LABELEXPO 2019

Brussels
24 - 27 September 2019
Visit us in Hall 9, Stand A50

Use #EPSONLABELEXPO to join the conversation

Learn more

ETYKIETOWANIE NA ŻĄDANIE

Aby drukować niestandardowe etykiety w dowolnym momencie i przy minimalnych stratach, wystarczy wybrać drukarkę lub prasę do etykiet firmy Epson.

Skontaktuj się z nami POBIERZ BROSZURĘ

Oferta drukarek etykiet firmy Epson

Niezależnie od tego, czy wybierzesz przenośną drukarkę etykiet do biura, kolorową atramentową drukarkę etykiet do zastosowań specjalistycznych, na przykład w środowisku produkcyjnym lub zakładach opieki zdrowotnej, czy prasę cyfrową do niskonakładowego komercyjnego druku etykiet, zawsze możesz liczyć na jakość i wydajność firmy Epson.

Usprawnij działanie swojej firmy

Oferujemy szeroką gamę drukarek etykiet przeznaczonych do wielu zastosowań w różnych branżach.

Oto niektóre ze sposobów na uzyskanie wartości dodanej oraz inteligentne korzystanie z etykiet, które łatwo wyprodukować samodzielnie — na żądanie i w żywych kolorach. Można to zrobić zarówno przy biurku, jak i będąc w drodze.

Zastosowania biznesowe

Etykiety produktów

Etykiety na opakowania żywności, butelki na wino, przybory toaletowe lub kuchenne, odzież, etykiety z informacjami zdrowotnymi, etykiety środków chemicznych, etykiety dystrybucyjne

Opieka zdrowotna

Opaski na rękę, informacje o alergiach, grupie krwi lub lekach, oznaczenia ostrzegawcze, oznaczenia odzieży roboczej

Rozrywka

Bilety, opaski umożliwiające wejście i karty członkowskie

Handel detaliczny

Etykiety i metki, kody paskowe do śledzenia stanów magazynowych, ofert promocyjnych i rabatowych, opakowania prezentowe z satynowymi wstążkami

Magazyny i dystrybucja

Kody paskowe do śledzenia stanów magazynowych, etykiety wysyłkowe, instrukcje dostarczenia, ostrzeżenia, oznaczanie półek, etykiety pocztowe, magnetyczne, informacyjne i bezpieczeństwa

Łączność, sprzęt AV i okablowanie

Koszulki termokurczliwe, samolaminujące osłony na przewody, zgodne ze standardami przemysłowymi taśmy do paneli krosowniczych, łączówek, bloków zaciskowych, kostek zaciskowych, płyt czołowych, skrzynek kontrolnych, wyłączników instalacyjnych

Biuro

Segregowanie i administracja

IT

Logowanie i śledzenie produktów, etykiety zabezpieczeń

Ręczne i biurkowe drukarki etykiet

Kompaktowe urządzenia do produkcji etykiet LabelWorks firmy Epson zadbają o całe biuro, magazyn, fabrykę, a także spełnią inne wymagania związane z profesjonalnym i wytrzymałym oznaczaniem, również te związane z segregowaniem i znakowaniem różnych rodzajów kabli i rur.

Duży wybór taśm firmy Epson w różnych rozmiarach, kolorach i z klejami o różnej sile sprawia, że spełniają one prawie wszystkie wymagania związane z etykietowaniem w biurze i fabryce.

Wszystkie urządzenia do produkcji etykiet firmy Epson minimalizują marginesy, redukując w ten sposób straty i zapewniając efektywność ekonomiczną dzięki możliwości wyprodukowania większej liczby etykiet z jednej taśmy.

Drukarki biurkowe do drukowania kolorowych etykiet

Urządzenia z serii ColorWorks umożliwiają wydruk na żądanie wysokiej jakości etykiet, biletów i metek. Drukowanie indywidualnych wzorów na żądanie redukuje koszty związane z drukowaniem i przechowywaniem dużej ilości materiałów, w tym koszty zarządzania magazynem i odpadami.

Ponieważ drukarki te wykorzystują technologię atramentową, są kompatybilne z wieloma nośnikami i oferują trwałe wydruki, odporne na wodę i blaknięcie. Od niezależnych terminali do drukowania kolorowych etykiet ze zintegrowanymi ekranami dotykowymi po szerokoformatowe przemysłowe drukarki z podajnikiem popychającym — szeroka gama produktów firmy Epson pozwala sprostać potrzebom wielu branż, na przykład produkcyjnej, opieki zdrowotnej, sprzedaży detalicznej i zastosowaniom związanym z metkowaniem.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

Rozwiń swoją ofertę druku z drukarkami etykiet firmy Epson

Oferujemy szeroką gamę komercyjnych drukarek etykiet, zaprojektowanych do użytku przemysłowego.

Poniżej podano tylko kilka sposobów, jak wytwórcy etykiet i drukarnie komercyjne mogą rozszerzyć zakres usług i zwiększyć wartość dla klientów dzięki nowym aplikacjom do etykietowania, które pomogą rozwinąć działalność.

Zastosowania komercyjne

Produkcja/przemysł

Etykiety IT, kontrolki, etykiety produktów, logo, drukowane wstępnie etykiety, naklejki ostrzegawcze, oznaczenia zewnętrzne

Żywność i napoje

Opakowania świeżej żywności, wstępnie przygotowana żywność, napoje i wino

Farmacja

Leki, ostrzeżenia, chemikalia, reklama

Zdrowie i uroda

Kosmetyki i produkty pielęgnacyjne

Gospodarstwo domowe

Produkty ogrodnicze, sprzęt do czyszczenia, środki do pielęgnacji samochodu, opony

Handel detaliczny

Naklejki na okna, etykiety ostrzegawcze, reklamy

Szybkie drukowanie etykiet

Gama SurePress sprawia, że wysokiej jakości niskonakładowe drukowanie etykiet jest łatwiejsze i bardziej wydajne.

Dzięki wyjątkowej jakości druku i dokładnemu odwzorowywaniu kolorów na różnych standardowych materiałach etykiet, seria SurePress pozwala wytwórcom etykiet i drukarniom komercyjnym rozszerzyć zakres usług oraz zwiększyć zyskowność.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

Wielkoformatowe drukarki etykiet

Seria SureColor SC-S Series zapewnia wyjątkową jakość wydruku i wysoką wydajność na różnorodnych materiałach samoprzylepnych.

Drukarki są łatwe w użyciu, niezawodne i oferują niski całkowity koszt użytkowania.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

Studia przypadków

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach firmy Epson, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Chcę otrzymywać informacje e-mailem o produktach Epson, aktualnych promocjach, ofertach specjalnych oraz wydarzeniach.
Kontrola bezpieczeństwa

Pomoże nam to potwierdzić, że jesteś człowiekiem, a nie maszyną wysyłającą spam.

Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane.