W zestawie zapas atramentu nawet na trzy lata1

Na prostej w obsłudze drukarce bez kartridży można wydrukować tysiące stron, zanim zbiornik będzie wymagał ponownego napełnienia.

Przedstawiamy drukarki EcoTank

Do codziennego drukowania

OD 900 PLN Z VAT

Druk o jakości biznesowej

OD 900 PLN Z VAT

Drukowanie zdjęć

OD 900 PLN Z VAT

Co to jest EcoTank?

Drukarka EcoTank różni się zasadniczo od większości drukarek – zamiast kartridży posiada duży zbiornik, który można napełniać atramentem z dołączonych butelek. Już na początek otrzymujesz wystarczająco dużo atramentu, by wydrukować nawet 14 000 stron2 – oznacza to oszczędność zarówno pieniędzy, jak i czasu, bo nie musisz już często wymieniać kartridży. Instalacja jest prosta, uzupełnianie nie powoduje zabrudzeń, a niezawodna konstrukcja gwarantuje kolejne strony doskonałych wydruków.

Oszczędności z EcoTank

Oszczędność nawet do 90% kosztów atramentu3

W zestawie zapas atramentu nawet na trzy lata1 – to odpowiednik aż 82 wkładów z atramentem3.

Druk ponad 120 stron czarno-białych za 1 PLN4

Druk ponad 60 stron kolorowych za 1 PLN4

Oblicz, ile możesz zaoszczędzić dzięki drukarce Epson EcoTank

 1. Wybierz model drukarki Epson EcoTank i porównaj go z jedną z 20 najlepiej sprzedających się drukarek na rynku
 2. Powiedz nam, ile prawdopodobnie będziesz drukować stron miesięcznie i ile lat będziesz używać drukarki.
 3. Kliknij opcję „OBLICZ”

Dlaczego warto wybrać EcoTank

Lider światowego rynku

Firma Epson jako pierwsza zaoferowała drukarki bez kartridży, a teraz jest największym na świecie dostawcą drukarek z pojemnikami na atrament5. Na całym świecie sprzedanych zostało ponad 40 milionów drukarek EcoTank6.

Szybsze niż modele konkurencji7

Niezależnie od ilości atramentu wymaganej do wydrukowania dokumentu drukarka EcoTank zapewnia krótszy czas wydruku jednej strony niż porównywalne modele konkurencji7.

Inteligentna konstrukcja

W najnowszej generacji specjalnie zaprojektowanych drukarek EcoTank zbiornik atramentu znajduje się z przodu. Nowa, zwarta konstrukcja ułatwia napełnianie i zapewnia czytelny widok poziomów atramentu. Udoskonalony system napełniania zaprojektowano tak, aby ograniczyć ryzyko rozlania atramentu i powstawania bałaganu.

Niezawodność

W odróżnieniu od innych producentów firma Epson stosuje stałe głowice. Nie musisz się martwić wydatkami związanymi z wymianą głowicy drukującej ani kłopotliwą instalacją.

Zero problemów

Zapewnij sobie spokój dzięki promocji na wydłużoną, 3-letnią gwarancję.

Większy wybór

Firma Epson oferuje najszerszy na rynku wybór modeli drukarek ze zbiornikami na atrament. Z kolekcji urządzeń do codziennego użytku, fotograficznych i biznesowych możesz wybrać drukarkę EcoTank dopasowaną do swoich potrzeb.

Zapoznaj się z ofertą

Codzienne drukowanie

Proste drukowanie, skanowanie i kopiowanie na drukarkach EcoTank do użytku domowego.

Drukowanie w jakości biznesowej

Efektywnie wykonuj swoje zadania dzięki modelom EcoTank dla biznesu.

Drukowanie zdjęć

Uzyskaj wyjątkowe, błyszczące zdjęcia i ciesz się bogatymi, żywymi kolorami.

Porównaj produkty

Dane techniczne
Funkcje
Łączność
Maksymalny rozmiar papieru
Drukowanie dwustronne
Automatyczny podajnik dokumentów
Wyświetlacz LCD
Prosty system napełniania
Drukowanie z urządzeń mobilnych
Wydajność butelki z atramentem znajdującej się w zestawie2
Wydajność pojedynczej butelki z atramentem2

Drukowanie z urządzeń przenośnych i nie tylko

Dzięki rodzinie kompaktowych urządzeń wielofunkcyjnych Epson z Wi-Fi drukowanie z telefonu może być łatwe i szybkie. Nie musisz już siedzieć za biurkiem – wysyłaj wydruki z tabletu czy smartfona za pośrednictwem Wi-Fi i wielu bezpłatnych aplikacji do drukowania na urządzeniach przenośnych8.

 • Aplikacja Epson iPrint
 • Aplikacja Epson Creative Print
 • Drukowanie zdjęć z Facebooka
 • Drukowanie wiadomości e-mail

Technologia niewymagająca ciepła kształtuje przyszłość druku

Zwiększ wydajność i zmniejsz wpływ na środowisko bez kompromisów.

Więcej informacji
 1. 3-letni okres, na jaki wystarczy zapas atramentu, oszacowano na podstawie średniej miesięcznej liczby drukowanych stron wynoszącej 225 wydrukowanych stron na domowych i biurowych drukarkach EcoTank oraz 40 zdjęć dla drukarek fotograficznych EcoTank. Obliczenia oparto na najniższej wydajności dołączonej butelki z czarnym atramentem w przypadku drukarek domowych i biurowych oraz najniższej wydajności dołączonego atramentu fotograficznego w przypadku drukarek fotograficznych.
 2. Podana wydajność została ustalona za pomocą oryginalnej metodologii firmy Epson na podstawie symulacji druku wzorców testowych zgodnie z normą ISO/IEC 24712. Podana wydajność NIE jest oparta na normie ISO/IEC 24711. Podana wydajność może różnić się w zależności od drukowanych zdjęć, rodzaju używanego papieru, częstotliwości drukowania oraz warunków pracy, np. temperatury. Podczas wstępnej konfiguracji drukarki pewna ilość atramentu zostaje zużyta do zapełnienia dysz głowicy drukującej. Z tego powodu wydajność początkowego zestawu może być niższa.
 3. Dotyczy wszystkich modeli oprócz L805, L810, L850, L7160, L7180: Średnia liczba wymaganych kartridżów/oszczędność podczas drukowania tej samej liczby stron przy użyciu dostarczonych w zestawie butelek z atramentem z serii EcoTank (z wyjątkiem L805, L810, L850, L7160), bez uwzględniania kosztów sprzętu. Do porównania użyto modelu EcoTank A4 i średnich kosztów eksploatacji 10 najlepiej sprzedających się modeli w Europie Środkowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce w okresie od kwietnia 2017 do marca 2018 r. Koszty wydruku obliczone dla kartridżów standardowych i XL dostępnych w Europie Środkowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, zgodnie z danymi dla tego samego okresu. W celu obliczenia średniej ceny sprzedaży podzielono przychody przez liczbę sztuk. Wydajność kartridżów podana na stronach internetowych producentów.
  Dotyczy modeli L805, L810, L850, L7160, L7180: Średnią oszczędność obliczono podczas drukowania takiej samej liczby stron przy użyciu dołączonych butelek z tuszem z serii EcoTank z wyłączeniem kosztów sprzętu. Do porównania użyto modelu EcoTank A4 i średnich kosztów eksploatacji 10 najlepiej sprzedających się modeli w Europie Środkowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce w okresie od kwietnia 2017 do marca 2018 r. Koszty wydruku obliczone dla kartridżów standardowych i XL dostępnych w Europie Środkowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, zgodnie z danymi dla tego samego okresu. W celu obliczenia średniej ceny sprzedaży podzielono przychody przez liczbę sztuk. Wydajność kartridżów podana na stronach internetowych producentów.
 4. Liczba wydrukowanych stron oparta jest na maksymalnym koszcie wydruku jednej strony przy użyciu butelek z atramentem Epson z serii 101, 103 i 664. Koszt wydruku jednej strony oblicza się jako sumę łącznej sugerowanej ceny detalicznej butelek z atramentem w kolorach cyjan, magenta i żółty w przypadku stron kolorowych i w kolorze czarnym w przypadku stron monochromatycznych podzieloną przez liczbę uzyskanych stron wydruków. Sugerowane ceny detaliczne z sierpnia 2018 roku.
 5. Na podstawie danych o sprzedaży pochodzących z raportu IDC WW HCP Tracker (dane z IV kwartału 2018 r.).
 6. Liczba sprzedanych na świecie produktów z pojemnikami na atrament o dużej pojemności w latach 2010–2018. Wartości oparto na raporcie IDC Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker Q1-2019.
 7. Na podstawie porównawczych testów wydajności druku pojedynczych stron (porównano modele Epson L3150/L4160 z urządzeniami HP Smart Tank Wireless 515 i Canon G3411/G6040), przeprowadzonych przez Keypoint Intelligence – Buyers Lab (BLI), luty 2020. Najkrótszy czas druku pojedynczej strony porównano z testowanymi konkurencyjnymi urządzeniami A4 Wi-Fi typu 3 w 1 OEM z systemem stałego zasilania w atrament. Pełne wyniki i szczegółowe informacje na temat warunków testów można znaleźć w raportach Buyer Lab tutaj: Buyers lab report - Epson L3150.pdf, Buyers lab report - Epson L4160.pdf. Epson jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a slogan EXCEED YOUR VISION i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi albo znakami towarowymi firmy Seiko Epson Corporation. Wszystkie pozostałe znaki towarowe stanowią własność innych podmiotów i zostały wykorzystane tylko w celach identyfikacyjnych.
 8. Wymaga połączenia bezprzewodowego z Internetem. Więcej informacji o produkcie, obsługiwanych językach i urządzeniach można znaleźć na stronie www.epson.pl/connect