DLA PERFEKCJONISTY

Idealne momenty nie zdarzają się często, podobnie jak idealne ujęcia. W ich poszukiwaniu warto przemierzyć wiele dróg i szlaków. Czasami trzeba odmówić sobie snu lub posiłku, opuścić ważne wydarzenia. Dlatego gdy widzę strumień światła przedzierający się przez szczelinę, muszę szybko reagować. Takie zdjęcie zasługuje na jakość druku firmy Epson.

Skontaktuj się z nami Pobierz broszurę

DRUKUJE TAK DOBRZE JAK WYGLĄDA

Drukarki fotograficzne Epson SureColor SC-P700 i SC-P900 cieszą oko tak samo jak pochodzące z nich wydruki. Te profesjonalne, kompaktowe drukarki A3+ i A2+ umożliwiają uzyskanie ostrzejszych szczegółów i płynniejszych gradacji dzięki najgłębszym czerniom i specjalnym odcieniom niebieskiego.

Skontaktuj się z nami Pobierz broszurę

Rozwiązania dla fotografów i artystów

Możliwość drukowania doskonałej jakości zdjęć w wielu różnych rozmiarach na płótnie oraz nośnikach fotograficznych i artystycznych.

Co nowego?

 
 

SureColor SC-P700

SC-P700 to wysokiej jakości drukarka fotograficzna do profesjonalnych zastosowań (do A3+) opracowana z myślą o fotografach i artystach doceniających atrakcyjne wzornictwo.

Więcej informacji Zapoznaj się z pełną ofertą

SureColor SC-P900

Drukarka fotograficzna SC-P900 (do A2+) jest przeznaczona dla profesjonalistów, dla których liczą się precyzja i głębia obrazu oraz proste wzornictwo.

Więcej informacji Zapoznaj się z pełną ofertą

Najważniejsze cechy

Najszersza gama kolorów

Rozszerzone zestawy atramentów zapewniają szeroką gamę barw i gładką gradację odcieni do produkcji przepięknych zdjęć.

Szczegółowe odwzorowanie dzieł sztuki

Precyzyjne głowice drukujące zapewniają niezwykłą wyrazistość koloru oraz wierne odwzorowanie subtelnych tonów i tekstur.

Więcej informacji

Subtelne odcienie skóry

Gładkie, ciągłe odcienie bez ziarnistości zapewniają płynne przejścia tonalne do stworzenia idealnego portretu.

Trwałe wydruki

Nasze specjalnie tusze pigmentowe zapewniają soczyste kolorowe wydruki o wysokiej trwałości.

Więcej informacji

Wysoka wydajność pracy

Łatwość obsługi, zautomatyzowana praca i minimalne wymagania w zakresie konserwacji gwarantują najwyższą wydajność sprzętu Epson.

Więcej informacji

Obsługa różnych nośników

Możesz drukować rozmaite efekty na szerokiej gamie nośników, w tym na papierze fotograficznym, artystycznym, folii, płótnie i kartonie.

Więcej informacji

Oprogramowanie

EPSON PRINT LAYOUT

Drukuj świetne zdjęcia łatwo i szybko

Wtyczka Epson Print Layout pomoże wykorzystać potencjał profesjonalnych drukarek fotograficznych Epson z atramentami UltraChrome. Użytkownicy mogą korzystać z ulepszonych funkcji i wszechstronności oprogramowania, aby przyspieszyć i ułatwić zarządzane drukowanie w kolorze.

Więcej informacji

KALKULATOR KOSZTÓW ATRAMENTU W DRUKARKACH WIELKOFORMATOWYCH FIRMY EPSON

Zmniejsz koszty druku

Nie przepłacaj za eksploatację drukarki wielkoformatowej. Skorzystaj z naszego kalkulatora kosztów atramentu i wykonaj analizę kosztu użytkowania drukarki wielkoformatowej firmy Epson. Następnie możesz porównać wynik z innymi produktami, aby dowiedzieć się, ile można zaoszczędzić na zakupie atramentu dzięki oferowanym przez nas inteligentnym i wydajnym funkcjom. Podane ceny nie uwzględniają podatku VAT.

Więcej informacji

Przykłady wdrożeń

PAPIERY DO WYDRUKÓW ARTYSTYCZNYCH

Do wydruków fotografii i dzieł sztuki wybierz papier zaprojektowany, by zapewnić najlepsze efekty przy wykorzystaniu drukarek i atramentów firmy Epson.

Więcej informacji

Zapoznaj się z ofertą

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach firmy Epson, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Chcę otrzymywać informacje e-mailem o produktach Epson, aktualnych promocjach, ofertach specjalnych oraz wydarzeniach.