WSPÓŁPRACA W HANDLU DETALICZNYM

Bądź na bieżąco z najnowszą technologią, która pozwoli nawiązać kontakt z klientami na wiele ciekawych sposobów, zwiększyć sprzedaż i poszerzyć zakres usług oraz zarządzać kosztami.

OBEJRZYJ FILM

Zamknij

 

Rozwiązania technologiczne dla handlu detalicznego

Technologie Epson dla handlu detalicznego pozwalają sprzedawcom tworzyć atrakcyjne i wydajne środowisko obsługi oraz interakcje, które łatwiej zapadają w pamięć. Nasze elastyczne rozwiązania minimalizują czas stania w kolejkach, chronią dane sklepu i klientów oraz umożliwiają nawiązywanie bliższych relacji między sprzedawcą a klientem.

Nawiąż kontakt

Technologia Epson zapewnia nowe możliwości sprzedażowe na każdym poziomie.

Nawiąż kontakt

Technologia Epson pomaga zwiększyć szanse sprzedaży na każdym poziomie — od zabezpieczeń dostępu i ochrony prywatności po inteligentne systemy POS i intuicyjne urządzenia. Rozwiązania chroniące dane osobowe i zachęcające do interakcji pozwolą Ci zaoferować klientom atrakcyjne i ciekawe środowisko obsługi.

Bezproblemowo wprowadzaj nowe urządzenia do istniejącej infrastruktury IT dzięki zgodności wstecznej drukarek POS firmy Epson.

Chroń dane o krytycznym znaczeniu dzięki wysokowydajnym skanerom dwustronnym firmy Epson. Skanuj dokumenty bezpośrednio do preferowanego systemu przechowywania plików w chronionym hasłem formacie PDF.

Zbieraj informacje dotyczące klientów dzięki wydajnemu systemowi zarządzania dokumentami skanerów WorkForce Pro i drukarek wielofunkcyjnych firmy Epson. Kieruj informacje do odpowiednich działów i twórz relacje handlowe oparte na danych.

Osiągaj wysoką wydajność przy niskim całkowitym koszcie posiadania, korzystając z superszybkich i przyjaznych dla środowiska urządzeń wielofunkcyjnych z serii WorkForce Enterprise. Kolorowe drukarki wielofunkcyjne A3 o wierszowym układzie głowic atramentowych, które zapewniają doskonałą jakość druku z szybkością do 100 obrazów/min, i wkładami atramentowymi o dużej pojemności, które są wydajniejsze w porównaniu z urządzeniami laserowymi./p>

Zainwestuj w przyszłość

Mądre inwestycje pozwolą Ci uzyskać wymierne korzyści w całej firmie — dziś i w przyszłości.

Zainwestuj w przyszłość

Mądre inwestycje pozwolą Ci uzyskać wymierne korzyści w całej firmie — dziś i w przyszłości. Niski całkowity koszt posiadania naszych rozwiązań to ogromna zaleta, z której warto skorzystać. Możesz dzięki temu zapewnić trwały zwrot z inwestycji, jednocześnie wprowadzając do sklepu nowoczesne rozwiązania, które są oszczędne w eksploatacji i nie wymagają częstego serwisowania.

Twórz wyróżniające się promocje dzięki kolorowym etykietom na półki drukowanym na miejscu i według potrzeb na naszych urządzeniach z serii ColorWorks.

 

Drukuj szybciej i taniej na drukarkach Epson A4 i A3 z serii WorkForce Pro RIPS, które charakteryzują się niskim kosztem eksploatacji, dużą szybkością drukowania i minimalnymi wymaganiami konserwacyjnymi.

Zwiększ lojalność klientów dzięki kolorowym kuponom, pozwalającym oferować klientom przygotowane specjalnie dla nich promocje i oferty w chwili zakupu.

Twórz oszałamiającą komunikację wizualną za pomocą laserowych projektorów instalacyjnych Epson, które pozwalają na szybkie i łatwe aktualizowanie treści. Udostępniaj treści w jakości Full HD dzięki skalowalnemu obrazowi o przekątnej nawet do 1000 cali.

Obsługuj klientów w dowolnym miejscu dzięki przenośnym drukarkom paragonów firmy Epson dla pracowników zdalnych. Zawieraj transakcje z klientami i podnoś jakość obsługi w każdym zakątku sklepu.

Zobacz wyniki

Inteligentne rozwiązania zapewniające wzrost zadowolenia i zaufania klientów oraz zwiększone przychody.

Zobacz wyniki

Podnoś poziom zadowolenia klientów, buduj zaufanie i zwiększaj przychody dzięki inteligentnym rozwiązaniom, które ułatwiają kontakty interpersonalne i pozwalają tworzyć piękne ekspozycje. Zaoferuj klientom większą wartość, szybki proces sprzedaży i skuteczne promocje, a nie będziesz długo czekać na wyniki.

Wywieraj duże wrażenie za pomocą naszych drukarek z serii SureColor SC-T. Twórz duże plakaty i materiały ekspozycyjne w wysokiej rozdzielczości, które wzmocnią wizerunek marki i pomogą zwiększyć sprzedaż.

Docieraj do klientów tam, gdzie to się liczy, dzięki laserowym projektorom instalacyjnym Epson. Wyświetlaj obrazy, filmy i informacje na ścianach, podłogach i sufitach, aby przyciągnąć uwagę klientów.

Oferuj wysoki poziom obsługi w dowolnym miejscu dzięki systemom POS na tablety i przenośnym drukarkom paragonów firmy Epson. Poślij sprzedawców do klientów, by mogli zawierać transakcje w dowolnym miejscu.

Twórz wyróżniające się promocje dzięki kolorowym etykietom drukowanym według potrzeb.

Wspieraj ochronę środowiska

W firmie Epson rozumiemy, jak ważne jest dbanie o planetę i zachowanie jej zasobów dla przyszłych pokoleń.

Ochrona przyszłości Ziemi

W firmie Epson rozumiemy, jak ważne jest dbanie o planetę i zachowanie jej zasobów dla przyszłych pokoleń.

Realizuj ambitne plany ekologiczne — urządzenia WorkForce Pro RIPS umożliwiają redukcję odpadów nawet o 99%1, drukarki WorkForce Pro zużywają do 96% mniej energii1, a rozwiązania z serii WorkForce Enterprise pozwalają dwukrotnie przyspieszyć drukowanie, pobierając o połowę mniej energii2.

Oszczędzaj energię i zmniejszaj emisję CO2, korzystając z modeli WorkForce Pro firmy Epson, które pobierają do 96% mniej mocy w porównaniu z drukarkami laserowymi i kserokopiarkami.

Zmniejszaj wydatki na prąd i wydłużaj czas eksploatacji lampy, używając trybu ekonomicznego projektorów interaktywnych.

Ograniczaj emisję dwutlenku węgla, korzystając ze skanerów ze zintegrowaną technologią ReadyScan, które nie wymagają nagrzewania.

5 prostych kroków w kierunku bardziej stabilnej przyszłości Europy

Jedno urządzenie naraz

POBIERZ INFOGRAFIKĘ

 

Zobacz, ile możesz zaoszczędzić

Skorzystaj z naszego kalkulatora i oblicz, o ile możesz zmniejszyć rachunki za prąd i emisję CO2 dzięki drukarkom WorkForce Pro.

 
 • Nawet o 92% mniejsza emisja CO2 w porównaniu do drukarek laserowych4
 • O 96% mniejsze zużycie energii w porównaniu do drukarek laserowych3
 • O 94% mniej odpadów w porównaniu do drukarek laserowych3
 • 3,5 raza szybsze działanie w porównaniu do drukarek laserowych5
 • Bardziej ekologiczna technologia, bez ozonu
 

Serwis i wsparcie

Dowiedz się więcej o serwisowaniu na miejscu i gwarancjach firmy Epson.

Serwis i wsparcie

Gwarancja standardowa

Trzyletnia rozszerzona gwarancja na wybrane drukarki Epson.

Serwis na miejscu

Dowiedz się więcej o serwisowaniu na miejscu i gwarancjach firmy Epson.

Wsparcie

Potrzebujesz pomocy? Na naszej stronie wsparcia znajdziesz przydatne informacje i dowiesz się, jak się z nami skontaktować.

Zarejestruj się

Dziękujemy za zakup produktu firmy Epson i czas poświęcony na rejestrację.

Sprawdź gwarancję

Sprawdź gwarancję urządzenia.

Promocja z rozszerzoną gwarancją

Dowiedz się więcej o rozszerzonej gwarancji CoverPlus firmy Epson.

 

Rozwiązania leasingowe

Dowiedz się więcej o możliwościach leasingu produktów firmy Epson.

Drukuj i oszczędzaj

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki usłudze Print & Save firmy Epson

Print365

Drukuj bez ograniczeń, problemów i ukrytych kosztów.

 

Filmy instruktażowe

Zobacz więcej naszych filmów instruktażowych.

WIĘCEJ INFORMACJI

Oprogramowanie

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą rozwiązań programowych, w tym dostarczanych przez partnerów Epson, i informacjami o zgodności systemowej.

Oprogramowanie

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą rozwiązań programowych, w tym dostarczanych przez partnerów Epson, i informacjami o zgodności systemowej.

Drukarki etykiet

Uproszczenie produkcji kolorowych etykiet

Nasze atramentowe drukarki etykiet kolorowych eliminują tradycyjne problemy z nadrukami termicznymi. Teraz możesz z łatwością drukować na własne żądanie niestandardowe, kolorowe etykiety, bilety i oznakowania o wysokiej jakości. Koniec z opóźnieniami, odpadami i problemami. Zapomnij o konieczności gromadzenia dużych zapasów wstępnie zadrukowanych etykiet, przestojach w produkcji, utracie zamówień i opóźnieniach w dostawach.

WIĘCEJ INFORMACJI

ISV PRZEGLĄD

SPOŁECZNOŚĆ NIEZALEŻNYCH PRODUCENTÓW OPROGRAMOWANIA (ISV)

Firma Epson, wiodący dostawca rozwiązań w dziedzinie drukarek POS, rewolucjonizuje rynek dzięki termicznym drukarkom paragonów z technologią TM-intelligent, które zaprojektowano z myślą o środowiskach sprzedaży detalicznej i hotelarstwa, używających rozwiązań POS na tabletach.

WIĘCEJ INFORMACJI

Zwiększ funkcjonalność swojego projektora

Wzbogać funkcjonalność swojego projektora

Skorzystaj ze specjalistycznego oprogramowania Epson umożliwiającego poszerzenie możliwości projektora i uzyskanie większej kontroli nad jego działaniem. Jesteśmy czołowym światowym producentem projektorów6,dlatego wiemy, że potrzebujesz odpowiednich urządzeń, które umożliwiają wyświetlanie prezentacji w wybrany przez Ciebie sposób, w dowolnym miejscu, łatwo i skutecznie.

WIĘCEJ INFORMACJI

Rozwiązania do przetwarzania obrazu dla firm

Szeroka oferta rozwiązań dla wszystkich typów firm

Urządzenia firmy Epson są zgodne z usługami oprogramowania i rozwiązaniami, które pomagają poprawić przepływ dokumentów w organizacji, lepiej kontrolować koszty, zwiększyć wydajność oraz umożliwić bezproblemową integrację urządzeń w zmieniających się środowiskach.

WIĘCEJ INFORMACJI

Połączenie interakcji w sklepie i online

A gdyby tak klienci online widzieli dokładnie to, co widzą klienci w sklepie? Możesz wyposażyć sprzedawców w okulary Epson Moverio, dzięki którym będą oni mogli przesyłać klientom online obraz ze sklepu i opowiedzieć o ofercie za pomocą łącza audio. Sieć sklepów muzycznych korzysta z rozwiązania GoInStore do prezentacji instrumentów, a ekskluzywny salon samochodowy organizuje w ten sposób pokazy. Ta opcja pozwala zaoferować klientom prawdziwie spersonalizowane środowisko obsługi w każdym kontekście sprzedaży.

Nowe sposoby rozwoju działalności

Technologia Epson daje dostęp do nowych i ciekawych sposobów na rozwój sklepów. Możesz oferować klientom nowe usługi, łącząc ze sobą już posiadane systemy z mobilnymi systemami POS. Możesz docierać do klientów poprzez wiele kanałów i prowadzić sprzedaż wspomaganą. Możesz przewyższać oczekiwania klientów względem tych nowych usług, korzystając z łatwych do zintegrowania rozwiązań. Możesz chronić dotychczasowe inwestycje dzięki zgodności wstecznej i zunifikowanym rozwiązaniom ePOS oraz zestawom SDK.

Większa satysfakcja klientów

Skróć czas realizacji transakcji dzięki bezprzewodowym tabletom i przenośnym drukarkom paragonów i analizuj dane w czasie rzeczywistym, by mądrze planować zaopatrzenie, promocje i ekspozycje. Grafika wystawowa nowej generacji szybko zmienia nasze środowisko. Oferujemy technologię, której potrzebujesz do tworzenia wysokiej jakości szyldów, elementów POS, banerów, plakatów, ekspozycji, grafik i folii do oklejania samochodów, w tym pionowych i poziomych reklam do rzutników. Rozwiązania Epson do sklepów oferują szybkie i wymierne korzyści.

Nawiąż kontakt

Technologia Epson zapewnia nowe możliwości sprzedażowe na każdym poziomie.

Zainwestuj w przyszłość

Mądre inwestycje pozwolą Ci uzyskać wymierne korzyści w całej firmie — dziś i w przyszłości.

Zobacz wyniki

Inteligentne rozwiązania zapewniające wzrost zadowolenia i zaufania klientów oraz zwiększone przychody.

Wspieraj ochronę środowiska

W firmie Epson rozumiemy, jak ważne jest dbanie o planetę i zachowanie jej zasobów dla przyszłych pokoleń.

Serwis i wsparcie

Dowiedz się więcej o serwisowaniu na miejscu i gwarancjach firmy Epson.

Oprogramowanie

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą rozwiązań programowych, w tym dostarczanych przez partnerów Epson, i informacjami o zgodności systemowej.

Skontaktuj się z nami

Aby uzyskać więcej informacji o rozwiązaniach biznesowych, skontaktuj się z nami. Nasz przedstawiciel odpowie w najbliższym możliwym terminie.

Spersonalizowana obsługa każdego klienta

Drukowanie POS z tabletu

Drukarki POS obsługiwane za pomocą tabletów pozwalają odciążyć personel i zawierać transakcje w każdym zakątku sklepu. Kompaktowa drukarka paragonów TM-m30 doskonale sprawdza się w hotelarstwie oraz handlu detalicznym. Jest optymalnym rozwiązaniem do systemów POS — zarówno tych opartych na tabletach, jak i na komputerach stacjonarnych.

Komunikacja wizualna ułatwiająca docieranie do klientów

Atrakcyjne i dynamiczne projekcje cyfrowe w sklepie są doskonałym sposobem na dotarcie do klientów. Nasze projektory instalacyjne pomagają ożywić przestrzeń handlową. Wyjątkowo wszechstronne i niezawodne, umożliwiają wyświetlanie obrazu na ścianach, sufitach, podłogach i w ograniczonej przestrzeni.

Szybkie i niezawodne drukowanie paragonów

Drukarki paragonów Epson są przystosowane do wymagań większości sklepów. TM-T88VI to nowoczesna drukarka paragonów, która cechuje się dużą szybkością drukowania oraz wysoką niezawodnością. Oferuje zaawansowane funkcje umożliwiające jednoczesne korzystanie z tradycyjnych usług POS na komputerze, w sieci i na urządzeniach mobilnych.

Wyróżniające się szyldy i wydruki wielkoformatowe

Dzięki możliwości tworzenia dużych wydruków na szerokiej gamie materiałów możesz tworzyć promocje, obok których nie da się przejść obojętnie. Zwiększ oddziaływanie swoich reklam za pomocą urządzeń z serii SureColor SC-T. Twórz duże plakaty i materiały ekspozycyjne w wysokiej rozdzielczości, które wzmocnią wizerunek marki i pomogą zwiększyć sprzedaż.

Przechwytywanie i ochrona danych

Skaner biznesowy WorkForce DS-780N to najinteligentniejsze interaktywne urządzenie z ekranem dotykowym i systemem automatycznego podawania papieru, wyposażone w zintegrowany system sieciowy umożliwiający łatwe udostępnianie i ochronę dokumentów.

Szybkość drukowania

WorkForce Enterprise to szybka, niezawodna i ekologiczna wielofunkcyjna drukarka A3 dostępna z opcjonalnym modułem wykańczającym, która pozwala drukować dokumenty w wysokiej jakości z prędkością do 100 obrazów/min.

Profesjonalne etykiety w sklepie i poza nim

Lekkie i przenośne drukarki Epson pozwalają bez trudu drukować wszystkie potrzebne etykiety za pomocą urządzeń przenośnych i stacjonarnych. Są łatwe w obsłudze, wszechstronne i tanie w eksploatacji w każdym środowisku; pozwalają też drukować na taśmach, takich jak np. satynowe wstążki do pakowania prezentów.

Wytrzymałe etykiety o wysokiej jakości

Drukarki etykiet Epson ColorWorks C7500 pozwalają samodzielnie produkować wysokiej jakości etykiety według potrzeb. Doskonale nadają się do drukowania etykiet na opakowania i półki ułatwiających zarządzanie magazynem.

Produkty

Odkryj bogatą ofertę drukarek biznesowych, urządzeń wielofunkcyjnych, skanerów, projektorów i innych urządzeń firmy Epson.

Przykłady wdrożeń

Previous Next

Materiały

Poniżej znajdziesz szeroką gamę zasobów, takich jak artykuły, infografiki i broszury z informacjami o produktach i rozwiązaniach firmy Epson oraz o trendach rynkowych.

WIĘCEJ INFORMACJI

Wiadomości i wydarzenia

Niezależnie od tego, czy interesują Cię seminaria dla początkujących, kursy programowania i konserwacji czy szkolenia dla operatorów, nasi eksperci chętnie przekażą wiedzę Tobie i Twojemu personelowi.

Filtruj wyniki

Previous Next

Brak targów lub wydarzeń do wyświetlenia.

Technologia niewymagająca ciepła kształtuje przyszłość druku

Zwiększ wydajność i zmniejsz wpływ na środowisko bez kompromisów.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązania dla handlu detalicznego, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
(zaznacz wszystkie pasujące pozycje)
Chcę otrzymywać informacje e-mailem o produktach Epson, aktualnych promocjach, ofertach specjalnych oraz wydarzeniach.

Porównaj
Zamknij

Porównaj produkty

z 3 wybranych

Usuń z porównania
Skontaktuj się z nami

BROSZURA

Miejsce pracy jutra

Pobierz e-przewodnik „Miejsce pracy jutra”

BROSZURA

Miejsce pracy jutra

Pobierz e-przewodnik „Miejsce pracy jutra”

 1. Zgodnie z testami przeprowadzonymi na zlecenie firmy Epson przez firmę BLI na przestrzeni dwóch miesięcy do lutego 2017 r. w porównaniu z wybranymi drukarkami konkurencyjnymi. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem www.epson.pl/inkjetsaving.
 2. Z reguły przy prędkości 45–55 str./min drukarki laserowe zużywają 1500 W, natomiast urządzenia z serii WorkForce Enterprise pobierają 180–320 W i drukują z prędkością do 100 str./min. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.eu/pageyield.
 3. Zgodnie z testami przeprowadzonymi na zlecenie firmy Epson przez firmę BLI na przestrzeni dwóch miesięcy do lutego 2017 r. w porównaniu z wybranymi drukarkami konkurencyjnymi. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem www.epson.pl/inkjetsaving.
 4. W oparciu o wydobycie i przetwarzanie surowców oraz wytwarzanie zasobów. Testowano zgodnie z metodologią firmy Epson: 1. Obliczenie dotyczy tylko emisji CO2 przyczyniającej się do globalnego ocieplenia. 2. Wyniki obliczeń bazują na własnym oświadczeniu (nie zostały zweryfikowane przez stronę trzecią). 3. Użyto współczynnika CO2 (kg CO2/jednostkę) opublikowanego w bazie danych „LCA Pro” JEMAI.
 5. Zasobnik atramentu o dużej pojemności umożliwia wydrukowanie około 84 000 stron. Faktyczna wydajność zależy od drukowanych dokumentów i warunków użytkowania. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.eu/pageyield. Wkłady początkowe zawierają tylko tyle atramentu, by można było uruchomić drukarkę. Do normalnego użytku należy zakupić nowe atramenty.
 6. Badanie przeprowadzone przez firmę Futuresource Consulting Limited dla okresu od 2001 do 2015 r.