • Wysokie natężenie światła białego i barwnego (2700 lumenów)
 • Technologia Super Resolution w trybach 2D i 3D
 • Zoom optyczny 1,6× i szeroki zakres przesunięcia obiektywu

Oferta produktów

 1. Badania przeprowadzone przez firmę Futuresource Consulting Limited dla okresu od 2001 r. do 2015 r.
 2. Tylko modele EH-TW9300W, EH-TW9300, EH-TW7300 oraz EH-LS10500.
 3. Obrazy w rozdzielczości 4K są optymalizowane poprzez przesunięcie pikseli. Każdy piksel jest przesuwany po przekątnej o 0,5 piksela w celu uzyskania dwukrotnie wyższej rozdzielczości w pionie i poziomie.
 4. Obliczenia na podstawie wyświetlania filmów o długości 105 minut i pracy projektora w trybie ekonomicznym.
 5. Funkcja WirelessHD (bezprzewodowego obrazu HD) jest dostępna w 28 krajach członkowskich UE oraz w Arabii Saudyjskiej, na Islandii, w Norwegii, Szwajcarii, Turcji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Sytuacja może ulec zmianie. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat dostępności produktu w danym kraju należy skontaktować się z biurem sprzedaży firmy Epson.
 6. Aby sprawdzić zgodność urządzenia, przejdź na stronę www.mhlconsortium.org. MHL, Mobile High-Definition Link i logo MHL są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy MHL, LLC.