WSPÓŁPRACA
W ROZRYWCE

Rozwiązania technologiczne dla rozrywki

Klienci branży rozrywkowej wywierają na nią niezwykłą presję. Wymagają coraz więcej i oczekują coraz wyższej jakości. Nie tylko chcą opowiadać o swoich wrażeniach i dzielić się nimi w mediach społecznościowych, ale także mieć poczucie, że coś osiągnęli. Technologie firmy Epson pomagają spełnić te oczekiwania. Od zwiększania wydajności pracowników po zapewnianie przewagi konkurencyjnej — nasze innowacyjne rozwiązania ułatwiają firmom zdobywanie zadowolonych klientów.

Zapewnij odwiedzającym nowe wrażenia

Skorzystaj z innowacyjnej technologii, która stanie się przewodnikiem odwiedzających, będzie zapewniać walory edukacyjne i zachwycać działaniem przez całą ich wizytę.

Zapewnij odwiedzającym nowe wrażenia

Twórz przeżycia, których klienci nie będą chcieli zapomnieć, niezależnie od tego, czy czekają w kolejce, korzystają z atrakcji lub proszą o pomoc lub informacje. Skorzystaj z innowacyjnej technologii, która stanie się ich przewodnikiem, będzie zapewniać walory edukacyjne i zachwycać działaniem przez całą ich wizytę.

Zadziwiaj, łącząc elementy fizyczne z wirtualnymi za pomocą instalacyjnego projektora laserowego firmy Epson, który może wyświetlać obrazy o przekątnej do 1000 cali na podłogach, ścianach, budynkach lub przedmiotach. Zorganizuj angażującą przestrzeń do nauki lub zadbaj o wielozmysłowe wrażenia 4D.

Zaproponuj rozrywkę, której nie ogranicza przestrzeń korzystając z elastycznej instalacji umożliwiającej dostosowanie rozwiązań nawet do najbardziej wymagających budynków. Projekcje można obracać o 360 stopni w dowolnym kierunku – poziomo, pionowo, wokół własnej osi, a teraz nawet wyświetlać w pionie.

Zaprezentuj nową perspektywę za pomocą inteligentnych okularów Epson Moverio. Korzystaj z możliwości rzeczywistości rozszerzonej i twórz sceny w 3D, dodawaj warstwę z informacjami i wizualizuj opowiadaną historię, by odwiedzający mogli interaktywnie korzystać ze wszystkich atrakcji.

Zaoferuj możliwość samodzielnego odkrywania drogiinteraktywne projektory Epson to idealne rozwiązanie, które można zastosować w punktach informacyjnych, działaniach edukacyjnych i elementach wizualnych. Pomagają odwiedzającym poruszać się po obiekcie i odkrywać kolejne atrakcje.

Personalizuj atrakcje, tworząc za pomocą drukarek SureLab firmy Epson dostosowane zdjęcia, kartki i inne wydruki z dodaną wartością, które można sprzedawać w kluczowych punktach transakcyjnych.

Oferuj wysoki poziom obsługi w dowolnym miejscu dzięki przenośnym drukarkom paragonów firmy Epson dla pracowników zdalnych. Zawieraj transakcje z klientami, zapewniając im wyższy poziom jakości obsługi i wygody.

Zainwestuj w przyszłość

Wysokie oczekiwania klientów powodują, że organizacje z branży rozrywki muszą szukać nowych sposobów zainteresowania i zatrzymania odwiedzających.

Zainwestuj w przyszłość

Wysokie oczekiwania klientów powodują, że organizacje z branży rozrywki muszą szukać nowych sposobów zainteresowania i zatrzymania odwiedzających. Lepsza obsługa klienta to sposób na uproszczenie czasochłonnych procesów i niższe wydatki.

Zwiększ doznania prezentując nową i ekscytującą zawartość za pomocą inteligentnych okularów Moverio firmy Epson. Są wytrzymałe, mają długi czas pracy na baterii i oferują opcje ułatwiające zarządzanie flotą urządzeń. Ożywiaj rozszerzoną rzeczywistość każdego dnia.

Korzystaj z wyższej wydajności dzięki wielofunkcyjnym drukarkom i inteligentnym skanerom WorkForce Pro firmy Epson. Ich funkcje pomagają zwiększać przepływ pracy oraz skracać czas realizacji usług, zaś skuteczne zarządzanie dokumentami minimalizuje liczbę przestojów.

Zrób duże wrażenie dzięki wielkoformatowym drukarkom Epson z serii SureColor , tworząc przyciągające uwagę materiały ekspozycyjne w wysokiej rozdzielczości, które wzmocnią promocje i zachęcą do udziału w proponowanych działaniach, a także pomogą zwiększyć sprzedaż.

Twórz bilety i identyfikatory na żądanie za pomocą drukarek etykiet Epson z serii ColorWorks. Projektuj spersonalizowane, przyciągające wzrok kolorowe bilety, przepustki i identyfikatory, aby zwiększyć wizualną identyfikację.

Ciesz się niezwykłą niezawodnością dzięki niewymagającemu konserwacji projektorowi laserowemu z gwarancją do 12 000 godzin/pięciu lat1. To idealne rozwiązanie do reklam wizualnych w trudno dostępnych miejscach.

Ciesz się wynikami

Miejsca wypoczynku, które angażują odwiedzających, muszą być dopasowane do oczekiwań i oferować odpowiednie atrakcje.

Ciesz się wynikami

Miejsca wypoczynku, które angażują odwiedzających, muszą być dopasowane do oczekiwań i oferować odpowiednie atrakcje. Zastosowanie właściwej technologii może rozwiązać różne problemy i pomóc w tworzeniu pozytywnych wrażeń odwiedzających, co przełoży się na większą popularność obiektu.

Wyróżnij się na tle konkurencji, pozwalając odwiedzającym wkroczyć do alternatywnej rzeczywistości lub oferując im osobistego przewodnika — inteligentne okulary Epson Moverio można w pełni dostosować do rodzaju atrakcji i potrzeb gości.

Dodaj warstwę edukacyjną, zapewniając możliwość bezpośredniej interakcji z prezentowanymi treściami za pomocą ekranów dotykowych. Nasze interaktywne projektory można skalować do 100 cali, by wszyscy mieli idealny widok. Młodsza publiczność może dodawać za ich pośrednictwem własne zapiski, wystarczy palec lub pióro.

Otocz odwiedzających przez multimedialny świat, dostosowany do typu publiczności. Dzięki optymalizacji 4K projektory instalacyjne firmy Epson oferują pełną swobodę twórczą i zapewniają jeszcze większą przyjemność oglądania.

Zwiększ poziom zadowolenia klientów dzięki zawsze aktualnym informacjom i szybkiej obsłudze. Użytkownicy zwracają uwagę na drobne szczegóły i chcą być na bieżąco, a nasze drukarki etykiet, drukarki oraz skanery biznesowe z serii WorkForce to krok milowy w stronę przyspieszania działań administracyjnych.

Dowiedz się, jakie oszczędności może przynieść zmiana dostawcy drukarek na firmę Epson

Skorzystaj z naszego kalkulatora całkowitego kosztu użytkowania na stronie

WIĘCEJ INFORMACJI

Chroń Ziemię dla przyszłych pokoleń

Rozumiemy, jak ważny jest zrównoważony rozwój dla przyszłych pokoleń.

Chroń Ziemię dla przyszłych pokoleń

W firmie Epson rozumiemy, jak ważne jest wspieranie bardziej zrównoważonego charakteru naszej planety dla przyszłych pokoleń, dlatego też opracowujemy rozwiązania do druku, które w możliwie najmniejszym stopniu wpływają na środowisko.

Realizuj ambitne plany ekologiczne

— urządzenia WorkForce Pro RIPS (Replaceable Ink Pack System) umożliwiają redukcję odpadów o 99%, drukarki WorkForce Pro zużywają do 96% mniej energii5, a rozwiązania WorkForce Enterprise pozwalają dwukrotnie przyspieszyć drukowanie, pobierając o połowę mniej energii6.

Oszczędzaj energię i zmniejszaj emisję CO2, korzystając z modeli WorkForce Pro , które pobierają do 96% mniej mocy w porównaniu z drukarkami laserowymi i kserokopiarkami2.

Zmniejszaj wydatki na prąd i wydłużaj czas eksploatacji lampy , używając trybu ekonomicznego w projektorach interaktywnych.

Ograniczaj emisję dwutlenku węgla , korzystając ze skanerów ze zintegrowaną technologią ReadyScan, które nie wymagają nagrzewania.

5 prostych kroków w kierunku bardziej stabilnej przyszłości Europy

Jedno urządzenie naraz

POBIERZ INFOGRAFIKĘ

 

Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić

Skorzystaj z naszego kalkulatora i oblicz, o ile możesz zmniejszyć rachunki za prąd i emisję CO2 dzięki drukarkom WorkForce Pro.

 
  • Nawet o 92% mniejsza emisja CO2 w porównaniu do drukarek laserowych3
  • Zużycie energii mniejsze nawet o 96% w porównaniu do drukarek laserowych2
  • Do 94% mniej produkowanych odpadów w porównaniu do drukarek laserowych2
  • Do 3,5 razy szybsze w porównaniu do drukarek laserowych2
 

Serwis i pomoc techniczna

Dowiedz się więcej o serwisowaniu na miejscu i gwarancjach firmy Epson.

Serwis i pomoc techniczna

Gwarancja standardowa

Dowiedz się więcej na temat gwarancji firmy Epson.

Serwis na miejscu

Dowiedz się więcej o możliwościach serwisowania w razie potrzeby, w tym o serwisowaniu na miejscu.

Pomoc

Potrzebujesz pomocy? Na naszej stronie pomocy znajdziesz przydatne informacje i dowiesz się, w jaki sposób możesz się z nami skontaktować.

Zarejestruj się

Dziękujemy za zakup produktu firmy Epson i za czas poświęcony na rejestrację.

Sprawdź swoją gwarancję

Sprawdź gwarancję swojego urządzenia.

Promocja z rozszerzoną gwarancją

Trzyletnia rozszerzona gwarancja na wybrane drukarki firmy Epson.

 

Rozwiązania leasingowe

Dowiedz się więcej o możliwościach leasingu produktów firmy Epson.

Print & Save

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki usłudze Print & Save firmy Epson

Print365

Drukuj tyle, ile chcesz — bez problemów i ukrytych kosztów.

Oprogramowanie

Zobacz pełną ofertę rozwiązań programowych i zgodności systemowej poniżej, w tym dostarczanych przez partnerów Epson.

Oprogramowanie

Zobacz pełną ofertę rozwiązań programowych i zgodności systemowej poniżej, w tym dostarczanych przez partnerów Epson.

Zwiększ funkcjonalność swojego projektora

Wzbogać funkcjonalność swojego projektora

Skorzystaj ze specjalistycznego oprogramowania Epson umożliwiającego poszerzenie możliwości projektora i uzyskanie większej kontroli nad jego działaniem. Jesteśmy czołowym światowym producentem projektorów4. Dlatego wiemy, że potrzebujesz odpowiednich projektorów, które umożliwiają wyświetlanie prezentacji w wybrany przez Ciebie sposób, w dowolnym miejscu, łatwo i skutecznie.

WIĘCEJ INFORMACJI

Rozwiązania dla firm do przetwarzania obrazu

Szeroka oferta rozwiązań dla wszystkich typów firm

Urządzenia firmy Epson są zgodne z usługami oprogramowania i rozwiązaniami, które pomagają poprawić przepływ dokumentów w organizacji, lepiej kontrolować koszty, zwiększyć wydajność oraz umożliwić bezproblemową integrację urządzeń w zmieniających się środowiskach.

WIĘCEJ INFORMACJI

Rozrywka na wielką skalę

Stymuluj zmysły i przenieś widownię w inny wymiar za pomocą projektora zamontowanego na stałe lub wypożyczonego do czasowych wystaw. Kilka projektorów instalacyjnych Epson w połączeniu z technologią łączenia krawędzi pozwala wyświetlać angażujące obrazy na bardzo dużych powierzchniach i zapewniać gościom zachwycające, inspirujące i klimatyczne doznania. Można odtworzyć każdy szczegół i dopasować zawartość multimedialną do publiczności, nawet w ciasnych pomieszczeniach.

Zostań mistrzem opowieści

Aplikacja iProjection firmy Epson ułatwia podłączanie urządzeń z systemami iOS lub Android do sieciowego projektora Epson, dzięki czemu można bezprzewodowo wyświetlać obrazy, dokumenty i strony internetowe. Jest to prosty i wysoce efektywny sposób na prezentację za jednym dotknięciem ekranu. Dzięki wbudowanemu przyciskowi adnotacji prowadzący może skorzystać z długopisu, zakreślacza lub gumki oraz dostosowywać kolor i przejrzystość wybranego narzędzia, by podkreślić najważniejsze części wyświetlanego obrazu i osiągnąć cel prezentacji.

Zachęcaj do aktywnego odkrywania

Twój obiekt to białe płótno, za pomocą którego można stworzyć pełnię doznań płynących z połączenia atrakcji i wchodzącej z nimi w interakcję publiczności. Dzięki cyfrowym komunikatom można prezentować stale uaktualniane informacje w czasie rzeczywistym, od zaplanowanych wydarzeń i punktów docelowych do treści menu i opcji rozrywki. Interaktywne projektory Epson również przyciągają aktywnych cyfrowo klientów, którzy chcą samodzielnie dokonywać odkryć i sprawdzać swoją wiedzę.

Zapewnij odwiedzającym nowe wrażenia

Skorzystaj z innowacyjnej technologii, która stanie się przewodnikiem odwiedzających, będzie zapewniać walory edukacyjne i zachwycać działaniem przez całą ich wizytę.

Zainwestuj w przyszłość

Wysokie oczekiwania klientów powodują, że organizacje z branży rozrywki muszą szukać nowych sposobów zainteresowania i zatrzymania odwiedzających.

Ciesz się wynikami

Miejsca wypoczynku, które angażują odwiedzających, muszą być dopasowane do oczekiwań i oferować odpowiednie atrakcje.

Chroń Ziemię dla przyszłych pokoleń

Rozumiemy, jak ważny jest zrównoważony rozwój dla przyszłych pokoleń.

Serwis i pomoc techniczna

Dowiedz się więcej o serwisowaniu na miejscu i gwarancjach firmy Epson.

Oprogramowanie

Zobacz pełną ofertę rozwiązań programowych i zgodności systemowej poniżej, w tym dostarczanych przez partnerów Epson.

Skontaktuj się z nami

Aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań biznesowych, skontaktuj się z nami i zaczekaj, aż odezwie się do Ciebie przedstawiciel firmy Epson.

Rozpocznij ewolucję

Spraw, by każdy szczegół zapadał w pamięć

Zamień bilety, przepustki i opaski na nadgarstek w markowe lub promocyjne pamiątki. Drukarki etykiet Epson ColorWorks oferują drukowanie w kolorze na żądanie. Możesz zatem łatwo dostosować szczegóły do danego otoczenia, wydarzenia czy wystawy i drukować materiały na różnych nośnikach.

Pozwól odwiedzającym odegrać czynną rolę

Interaktywne projektory firmy Epson zaprojektowano do informacji wizualnej i współpracy. Zastosuj je w punktach informacyjnych i przestrzeniach edukacyjnych, by odwiedzający mogli sami odkrywać nową wiedzę i brać udział w zadaniach tematycznych wyświetlanych na ekranie dotykowym, używając palców lub interaktywnych piór.

Zaprezentuj nieograniczone możliwości wyobraźni

Przenoś całe sale do innych światów. Projektory instalacyjne Epson potrafią stworzyć w polepszonej jakości 4D zachwycające obrazy i mapować duże projekcje na budynkach, łącząc muzykę, narrację i inne efekty w wielozmysłowe doznania.

Szybkie i niezawodne drukowanie paragonów

Drukarki paragonów Epson są przystosowane do wymagań większości sklepów. TM-T88VI to nowoczesna drukarka paragonów, która cechuje się dużą szybkością drukowania oraz wysoką niezawodnością. Oferuje zaawansowane funkcje umożliwiające jednoczesne korzystanie z tradycyjnych usług POS na komputerze, w sieci i na urządzeniach mobilnych.

Oferuj oczekiwaną jakość

Epson jest w stanie spełnić potrzeby każdego biura — niezależnie od tego, czy jest to mała firma korzystająca z technologii RIPS (Replaceable Ink Pack System), czy większy obiekt rozrywkowy stosujący rozwiązanie do druku WorkForce Enterprise. Można na przykład skanować wypełnione formularze członkostwa i przesyłać je z kas biletowych do głównego biura w celu przyspieszenia akceptacji i zapewnienia gościom dobrej obsługi.

Przekraczaj oczekiwania klientów

Wielkoformatowe drukarki firmy Epson umożliwiają tworzenie najwyższej jakości plakatów, banerów, wydruków itp. bez konieczności korzystania z usług profesjonalnej drukarni.

Zaoferuj pełnię wrażeń

Dzięki przezroczystym okularom inteligentnym Moverio firmy Epson treści rzeczywistości rozszerzonej mogą być nakładane na świat rzeczywisty w jeszcze bardziej realistyczny sposób. Rozwiązanie to pozwala zwiększyć atrakcyjność wystaw, występów czy wycieczek po fabrykach bez odrywania uwagi uczestników od eksponatów i atrakcji.

Twórz indywidualne historie

Twórz spersonalizowane zdjęcia, certyfikaty i karty wraz z kolejnymi etapami zaliczanymi przez odwiedzających. Drukarki fotograficzne SureLab firmy Epson pomogą w tworzeniu wizualnych opowieści, które klienci mogą zachować i pokazać innym.

PRODUKTY

Przykłady wdrożeń

Previous Next

Materiały

Znajdziesz tu szeroką gamę zasobów dotyczących branży rozrywkowej. Obejmują one artykuły, studia przypadków, infografiki i broszury z informacjami o produktach i rozwiązaniach firmy Epson, a także o trendach rynkowych.

WIĘCEJ INFORMACJI

Wiadomości i wydarzenia

Niezależnie od tego, czy interesują Cię seminaria dla początkujących, kursy programowania i konserwacji czy szkolenia dla operatorów, nasi eksperci chętnie przekażą wiedzę Tobie i Twojemu personelowi.

Filtruj wyniki

Previous Next

Obecnie brak targów lub wydarzeń do wyświetlenia.

Technologia niewymagająca ciepła kształtuje przyszłość druku

Zwiększ wydajność i zmniejsz wpływ na środowisko bez kompromisów.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach firmy Epson dla branży rozrywkowej, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
(zaznacz wszystkie pasujące pozycje)
Chcę otrzymywać informacje e-mailem o produktach Epson, aktualnych promocjach, ofertach specjalnych oraz wydarzeniach.

  1. Dotyczy modeli: EB-L610U, EB-L615U, EB-L610W, EB-L510U, EB-L400U
  2. Zgodnie z testami przeprowadzonymi na zlecenie firmy Epson przez firmę BLI na przestrzeni dwóch miesięcy do lutego 2017 r. w porównaniu z wybranymi drukarkami konkurencyjnymi. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem www.epson.pl/inkjetsaving
  3. W oparciu o wydobycie i przetwarzanie surowców oraz wytwarzanie zasobów. Testowano zgodnie z metodologią firmy Epson: 1. Obliczenie dotyczy tylko emisji CO2 przyczyniającej się do globalnego ocieplenia. 2. Wyniki obliczeń bazują na własnym oświadczeniu (nie otrzymano weryfikacji strony trzeciej). 3. Użyto współczynnika CO2 (kg CO2/jednostkę) opublikowanego w bazie danych „LCA Pro” JEMAI.
  4. Badanie przeprowadzone przez firmę Futuresource Consulting Limited dla okresu od 2001 do 2015 r.
  5. Park rozrywki przyszłości, Attractions Magazine
  6. Z reguły przy prędkości 45–55 str./min drukarki laserowe zużywają 1500 W, natomiast urządzenia z serii WorkForce Enterprise pobierają 180–320 W i drukują z prędkością do 100 obr./min. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.eu/pageyield
Porównaj
Zamknij

Porównaj produkty

z 3 wybranych

Usuń z porównania