Zastanawiasz się nad
urządzeniem laserowym?
Przemyśl to!

Zaoszczędź nawet 50% kosztów druku
w ciągu trzech lat w porównaniu z
monochromatyczną drukarką laserową1

Ilość atramentu w zestawie odpowiada 5 tonerom do drukarek laserowych2

Drukarka EcoTank posiada duży pojemnik uzupełniany atramentem z dołączonych do niej butelek. Za ich pomocą można wydrukować tysiące stron, co pozwala obniżyć koszty i zaoszczędzić czas, który byłby potrzebny na wymianę tonerów i ich zakup.

EcoTank Mono Calculator

Wszystkie zalety monochromatycznej drukarki laserowej oraz oszczędności zapewniane przez modele EcoTank firmy Epson

Fast

Szybkość

Szybkość drukowania do 20 stron na minutę3

High quality results

Wydruki wysokiej jakości

Wyraźne i trwałe dokumenty o jakości biznesowej

Compact

Kompaktowość

Bez problemów zmieści się w każdym domu lub biurze

Durable

Trwałość

Brak problemów dzięki opcjonalnej rozszerzonej 3-letniej gwarancji

Connectivity

Złącza

Modele z łącznością Wi-Fi, złączem Ethernet i możliwością drukowania mobilnego4

High productivity

Wysoka wydajność

Podajniki papieru o dużej pojemności — do 250 stron

Ink bottle

1

butelka z

atramentem

=

5

tonerów laserowych2

Pile of toners

Jak obliczyć oszczędności uzyskane dzięki drukarce EcoTank

Wybierz model drukarki monochromatycznej EcoTank firmy Epson i porównaj go z jedną z 20 najlepiej sprzedających się monochromatycznych drukarek laserowych

Powiedz nam, ile prawdopodobnie będziesz drukować stron miesięcznie i ile lat będziesz używać drukarki

Kliknij opcję „Oblicz”

Epson M100 a Cannon LPB-6030B

W porównaniu z wybranym modelem możesz zaoszczędzić

Lub do w porównaniu do średniej dla rynku4

POKAŻ MI SZCZEGÓŁOWE WYNIKIWYDRUKUJ TĘ STRONĘ

Twoje wyniki

  • ŚREDNIA DLA RYNKU

ABY ZROZUMIEĆ SPOSÓB OBLICZENIA WYNIKÓW, KLIKNIJ TUTAJ W CELU ZAPOZNANIA SIĘ Z METODOLOGIĄ I PODSTAWOWYMI ZAŁOŻENIAMI.

Całkowity koszt eksploatacji jest oznaczony czerwoną linią, przy założeniu str./mies. przez lata.

Całkowity koszt eksploatacji uwzględnia koszt zakupu sprzętu oraz bieżące koszty zakupu wkładów atramentowych/tonerów. Na całkowity koszt zakupu i ewentualne dalsze oszczędności mogą wpływać dodatkowe koszty zmienne, np. zakupu innych materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych czy poboru mocy. Średnia cena sprzedaży drukarek i materiałów eksploatacyjnych w IDC ($) pochodzi z raportu IDC o liczbie wydruków na urządzeniach peryferyjnych w regionie EMEA (dane za III kw. 2018 r. — II kw. 2019 r.) oraz raportu IDC o zużyciu materiałów eksploatacyjnych w regionie EMEA (dane za 2 poł. 2018 r., 1 poł. 2019 r.).

Porównaj inną drukarkę

Zapoznaj się z ofertą

Technologia niewymagająca ciepła kształtuje przyszłość druku

Zwiększ wydajność i zmniejsz wpływ na środowisko bez kompromisów.

Więcej informacji

1 Oszczędności osiągnięte w ciągu 3 lat przy wydruku 406 stron miesięcznie. Porównanie cen uwzględnia koszty sprzętu, załączone w zestawie butelki z tuszem lub tonery oraz koszty zamiennych butelek i tonerów. Przy porównaniu cen sprzętu uwzględniono ceny drukarek Epson M1100 w momencie wprowadzenia na rynek oraz średnią cenę 77% najlepiej sprzedających się monochromatycznych jednofunkcyjnych drukarek laserowych A4 (szybkość drukowania poniżej 20 str./min) w Grecji, Polsce, Republice Czeskiej, Rumunii, na Słowacji, w Słowenii, Turcji, na Węgrzech oraz w pozostałych krajach Europy Południowo-Wschodniej w okresie od stycznia do grudnia 2018 r. Porównanie kosztów druku jest oparte na cenach butelek z czarnym atramentem firmy Epson (seria 110) w momencie wprowadzenia na rynek i średnich cenach najpojemniejszych dostępnych wersji oryginalnych kaset z czarnym tonerem do 77% najlepiej sprzedających się monochromatycznych jednofunkcyjnych drukarek laserowych A4 (szybkość drukowania poniżej 20 str./min) w Polsce, Republice Czeskiej, Turcji i na Węgrzech w okresie od stycznia do grudnia 2018 r. Wydajność konkurencyjnych kaset z tonerem do drukarek laserowych podana została na stronach internetowych ich producentów.

2 Średnia liczba tonerów dotyczy drukowania takiej samej liczby stron przy użyciu dołączonych butelek z atramentem z serii EcoTank Mono. Porównanie jest oparte na średniej produkcji butelek z atramentem z serii EcoTank Mono w 2019 roku zestawionej ze średnią sprzedażą 10 najpopularniejszych modeli z serii Mono Laser (szybkość drukowania do 20 str./min) w Europie Środkowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce w okresie od stycznia do grudnia 2018 r. Wydajność tonerów podana na stronach internetowych producentów.

3 Ustalono zgodnie z normą ISO/IEC 24734 obrazującą średnią ESAT testów kategorii biznesowej dla druku jednostronnego. Więcej informacji na stronie www.epson.eu/testing

4 Epson iPrint wymaga połączenia bezprzewodowego i aplikacji do drukowania firmy Epson. Do korzystania z funkcji Epson Email Print i Epson Remote Print Driver konieczne jest połączenie z Internetem. Więcej informacji o produkcie, obsługiwanych językach i urządzeniach można znaleźć pod adresem www.epsonconnect.eu

5 Oszacowano zgodnie z normą ISO/IEC 17629 obrazującą średnią FPOT (w sekundach) testów kategorii biznesowej dla drukowania jednostronnego i dwustronnego na arkuszach A4. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.eu/testing

6 W porównaniu poboru mocy uwzględniono druk na drukarkach M1120, M2170 oraz M3170 firmy Epson oraz średnią z 75% najlepiej sprzedających się monochromatycznych jednofunkcyjnych drukarek laserowych A4 (szybkość drukowania poniżej 20 str./min) w Grecji, Polsce, Republice Czeskiej, Rumunii, na Słowacji, w Słowenii, Turcji, na Węgrzech oraz w pozostałych krajach Europy Południowo-Wschodniej w okresie od stycznia do grudnia 2018 r. Wartości poboru mocy są zgodne z informacjami podanymi na stronach internetowych ich producentów.

7 Koszt wydruku jednej strony jest obliczany przez podzielenie ceny wymiennej butelki z atramentem/kasety z tonerem przez wydajność. W porównaniu kosztów na stronę wykorzystano ceny butelek z czarnym atramentem firmy Epson (seria 110) w momencie wprowadzenia na rynek oraz średnie ceny najpojemniejszych wersji oryginalnych wkładów OEM z czarnym tonerem dostępnych dla 77% najlepiej sprzedających się jednofunkcyjnych monochromatycznych drukarek laserowych A4 (szybkość drukowania na poziomie poniżej 20 str./min) w Polsce, Republice Czeskiej, Turcji i na Węgrzech w okresie od stycznia do grudnia 2018 r. Wydajność konkurencyjnych kaset z tonerem do drukarek laserowych podana została na stronach internetowych ich producentów.

8 Drukowanie dwustronne nie jest dostępne w modelach M1100 i M1120.

9 Raport IDC, badanie Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, wysyłki z lat 2010–2020, opublikowany w 1. kwartale 2020.

10 Od 2010 r. sprzedano łącznie 50 mln drukarek atramentowych z systemem stałego zasilania w atrament marki Epson