OCZEKUJ WIĘCEJ OD SWOJEGO PROJEKTORA

Zobacz, jak bardzo możesz zwiększyć możliwości swojego projektora Epson, korzystając z naszych rozwiązań.

Zwiększ potencjał swoich urządzeń

Wykorzystaj w pełni potencjał swojego projektora

Skorzystaj ze specjalistycznego oprogramowania Epson umożliwiającego lepsze wykorzystanie możliwości projektora i uzyskanie większej kontroli nad jego działaniem. Jesteśmy światowym liderem w produkcji projektorów1, więc doceniamy konieczność stosowania odpowiednich rozwiązań do projekcji, które pozwolą wyświetlać prezentacje łatwo, sprawnie i wygodnie — niezależnie od miejsca.

Zdajemy sobie sprawę, że ciekawe prezentacje lub lekcje i nowatorskie rozwiązania zawsze idą w parze. Dlatego opracowaliśmy bogatą ofertę zaawansowanych narzędzi do projekcji. Niezależnie od tego, czy zarządzasz wieloma projektorami czy chcesz pracować bardziej dynamicznie, rozwiązania te pozwolą Ci zoptymalizować pracę i realizować najlepsze pomysły.

Nasze rozwiązania

Bezprzewodowy streaming i udostępnianie

Aplikacja Epson iProjection

Windows, Mac, iOS, Chromebook i Android

iProjection jest naszym bezprzewodowym oprogramowaniem do wyświetlania, zaprojektowanym dla dzisiejszych pracowni BYOD, sal konferencyjnych i miejsc pracy.

Aplikacja iProjection dla systemów iOS i Android Aplikacja iProjection na platformy Windows/Mac

Epson iProjection na Chromebooki

Łatwe bezprzewodowe udostępnianie materiałów z komputerów Chromebook do dedykowanego projektora. Możesz wyświetlać treści z jednego Chromebooka lub korzystać z aplikacji iProjection firmy Epson z funkcją moderatora, która pozwala wybierać i wyświetlać treści z nawet czterech Chromebooków jednocześnie.

Więcej informacji * Warto zauważyć, że aplikacja iProjection na Chromebooki nie może działać jako moderator. Musi to być iProjection na urządzenia Windows, Mac, iOS lub Android.

Screen Mirroring (Miracast)

Wyświetlaj treści bezprzewodowo za pomocą smartfonów, tabletów i komputerów PC obsługujących funkcję screen mirroring. Została ona opracowana z wykorzystaniem Wi-Fi Direct — technologii umożliwiającej połączenia typu peer-to-peer między dwoma urządzeniami w sieci Wi-Fi w celu tworzenia lustrzanej kopii ekranu. Dzięki temu rozwiązaniu możesz wyświetlać filmy i zdjęcia ze swojego urządzenia bez kabli i połączenia sieciowego.

Interaktywność i współpraca

Nasz pakiet Easy Interactive Tools pozwala korzystać z interaktywnego pióra lub palca jako myszy do nawigowania, wybierania, przewijania, rysowania, zapisywania i innych interakcji z wyświetlanymi treściami z komputera.

Więcej informacji

Tryb interakcji

W trybie interaktywnym na wyświetlanym obrazie widoczny jest pasek narzędzi oraz istnieje możliwość używania pióra jako myszy do otwierania aplikacji, łączy dostępowych czy obsługi pasków przewijania. Można również dodawać adnotacje do wszystkiego, co jest wyświetlane.

Tryb tablicy

Tryb tablicy zmienia obszar ekranu w cyfrowe płótno rysunkowe. Tłem może być jeden z trzech jednolitych kolorów sześciu dostępnych wzorów. Pasek narzędzi umożliwia pisanie, rysowanie, wstawianie kształtów i obrazów. Można też importować obrazy z wizualizerów firmy Epson.

Monitorowanie i kontrola

Monitorowanie i kontrola

Epson Projector Management

Oszczędzaj czas dzięki funkcji zdalnego sterowania. Gdy połączysz z siecią różne urządzenia Epson, możesz sprawdzać stan wszystkich projektorów za pomocą jednego komputera. Oprogramowanie zawiera również wtyczkę umożliwiającą wysyłanie wiadomości do projektorów Epson znajdujących się w sieci. Pozwala także wyłączyć wszystkie projektory w budynku po godzinach pracy.

Pobierz

Przygotowanie projektora

Kalkulator odległości projektora od ekranu

Precyzyjne dopasowanie

Wyświetlaj obraz wyraźnie, używając kalkulatora odległości projektora od ekranu do obliczania rozmiaru obrazu i odległości projekcji.

Więcej informacji

Kalkulator odległości obiektywu

Opracowaliśmy wszechstronny kalkulator do naszych projektorów ze stałymi i wymiennymi obiektywami, umożliwiający określenie odległości rzutu na podstawie wybranego rozmiaru ekranu lub odwrotnie.

Więcej informacji
Epson Projector Content Manager

Epson Projector Content Manager

Oprogramowanie Epson Projector Content Manager umożliwia dodawanie zdjęć i filmów wideo do list odtwarzania, oraz zapisywanie ich na zewnętrznym nośniku pamięci (karta SD lub dysk USB). Po włożeniu nośnika do projektora można łatwo wyświetlać zawartość listy odtwarzania bez użycia połączenia kablowego oraz dodawać własne filtry kształtu, nakładać efekty i tworzyć harmonogramy.

Pobierz oprogramowanie
Epson Creative Projection

Epson Creative Projection

Epson Creative Projection to aplikacja, która umożliwi Ci łatwe tworzenie własnych treści na iPhonie i iPadzie. Dzięki Epson Creative Projection możesz tworzyć oryginalne, oszałamiające treści, które za każdym razem ożywią sale konferencyjne, wystawy produktów i otaczającą Cię przestrzeń. Epson Creative Projection daje dostęp do całej gamy elementów kreatywnych, pozwalając użytkownikom na tworzenie własnych treści przy użyciu kombinacji filmów, zdjęć, tekstu oraz istniejących już filtrów lub na przesyłanie nowej zawartości w celu zapewnienia wyjątkowych efektów.

App Store

Oprogramowanie

Wybierz oprogramowanie

6 z 6 zasobów

Aplikacja iProjection dla systemów iOS i Android

Więcej informacji

iProjection na Chromebooki

Więcej informacji

Aplikacja iProjection na platformy Windows/Mac

Więcej informacji

Epson Projector Management

Więcej informacji

Narzędzia Easy Interactive Tools

Więcej informacji

Epson Creative Projection

Dowiedz się więcej

Epson Projector Professional Tool

Więcej informacji

Aplikacja Epson iProjection na urządzenia iOS/Android — prezentacje bezprzewodowe

Zapewnij sobie swobodę interakcji z odbiorcami i wprowadź do prezentacji więcej dynamiki. Umożliwia to nasza aplikacja iProjection, dzięki której wyświetlisz dokumenty, obrazy i strony internetowe bezpośrednio z urządzeń mobilnych z systemem iOS lub Android.

Dzięki wbudowanej funkcji nanoszenia notatek prowadzący może korzystać z cyfrowego długopisu, zakreślacza lub gumki oraz dostosowywać kolor i przejrzystość wybranego narzędzia, by podkreślić istotne fragmenty wyświetlanego obrazu lub dodawać notatki w czasie rzeczywistym.

Pobierz aplikację iProjection z serwisu Google Play lub App Store, połącz swoje urządzenie z siecią, w której znajduje się projektor, i uruchom aplikację.

Pobierz z App Store Pobierz z Google Play

Epson Creative Projection

Epson Creative Projection to aplikacja, która umożliwi Ci łatwe tworzenie własnych treści na iPhonie i iPadzie. Ubogać dowolną przestrzeń, łącząc swoje zdjęcia i filmy przy pomocy dostępnych w aplikacji szablonów i znaków.

Dzięki Epson Creative Projection możesz tworzyć oryginalne, oszałamiające treści, które za każdym razem ożywią sale konferencyjne, wystawy produktów i otaczającą Cię przestrzeń.

Aplikacja Epson Creative Projection jest dostępna wyłącznie w App Store. Zobacz instrukcję obsługi w wersji online.

App Store

Epson Projector Professional Tool

Możesz błyskawicznie i z łatwością tworzyć doskonale dopasowane obrazy za pomocą narzędzia Epson Projector Professional Tool. Nasze darmowe oprogramowanie poprawia szybkość konfiguracji ustawień dla instalacji wieloprojektorowych. Zapewnia również dostęp do bardziej zaawansowanych technik od razu po uruchomieniu.

Ściągnij oprogramowanie EPSON PROFESSIONAL

Aplikacja iProjection na platformy Windows/Mac

Organizuj spotkania interaktywne, podłączając przy użyciu sieci do 50 urządzeń do jednego projektora. Potem można wybrać do czterech z podłączonych urządzeń i wyświetlać treści z ich ekranów.

Pobierz dla systemu Windows Pobierz dla komputerów Mac

Instalacja dla Windows

Szybkie, zaawansowane połączenie z projektorem

Ręczne wyszukiwanie projektora

Utwórz/zorganizuj profil

Wywoływanie projektora z profilu

Ustawianie opcji projektora

Ogólne informacje o trybie moderatora

Łatwe bezprzewodowe udostępnianie materiałów

Aplikacja Epson iProjection na komputery Chromebook pozwala na swobodne przemieszczanie się po sali dzięki bezprzewodowemu połączeniu komputerów z projektorem. Za jej pomocą można wyświetlać zawartość z pojedynczego Chromebooka na projektorze Epson.

Aplikację Epson iProjection można pobrać ze sklepu Chrome Web Store. Przed skonfigurowaniem aplikacji Epson iProjection należy się upewnić, że zarówno komputer Chromebook, jak i projektor firmy Epson są podłączone do tej samej sieci.

Więcej informacji na temat połączenia urządzenia z siecią zawiera dokumentacja projektora.

Miracast/Intel WiDi – stream & share

Easily add exciting content to your presentations, by wirelessly streaming it to your projector from smartphones, tablets and PCs (that support Miracast or Intel WiDi). It's designed and built on Wi-Fi Direct - a technology that enables two devices to form a direct, peer-to-peer Wi-Fi connection to screen mirror. It allows you to display content such as photos and videos from your device without cables or a network connection.

Wireless LA N adapter – from PC to projector instantly

The high-speed, wireless network adaptor allows you to connect to selected Epson projectors, allowing quick and easy access to the LAN or peer-to-peer networks, without wires or cables. When used with Epson Epson Projector Management and Network Projection software, you can remotely access and control projectors over the wireless LAN.

Learn more

Easy Interactive Tools — wszystko pod ręką

Uatrakcyjnij swoje prezentacje i lekcje, korzystając z możliwości pisania na ekranie w czasie rzeczywistym za pomocą interaktywnego pióra lub palców. Funkcja nanoszenia notatek i funkcja tablicy suchościeralnej ułatwiają przyciąganie uwagi, a wszystko, co robisz na ekranie, możesz wcześniej przygotować, aby odbiorcy nie musieli dużo notować.

Pobierz dla systemu Windows Pobierz dla komputerów Mac

Epson Projector Management

Oszczędzaj czas dzięki funkcji zdalnego sterowania. Gdy połączysz z siecią różne urządzenia Epson, możesz sprawdzać stan wszystkich projektorów za pomocą jednego komputera. Oprogramowanie zawiera również wtyczkę umożliwiającą wysyłanie wiadomości do projektorów Epson znajdujących się w sieci. Pozwala także wyłączyć wszystkie projektory w budynku po godzinach pracy.

Pobierz

Throw Distance Calculator – get a precise fit

Using our Throw Distance Calculator, you can easily work out image sizes and projection distance dimensions across our entire projector range. Simply select your desired screen size or the projection distance, and the smart online tool will automatically calculate all of the necessary installation dimensions.

Download

Archiwum oprogramowania

EasyMP™ Multi-PC Projection — angażowanie odbiorców

EasyMP Multi-PC Projection to narzędzie typu „content-over-IP”, które jest instalowane na komputerze stacjonarnym lub laptopie. Dzięki niemu można podłączyć do 50 komputerów do jednego projektora za pośrednictwem sieci lokalnej.

Potem można wybrać do czterech z podłączonych urządzeń i, korzystając z funkcji moderatora, jednocześnie wyświetlać treści na nich zawarte.

Więcej informacji

Łączenie technologii, tworzenie rozwiązań

Nasz program partnerstwa w zakresie certyfikowanych technologii ma na celu umożliwienie użytkownikom końcowym i podmiotom odsprzedającym dokonywanie świadomych wyborów przebadanych rozwiązań o przetestowanej zgodności współpracy.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach firmy Epson, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane.
  1. Łączenie technologii, tworzenie rozwiązań