Epson dostarcza produkty i usługi precyzyjnie dopasowane do specyfiki sektora edukacyjnego. Oferujemy szereg rozwiązań — od drukarek i skanerów po projektory.

ROZWIĄZANIA DLA EDUKACJI

Wszystkie placówki edukacyjne mają takie same wymagania: oczekują niedrogich i łatwych w użyciu technologii, które zwiększą efektywność nauki.

Play

Od instytucji edukacyjnych oczekuje się zapewnienia znakomitych wyników na egzaminach. Wiemy, jak trudno znaleźć odpowiedni sprzęt do uatrakcyjniania zajęć w sytuacji ograniczonego budżetu. Szkolnictwo na każdym szczeblu potrzebuje intuicyjnej i niezawodnej technologii.

Niedrogie, kolorowe materiały

Czasy szarych, zamazanych odbitek ksero dawno się skończyły. Teraz możesz szybko i tanio drukować atrakcyjne notatki i zadania domowe w pełnym kolorze. Zastosowanie naszych drukarek atramentowych pozwala szkołom ograniczyć koszty wydruku strony nawet o 50%1, a uczniowie otrzymują atrakcyjne materiały o wysokiej jakości.

 • Zwiększ zaangażowanie uczniów

  Projektory o ultrakrótkim rzucie eliminują odblaski i cienie, dzięki czemu unikniesz rozpraszania uwagi uczniów podczas lekcji.

 • Zapełnij salę po brzegi

  Dzięki naszym projektorom zrobisz wrażenie na uczniach i ułatwisz im przyswajanie materiału.

 • Aby lekcje były interaktywne

  Korzystaj z bezpośredniego nanoszenia notatek na wyświetlanym obrazie i zmień tradycyjne nauczanie we wspólne uczenie się.

 • Ogranicz zużycie energii

  Zmniejsz pobór mocy i wpływ sprzętu na środowisko — nasze drukarki atramentowe zużywają do 80%2 mniej energii.

 • Udostępniaj obiekty 3D

  Korzystając z wizualizerów, możesz pokazywać eksperymenty i obiekty jednocześnie wszystkim uczniom w klasie.

 • Mądrze gospodaruj czasem

  Czas jest cenny. Ogranicz czas zużywany na konserwację drukarki i wymianę tuszu — korzystaj z drukarek atramentowych firmy Epson.

 • Uprość przetwarzanie danych

  Pozbądź się problemu z przechowywaniem i udostępnianiem ogromnych ilości informacji, korzystając z urządzeń do nagrywania płyt.

 • 1) W porównaniu z 10 czołowymi kolorowymi drukarkami laserowymi i urządzeniami wielofunkcyjnymi A4 sprzedawanymi we Francji, w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i we Włoszech w I kwartale 2013 roku; koszt wydruku jednej strony obliczony na podstawie oficjalnych cenników producentów (jeśli były dostępne) i opublikowanych danych o wydajności z Francji, Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Włoch na czerwiec 2013 roku.


 • 2) W porównaniu z 10 wiodącymi kolorowymi drukarkami laserowymi i urządzeniami wielofunkcyjnymi A4 sprzedawanymi we Francji, w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i we Włoszech w I kwartale 2013 roku według danych IDC; zużycie prądu na podstawie danych opublikowanych przez producentów dla trybu drukowanie/średnia na czerwiec 2013 roku.

Zasoby dla sektora edukacyjnego

Znajdziesz tu szeroką gamę zasobów dotyczących sektora edukacyjnego. Obejmują one artykuły, studia przypadków, infografiki i broszury z informacjami o produktach i rozwiązaniach firmy Epson, a także o trendach rynkowych.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach firmy Epson dla placówek edukacyjnych, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
((zaznacz wszystkie pasujące pozycje))
Chcę otrzymywać informacje e-mailem o produktach Epson, aktualnych promocjach, ofertach specjalnych oraz wydarzeniach.
Kontrola bezpieczeństwa

Pomoże nam to potwierdzić, że jesteś człowiekiem, a nie maszyną wysyłającą spam.

Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane.

INTERESUJE CIĘ TEN PRODUKT? POPROŚ O WIĘCEJ INFORMACJI

Skontaktuj się z nami