ZAMIEŃ OBECNE URZĄDZENIE NA DRUKARKĘ ATRAMENTOWĄ

Pozwoli to obniżyć koszty eksploatacji przy jednoczesnym zwiększeniu produktywności i ograniczeniu konserwacji.

Zbuduj bardziej wydajne miejsce pracy dzięki drukarkom atramentowym Epson

Ta linia drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dla grup roboczych doskonale sprawdzi się w każdym środowisku biznesowym. Modele z tej serii mogą pomóc firmom dowolnej wielkości – od małych biur po duże korporacje – obniżyć koszty, zwiększyć produktywność i ograniczyć przestoje. Dodatkowymi korzyściami są zmniejszenie wpływu na środowisko i poprawa reputacji w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu. Dokonaj najlepszego wyboru, stawiając na sprawdzoną, niewymagającą użycia ciepła technologię PrecisionCore, która zapewnia szybkość, wysoką jakość i niezawodność.

Oczywiście wszystkie te modele wykorzystują technologię atramentową, a więc są łatwe w obsłudze i nie wymagają częstej konserwacji. Nie tylko zwiększa to produktywność, ale dzięki braku nagrzewania i bezprzewodowemu drukowaniu również umożliwia stosowanie różnych nośników.

Wyzwania biznesowe

Firmy stawiają czoła wielu problemom. Przekonaj się, jak seria WorkForce Pro może pomóc Ci pokonać te przeszkody poprzez zwiększenie wydajności.

 • Utrzymuj niskie koszty drukowania

  Większa oszczędność pieniędzy niż w przypadku porównywalnych modeli laserowych1. Dzięki innowacyjnemu systemowi podawania atramentu i większej wydajności atramentu seria drukarek atramentowych firmy Epson stanowi tańszą alternatywę dla drukarek laserowych.

 • Drukuj jedną stronę w mniej niż 5 sekund

  Najkrótszy czas drukowania pierwszej strony w segmencie w zestawieniu z porównywalnymi drukarkami laserowymi2 – 4,8 sekundy.

 • Wydruk do 10 000 stron bez wymiany materiałów eksploatacyjnych3

  Duża pojemność materiałów eksploatacyjnych i mniejsza liczba wymiennych elementów oznacza więcej czasu na drukowanie bez konieczności interwencji.

 • Do 83% mniejsze zużycie energii niż porównywalne modele laserowe

  Niski pobór mocy może iść w parze z wysoką ostrością wydruków – ta seria drukarek zużywa co najmniej 83% mniej energii niż porównywalne modele laserowe4.

Poznaj naszą ofertę produktów

W serii WorkForce Pro można się zachwycać wieloma aspektami, ale jest kilka cech, które zasługują na szczególną uwagę.

 • DUŻA SZYBKOŚĆ SKANOWANIA I ZAAWANSOWANE FUNKCJE

  Document Capture Pro pozwala pracownikom w prosty sposób skanować dane, zapisywać je i udostępniać wewnątrz firmy. Zaawansowane funkcje do tworzenia nazw, rozdzielania i przesyłania dokumentów sprawiają, że skanowanie jest proste oraz logiczne.

 • PROSTY INTERFEJS UŻYTKOWNIKA

  Przyspiesz pracę w biurze dzięki łatwemu w obsłudze i intuicyjnemu interfejsowi dotykowego wyświetlacza o przekątnej 10,9 cm, dostępnemu w modelach wielofunkcyjnych.

 • SZYBKI WYDRUK OD PIERWSZEJ STRONY

  W przeciwieństwie do drukarek laserowych, drukarki te nie muszą się nagrzać, co pozwala szybciej uzyskać pierwsze wydruki.

 • TRWAŁE I POJEMNE PODAJNIKI PAPIERU

  Dzięki maksymalnej pojemności 830 arkuszy (z opcjonalną tacą) Twój zespół może pracować bez zakłóceń.

Łatwość obsługi zapewniająca maksymalną produktywność

Usprawnij pracę dzięki tym łatwym w użyciu drukarkom wielo- i jednofunkcyjnym. Intuicyjny interfejs cyfrowego dotykowego wyświetlacza w urządzeniach wielofunkcyjnych ułatwia nawigację po funkcjach i ustawieniach. Technologia atramentowa umożliwia łatwe drukowanie z wykorzystaniem różnych rodzajów nośników i formatów stron.

Bardzo rzadkie wymiany atramentu

Nowy system zasilania w atrament jest łatwiejszy w wymianie i zapewnia większą wydajność. Drukuj do 10 000 stron czarno-białych lub 5000 stron w kolorze bez wymiany materiałów eksploatacyjnych3. Pozwala to uzyskać więcej wydruków w krótszym czasie praktycznie bez zakłóceń i przerw.

Zaprojektowane z myślą o nowoczesnym, mobilnym miejscu pracy

Zamień urządzenia mobilne i tablety w wysoce wydajne narzędzia z możliwością drukowania bezprzewodowego. Aby rozpocząć drukowanie z wykorzystaniem technologii NFC, wystarczy położyć urządzenie zgodne z systemem Android na drukarce. Epson Open Platform i nasza współpraca z dostawcami oprogramowania pomagają znaleźć odpowiednie dla siebie rozwiązanie w zakresie drukowania.

Zobacz ofertę

Zaopatrz się w materiały eksploatacyjne

Wymiana atramentu ma miejsce bardzo rzadko, ale gdy już trzeba to zrobić, wszystko przebiega bardzo łatwo. Sklep internetowy firmy Epson ułatwia zamawianie pakietów materiałów eksploatacyjnych do drukarek z serii WorkForce Pro.

KUP ORYGINALNY ATRAMENT FIRMY EPSON

Skontaktuj się już dziś

Aby dowiedzieć się więcej o drukarkach WF-C5000, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

CZY MASZ JESZCZE JAKIEŚ INNE WYMAGANIA?
Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane

1 Porównanie z 10 najlepiej sprzedającymi się kolorowymi drukarkami laserowymi w Europie Zachodniej i Środkowo-Wschodniej zapewniającymi szybkość druku 1–30 stron na minutę, zgodnie z wynikami badań IDC prowadzonych przez 12 miesięcy do czerwca 2017 r. Dane CPP pochodzą z raportu z analizy GAP za sierpień 2017 r. i stanowią średnią cenę zaobserwowaną w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii (wyrażoną w euro według wyceny GAP). Koszty eksploatacji drukarek firmy Epson oparte na sugerowanej cenie detalicznej wkładów atramentowych XXL (wartość 5000 stron wyliczona zgodnie z normą IEEE/ISO 24711/24712). W przypadku konkurencyjnych modeli przyjęto najniższy możliwy koszt za stronę.

2 Porównanie z 10 najlepiej sprzedającymi się kolorowymi drukarkami laserowymi w Europie Zachodniej i Środkowo-Wschodniej zapewniającymi szybkość druku 1–30 stron na minutę, zgodnie z wynikami badań IDC prowadzonymi przez 12 miesięcy do września 2017 r. Dane pochodzą z BLI.

3 Przybliżona wydajność. Faktyczna wydajność zależy od rodzaju drukowanych dokumentów oraz warunków użytkowania. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.eu/pageyield

4 Na podstawie obliczeń firmy Epson urządzenie Epson WorkForce Pro WF-C8190DW zużywa o 83% mniej energii niż HP Color LaserJet Enterprise M750dn – najlepiej sprzedający się model w segmencie jednofunkcyjnych drukarek kolorowych A3 o prędkości 21–30 str./min (IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, od IV kw. 2015 r. do III kw. 2019 r., opublikowany w II kw. 2020 r.). Metodologia oparta na „typowym zużyciu energii”, zdefiniowanym w ramach i/lub symulowanym z uwzględnieniem procedury testowej ENERGY STAR i przedstawionym w kWh/rok.