SKANERY PRZENOŚNE

Twórz mobilne biuro dzięki wsparciu światowego lidera rozwiązań do skanowania. Przenośne skanery biznesowe firmy Epson powstały z myślą o wydajności – są idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących poza biurem lub w środowiskach pracy cechujących się elastycznością bądź małą ilością miejsca.

Pobierz broszurę

Uchwyć każdy szczegół

Przenośne skanery A4 do prostego i wydajnego zarządzania dokumentami poza biurem lub w małych środowiskach pracy.

Kompaktowe wymiary

Skanery świetnie nadają się do recepcji i innych miejsc o ograniczonej przestrzeni, gdzie sprawne przetwarzanie dokumentów to konieczność. Zaprojektowane zostały, aby upraszczać archiwizację formularzy, paragonów i wizytówek.

Skanuj z dowolnego miejsca

Przenośne skanery Epson pozwalają skanować dowolne dokumenty w drodze. Te kompaktowe i lekkie urządzenia można z łatwością nosić ze sobą i korzystać z nich poza biurem. Wszystkie modele zostały zoptymalizowane pod kątem szybkiego uzyskiwania precyzyjnych skanów.

Więcej informacji

Wysoka organizacja pracy

Bez względu na to, gdzie pracujesz, możesz skanować wszystko, co Ci potrzebne. Załączony pakiet oprogramowania pozwoli Ci zwiększyć produktywność i zautomatyzować procesy.

Więcej informacji

Elastyczność

Możliwe jest skanowanie nośników o grubości od 35 g/m2 do 270 g/m2. Dzięki wygodnemu automatycznemu podajnikowi dokumentów na 20 arkuszy modele WorkForce DS-310 i DS-360W mogą skanować małe partie dokumentów.

Więcej informacji

Opcje zasilania i Wi-Fi

Skanery mobilne Epson oferują możliwość korzystania z różnych źródeł zasilania. Do wyboru jest tradycyjna wtyczka, kabel USB, a w modelach ES-60W, DS-80W oraz DS-360W także wbudowany akumulator litowo-jonowy, zapewniający bezproblemowe skanowanie.

Wbudowane funkcje Wi-Fi i Wi-Fi Direct w skanerach ES-60W, DS-80W i DS-360W umożliwiają przechwytywanie i przesyłanie dokumentów na smartfonach i tabletach bez użycia kabli.

Epson DocumentScan

Pobierz z App Store Pobierz z Google Play

Najważniejsze korzyści

 • Skanery takie jak WorkForce DS-70 i DS-80W należą do najlżejszych w swojej klasie – można je z łatwością przenosić w torbie lub walizce.
 • Dzięki szybkości skanowania wynoszącej do 25 stron na minutę urządzenia przenośne z serii WorkForce pozwalają na szybkie i łatwe skanowanie w dowolnym miejscu.
 • Skanery mobilne Epson oferują możliwość korzystania z różnych źródeł zasilania. Do wyboru jest tradycyjna wtyczka, kabel USB, a w wybranych modelach także wbudowany akumulator litowo-jonowy.
 • Definiowanie zadań na nowym panelu LCD
 • Technologia CIS eliminuje konieczność rozgrzewania. Skanowanie można rozpocząć natychmiast.
 • Skanowanie ciągłe w trybie automatycznego podawania kartek przyspiesza proces skanowania.
 • Pakiet oprogramowania zaprojektowany z myślą o Twoich wymaganiach.
 • Obsługa nośników o gramaturze od 35 g/m2 do 270 g/m2 oraz długości do 1,8 m dzięki trybowi skanowania długiego papieru.
 • Kompaktowa, lekka, wytrzymała konstrukcja – do 30% lżejsza niż w przypadku poprzednich modeli1.

Seria ES

Skanuj dokumenty i twórz łatwo przeszukiwalne pliki PDF przy użyciu najmniejszych i najlżejszych skanerów przenośnych Epson. Korzystaj z łatwego w użyciu oprogramowania ScanSmart. Pracuj tak, jak chcesz dzięki opcjom zapisu w formatach JPEG, PDF i PDF/A oraz skanowania do folderu, wiadomości e-mail, drukarki, usług w chmurze, a także programów Word, Excel i PowerPoint.

Oprogramowanie ScanSmart

Najnowsze oprogramowanie ScanSmart firmy Epson sprawia, że do skanowania, edycji i zapisywania dokumentów wystarczają trzy proste kroki.

Więcej informacji

Seria DS

Zachowaj wysoką organizację pracy i noś swoje biuro ze sobą dzięki lekkiemu, kompaktowemu rozwiązaniu do skanowania.

Oprogramowanie Epson Document Capture Pro dostępne ze skanerami z serii DS zawiera zaawansowane funkcje nazywania, rozdzielania i przesyłania dokumentów wewnątrz firmy i poza nią. Tworzenie profili zadań i automatyzacja procesów pozwala zoptymalizować przepływ pracy.

Urządzenia obsługują sterowniki TWAIN oraz sprzedawane są wraz z zaawansowanym oprogramowaniem do skanowania. Możliwość zapisu plików w następujących formatach: JPEG, PDF, PDF/A, BMP, TIFF, M/TIFF, PNG, DOCX, XLSX, PPTX.

 • Zaawansowane rozwiązania do skanowania Epson
 • Integracja z systemem przepływu pracy
 • Rozpoznawanie kodów kreskowych na potrzeby sortowania i nazywania dokumentów.
 • Strefowy OCR do odczytywania tytułów
Document Capture Pro Document Capture Pro Server
Więcej informacji

Więcej informacji o naszych pozostałych seriach skanerów biznesowych

Skanery płaskie

Te niezawodne i wszechstronne skanery płaskie pomogą Ci ograniczyć ilość zużywanych nośników i usprawnić procesy przepływu dokumentów.

Więcej informacji

Skanery szczelinowe

Zaskakiwanie klientów i wprawianie ich w zachwyt innowacyjnymi produktami i usługami to dopiero początek.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań firmy Epson, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy się z Tobą skontaktuje.
Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

 • Pomoc

  Potrzebujesz pomocy?

  Na naszej stronie pomocy znajdziesz przydatne informacje i dowiesz się, jak się z nami skontaktować.

  Więcej informacji
 • Sklep

  Szukasz czegoś innego?

  Odwiedź sklep i zobacz więcej produktów firmy Epson.

  Więcej informacji
 1. W porównaniu z modelem Epson WorkForce DS-30.
Porównaj
Zamknij

Porównaj produkty

z 3 wybranych

Porównaj wybrane