W zestawie atrament na okres do trzech lat

Przekonaj się, jak łatwe i oszczędne jest drukowanie bez kartridży. Do drukarek EcoTank dołączamy zapas atramentu wystarczający nawet na trzy lata1, dzięki któremu oszczędzisz do 90%2 na kosztach druku.

OBEJRZYJ WIDEO

Przedstawiamy drukarki EcoTank
Wyjątkowo niski koszt druku, brak kartridży

Wyczerpywanie się atramentu może być frustrujące. Nawet jeśli masz duże zapasy, zmiana kartridża zajmuje czas. Jeśli masz dużo pracy i potrzebujesz niezawodnej drukarki, istnieje łatwe rozwiązanie. Drukarki EcoTank firmy Epson są wyposażone w system pojemników na atrament o dużej pojemności, który eliminuje konieczność korzystania z kartridży.

PONAD

30

MILIONÓW

DRUKAREK SPRZEDANYCH NA CAŁYM ŚWIECIE

Zalety drukarek EcoTank

Drukarki EcoTank firmy Epson z systemem stałego zasilania w atrament mają szereg bezdyskusyjnych zalet, ale kilka wyjątkowych funkcji zasługuje na szczególne wyróżnienie. Drukarki te pozwalają na wyjątkowo oszczędne drukowanie, a przy tym charakteryzują się wysoką niezawodnością i prostotą obsługi. Więcej informacji znajdziesz poniżej.

Wyjątkowo niski koszt drukowania

Wyjątkowo niski koszt wydruku strony na drukarce EcoTank pozwala zmniejszyć koszty drukowania nawet o 90%2. Wynik ten nie powinien być zaskoczeniem, jeśli weźmiemy pod uwagę, że do urządzenia dołączamy zapas atramentu, który wystarczy nawet na trzy lata1. Niektóre modele EcoTank pozwalają wydrukować do 14 000 stron w czerni i 11 200 stron w kolorze4.

Jak to działa?

Wbudowane pojemniki o dużej pojemności zapewniają stałe zaopatrzenie w atrament. Nie trzeba wymieniać kartridży; wystarczy napełnić pojemniki za pomocą butelek z atramentem Epson i można drukować. Rozwiązanie to jest nie tylko wygodniejsze, ale i bardziej oszczędne, ponieważ do urządzenia dołączony jest zapas atramentu. Do każdej drukarki dodajemy równowartość nawet 82 kartridży2.

OBEJRZYJ WIDEO
Niezawodność

Innowacyjna, wydajna i precyzyjna stała głowica Micro Piezo oraz oryginalne atramenty firmy Epson umożliwiają szybkie drukowanie w wysokiej jakości z wyraźnymi kolorami i doskonałym odwzorowaniem szczegółów.

Brak problemów

Specjalnie skonstruowany pojemnik na atrament jest w pełni zintegrowany z drukarką, aby niezawodnie drukować w kolorze. Pozwala to uniknąć problemów, które często występują w przypadku nieoryginalnych systemów uzupełniania atramentu i pojemników z atramentami innych firm. Oryginalne atramenty firmy Epson są produkowane w sterylnych warunkach i zostały zoptymalizowane pod kątem współpracy z drukarkami Epson.

Dodatkowe powody do zakupu

Oprócz niezwykle pojemnych zbiorników na atrament drukarki EcoTank mają wiele innych zalet. Przejrzyj naszą szeroką gamę urządzeń, a przekonasz się, jak wiele funkcji oferują.

Drukowanie dwustronne

Oszczędzaj pieniądze i papier, automatycznie drukując po obu stronach. Przy okazji zadbasz o środowisko.

Druk mobilny

Wysyłaj dokumenty do drukowania ze smartfonów i tabletów za pomocą bezpłatnej aplikacji Epson iPrint5. Możesz przesyłać pliki pocztą e-mail z niemal każdego miejsca na świecie dzięki funkcji Epson Email Print5.

3-letnia promocyjna gwarancja

Wszystkie drukarki EcoTank firmy Epson są objęte standardową roczną gwarancją albo trzyletnią gwarancją promocyjną6.

System blokowania i napełniania

Nowa generacja drukarek Epson EcoTank została wyposażona w udoskonalony system uzupełniania atramentu, który ogranicza do minimum ryzyko rozlania atramentu i powstania zanieczyszczeń. W tym celu zastosowano łatwe do otwierania butelki, które upraszczają wlewanie atramentu i mają specjalny mechanizm gwarantujący napełnienie pojemnika odpowiednim kolorem.

Szeroka gama produktów

Wybierz drukarkę EcoTank z funkcjami, które odpowiadają Twoim potrzebom. Linia EcoTank obejmuje ponad 20 modeli dostosowanych do potrzeb domu, domowego biura lub niewielkiej firmy.

Wbudowana głowica drukująca

W odróżnieniu od innych drukarek dostępnych na rynku urządzenia EcoTank mają wbudowaną, stałą głowicę drukującą, dzięki której drukowanie jest niezawodne i bezproblemowe.

Dodatkowe butelki w niskiej cenie

Atrament dołączony do drukarki pozwala wydrukować tysiące stron. Po zużyciu całego zapasu z łatwością go uzupełnisz dzięki dodatkowym butelkom z atramentem w przystępnej cenie.

Zapoznaj się z ofertą EcoTank

KALKULATOR OSZCZĘDNOŚCI

Oszczędzaj pieniądze dzięki drukarkom Epson EcoTank

Skorzystaj z naszego internetowego kalkulatora kosztów i sprawdź, ile możesz zaoszczędzić dzięki drukarce Epson EcoTank.

Więcej informacji

Panika przy drukarce

Zapytaliśmy 8000 osób mieszkających w Europie o najbardziej problematyczne sytuacje spowodowane brakiem atramentu w drukarce. Kliknij poniższe łącza, aby poznać wyniki badania, albo przejdź niżej i zobacz najważniejsze fakty i liczby

56%

rodziców z Europy doświadczyło paniki przy drukarce, gdy w ich drukarce skończył się atrament7

87%

osób znalazło się w sytuacji, gdy nie mogli nic wydrukować w domu z powodu niewielkiego zapasu atramentu lub jego braku7

1 na 5

rodziców uważa, że kupowanie nowych kartridży do domowej drukarki jest kłopotliwe7

Najlepsza drukarka, jaką miałam. Kocham moją nową drukarkę! Jest praktyczna, tania i znacznie bardziej ekologiczna, bo zamiast ciągłego kupowania kartridży wystarczą butelki z atramentem do napełniania zbiorników! Jakość druku jest fantastyczna, grafiki są piękne i nawet zdjęcia wychodzą naprawdę nieźle! To moja ulubiona drukarka!

L565 by WhimsicalMblog

Ukryj opinie
L565 5/5

CEEJAYTHEDEEJAY

Epson, przeszliście samych siebie!

Epson, przeszliście samych siebie!

Pierwsze wrażenia? Jest fantastyczna! Spośród wszystkich drukarek Epson, które miałem w ciągu ostatnich 20 lat, ta jest jak dotąd najlepsza.
Pierwszy raz po przygotowaniu urządzenia do uruchomienia nie byłem cały w atramencie. Ta drukarka spełnia wszystkie moje wymagania, nie zamieniłbym ją na żadną inną. Firma Epson przeszła samą siebie!
Świetna jakość drukowania, skanowania i kopiowania, a dodatkowo zajmuje mało miejsca jak na tyle funkcji.

L565 5/5

StressyMummy

Idealna drukarka dla rodziny

Idealna drukarka dla rodziny

Przez lata wypróbowałam wiele różnych drukarek i jestem zachwycona L565. Wygląda bardzo dobrze, jest łatwa do skonfigurowania i wyjątkowo prosta w obsłudze.
Mam dużą rodzinę i wszyscy często korzystamy z drukarki. Ten model jest szybko gotowy do pracy i łatwo go można podłączyć do różnych komputerów i innych urządzeń. Jakość druku jest doskonała, zwłaszcza w przypadku kopiarki, która zrobiła na nas szczególnie dobre wrażenie.
Zbiorniki, które można uzupełniać, to wspaniały pomysł. Napełniliśmy je podczas konfiguracji drukarki, a po trzech tygodniach codziennego używania prawie w ogóle nie widać, by zapas atramentu zmalał. Podoba mi się pomysł zastosowania butelek — możemy łatwo napełnić zbiorniki i nie musimy się przejmować kupowaniem drogich kartridży. Butelki są bardzo ekonomiczne, bo starczą na długi czas.
Ustawienie drukarki trwało około czterdziestu minut, a wykonanie instrukcji wyświetlanych na drukarce i komputerze oraz uzupełnienie zbiorników zajęło tylko kilka minut. Przy konfiguracji pomaga duży wyświetlacz i łatwe sterowanie. W przeciwieństwie do innych drukarek bezprzewodowych, z których korzystałam, z tą zawsze udaje mi się połączyć od razu z każdego urządzenia.
Drukarka jest dość duża, ale wygląda ładnie. Zbiorniki na atrament są ukryte pod przykrywką, która chroni je przed małymi dziećmi.
Oprócz drukowania i kopiowania L565 może też służyć za skaner i faks, ale jeszcze nie używałam jej do skanowania i nie mam połączenia telefonicznego, by używać faksu, więc nie wypowiem się o tych funkcjach.

L565 5/5

tanialfl

Stylowa, praktyczna i ekonomiczna

Stylowa, praktyczna i ekonomiczna

Nasza drukarka Epson EcoTank jest jedną z najlepszych, z jakich korzystałam. Bez żadnych problemów ją skonfigurowałam i podłączyłam do komputerów, a napełnienie zbiorników atramentem było znacznie łatwiejsze od włożenia kartridży. Cztery dołączone butelki z atramentem (które mają starczyć na 4500 stron czarno-białych i 6000 kolorowych) są wspaniałym dodatkiem, który pozwala szybko zacząć korzystać z urządzenia. Warto wspomnieć, że po instalacji należy odczekać do 20 minut, by atrament się „naładował”. Dlatego trzeba napełnić zbiorniki z wyprzedzeniem, zanim będziemy musieli coś bezzwłocznie wydrukować!
Urządzenie drukuje, kopiuje, skanuje i faksuje zgodnie z opisem. Na początku obawialiśmy się, czy ustawienie drukarki z dala od linii telefonicznej nie będzie miało wpływu na jej konfigurację. Okazało się, że niepotrzebnie się martwiliśmy — złącze Wi-Fi pozwoliło nam skonfigurować drukarkę bezpośrednio przez domową sieć bez żadnych problemów. Kabel telefoniczny jest niezbędny tylko do konfiguracji faksu, którego nie potrzebujemy.
Bardzo podoba nam się możliwość drukowania plików ze smartfonów za pomocą aplikacji Epson iPrint — możemy wysyłać zadania drukowania poza domem, z dowolnego miejsca na świecie!
Wyjątkowo dobre wrażenie zrobiła na nas funkcja Scan-to-Cloud. Od razu po zeskanowaniu dokumentu zostaje on wysłany do dowolnego zestawu miejsc docelowych, które można dodawać i zapisywać za pomocą bazy danych Epson. Te miejsca docelowe mogą obejmować między innymi skrzynki e-mail albo dysk Google Drive. Wystarczy raz podać informacje o danym miejscu w bazie danych użytkownika, by móc wybrać je bezpośrednio na drukarce przy każdym skanowaniu.
Urządzenie ma bardzo ładny, stylowy wygląd. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a jednocześnie jego wytrzymała, wysokiej klasy konstrukcja wskazuje, że będzie służyć przez długie lata.
Polecamy ten model każdemu, kto potrzebuje drukarki na potrzeby rodziny, biura w domu, a nawet własnej firmy. A jeśli używanie jej zgodnie z zaleceniami firmy Epson pozwoli nam ograniczyć koszty drukowania o 70%, będziemy jeszcze bardziej zadowoleni!

L565 5/5

Arm987

Po wypróbowaniu wielu drukarek jestem zachwycony tym modelem

Po wypróbowaniu wielu drukarek jestem zachwycony tym modelem

Nie rozumiem, czemu żaden inny duży producent drukarek nie stworzył urządzenia tego rodzaju.
Bez wątpienia system ze zbiornikiem na atrament to świetne rozwiązanie. Urządzenie jest co prawda droższe od drukarki na kartridże, ale po obliczeniu kosztu użytkowania widać, który wybór jest korzystniejszy.
Wyjątkowo udany zakup.

L565 5/5

JenniT

Łatwa w użyciu i zawsze gotowa

Łatwa w użyciu i zawsze gotowa

Po konfiguracji używanie drukarki to bułka z masłem. Uwielbiam funkcję drukowania bezprzewodowego. Wiem, że nie jest to nowa technologia, ale możliwość drukowania z dowolnego miejsca jest świetna. Zostawiam drukarkę włączoną, by móc korzystać z niej z różnych miejsc. Z tego powodu urządzenie hałasuje czasami krótko po użyciu — nie stanowi to problemu, bo dźwięki nie są głośne, ale potrafią przestraszyć mojego psa!
W przypadku większości drukarek producenci dodają tylko tyle atramentu, by można było zacząć ich używać, ale do tego urządzenia dołączony został naprawdę spory zapas. To tłumaczy wysoką cenę drukarki.

L565 5/5

WhimsicalMblog

Najlepsza drukarka, jaką miałam.

Najlepsza drukarka, jaką miałam.

Kocham moją nową drukarkę! Jest praktyczna, tania i znacznie bardziej ekologiczna, bo zamiast ciągłego kupowania kartridży wystarczą butelki z atramentem do napełniania zbiorników! Jakość druku jest fantastyczna, grafiki są piękne i nawet zdjęcia wychodzą naprawdę nieźle! To moja ulubiona drukarka!!

  1. Atrament na 3 lata przy średniej liczbie 290 wydrukowanych stron na domowych i biurowych drukarkach EcoTank. Obliczenia na podstawie najniższej wydajności druku monochromatycznego na fabrycznych zasobnikach dla następujących drukarek L4150, L4160, L6160, L6170, L6190.
  2. W porównaniu do kartridża o najniższej wydajności używanego w urządzeniu z listy 20 najpopularniejszych drukarek atramentowych A4 na podstawie raportu IDC o liczbie wydruków w regionie EMEA (4 kw. 2016 r.) w okresie od stycznia do grudnia 2016 roku. Wynik uzyskano na podstawie standardowej wydajności kartridża konkurencyjnej firmy podzielonej przez średnią wydajność atramentu dołączonego do drukarki EcoTank firmy Epson.
  3. Na podstawie danych o sprzedaży pochodzących z raportu IDC WW HCP Tracker (dane z 4. kwartału 2016 r.).
  4. Podana wydajność została ustalona za pomocą oryginalnej metodologii firmy Epson na podstawie symulacji druku wzorców testowych zgodnie z normą ISO/IEC 24712. Podana wydajność NIE jest oparta na normie ISO/IEC 24711. Podana wydajność może różnić się w zależności od drukowanych obrazów, rodzaju używanego papieru, częstotliwości drukowania oraz warunków pracy, np. temperatury. Podczas wstępnej konfiguracji drukarki pewna ilość atramentu zostaje zużyta do zapełnienia dysz głowicy drukującej. Z tego powodu wydajność początkowego zestawu może być niższa.
  5. Wymaga bezprzewodowego połączenia z Internetem. Więcej informacji o produkcie, obsługiwanych językach i urządzeniach można znaleźć na stronie www.epson.pl/connect.
  6. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.pl/gwarancjanadrukarki.
  7. Wyniki pochodzą z badania przeprowadzonego w sierpniu 2015 roku na zlecenie firmy Epson przez firmę OnePoll, w którym wzięło udział 8000 europejskich konsumentów z Niemiec, Włoch, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Pomiń

 
Porównaj
Zamknij

Porównaj produkty

z 3 wybranych

Porównaj wybrane