ROZWIĄZANIA DLA FIRM

Dzięki inteligentnej technologii można zmienić sposób pracy oraz zaoszczędzić czas i pieniądze, co pozwala skupić się na głównej działalności firmy.

OBEJRZYJ FILM

Zamknij

 

Technologia, która wspomaga firmy

W dzisiejszym dynamicznym, pełnym napięć środowisku biznesowym potrzebna jest technologia gwarantująca odpowiednie rezultaty, wspomagająca efektywność pracowników, wspierająca właściwy wizerunek firmy i charakteryzująca się niezawodnością.

Przy coraz mniejszych budżetach stosunek jakości do ceny ma ogromne znaczenie. Epson wie o tym doskonale. Technologia Epson wspiera realizację celów pomimo ograniczeń budżetowych, zwiększenie efektywności pracy i zachowanie konkurencyjności.

Inteligentne sposoby pracy

Drukuj szybciej, z łatwością wyświetlaj prezentacje, skanuj i drukuj poza biurem.

Inteligentne sposoby pracy

Ciesz się szybszym drukowaniem, łatwym wyświetlaniem prezentacji, skanowaniem i drukowaniem poza biurem oraz korzystaj z innowacyjnych rozwiązań, takich jak rozszerzona rzeczywistość. Technologia Epson ułatwia pracę, dzięki czemu można poświęcić więcej czasu na biznes, a mniej na obsługę urządzeń.

Prowadź prezentacje za pomocą projektorów firmy Epson, które upraszczają proces podłączania i automatycznie rozwiązują problemy związane z kompatybilnością, pozwalając użytkownikom na udostępnianie treści bez frustracji i opóźnień.

Drukuj i skanuj w dowolnym miejscu za pomocą lekkich, kompaktowych przenośnych skanerów i drukarek, które pozwalają zdalnie skanować ważne dokumenty lub udostępniać wydruki.

Drukuj szybko w wysokiej jakości dzięki drukarkom WorkForce Pro RIPS, które gwarantują 3,5 razy szybszy wydruk pierwszej strony1

Osiągaj wysoką jakość przy niskim zużyciu energii, korzystając z superszybkiego i przyjaznego dla środowiska kolorowego urządzenia wielofunkcyjnego WorkForce Enterprise A3 nowej generacji. Urządzanie zapewnia wysoką jakość przy prędkości do 100 obrazów/min, zużywając najmniej materiałów eksploatacyjnych wśród urządzeń atramentowych, przy jednoczesnym zachowaniu niskiego zużycia energii.

Prowadź szkolenia wewnętrzne efektywniej , korzystając z funkcji rzeczywistości rozszerzonej (AR) inteligentnych okularów Moverio. Komunikuj się skuteczniej z pracownikami wszystkich działów, niezależnie od ich umiejętności, i korzystaj bezdotykowo z pomocy wizualnej.

Niski całkowity koszt użytkowania (TCO)

Technologia Epson pozwala zaoszczędzić pieniądze każdego dnia, a dzięki zarządzanej usłudze druku pomaga usprawnić sposób pracy.

Niski całkowity koszt użytkowania (TCO)

Technologia Epson pozwala zaoszczędzić pieniądze każdego dnia. Pozwól swoim pracownikom skupić się na kreatywności i współpracy — nie martwiąc się o koszty.

Zarządzaj kosztami wydruków wysokiej jakości, zyskując aż do 84 000 stron nieprzerwanego druku dzięki drukarkom WorkForce Pro wykorzystującym technologię Replacement Ink Pack System (RIPS)2.

Usprawnij codzienne transakcje, takie jak obsługa faktur i płatności, oraz zapewnij aktualność danych personalnych, wprowadzając bezpieczne skanowanie sieciowe i udostępniając wielu użytkownikom możliwość skanowania za pomocą jednego kliknięcia.

Wykonuj wydruki wielkoformatowe we własnym zakresie — od wysoce szczegółowych rysunków CAD po atrakcyjne plakaty i pomoce wizualne.

Wyświetlaj prezentacje w dowolnych pomieszczeniach za pomocą interaktywnego projektora firmy Epson, którego obraz można skalować aż do przekątnej 100 cali w jakości Full HD, co gwarantuje elastyczność umożliwiającą pracę w różnych warunkach.

Utrzymanie zaangażowania pracowników

Zaoferuj swoim pracownikom nowe, inteligentne sposoby udostępniania informacji i wydajniejszej pracy dzięki wykorzystaniu rozwiązań firmy Epson.

Utrzymanie zaangażowania pracowników

Zaoferuj swoim pracownikom nowe, inteligentne sposoby udostępniania informacji i wydajniejszej pracy dzięki wykorzystaniu rozwiązań firmy Epson. Wydajność wzrasta, gdy masz narzędzia, których chętnie używasz w ciągu dnia pracy.

Prezentuj informacje wszystkim osobom znajdującym się w sali oraz zdalnie przez sieć za pomocą projektora Epson z pełną obsługą technologii umożliwiających korzystanie z własnych urządzeń (Bring Your Own Device, BYOD) i ujednoliconych systemów komunikacyjnych (Unified Communications, UC).

Angażuj i inspiruj odbiorców za pomocą profesjonalnych projektorów, które zapewniają nasycone, żywe kolory i nawet trzykrotnie większą jasność obrazów niż jednoukładowe projektory DLP3.

Usprawniaj pracę związaną z dystrybucją korespondencji dzięki wydajnym i precyzyjnym skanerom, które umożliwiają szybkie przechwytywanie, konwertowanie i rozpowszechnianie informacji w Twojej organizacji.

Zorganizuj swoje biuro, korzystając z profesjonalnych etykiet utworzonych w systemie LabelWorks. Ten kompaktowy system elektronicznego drukowania etykiet spełnia wszystkie wymagania związane z etykietami biurowymi, w tym w zakresie archiwizacji i przechowywania.

Wspieraj ochronę środowiska

W firmie Epson rozumiemy, jak ważne jest dbanie o planetę i zachowanie jej zasobów dla przyszłych pokoleń.

Wspieraj ochronę środowiska

W firmie Epson rozumiemy, jak ważne jest dbanie o planetę i zachowanie jej zasobów dla przyszłych pokoleń.

Realizuj ambitne plany ekologiczne — nawet o 99% mniej odpadów dzięki technologii WorkForce Pro Replaceable Ink Pack System (RIPS)4. Drukarki WorkForce Pro4 umożliwiają zmniejszenie zużycia energii nawet o 96%, a rozwiązania z serii WorkForce Enterprise6 pozwalają dwukrotnie przyspieszyć drukowanie, pobierając o połowę mniej mocy.

Oszczędzaj energię i zmniejszaj emisję CO2, korzystając z modeli WorkForce Pro, które zużywają do 96% mniej energii w porównaniu z drukarkami laserowymi i kserokopiarkami4.

Zmniejszaj wydatki na prąd używając trybu ekonomicznego w projektorach interaktywnych oraz ogranicz do minimum prace konserwacyjne dzięki zastosowaniu najnowszych modeli lasera.

Ograniczaj emisję dwutlenku węgla, korzystając ze skanerów ze zintegrowaną technologią ReadyScan, które nie wymagają nagrzewania.

5 prostych kroków w kierunku bardziej stabilnej przyszłości Europy

Jedno urządzenie naraz

POBIERZ INFOGRAFIKĘ

 

Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić

Skorzystaj z naszego kalkulatora i oblicz, o ile możesz zmniejszyć rachunki za prąd i emisję CO2 w środowisku biznesowym dzięki drukarce WorkForce Pro.

 
 • Nawet o 92% mniejsza emisja CO2 w porównaniu do drukarek laserowych9
 • O 96% mniejsze zużycie energii w porównaniu do drukarek laserowych7
 • O 94% mniejsza produkcja odpadów w porównaniu do drukarek laserowych7
 • 3,5 razy szybsze w porównaniu do drukarek laserowych2
 • Ekologiczna technologia, bez ozonu
 

Serwis i pomoc techniczna

Dowiedz się więcej na temat wsparcia na miejscu i gwarancji firmy Epson.

Serwis i pomoc techniczna

Gwarancja standardowa

Dowiedz się więcej na temat gwarancji firmy Epson.

Serwis na miejscu

Dowiedz się więcej na temat gwarancji firmy Epson.

Pomoc

Potrzebujesz pomocy? Na naszej stronie pomocy znajdziesz przydatne informacje i dowiesz się, w jaki sposób możesz się z nami skontaktować.

Zarejestruj się

Dziękujemy za zakup produktu firmy Epson i za czas poświęcony na rejestrację.

Sprawdź swoją gwarancję

Sprawdź gwarancję swojego urządzenia.

Promocja z rozszerzoną gwarancją

Trzyletnia rozszerzona gwarancja na wybrane drukarki firmy Epson.

 

Rozwiązania leasingowe

Dowiedz się więcej o możliwościach leasingu produktów firmy Epson.

Print & Save

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki usłudze Print & Save firmy Epson

Print365

Drukuj tyle, ile chcesz — bez problemów i ukrytych kosztów.

 

Filmy instruktażowe

Zobacz więcej naszych filmów instruktażowych.

WIĘCEJ INFORMACJI

Oprogramowanie

Zobacz pełną ofertę rozwiązań programowych i zgodności systemowej poniżej, w tym dostarczanych przez partnerów Epson.

Oprogramowanie

Zobacz pełną ofertę rozwiązań programowych i zgodności systemowej poniżej, w tym dostarczanych przez partnerów Epson.

Zwiększ funkcjonalność swojego projektora

Wzbogać funkcjonalność swojego projektora

Skorzystaj ze specjalistycznego oprogramowania firmy Epson w celu zwiększenia funkcjonalności projektora i zyskaj większe możliwości, pewność i kontrolę. Jako światowy lider w produkcji projektorów8 rozumiemy zapotrzebowanie na odpowiednie projektory, które umożliwiają wyświetlanie prezentacji w wybrany sposób, w dowolnym miejscu, łatwo i skutecznie.

WIĘCEJ INFORMACJI

Rozwiązania dla firm do przetwarzania obrazu

Szeroka oferta rozwiązań dla wszystkich typów firm

Urządzenia firmy Epson są zgodne z usługami oprogramowania i rozwiązaniami, które pomagają poprawić przepływ dokumentów w organizacji, lepiej kontrolować koszty, zwiększyć wydajność oraz umożliwić bezproblemową integrację urządzeń w zmieniających się środowiskach.

WIĘCEJ INFORMACJI

Zmniejsz koszty druku dzięki programowi MPS

Płać tylko za to, co wydrukujesz, i otrzymuj jedną przejrzystą fakturę miesięczną za usługi druku zarządzane przez firmę Epson. Usługa ta ułatwia dokładne prognozowanie i redukcję kosztów druku zgodnie z potrzebami firmy. Zmniejsza się również liczba czynności administracyjnych, ponieważ materiały eksploatacyjne są dostarczane automatycznie, kiedy zaczynają się kończyć.

WIĘCEJ INFORMACJI

Projekcje z urządzeń przenośnych

Aplikacja iProjection firmy Epson ułatwia podłączanie urządzeń z systemami iOS lub Android do sieciowego projektora Epson, dzięki czemu można bezprzewodowo wyświetlać obrazy, dokumenty i strony internetowe. Jest to prosty i wysoce efektywny sposób na prezentację poprzez jedno dotknięcie ekranu. Dzięki wbudowanemu przyciskowi adnotacji prowadzący może skorzystać z długopisu, zakreślacza lub gumki oraz dostosowywać kolor i przejrzystość wybranego narzędzia, by podkreślić najważniejsze części wyświetlanego obrazu i osiągnąć cel prezentacji.

WIĘCEJ INFORMACJI

Drukowanie z tabletu lub smartfona

Dzięki funkcji Epson Connect możesz drukować ze smartfona lub tabletu. Można na przykład wydrukować ważny e-mail natychmiast po jego otrzymaniu lub zrobić zdjęcie podsumowania burzy mózgów zapisanej na tablicy i wydrukować je dla wszystkich uczestników spotkania. Zyskaj swobodę drukowania z daleka od biurka.

WIĘCEJ INFORMACJI

Inteligentne sposoby pracy

Drukuj szybciej, z łatwością wyświetlaj prezentacje, skanuj i drukuj poza biurem.

Niski całkowity koszt użytkowania (TCO)

Technologia Epson pozwala zaoszczędzić pieniądze każdego dnia, a dzięki zarządzanej usłudze druku pomaga usprawnić sposób pracy.

Utrzymanie zaangażowania pracowników

Zaoferuj swoim pracownikom nowe, inteligentne sposoby udostępniania informacji i wydajniejszej pracy dzięki wykorzystaniu rozwiązań firmy Epson.

Wspieraj ochronę środowiska

W firmie Epson rozumiemy, jak ważne jest dbanie o planetę i zachowanie jej zasobów dla przyszłych pokoleń.

Serwis i pomoc techniczna

Dowiedz się więcej na temat wsparcia na miejscu i gwarancji firmy Epson.

Oprogramowanie

Zobacz pełną ofertę rozwiązań programowych i zgodności systemowej poniżej, w tym dostarczanych przez partnerów Epson.

Skontaktuj się z nami

Aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań biznesowych, skontaktuj się z nami i zaczekaj, aż odezwie się do Ciebie przedstawiciel firmy Epson.

Wprowadź zmiany w dowolnym środowisku biznesowym

Obniż koszty druku

Nasze drukarki WorkForce Pro RIPS pomogą Ci wydajnie pracować bez przeszkód dzięki obniżeniu wydatków na materiały eksploatacyjne i skróceniu czasu przeznaczanego na konserwację. Korzystanie z nich zamiast drukarek laserowych umożliwia zmniejszenie zużycia energii nawet o 96%, strat nawet o 99%4, a emisji dwutlenku węglaCO2 nawet o 92%5, bez obniżania szybkości czy jakości.

Praca w ruchu

Drukuj, skanuj i wyświetlaj w dowolnym miejscu za pomocą lekkich i kompaktowych skanerów, drukarek oraz projektorów przenośnych.

Utrzymuj informacje w ruchu

Rozwiązania do skanowania, które umożliwią sprawne przetwarzanie i rozdzielanie korespondencji dzięki opcji automatycznego nazywania i organizowania przyjmowanych plików. Funkcja wykrywania podwójnych arkuszy oznacza, że można błyskawicznie przetwarzać trudne w obsłudze dokumenty, takie jak koperty czy samoprzylepne karteczki. Dodatkowo urządzenia Discproducer pozwalają na zapisywanie danych w formatach CD, DVD i BD, co pozwoli na archiwizację danych nawet na 100 lat bez konieczności ponownego zapisu.

Organizacja pracy biura

Produkuj mocne i trwałe etykiety na rozmaitych taśmach i w różnych kolorach. Drukarki etykiet LabelWorks pozwalają zapewnić prawidłowe oznaczenie wszelkiego rodzaju materiałów, folderów, sprzętów czy kabli, ułatwiające ich znalezienie.

Szybkie drukowanie dużych nakładów

WorkForce Enterprise to szybkie, niezawodne, ekologiczne, urządzenie wielofunkcyjne A3 dostępne z opcjonalnym modułem wykańczającym, które pozwala drukować dokumenty o wysokiej jakości z prędkością do 100 obrazów/min, doskonałe zarówno dla małych zespołów, jak i dużych działów.

Wyższy poziom zaangażowania i współpracy

Nasze projektory interaktywne ułatwiają wspólną pracę nad dokumentami i udostępnianie plików, zmieniając zwykłe spotkania w sesje współpracy. Rozmiar ekranu można powiększyć nawet do przekątnej 100 cali, dzięki czemu można dostosować go do każdej wielkości sali konferencyjnej, aby zapewnić wszystkim najlepszy obraz w jakości Full HD oraz możliwość interakcji, dzielenia się wiedzą i dyskutowania bez używania komputera.

Prezentacje, które robią wrażenie

Zmień sposób prowadzenia prezentacji dzięki zaawansowanym i niedrogim projektorom z serii EB-5500. Spraw, by obraz był wyraźny w każdych warunkach oświetleniowych dzięki jasności 5500 lumenów i równemu poziomowi natężenia światła białego i barwnego — aż do trzech razy jaśniejszy niż w przypadku konkurencyjnych jednoprocesorowych projektorów DLP3.

PRODUKTY

Odkryj bogatą ofertę drukarek biznesowych, urządzeń wielofunkcyjnych, skanerów, projektorów i innych urządzeń firmy Epson.

Przykłady wdrożeń

Previous Next

Materiały

Skorzystaj z szerokiej gamy zasobów, do której należą artykuły, infografiki i broszury z informacjami o produktach i rozwiązaniach firmy Epson oraz o trendach rynkowych.

Więcej informacji

Wiadomości i wydarzenia

Bądź na bieżąco dzięki najświeższym wiadomościom od firmy Epson i dowiedz się, w jakich wydarzeniach weźmiemy udział w przyszłości.

Filtruj wyniki

Previous Next

Technologia niewymagająca ciepła kształtuje przyszłość druku

Zwiększ wydajność i zmniejsz wpływ na środowisko bez kompromisów.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązania dla firm, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
(zaznacz wszystkie pasujące pozycje)
Chcę otrzymywać informacje e-mailem o produktach Epson, aktualnych promocjach, ofertach specjalnych oraz wydarzeniach.

Porównaj
Zamknij

Porównaj produkty

z 3 wybranych

Usuń z porównania

BROSZURA

Miejsce pracy jutra

Pobierz e-przewodnik „Miejsce pracy jutra”

BROSZURA

Miejsce pracy jutra

Pobierz e-przewodnik „Miejsce pracy jutra”

 1. Zgodnie z testami przeprowadzonymi na zlecenie Epson przez firmę BLI na przestrzeni dwóch miesięcy do lutego 2017 r., średnia FPOT po nocnym uśpieniu w porównaniu z wybranymi drukarkami konkurencyjnymi. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.pl/inkjetsaving.
 2. Zasobnik atramentu o dużej pojemności umożliwia wydrukowanie około 84 000 stron. Faktyczna wydajność zależy od drukowanych dokumentów i warunków użytkowania. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.eu/pageyield. Wkłady początkowe zawierają tylko tyle atramentu, by można było uruchomić drukarkę. Do normalnego użytku należy zakupić nowe atramenty.
 3. Jasność kolorów (natężenie światła barwnego) w najjaśniejszym trybie została zmierzona zgodnie z IDMS 15.4 przez zewnętrzny ośrodek badawczy. Jasność kolorów różni się w zależności od warunków użytkowania. Najpopularniejsze projektory 3LCD firmy Epson porównano z najpopularniejszymi jednoukładowymi projektorami DLP na podstawie danych sprzedażowych PMA Research z okresu od grudnia 2015 r. do listopada 2016 r.
 4. Zgodnie z testami przeprowadzonymi na zlecenie firmy Epson przez firmę BLI na przestrzeni dwóch miesięcy do lutego 2017 r. w porównaniu z wybranymi drukarkami konkurencyjnymi. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.pl/inkjetsaving.
 5. W oparciu o wydobycie i przetwarzanie surowców oraz przetwarzanie zasobów. Testowano zgodnie z metodologią firmy Epson: 1. Obliczenie dotyczy tylko emisji CO2 przyczyniającej się do globalnego ocieplenia. 2. Wyniki obliczeń bazują na własnym oświadczeniu. (Nie otrzymano weryfikacji strony trzeciej). 3. Użyto współczynnika CO2 (kg CO2/jednostkę) opublikowanego w bazie danych „LCA Pro” JEMAI.
 6. Z reguły przy prędkości 45-55 str./min drukarki laserowe zużywają 1500 W, natomiast urządzenia z serii WorkForce Enterprise pobierają 180–320 W i drukują z prędkością do 100 obr./min.
 7. Największy udział jednostkowy na rynku projektorów o jasności 500 i więcej lumenów (Badania przeprowadzone przez firmę Futuresource Consulting Limited dla okresu od 2001 r. do 2016 r.).
 8. Badania przeprowadzone przez firmę Future Source Consulting Limited dla okresu od 2001 do 2015 r.