ŁATWE ZARZĄDZANIE DOKUMENTAMI

Dzięki rozwiązaniu Document Capture Suite firmy Epson

Play

ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIE PRZECHWYTYWANIA PAPIERU EPSON

Document Capture Suite to łatwe w użyciu rozwiązanie do przechwytywania i przechowywania dokumentów elektronicznych. Wystarczy jedno kliknięcie. Nieważne, czy masz małą firmę i jedziesz gdzieś w interesach, czy zarządzasz dużą korporacją z setkami pracowników — Document Capture Suite zapewni Ci wydajność, jakiej oczekujesz.

Funkcjonalności
BEZPŁATNE BEZPŁATNE PREMIUM BEZPŁATNE PREMIUM
Funkcja skanowania za pomocą jednego przycisku (Push Scan) z wstępnie utworzonymi profilami zadań
Zaawansowane funkcje obrazowania dokumentów
Bezproblemowo integruje się ze środowiskiem pracy
Połączenia z DMS i usługami chmury
Rozdzielanie na podstawie rozmiaru pliku
Rozdzielanie na podstawie form
Zaawansowany dziennik zadań (indeksowanie w formatach csv i xml)
PDF z możliwością przeszukiwania
Rozdzielanie zadań za pomocą strefowego rozpoznawania tekstów OCR
Zgodność
Bezpłatnie
Windows XP (32/64-bit)
Windows Vista (32/64-bit)
Windows 7 (32/64-bit)
Windows 8/8.1 (32/64-bit)
Windows 10 (32/64-bit)
Windows Server (32/64-bit)

SKANOWANIE ZA POMOCĄ JEDNEGO PRZYCISKU

Pracę z oprogramowaniem można z powodzeniem rozpocząć bez specjalnego szkolenia — program Document Capture Pro ma intuicyjny, łatwy do opanowania interfejs.

Program Document Capture Pro obsługuje wszystkie popularne formaty plików, w tym JPEG i PDF.

OPANUJ SWOJE DOKUMENTY

Program Document Capture Pro oferuje wszechstronne rozwiązania dostosowane do potrzeb zarówno początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Obsługuje on wiele rozmiarów i wymiarów dokumentów jednocześnie, umożliwiając korzystanie z funkcji rozdzielania zadań wsadowych, rozpoznawania kodów paskowych i strefowej obsługi OCR.

WSPÓŁPRACA I UDOSTĘPNIANIE

Pracuj w zespole i wysyłaj skany bezpośrednio do programu Microsoft Sharepoint®, FTP lub bezpośrednio do chmury.

Program Document Capture Pro Server to krok w kierunku zdecentralizowanego zarządzania dokumentami — wielu użytkowników może zarządzać dokumentami bez konieczności przeprowadzania licznych, długich instalacji.

ZESTAW DLA PROGRAMISTÓW

Firma Epson udostępnia aplikację interfejsu programowania (Programming Interface Application — API), więc partnerzy mogą tworzyć dodatki umożliwiające integrację rozwiązań przechwytywania papieru firmy Epson z dodatkowymi systemami zarządzania dokumentami (DMS) i usługami chmurowymi.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem.

FUNKCJE OSZCZĘDNOŚCIOWE

Wersji klienckiej Document Capture Pro można używać na różne sposoby w połączeniu ze skanerami biznesowymi firmy Epson. Rozwiązania firmy Epson — od serii wydajnych skanerów WorkForce WorkForce DS-520N do obsługi listów lub formularzy umów i zamówień po serię szybkich skanerów płaskich A3 i A4 WorkForce DS- doskonale nadają się do przekształcania do postaci elektronicznej wielostronicowych dokumentów i dużych partii materiałów.

WIĘKSZA ZGODNOŚĆ

Dzięki Document Capture1 użytkownicy Mac OS X mają dostęp do zaawansowanego obrazowania dokumentów oraz funkcji „skanuj do”, takich jak skanowanie do FTP, wiadomości e-mail, WebDav, SugarSync , Evernote itd.1. Zarówno model DS-520N jak i DS-560 który niebawem pojawi się na rynku, są zgodne z programem Document Capture for Mac OS.

Wspierane przez główne jednostki

PRODUKTY ZGODNE Z DOCUMENT CAPTURE PRO

Kategoria Model Document Capture Pro Document Capture Pro Premium Document Capture Pro Server Document Capture Pro Server Premium Document Capture
A4 Scanner WorkForce DS-5500/6500/7500 Series 2 1 1
WorkForce DS-510 Series 1 1
WorkForce DS-520 Series 1 1
WorkForce DS-560 Series 1 1
WorkForce DS-860 Series 2 1 1
WorkForce GT-S55
WorkForce GT-S55N
WorkForce GT-S85
WorkForce GT-S85N
WorkForce DS-30
A4 MFP WorkForce WF-4630 DTWF
WorkForce WF-4640 DWF
WorkForce WF-5620 DWF
WorkForce WF-5690 DWF
WorkForce WF-R5690 DTWF
WorkForce AL-MX300 Series
WorkForce Pro 4515 DN
WorkForce Pro 4525 DNF
WorkForce Pro 4595 DNF
WorkForce Pro WP-M4525 DNF
WorkForce Pro WP-M4595 DNF
A3 Scanner WorkForce DS-50000/60000/70000 Series 2 1 1
A3 MFP WorkForce WF-8510 DWF
WorkForce WF-R8590 DTWF
WorkForce WF-8590 DTWF
WorkForce Pro WF-R8590 D3TWFC
WorkForce Pro WF-8590 D3TWFC

POBIERZ DOCUMENT CAPTURE SUITE

Wpisz dane, aby pobrać BEZPŁATNIE oprogramowanie Document Capture, Document Capture Pro lub Document Capture Pro Server.

Rozwiązania kompatybilne z Document Capture

Wszystkie wymienione poniżej aplikacje sa kompatybilne z Document Capture firmy Epson. Przeczytaj więcej na ich temat w tekście poniżej, a następnie kliknij podane łącza, aby pobrać oprogramowanie i od razu zacząć z niego korzystać.

KnowledgeWorks Intranet Limited

KnowledgeWorks Intranet Limited tworzy systemy do zarządzania dokumentami elektronicznymi pod własną marką Filestar. Filestar opracowuje procesy skanowania i tworzenia plików, które są możliwie jak najprostsze i najszybsze. Zarządzanie dokumentami proste jak nigdy.
Zgodność
DCP DCPS

Xambox

Xambox sortuje i archiwizuje dokumenty papierowe w chmurze. Xambox.com to bardzo intuicyjny system do zarządzania dokumentami. Służy do sortowania, archiwizacji i zabezpieczania wszystkich dokumentów papierowych. Wystarczy położyć kartkę na płycie skanera i nacisnąć przycisk. W ciągu kilku sekund dokument będzie dostępny w wyszukiwarce Xambox.com po wpisaniu słowa kluczowego. Wersje PDF wszystkich dokumentów papierowych są więc bezpieczne, możliwe do pobrania i udostępniania z każdego urządzenia, które ma dostęp do internetu. W naszej witrynie są też informacje, jak Xambox pomaga w odzyskiwaniu dokumentów i zarządzaniu dokumentami cyfrowymi.
Zgodność
DCP DCPS

Microsoft OneNote

OneNote to wszechstronny program do obsługi notatek cyfrowych, który umożliwia przechwytywanie notatek i zarządzanie nimi na różnych nośnikach w jednym wygodnym miejscu. OneNote daje dostęp do dokumentów, obrazów i innych danych za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub aplikacji OneNote, dostępnej w Mac App Store, iTunes Store, Google Play i Sklepie Windows. Użytkownicy mogą także łatwo udostępniać pliki innym osobom oraz wspólnie edytować dokumenty.
Zgodność
DCP DCPS

Workshare

Workshare to największy producent bezpiecznych aplikacji do współpracy i udostępniania plików dla firm. Workshare umożliwia łatwe tworzenie, udostępnianie i zarządzanie ważnymi treściami w każdym miejscu i na każdym urządzeniu. Workshare poprawia wydajność współpracy dzięki możliwości dokładnego śledzenia i porównywania zmian wprowadzanych jednocześnie przez wiele osób. Workshare zmniejsza też ryzyko przypadkowego udostępnienia poufnych dokumentów. Ponad 1,8 miliona profesjonalistów w 70 krajach używa nagradzanych rozwiązań Workshare na komputerach, telefonach komórkowych, tabletach i w aplikacjach online. Więcej informacji można znaleźć w witrynie http://www.workshare.com lub na profilu Workshare na Twitterze http://www.twitter.com/workshare.
Zgodność
DCP DCPS

Multimedia SOLUTIONS

Multimedia SOLUTIONS is a French company based near Bordeaux. We develop the electronic management software of documents : Windex GED. The Windex software can be installed on any type of computer (with Windows OS or Unix OS). Windex GED enables you to visualize the files, to index them and find them with the full-text search engine, manage workflows and to follow the documents management. The connector of Document Capture Pro developed by EPSON allows easy and fast integration in Windex GED of all the documents scanned with a EPSON equipment. You can then store, share, search (in full text), manage, sign and forward easily all the digitized documents.
Zgodność
DCP DCPS

OBSŁUGA NAJNOWSZYCH PRODUKTÓW

 • Oszczędność czasu

  Automatyczne drukowanie dwustronne, skanowanie, kopiowanie i faksowanie

 • Ekologia

  Zużywa do 80% mniej energii niż konkurencyjne laserowe drukarki kolorowe3

 • Niskie koszty eksploatacji

  Koszty drukowania w przeliczeniu na stronę nawet o 50% niższe w porównaniu do konkurencyjnych kolorowych drukarek laserowych3

 • Stworzona dla biznesu

  Funkcje skanowania i obsługa książki adresowej LDAP

 • Technologia PrecisionCore

  Najbardziej zaawansowana technologia głowicy drukującej firmy Epson

 • Szybki skaner

  Skanowanie do 40 stron/80 obrazów na minutę

 • Pojemny podajnik dokumentów

  Automatyczny podajnik na 100 arkuszy

 • Bezproblemowa praca

  Wykrywanie podwójnych arkuszy

 • Praca w sieci

  Panel/moduł interfejsu sieciowego

 • Funkcje skanowania za pomocą jednego przycisku

  Skanowanie za pomocą jednego przycisku2

 • Szybki skaner

  Do 30 str./min i 60 obr./min

 • Prosta integracja

  Zgodność z Document Capture Pro

 • Bezproblemowa praca

  Zaawansowana technologia podawania papieru

 • Praca w sieci

  Funkcja skanowania za pomocą jednego przycisku (Push Scan) z wstępnie utworzonymi profilami zadań

 • Jednoprzebiegowe skanowanie dwustronne

  Szybko skanuje obie strony dokumentu

 1. Obecnie program Document Capture dla Mac OS nie obsługuje dokumentów PDF z możliwością wyszukiwania, rozpoznawania kodów kreskowych, strefowego OCR, skanowania za pomocą jednego przycisku i dodatkowych złącz ISV.
 2. Skanowanie do wiadomości e-mail, FTP, programu Microsoft SharePoint, druku, folderów internetowych i sieciowych, Dokumentów Google
 3. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.pl/inkjetsaving
 4. Gdy jest wyposażony w panel interfejsu sieciowego Epson
 5. Bezpłatnie
 • Microsoft SharePoint jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych i w innych krajach
 • Document Capture wymaga systemu MAC OS X 10.8 lub nowszego
 • Document Capture Pro wymaga systemu Windows XP (32/64-bitowy), Windows Vista (32/64-bitowy), Windows 7 (32/64-bitowy) lub Windows 8/8.1 (32/64-bitowy)
 • Document Capture Pro Server wymaga systemu Windows Server 2008/2008 R2, 2012/2012R2
Zamknij

Porównaj rozwiązania

Porównaj rozwiązania Document Capture Document Capture Pro

Document Capture Pro Server

ZGODNOŚĆ
 • Modele
 • Serie WorkForce DS-520N*,
 • Seria WorkForce DS-520N,
 • Modele
 • WorkForce DS-860*,
 • Seria WorkForce DS-520N
 • WorkForce DS-6500*,
 • WorkForce DS-7500*,
 • WorkForce DS-50000*,
 • WorkForce DS-60000*,
 • WorkForce DS-70000*
 • *wyposażone w panel interfejsu sieciowego
 • WF-4630,
 • WF-4640,
 • WF-5620,
 • Workforce DS-30,
 • WorkForce DS-5500*,
 • WorkForce DS-560,
 • Seria WorkForce DS-860
 • Seria GT-S85,
 • Seria Workforce DS-5500, 6500, 7500, 50000, 60000, 70000,
 • WorkForce Pro 4525 DNF,
 • WorkForce Pro 4595 DNF,
 • WorkForce Pro 4515 DN,
System operacyjny
 • Mac OS X 10.8 lub nowszy
 • Windows XP (32/64bit),
 • Windows 7 (32/64bit),
 • Windows 8/8.1 (32/64bit)
 • Windows Server 2008/2008 R2,
 • Windows Server 2012/2012R2

INTERFEJS UŻYTKOWNIKA

Języki
 • angielski,
 • niemiecki,
 • francuski,
 • włoski,
 • hiszpański,
 • portugalski,
 • rosyjski
 • Języki, w których obsługiwana jest konsola administratora: Angielski
Panel interfejsu sieciowego Epson Jednostka
 • angielski,
 • niemiecki,
 • hiszpański,
 • portugalski/li>
Wyświetlacz

Tryb uproszczony i zaawansowany z możliwością personalizacji paska narzędzi

Łatwe administrowanie za pośrednictwem interfejsu przeglądarki

FUNKCJE SKANOWANIA ZA POMOCĄ JEDNEGO PRZYCISKU

Funkcja nie jest obsługiwana

Funkcja skanowania za pomocą jednego przycisku z opcją wyboru zadań na zgodnych modelach 6

Funkcja skanowania za pomocą jednego przycisku z opcją wyboru zadań na panelu interfejsu sieciowego Epson

FUNKCJE OBRAZOWANIA

Obsługiwane formaty plików

PDF, Searchable PDF 2, PDF/A, JPEG, BMP, TIFF, Multi-TIFF, PNG, DocX 7, XlsX 7, PptX 7

Obsługa kodów kreskowych (1D i 2D) UCP/EAN/JAN, ITF, CODE39, CODEBAR, CODE128, QR & PDF147
Tryb skanowania B/W, Skala szarości, Kolor
PDF o wysokiej kompresji TAK
PDF zabezpieczony hasłem TAK
Kompresja BW TIFF CCIT Group4
Kompresja TIFF Kolor/Skala szarości LZW

LZW

PRZETWARZANIE OBRAZÓW
 • Podstawowe
 • Automatyczna korekcja przekosu
 • Automatyczne obracanie
 • Automatyczne wykrywanie koloru
 • Usuwanie kolorów RGB 2 3
 • Zaawansowane usuwanie koloru dzięki opcji wyboru koloru
 • Cofanie obracania i korekcji przekosu
 • Zaawansowane funkcje sortowania (data, kolor, typ)
 • Manualna separacja dokumentów
 • Zoom
 • Dzielenie dokumentów w poziomie i w pionie
 • Szybki przesył danych Multi-Stream (skanery oprócz modelu DS-30),
 • Pomijanie pustych stron, 2,
 • Dołączanie/usuwanie/zamienianie stron 2

Dodawanie stron z pliku (dodawanie pliku PDF tylko dla plików zeskanowanych) lub skanera

PRZETWARZANIE PARTIAMI

Automatyczne oddzielanie zadań

Kod kreskowy 6, strefowy OCR 6, pusta strona, stała strona

Automatyczne tworzenie folderów

Kod kreskowy 6, strefowy OCR 6, data i czas, zdefiniowany prefiks

Automatyczne nazywanie plików

Kod kreskowy 6, strefowy OCR 6, zdefiniowany prefiks, data i czas

 • FUNKCJE EKSPORTOWANIA
 • Połączenie E-mail (MAPI 2, obsługa SMTP)
 • Połączenie z folderem lokalnym i sieciowym
 • Połączenie FTP
 • Połączenie z folderem sieciowym
Połączenie z drukarkami firmy Epson
 • Połączenia z DMS i usługami chmury
 • Połączenie z GoogleDrive 2
 • Połączenie z Evernote 2
 • Połączenie z SugarSync
 • Połączenie z SharePoint 9

Funkcja niestandardowych połączeń

 • INNE MOŻLIWOŚCI
 • Eksport/import listy zadań
 • Obserwowane foldery
 • Uwierzytelnienie użytkownika lub grupy użytkowników na panelu skanera 5

FUNKCJE PREMIUM

Document Capture Pro Premium 8 8

Zaawansowany dziennik zadań dla indeksowanych dokumentów, Automatyczne rozdzielanie zadań na podstawie wykrytego rozmiaru pliku, Automatyczne rozdzielanie zadań i nazywanie plików na podstawie wykrytych wcześniej zdefiniowanych form

Document Capture Pro Server Premium 8

Plik PDF z możliwością przeszukiwania (angielski, holenderski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, portugalski, rosyjski, ukraiński)
Oddzielanie zadań za pomocą strefowego rozpoznawania tekstów OCR

 • Dodawanie PDF tylko dla plików skanowanych
 • Tylko w modelach Pro
 • Seria WorkForce DS-5500, 6500, 7500, 50000, 60000, 70000
 • Seria WorkForce DS-520N, Seria GT-S85, Seria Workforce DS-5500, 6500, 7500, 50000, 60000, 70000
 • Seria Workforce DS-5500, 6500, 7500, 50000, 60000, 70000
 • Niezgodne z modelem Workforce DS-30, a także z modelami DS-520N & DS-560 bez zainstalowanego panelu interfejsu sieciowego Epson
 • Tylko DCP
 • Bezpłatne tylko w urządzeniach z serii Workforce DS-5500, 6500, 7500, 50000, 60000, 70000, 860
 • Tylko DCP-DCPS
Zamknij

POBIERZ DOCUMENT CAPTURE SUITE

Wpisz dane, aby pobrać BEZPŁATNIE oprogramowanie Document Capture, Document Capture Pro lub Document Capture Pro Server.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Epson dokłada wszelkich starań, aby chronić Twoje dane osobowe, i szanuje Twoją prywatność. Aby dowiedzieć się więcej o danych osobowych, które zbieramy z naszej strony internetowej, przeczytaj nasze Oświadczenie o ochronie prywatności.

Pola oznaczone * są wymagane. WYŚLIJ

POMIŃ