WFP

Wyniki mówią
same za siebie

95%

Niższe zużycie energii
dzięki WorkForce Pro1

94%

Mniej odpadów dzięki
WorkForce Pro1

3.5x

Szybsze drukowanie
z WorkForce Pro1

Zacznij korzystać z biznesowych drukarek atramentowych

Czy uważasz, że drukarki atramentowe nadają się do zastosowania wyłącznie w domu? Zastanów się przez chwilę. Nasza unikatowa technologia głowicy drukującej została zoptymalizowana pod kątem zastosowań biznesowych. Chociaż przyjęło się, że druk atramentowy nadaje się przede wszystkim do zastosowania w domu, ze względu na jego wydajność, prostotę użytkowania i oszczędność również w firmach może okazać się lepszym rozwiązaniem niż druk laserowy. Korzyści te wynikają ze skalowalnej technologii PrecisionCore, stosowanej w systemach przemysłowych, takich jak wielkoformatowe maszyny drukujące do etykiet. Wykorzystaliśmy tę technologię w nowych drukarkach z serii WorkForce Pro, co gwarantuje ich niezawodność, zmniejszenie ilości odpadów i wpływu na środowisko. Dowiedz się, w jaki sposób nasze drukarki pomogą Ci ograniczyć koszty, zwiększyć wydajność i zredukować zużycie energii.

Energooszczędność

Drukarki z serii WorkForce Pro zużywają do 96% mniej energii od drukarek laserowych, dzięki czemu nie tylko umożliwiają obniżenie kosztów energii elektrycznej, ale również pozwalają osiągnąć wytyczone cele w kwestii ochrony środowiska1. Drukarki atramentowe nie używają ciepła w procesie drukowania i zużywają dużo mniej energii niż drukarki laserowe, co z kolei przekłada się na niższy koszt eksploatacji.

Więcej informacji
Jeden wkład atramentowy pozwala na wydrukowanie nawet do 10 000 stron2

Wyraźnie lepsze wydruki przy mniejszej ilości odpadów

Niezależne testy wykazują, że drukarki WorkForce Pro firmy Epson produkują do 94% mniej odpadów niż drukarki laserowe i kopiarki1. Ponadto drukarki atramentowe nie emitują ozonu i wymienia się w nich mniej materiałów eksploatacyjnych i części niż w innych urządzeniach laserowych. Firma Epson oferuje wkłady atramentowe o różnych rozmiarach, które umożliwiają ograniczenie wydatków, gwarantują doskonałą jakość wydruków i pozwalają na bezproblemową wymianę atramentu. Atramenty DURABrite Ultra i DURABrite Pro firmy Epson mają certyfikaty zgodności z normą ISO 117984, co gwarantuje wysoką trwałość wydruków w każdym środowisku biznesowym.

Więcej informacji

Kalkulator CO2 i zużycia prądu

Niezależne testy wykazują, że modele WorkForce Pro firmy Epson zużywają do 96% mniej energii niż drukarki i kopiarki laserowe1. Zamieszczony poniżej kalkulator pozwala sprawdzić, o ile można ograniczyć zużycie prądu i emisję CO2.

Kalkulator

Łatwa integracja w złożonych środowiskach pracy

To rozwiązanie umożliwia łatwe zarządzanie i sterowanie całą flotą drukarek i skanerów, w tym między innymi zdalne instalowanie, konfigurowanie, monitorowanie i serwisowanie urządzeń oraz rozwiązywanie związanych z nimi problemów — pozwala to zwiększyć produktywność i ograniczyć koszty.

Technologia niewymagająca ciepła kształtuje przyszłość druku

Zwiększ wydajność i zmniejsz wpływ na środowisko bez kompromisów.

Więcej informacji

Advantage Inkjet

Uzyskaj przewagę nad konkurencją, korzystając z drukarek atramentowych firmy Epson

Więcej informacji

Minimalna ilość interwencji serwisowych

Niezależne testy wykazują, że drukarki WorkForce Pro firmy Epson mogą skrócić czas prac konserwacyjnych o dwie trzecie w porównaniu z drukarkami laserowymi1. Głowica PrecisionCore firmy Epson gwarantuje niezawodność. Ponadto w porównaniu z kolorowymi drukarkami laserowymi w drukarkach atramentowych znacznie mniej elementów podlega wymianie. Wkłady atramentowe o dużej pojemności umożliwiają wydrukowanie większej liczby stron, a nasze rozwiązania w zakresie oprogramowania pozwalają na zdalne zarządzanie drukarkami oraz organizowanie ich w sposób najbardziej efektywny dla Twojej firmy. Dzięki krótszym przestojom oszczędzasz czas i pieniądze.

Więcej informacji

Kalkulator oszczędności

Użyj naszego kalkulatora oszczędności, aby sprawdzić, ile możesz zaoszczędzić dzięki najnowszym drukarkom Epson WorkForce Pro.

Oblicz swoje oszczędności

Dla firm

Drukarki WorkForce Pro współpracują z wieloma rozwiązaniami w zakresie oprogramowania biznesowego, które umożliwiają zarządzanie dokumentami, użytkownikami, a nawet całą flotą. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze.

Więcej informacji

Złoty Partner SAP

Epson jest złotym partnerem SAP i ściśle współpracuje z tym przedsiębiorstwem, które jest jednym z największych na świecie dostawców oprogramowania biznesowego. Dzięki temu nasze produkty można bezproblemowo wdrożyć w firmach.

Trwałość

Epson stale udoskonala swoje biznesowe drukarki atramentowe, aby sprostać zmieniającym się potrzebom firm. Dzięki temu, że pigment zawiera żywicę i jest nierozpuszczalny, wydruki są trwałe i odporne na wodę, rozmazywanie oraz działanie zakreślaczy.

Więcej informacji

Obsługa różnych nośników

Opcje drukowania na różnych rodzajach papieru spełniają wiele potrzeb biznesowych. Dzięki temu, że atrament jest wyrzucany bezpośrednio na papier, możliwe jest drukowanie nawet na nośnikach specjalistycznych, takich jak ciepłoczułe folie, grube karty, a nawet banery panoramiczne. W naszych biznesowych drukarkach atramentowych stosuje się wyłącznie nierozpuszczalny i odporny na działanie zakreślaczy atrament pigmentowy, dzięki czemu można ich używać do drukowania wodoodpornych etykiet i materiałów promocyjnych na papierze błyszczącym.

Więcej informacji

Błyskawiczne drukowanie

Drukarki atramentowe WorkForce Pro nie wymagają rozgrzania, dlatego drukowanie w firmie jest szybkie i wydajne. Jest to szczególnie ważne podczas korzystania z systemu kolejki wydruku, który umożliwia użytkownikom przyłożenie unikalnej karty lub wprowadzenie numeru PIN w celu natychmiastowego uruchomienia drukowania. Wiele naszych modeli oferuje automatyczne drukowanie dwustronne, skanowanie, kopiowanie i faksowanie. Dzięki temu każde zadanie wykonywane jest szybko i sprawnie, co sprawia, że urządzenie idealnie nadaje się do środowiska biznesowego.

Więcej informacji
Rozdzielczość do 1200 dpi

Jakość w rozdzielczości

Podnieś wartość swoich materiałów dzięki wysokiej jakości druku. Podwojenie gęstości dysz sprawia, że nowa głowica drukująca PrecisionCore gwarantuje wysoką jakość drukowania, do 1200 dpi na zwykłym papierze oraz do 4800 dpi na nośniku powlekanym. Nawet złożone znaki i cienkie linie są doskonale odtwarzane.

Studia przypadków

Dla firm

Integracja produktów Epson ze środowiskiem PaperCut MF

Firma Epson integruje swoje produkty ze środowiskiem PaperCut MF, łącząc niskie koszty eksploatacji, zmniejszoną liczbę interwencji, ograniczony wpływ na środowisko oraz wysoką niezawodność swoich urządzeń z możliwością sterowania i zarządzania nakładami drukowania w celu zmniejszenia kosztów operacyjnych.

Integracja produktów Epson ze środowiskiem PaperCut MF ułatwia zarządzanie urządzeniami, zmniejsza koszty drukowania i zużycie materiałów. Główne korzyści i zalety:

 • Przydzielanie zadań drukowania do działów, centrów kosztowych oraz użytkowników ze współdzielonymi kontami
 • Monitoring liczby drukowanych stron z podziałem na użytkowników, urządzenia i czas wydruku
 • Raporty wykorzystania drukarek według użytkownika, działu, urządzeń lub wpływu na środowisko
 • Przydzielanie limitów lub budżetów druku użytkownikom, działom lub ich grupom
 • Bezpieczne uruchamianie zadania w trybie „pull” („Znajdź mnie”)
 • Uproszczone drukowanie z urządzeń mobilnych i BYOD (ang. „bring your own device”)

Epson Device Admin

To rozwiązanie pozwala łatwo zarządzać całą flotą drukarek i skanerów oraz sterować nią, w tym między innymi zdalnie instalować, konfigurować, monitorować i serwisować urządzenia oraz rozwiązywać związane z nimi problemy — w ten sposób możesz zwiększyć produktywność i ograniczyć koszty.

Korzyści

 • Oszczędzaj czas i kontroluj koszty
 • Łatwość użycia
 • Elastyczne zarządzanie dostosowane do Twoich potrzeb
 • Automatyzacja procesów
 • Kontroluj urządzenia i analizuj ich użycie
 • Dopasowanie do każdego środowiska biznesowego
Więcej informacji

Epson Document Capture Suite

Oprogramowanie i technologia obrazowania firmy Epson oszczędzają czas dzięki uproszczeniu drukowania i dodaniu funkcji skanowania do procesu przepływu pracy.

Funkcje „push-scan” pozwalają w jednym kroku przechwytywać wysokiej jakości dokumenty elektroniczne i integrować je z procesami przepływu pracy, co zmienia najbardziej skomplikowane zadania, takie jak organizowanie dokumentów czy poprawianie jakości tekstu, w bardzo proste czynności.

Więcej informacji

Przechwytywanie

Wstępnie zdefiniowane zadania umożliwiają optymalizację automatycznego przepływu pracy.

Integracja z przepływem pracy

Panele skanerów firmy Epson można dostosowywać przy użyciu wstępnie zdefiniowanych profilów zadań i ułatwić w ten sposób każdemu pracownikowi integrowanie dokumentów z procesami firmy.

Zalecane

Drukarki z serii Workforce Pro firmy Epson w niezależnych testach wykazują stuprocentową niezawodność

Buyers Laboratory (BLI) to znana, niezależna organizacja z branży cyfrowego przetwarzania obrazu zbierająca informacje i testująca wielofunkcyjne kopiarki, drukarki, skanery, oprogramowanie i inne produkty. Od ponad 50 lat firma BLI stanowi najlepsze źródło obiektywnych i wiarygodnych informacji z branży.

Szybkość i oszczędność

Niezależne testy wykazują, że drukarki WorkForce Pro mogą skrócić czas prac konserwacyjnych o dwie trzecie w porównaniu z drukarkami laserowymi1. Ponadto modele z serii WorkForce Pro umożliwiają wydrukowanie dwukrotnie większej liczby stron niż konkurencyjne kolorowe drukarki laserowe1. Drukarki WorkForce Pro WF-8590 zachwyciły testerów z firmy BLI najszybszym w swojej klasie czasem drukowania i kopiowania, dzięki czemu przyznano im cenną nagrodę „2015 Pick”.

Zapoznaj się z wynikami

Dlaczego drukarki atramentowe?

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie druku przemysłowego i komercyjnego pozwoliło nam stworzyć wytrzymałe i niezawodne drukarki WorkForce Pro, które pod wieloma względami wyprzedzają popularne drukarki laserowe. Stosowana w przemyśle unikalna technologia głowicy PrecisionCore zapewni wyższą jakość i niezawodność drukowania w Twojej firmie, co da jej impuls do rozwoju.

Oszczędność czasu

 • Do 3,5 raza szybszy druk bez utraty jakości1
 • Błyskawiczne drukowanie pierwszej strony — bez konieczności rozgrzewania
Więcej informacji

Wzrost wydajności

 • Czas konserwacji krótszy nawet o 98%1
 • Mniej awarii i zacięć papieru, rzadsza wymiana materiałów eksploatacyjnych
Więcej informacji

Opłacalność

 • Mniejszy koszt wydruku jednej strony
 • Niższy całkowity koszt posiadania
 • Niższe opłaty za energię
Kalkulator oszczędności

Trwałość

 • Odporne na używanie zakreślaczy1
 • Jakość druku w rozdzielczości 1200 dpi porównywalna z drukarkami laserowymi
 • Możliwość stosowania szerokiej gamy nośników
Więcej informacji

Czystsza technologia

 • Do 96% mniejsze zużycie prądu1
 • Do 94% mniej wytwarzanych odpadów1
 • Do 23% cichsze od drukarek laserowych1
 • Bez ozonu
Więcej informacji

Z certyfikatem niezawodności

 • Certyfikat niezawodności — BLI 2015
 • Nagroda BLI — 2015 Pick
Więcej informacji

Jeśli rozważasz zakup drukarki WorkForce Pro, skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli handlowych.

Więcej informacji

Drukujesz więcej stron? Dzięki drukarkom WorkForce Pro RIPS możesz zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy.

Więcej informacji

Dowiedz się więcej o naszych biznesowych drukarkach atramentowych.

Więcej informacji

Głowica PrecisionCore

Nowa, zaawansowana technologia głowicy drukującej. Głowica PrecisionCore zapewnia szybkość druku, wysoką jakość, wydajność i niezawodność.

Więcej informacji

Skontaktuj się już dziś

Aby dowiedzieć się więcej o drukarkach WorkForce Pro, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

 1. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.pl/inkjetsaving.
 2. Maksymalną liczbę drukowanych stron na miesiąc oparto na możliwościach drukarki, w tym szybkości druku według norm ISO oraz wydajności obsługi papieru.
 3. Dane oparte na testowaniu modeli WF-5690, WF-5620, WF-8590, WF-R5690 i WF-R8590. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.pl/inkjetsaving.
 4. Ma certyfikat zgodności z normą ISO 11798 wydany przez SP Technical Research Institute of Sweden. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.sp.se

Pomiń