GAMING W DOMU

Granie na telewizorze jest fajne, ale znacznie atrakcyjniejszy wizualnie jest gaming na wielkim ekranie. Pozwól nam zapewnić sobie ekscytujące, wciągające doznania w domu dzięki gamie naszych projektorów idealnych dla każdego gracza.

Co to jest 4K PRO-UHD<sup>1</sup>?

Co to jest 4K PRO-UHD1?

Epson 4K PRO-UHD1 to nie tylko określenie poziomu rozdzielczości. Obejmuje ono wszystkie czynniki, które wpływają na wydajność obrazu, w tym jasność koloru i bieli, kontrast, HDR10, przetwarzanie kolorów oraz możliwość odbierania, przetwarzania i wyświetlania treści 4K. W efekcie obrazy są bardziej realistyczne i mają wyższą rozdzielczość od Full HD.

Więcej informacji
Jaśniejsze, żywe granie

Jaśniejsze, żywe granie

Sama jasność bieli nie gwarantuje wiernego odwzorowania kolorów. Dlatego właśnie technologia 3LCD, która znajduje zastosowanie w projektorach firmy Epson, pozwala na emitowanie równie silnego strumienia światła białego, jak i barwnego. Czy odpowiada Ci matowy i wyblakły obraz? Ciesz się wyrazistym, realistycznym obrazom dzięki projektorom EPSON.

Więcej informacji
FULL HD 1080p
4K PRO-UHD
FULL HD 1080p
4K PRO-UHD

Kontrast głębokiej czerni

Wysoki współczynnik kontrastu do 2 500 000:1 zapewnia optymalną jakość obrazu, wyraźne odwzorowanie szczegółów cieni i głęboką czerń.

Cechy gamingu

Ulepszona ciemna gamma

Ulepszona ciemna gamma

Lepsze widzenie obrazów w zaciemnionych obszarach (tzn. w cieniach)

Kompatybilne z ultrapanoramicznym monitorem 21:9 Full HD

Szersze proporcje obrazu, dzięki czemu można zobaczyć większą część ekranu

Rozmiar ekranu ma znaczenie

Rozmiar ekranu ma znaczenie

Odmień swoją codzienność i zmień dom w główną arenę gamingu dzięki projektorom domowym firmy Epson. Niezależnie od tego, czy grasz online czy rywalizujesz z rodziną i znajomymi w swobodnej rozgrywce, przenieś ją na wyższy poziom dzięki graniu na dużym ekranie. Zaproś rodzinę i przyjaciół na niesamowite seanse z obrazem o przekątnej do 300 cali i przeżywaj niezapomniane wspólne chwile.

Dopasuj obraz do swoich potrzeb

Dopasuj obraz do swoich potrzeb

Uważamy, że korzystanie z projektora nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Dlatego nasze projektory są szybkie w instalacji i wyświetlają obraz natychmiast i prawie na każdej powierzchni. Korekcja geometrii obrazu ułatwia szybką konfigurację, a technologia źródła światła zapewnia długotrwałe użytkowanie oraz rozrywkę przez lata.

  1. echnologia optymalizacji 4K przeciąga każdy piksel po przekątnej, aby podwoić rozdzielczość Full HD. W trybie 3D obraz ma rozdzielczość Full HD.
Porównaj
Zamknij

Porównaj produkty

z 3 wybranych

Usuń z porównania