Oferujemy szeroką gamę produktów dla zawodowych fotografów — profesjonalne drukarki fotograficzne, cyfrowe fotograficzne drukarki atramentowe, drukarki do zdjęć i drukarki do reprodukcji dzieł sztuki

ROZWIĄZANIA DLA PROFESJONALNYCH FOTOGRAFÓW

Możesz drukować najlepszej jakości fotografie na płótnie oraz nośnikach fotograficznych i artystycznych w dowolnych rozmiarach.

Uchwyć każdy detal niepowtarzalnej chwili.

Rozwijający się rynek fotografii wielkoformatowej zapewnia profesjonalnym fotografom, drukarzom i handlowcom nowe możliwości biznesowe. Oferujemy tanie i łatwe w obsłudze drukarki, które pozwolą Ci pewnie wkroczyć na ten obiecujący obszar.

Obraz kompletny

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym fotografem, właścicielem studia, specjalistą, czy też działasz w branży handlowej, mamy dla Ciebie niedrogie i łatwe w obsłudze drukarki fotograficzne o szerokości wydruku do 162 cm (64 cali), które zapewniają doskonałe rezultaty w czerni i bieli oraz kolorze na szerokiej gamie nośników.

 • Najszersza przestrzeń kolorów

  Rozszerzone zestawy atramentów zapewniają szeroką przestrzeń barw i gładką gradację odcieni do produkcji przepięknych zdjęć.

 • Szczegółowe odwzorowanie dzieł sztuki

  Precyzyjne głowice drukujące zapewniają niezwykłą wyrazistość koloru oraz wierne odwzorowanie subtelnych tonów i tekstur.

 • Subtelne odcienie skóry

  Gładkie, ciągłe odcienie bez ziarnistości pozwalają stworzyć idealny portret z płynną gradacją tonów.

 • Trwałe wydruki

  Nasze specjalnie zaprojektowane atramenty pigmentowe zapewniają soczyste kolorowe wydruki o wysokiej trwałości.

 • Wysoka wydajność pracy

  Łatwość obsługi, zautomatyzowana praca i minimalne wymagania w zakresie konserwacji gwarantują najwyższą wydajność sprzętu Epson.

 • Obsługa różnych nośników

  Możesz drukować rozmaite efekty na szerokiej gamie nośników, w tym na papierze fotograficznym, artystycznym, na płótnie i sztywnych płytach.

 • Drukowanie dzieł o ograniczonym nakładzie

  Nadaj ekskluzywności swoim zdjęciom, drukując certyfikowane, limitowane edycje oryginalnych dzieł.