WYSOKA WYDAJNOŚĆ, DOSKONAŁE REZULTATY

Seria drukarek sublimacyjnych SureColor SC‑F

OBEJRZYJ FILM WIĘCEJ INFORMACJI

WYSOKA WYDAJNOŚĆ, DOSKONAŁE REZULTATY

Jeśli szukasz drukarki do drukowania bezpośrednio na odzieży (DTG, Direct to Garment), która zapewnia najwyższą jakość i wysoką wydajność, to model SureColor SC‑F2100 firmy Epson spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

OBEJRZYJ FILM WIĘCEJ INFORMACJI

Precyzyjna konstrukcja, znakomita wydajność

Szybsza i tańsza produkcja wysokiej jakości miękkich szyldów, odzieży sportowej, ubrań, akcesoriów, materiałów promocyjnych i gadżetów, dzięki technologii zadruku sztywnych materiałów, tkanin i odzieży. Wszystkie produkty zostały w pełni zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Epson, a to oznacza bezkonkurencyjną niezawodność, wysoką wydajność i niskie koszty eksploatacji. Atrament UltraChrome DS zapewnia wyraziste wydruki, a sprawdzona technologia z głowicą drukującą gwarantuje minimalny czas przestojów i maksymalną wydajność.

Wyjątkowa jakość, szeroki zakres zastosowań

Nasze drukarki sublimacyjne SureColor SC‑F pomogą Ci uwolnić kreatywność. Możesz produkować modne ubrania, odzież sportową, tekstylia domowe, szyldy i wiele innych rzeczy przy użyciu szybkich i niezawodnych urządzeń wysokiej jakości.

Więcej informacji

Wysoka wydajność i jakość

Dzięki naszym drukarkom uzyskasz wyjątkowe rezultaty w rekordowym czasie. Urządzenia te zapewnią najwyższą jakość w przypadku druku nisko- i średnionakładowego na tkaninach poliestrowych bez wcześniejszego przygotowania. Sercem naszych drukarek są wysokowydajne głowice drukujące PrecisionCore TFP. Gwarantują one niezrównaną jakość przy dużej szybkości druku i doskonale sprawdzają się z naszymi atramentami UltraChrome DS. Nadruk przy użyciu takiego atramentu wykonuje się na papierze transferowym, a następnie, po podgrzaniu do 195°C w prasie termicznej lub transferowej, w 60 sekund przenosi na tkaninę poliestrową.

Idealne do produkcji i tworzenia prototypów

Nasze drukarki doskonale nadają się do szybkiej i niezawodnej produkcji próbników kolorów.

Kompletne rozwiązanie do druku na tkaninach w wysokiej jakości

Uwolnij swoją kreatywność dzięki szerokiej gamie kolorów i wysokiej jakości wydruków. Drukarki sublimacyjne z serii SureColor SC‑F zapewniają stabilność kolorów i dużą wyrazistość czerni. Można je szybko i łatwo konserwować, co jest bardzo istotne dla projektantów mody i przedsiębiorców. Dzięki temu idealnie sprawdzą się w dynamicznym i wymagającym środowisku oraz na różnego rodzaju tkaninach, niezależnie od ilości nadrukowanej odzieży.

Kompleksowe rozwiązania do drukowania na tkaninach

Urządzenia SureColor SC‑F zostały zaprojektowane pod każdym względem jako kompleksowe rozwiązanie do całościowej obsługi drukowania w kolorze.

Atrament Epson UltraChrome DS

Zestaw zawiera teraz atrament HDK Black o najwyższej gęstości czerni, który został stworzony specjalnie z myślą o drukowaniu na tkaninach i pozwala uzyskać wyraziste kolory, głębokie cienie i szeroką skalę szarości.

Epson Edge Print

Oprogramowanie Epson Edge Print zapewnia lepszą wydajność drukowania. Wystarczy zainstalować sprzęt oraz oprogramowanie RIP, by uzyskać dostęp do wielu funkcji, w tym do podglądu, kopiowania, przycinania, zagnieżdżania, rozmieszczania oraz funkcji Hot Folder i Step-and-Repeat.

Oszałamiające wydruki za każdym razem

Podzespoły drukarki SureColor SC‑F2100 zostały stworzone przy użyciu precyzyjnej technologii, aby zapewnić wysoką jakość urządzenia. Najnowocześniejsza konstrukcja w połączeniu z opracowanym przez nas oprogramowaniem zapewniają zachwycające wydruki o żywych kolorach i wysokiej jakości, dzięki czemu możesz skoncentrować się na rozwoju firmy.

WIĘCEJ INFORMACJI

Kompleksowe rozwiązanie do drukowania

Konstrukcja drukarki SureColor SC‑F2100 została przemyślana pod każdym względem, by zapewnić jakość na każdym etapie procesu druku:

 • Głowica drukująca PrecisionCore TFP zapewnia najlepsze rezultaty za każdym razem
 • Technologia kropli o zmiennej wielkości oraz szersza przestrzeń kolorów zapewniają doskonałe odwzorowanie obrazu
 • Dwuwarstwowy tryb drukowania w bieli i kolorze gwarantuje wysoką efektywność
 • Udoskonalona cyrkulacja białego atramentu minimalizuje koszty utrzymania
 • Obsługa profili RGB i CMYK, dzięki której możesz pracować w swoim stylu

Doskonała jakość za każdym razem

Jeśli szukasz drukarki do drukowania bezpośrednio na odzieży (DTG, Direct to Garment), która zapewnia najwyższą jakość i wysoką wydajność, to model SureColor SC‑F2100 firmy Epson spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

WIĘCEJ INFORMACJI

Kompleksowe rozwiązania do drukowania na tkaninach

Urządzenia SureColor SC‑F zostały zaprojektowane pod każdym względem jako kompleksowe rozwiązanie do całościowej obsługi drukowania w kolorze.

Atrament Epson UltraChrome DG

Wysoka jakość: Drukuje na ciemnych tkaninach, ponieważ biały atrament jest twardy i odporny na pękanie. OEKO-TEX® Standard 1002: Atrament UltraChrome DG firmy Epson jest zgodny z normą w zakresie składu. Wszechstronność: Drukuje bezpośrednio na tkaninie i ma szeroką gamę kolorów.

Garment Creator

Oprogramowanie Garment Creator pozwala łatwo projektować i tworzyć atrakcyjne wydruki. Dzięki prostemu interfejsowi i intuicyjnej nawigacji możesz zapisywać zdefiniowane ustawienia zarządzania kolorami i układem oraz łatwo uzyskiwać świetne efekty za każdym razem.

Studia przypadków

  Skontaktuj się z nami

  Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach firmy Epson, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

  Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane.

  Wypełnij to pole
  Wypełnij to pole
  Wypełnij to pole
  Wypełnij to pole
  Wypełnij to pole
  Chcę otrzymywać informacje e-mailem o produktach Epson, aktualnych promocjach, ofertach specjalnych oraz wydarzeniach.

  1. Podczas używania trybu podwójnych kolorów, dotyczy jedynie białych koszulek. Drukarki z serii SureColor SC‑F są certyfikowane zgodnie z normą Oeko-Tex Standard 100 dotyczącą bezpieczeństwa ekologicznego produktów klasy I przeznaczonych dla nastolatków, dzieci i niemowląt poniżej 36 miesiąca życia. Norma Oeko-Tex Standard 100 określa kryteria przeprowadzania badań na obecność szkodliwych substancji w tkaninach. Norma została ustalona przez międzynarodowe stowarzyszenie na rzecz badań i testów w dziedzinie norm ekologicznych dla tekstyliów (International Association for Research and Testing in the Field of Textile Ecology, Oeko-Tex).