WYSOKA WYDAJNOŚĆ, DOSKONAŁE REZULTATY

Seria drukarek sublimacyjnych SureColor SC-F

Obejrzyj film Więcej informacji

WYSOKA WYDAJNOŚĆ, DOSKONAŁE REZULTATY

Jeśli szukasz drukarki do drukowania bezpośrednio na odzieży (DTG, Direct to Garment), która zapewnia najwyższą jakość i wysoką wydajność, to model SureColor SC-F2100 firmy Epson spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Obejrzyj film Więcej informacji

Precyzyjna konstrukcja, zmakomita wydajność

Oszczędzaj czas i pieniądze, produkując wysokiej jakości odzież sportową, stroje, artykuły promocyjne, miękkie elementy oznakowania, dodatki i gadżety na tkaninach, odzieży oraz materiałach sztywnych. Wszystkie produkty zostały w pełni zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Epson, a to oznacza bezkonkurencyjną niezawodność, wysoką wydajność i niskie koszty eksploatacji. Atrament UltraChrome DS zapewnia wyraziste wydruki, a sprawdzona technologia głowicy drukującej gwarantuje minimalny czas przestojów i maksymalną wydajność.

Wysokiej jakości rozwiązania dla różnych poziomów produkcji

Uzyskaj imponujące efekty za każdym razem dzięki serii drukarek SureColor F. Urządzenia te zapewnią najwyższą jakość w przypadku druku nisko- i średnionakładowego na tkaninach poliestrowych i towarach promocyjnych bez wcześniejszego przygotowania. Sercem naszych drukarek są wysokowydajne głowice drukujące PrecisionCore TFP. Zostały zaprojektowane z myślą o wyjątkowej jakości przy dużych szybkościach drukowania i są zaopatrzone w nasze atramenty sublimacyjne. Atramenty te zostały specjalnie opracowane wraz z papierem transferowym, aby zapewnić doskonałe uwalnianie atramentu podczas sublimacji na wielu różnych przedmiotach.

Wszechstronne rozwiązanie odpowiadające Twoim potrzebom produkcyjnym

Kompletne rozwiązanie do druku na tkaninach w wysokiej jakości

Uwolnij swoją kreatywność dzięki szerokiej gamie kolorów i wysokiej jakości wydruków. Drukarki sublimacyjne z serii SureColor SC-F zapewniają stabilność kolorów i dużą wyrazistość czerni. Można je szybko i łatwo konserwować, co jest bardzo istotne dla projektantów mody i przedsiębiorców. Dzięki temu idealnie sprawdzą się w dynamicznym i wymagającym środowisku oraz na różnego rodzaju tkaninach, niezależnie od ilości nadrukowanej odzieży.

Wyjątkowa jakość, szeroki zakres zastosowań

Nasze drukarki sublimacyjne SureColor SC-F pomogą Ci uwolnić kreatywność. Możesz produkować modne ubrania, odzież sportową, tekstylia domowe, szyldy i przedmioty promocyjne przy użyciu szybkich i niezawodnych urządzeń wysokiej jakości. W serii znajduje się też pierwsza drukarka sublimacyjna Epson SC-F9400H z fluoroscencyjnymi atramentami – różowym i żółtym.

Kompleksowe rozwiązania do drukowania na tkaninach

Każdy element urządzenia SureColor SC-F odgrywa szczególną rolę w całym systemie, który stanowi kompleksowe rozwiązanie druku kolorowego.

Atrament Epson UltraChrome DS

Dzięki dużej gęstości czarnego atramentu, przeznaczonego specjalnie do tekstyliów, użytkownicy mogą uzyskiwać wyraziste kolory, gęste cienie o bardziej neutralnym zabarwieniu i łatwą do kontrolowania skalę szarości.

Epson Edge Print

Oprogramowanie Epson Edge Print oferuje lepszą kontrolę nad wydrukami. Wystarczy zainstalować sprzęt oraz oprogramowanie RIP, by uzyskać dostęp do wielu funkcji, w tym do podglądu, aktywnego folderu, kopiowania, przycinania, zagnieżdżania, łączenia, oraz Step & Repeat.

Oszałamiające wydruki za każdym razem

Wszystkie podzespoły drukarki SureColor SC-F2100 zostały stworzone przy użyciu precyzyjnej technologii, aby zapewnić wysoką jakość urządzenia. Najnowocześniejsza konstrukcja w połączeniu z opracowanym przez nas oprogramowaniem zapewniają zachwycające wydruki o żywych kolorach i wysokiej jakości, dzięki czemu możesz skoncentrować się na rozwoju firmy.

Więcej informacji

Kompleksowe rozwiązanie do drukowania

Konstrukcja drukarki SureColor SC-F2100 została przemyślana pod każdym względem, by zapewnić jakość na każdym etapie procesu druku:

  • Głowica drukująca PrecisionCore TFP zapewnia najlepsze rezultaty za każdym razem
  • Technologia kropli o zmiennej wielkości oraz szersza przestrzeń kolorów zapewniają doskonałe odwzorowanie obrazu
  • Dwuwarstwowy tryb drukowania w bieli i kolorze gwarantuje wysoką efektywność
  • Cyrkulacja białego atramentu przyspiesza uruchamianie
  • Obsługa profili RGB i CMYK, dzięki której możesz pracować w swoim stylu

Doskonała jakość za każdym razem

Jeśli szukasz drukarki do drukowania bezpośrednio na odzieży (DTG, Direct to Garment), która zapewnia najwyższą jakość i wysoką wydajność, to model SureColor SC-F2100 firmy Epson spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Więcej informacji

Kompleksowe rozwiązania do drukowania na tkaninach

Urządzenia SureColor SC-F zostały zaprojektowane pod każdym względem jako kompleksowe rozwiązanie do całościowej obsługi drukowania w kolorze.

Atrament Epson UltraChrome DG

Wysoka jakość: Drukuje na ciemnych tkaninach, ponieważ biały atrament jest twardy i odporny na pękanie. Oeko-Tex® Standard 1002: Atrament UltraChrome DG firmy Epson jest zgodny z normą w zakresie części. Wszechstronność: Drukuje bezpośrednio na tkaninie i ma szeroką gamę kolorów.

Garment Creator

Oprogramowanie Garment Creator pozwala łatwo projektować i tworzyć atrakcyjne wydruki. Dzięki prostemu interfejsowi i intuicyjnej nawigacji możesz zapisywać zdefiniowane ustawienia zarządzania kolorami i układem oraz łatwo uzyskiwać świetne efekty za każdym razem.

Perfekcja produkcji w dziedzinie druku bezpośredniego na tkaninach

Monna Lisa Evo Tre to w pełni zintegrowany system przemysłowego druku cyfrowego na tekstyliach, którego wszystkie elementy – technologia, atramenty i inżynieria – tworzą kompletne rozwiązanie, stworzone przez Epson we współpracy z firmami F.lli Robustelli i For.Tex. Za sprawą jakości, wydajności i elastyczności Monna Lisa Evo Tre spełnia wymagania rynku produkcyjnego w takich obszarach zastosowań, jak haute couture i fast fashion, akcesoria, tekstylia domowe czy odzież sportowa.

Dowiedz się więcej

Studia przypadków

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach firmy Epson, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Chcę otrzymywać informacje e-mailem o produktach Epson, aktualnych promocjach, ofertach specjalnych oraz wydarzeniach.