INNOWACYJNE TECHNOLOGIE

Epson dąży do doskonałości. Dzięki licznym opatentowanym technologiom mamy stałe miejsce na światowej liście czołowych posiadaczy praw patentowej własności intelektualnej. Mamy największe portfolio patentów w obszarze naszych głównych linii produktowych, a dzięki stałemu dążeniu do innowacji zostaliśmy przez pięć kolejnych lat umieszczeni wśród liderów technologii w rankingu Thomson Reuters Top 100 Global Innovators1.

Technologie drukarek

PrecisionCore®

Technologia głowicy drukującej nowej generacji

PrecisionCore to nowa technologia drukowania oparta na rewolucyjnym układzie drukującym o dużej gęstości, umożliwiającym precyzyjne drukowanie nawet 40 milionów punktów.

WIĘCEJ INFORMACJI

Zaawansowana technologia MicroPiezo®

Doskonała jakość i trwałość wydruków dzięki zaawansowanej technologii

Technologia głowicy drukującej MicroPiezo gwarantuje niezwykle precyzyjne rozmieszczenie atramentu, co oznacza wysoką jakość i optymalną szybkość druku. Ponieważ głowica nie nagrzewa się, technologia ta pozwala uzyskiwać wyraźne i trwałe wydruki różnymi atramentami i w różnych zastosowaniach.

WIĘCEJ INFORMACJI

Technologia zasilania w atrament

Zmieniaj świat, a nie kartridże.

Poznaj drukowanie bez kartridży. Nasze drukarki z systemem stałego zasilania w atrament są dostarczane z zapasem atramentu wystarczającym nawet na trzy lata2, co dla firm może oznaczać zmniejszenie kosztów drukowania nawet o 74%3.

WIĘCEJ INFORMACJI

Projektory

3LCD

Poznaj projektory 3LCD z równym natężeniem światła barwnego i białego

3LCD to zaawansowana i innowacyjna technologia polegająca na wykorzystaniu trzech osobnych paneli optycznych w celu zapewnienia realistycznych, wysokiej jakości obrazów dla najbardziej wymagających odbiorców biznesowych i konsumenckich.

WIĘCEJ INFORMACJI

CLO

Kolor zmienia wszystko.

Uzyskaj jaśniejszy i żywszy obraz dzięki jednakowo wysokiemu natężeniu światła barwnego (CLO) i białego w produktach Epson.

WIĘCEJ INFORMACJI

Technologia laserowa

Precyzja laserowego źródła światła

Doświadcz niezrównanej jakości i niezawodności dzięki nowemu źródłu światła laserowego z zaawansowanym filtrem. Połączenie wszechstronnych funkcji prezentacji z wynoszącym 30 000 godzin4 okresem bezobsługowej eksploatacji i niezmiennie wysoką jakością zapewnia pełny komfort podczas ważnych prezentacji. Dzięki tego rodzaju innowacjom w technologiach projekcji jesteśmy już od 2001 roku liderem5 w branży projektorów.

WIĘCEJ INFORMACJI

Technologia lamp E-TORL

Ciesz się najlepszą jakością obrazu, mając pewność, że korzystasz z oryginalnej, bezpiecznej i niezawodnej lampy

Firma Epson jest uznanym producentem bezpiecznych i niezawodnych projektorów i lamp wysokiej jakości, gwarantujących niezapomniane wrażenia. Dlatego chcemy zwrócić uwagę na kilka kwestii, które mogą wpływać na korzystanie z projektorów.

WIĘCEJ INFORMACJI

Epson iProjection

Prezentacje bezprzewodowe

Zapewnij sobie swobodę interakcji z odbiorcami, wprowadź do prezentacji więcej dynamiki i zachęcaj do dyskusji. Umożliwia to nasza aplikacja iProjection, dzięki której wyświetlisz dokumenty, obrazy i strony internetowe bezpośrednio z urządzeń mobilnych z systemem iOS lub Android.

WIĘCEJ INFORMACJI

Oprogramowanie do projektorów

Poszerz możliwości swojego projektora i wykorzystaj jego pełen potencjał.

Skorzystaj ze specjalistycznego oprogramowania Epson umożliwiającego rozbudowę możliwości projektora i uzyskanie większej kontroli nad jego działaniem. Jesteśmy światowym liderem w produkcji projektorów5, więc doceniamy konieczność stosowania odpowiednich rozwiązań do projekcji, które pozwolą wyświetlać prezentacje łatwo, sprawnie i wygodnie — niezależnie od miejsca.

WIĘCEJ INFORMACJI

Technologie atramentowe

Atrament Claria

Dostosowany do Twoich potrzeb drukowania

Czy drukujesz szkolne wypracowanie, czy tworzysz rodzinne albumy ze zdjęciami, czy też chcesz wydrukować efekty swojej ostatniej sesji zdjęciowej — z łatwością znajdziesz odpowiedni zestaw atramentów.

WIĘCEJ INFORMACJI

Atrament Durabrite Ultra

Stworzony specjalnie do wydruków biznesowych

Szybkoschnące atramenty Epson DURABrite Ultra stworzono z myślą o drukowaniu dokumentów biznesowych, które będą trwałe i odporne na rozmazywanie.

Pokryte żywicą cząstki pigmentu nie wsiąkają w papier, jak ma to miejsce w przypadku atramentów barwnikowych, lecz przywierają do powierzchni papieru. Dzięki temu atramenty DURABrite Ultra szybko schną i pozwalają uzyskiwać laserową jakość wydruków niezależnie od typu i jakości papieru.

WIĘCEJ INFORMACJI

Atrament UltraChrome HD

Nadchodzi nowa generacja

Atrament Epson UltraChrome HD pozwala zarówno fotoamatorom, jak i zawodowym fotografom drukować doskonałej jakości zdjęcia o wiernie odwzorowanych kolorach. Wśród kolorów w tym specjalnie zaprojektowanym zestawie wkładów atramentowych znajduje się czerń fotograficzna i czerń matowa, co zapewnia wyjątkową szczegółowość wydruków zdjęć kolorowych i czarno-białych.

WIĘCEJ INFORMACJI

Atrament UltraChrome HDR

Nowa era wierności odwzorowania kolorów.

Zastosowanie dwóch dodatkowych kolorów, zielonego i pomarańczowego, znacznie zwiększa zakres tonalny atramentu Epson Ultrachrome HDR. Oznacza to większą dokładność kolorów, dokładniejsze rozróżnienie szczegółów i płynniejsze przejścia tonalne. Poza zielonym i pomarańczowym można też zainstalować wkłady w kolorze czerni fotograficznej i czerni matowej.

WIĘCEJ INFORMACJI

Atrament UltraChrome HDR z bielą

Odpowiedź na oczekiwania klientów: nowy, biały atrament.

Epson Stylus Pro WT7900: pierwsza na świecie atramentowa drukarka proofingowa z wodnym atramentem białym

WIĘCEJ INFORMACJI

Atrament UltraChrome HDX

Odkryj najdokładniejsze odwzorowanie kolorów

Drukuj najwyższej jakości materiały o wyjątkowej głębi i nasyceniu, podziwiając najdokładniejsze w branży odwzorowanie kolorów, jakie zapewniają nasze profesjonalne tusze pigmentowe.

WIĘCEJ INFORMACJI

Atrament UltraChrome K3

Światła, cienie i wszystko, co pomiędzy nimi

Atrament Epson UltraChrome K3 stwarza zupełnie nowe możliwości dla profesjonalistów zajmujących się fotografią i drukiem dzięki połączeniu najwyższej precyzji druku z trwałością i jakością, jaką zapewnia zastosowanie trzech poziomów czerni. Efekt to nie tylko wspaniałe obrazy kolorowe, ale również doskonałe wydruki monochromatyczne znacznie wykraczające poza dotychczasowe możliwości drukarek kolorowych. Jak to wszystko jest możliwe?

WIĘCEJ INFORMACJI

Atrament UltraChrome Pro

Wysoka jakość idzie w parze z precyzją i powtarzalnością

10-kolorowy zestaw atramentów Epson UltraChrome Pro zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów i obrazów monochromatycznych z głębszą czernią dzięki zastosowaniu czterech poziomów czerni, w tym nowych atramentów wysokiej gęstości w kolorze czerni fotograficznej i czerni matowej. Minimalizacja efektu bronzingu zwiększa precyzję odwzorowania kolorów, a za sprawą wyjątkowej odporności na działanie światła odbitki wykonane na błyszczącym papierze fotograficznym Premium Glossy Photo Paper zachowają swój wygląd nawet przez 60 lat6. Zastosowanie czterech poziomów czerni oznacza płynniejsze przejścia tonalne i zmniejszenie ziarnistości.

WIĘCEJ INFORMACJI

Atrament UltraChrome K3 z technologią Vivid Magenta

Atrament Epson UltraChrome K3 z technologią Vivid Magenta umożliwia profesjonalistom pełne pokazanie swojego kunsztu.

Podziwiaj wiernie oddane barwy i niespotykaną dotychczas jakość obrazu: piękne, realistyczne odcienie skóry, nasycone kolory i niezwykły zakres ekspresji. Wydruki wyglądają tak samo dobrze w każdym świetle i zachowają trwałość przez wiele dziesięcioleci.

WIĘCEJ INFORMACJI

Technologie proofingu

Technologia wodnego druku atramentowego

Epson Stylus Pro WT7900: pierwsza na świecie atramentowa drukarka proofingowa z wodnym atramentem białym

Nowa era w konstrukcjach drukarek Stylus Pro. Przełomowe innowacje wprowadzają nową jakość proofingu opakowań i offsetowego.

WIĘCEJ INFORMACJI

Folia ClearProof Film

ClearProof Film jest całkowicie przezroczystą folią przeznaczoną do zadruku na Stylus Pro WT7900.

Folia ClearProof stanowi wybór podłoża dla najbardziej wymagających systemów odbitek próbnych, idealnie dopasowana do białego tuszu  firmy Epson.

WIĘCEJ INFORMACJI

Rozwiązania proofingowe

Perfekcyjne dopasowanie

Kolory dorównujące oryginałowi. Nasze drukarki proofingowe z serii SC-P zapewniają niezrównane dopasowanie kolorów, z dokładnością odwzorowania przestrzeni PANTONE® sięgającą 99%7. Poznaj już dziś najnowszy model w ofercie firmy Epson: drukarkę SC-P5000. Właśnie ulepszyliśmy najlepsze.

WIĘCEJ INFORMACJI

Łączność

Epson Connect

Łatwe drukowanie z tabletów, smartfonów i innych urządzeń

Oferowane przez firmę Epson usługi drukowania mobilnego i chmurowego umożliwiają bezprzewodowe drukowanie i skanowanie dokumentów ze smartfonów i tabletów — w domu, w biurze lub w podróży.

WIĘCEJ INFORMACJI

Epson Device Admin

Pojedynczy, intuicyjny interfejs do kontrolowania całej floty drukarek, analizowania ich pracy i zarządzania nimi.

Bez trudu zarządzaj zdalnie całą flotą drukarek i skanerów8, utrzymując całkowitą kontrolę z możliwością instalowania, konfigurowania, monitorowania i konserwacji urządzeń oraz rozwiązywania problemów — a tym samym ciesz się większą produktywnością i niższymi kosztami.

WIĘCEJ INFORMACJI

Aplikacja kalkulatora kosztów atramentu w drukarkach Epson LFP

Oblicz zużycie atramentu dla różnych typów obrazów

Aplikacja kalkulatora kosztów atramentu w drukarkach Epson LFP pozwala poznać koszt atramentu w przeliczeniu na stronę dla wybranych drukarek Epson z serii Stylus Pro i SureColor. Koszty są obliczane z wykorzystaniem przykładowych obrazów reprezentatywnych dla poszczególnych typów drukarek i zastosowań8.

WIĘCEJ INFORMACJI

Epson iProjection

Prezentacje bezprzewodowe

Zapewnij sobie swobodę interakcji z odbiorcami, wprowadź do prezentacji więcej dynamiki i zachęcaj do dyskusji. Umożliwia to nasza aplikacja iProjection, dzięki której wyświetlisz dokumenty, obrazy i strony internetowe bezpośrednio z urządzeń mobilnych z systemem iOS lub Android.

WIĘCEJ INFORMACJI

Epson Document Scan

Skanuj dokumenty bezpośrednio na urządzenie mobilne.

Aplikacja Epson Document Scan umożliwia skanowanie dokumentów bezpośrednio na urządzenia mobilne z systemem Android. Przeglądaj zeskanowane dane i wysyłaj je pocztą elektroniczną, bezpośrednio do innych aplikacji lub do usług chmurowych, takich jak Box®, DropBox®, Evernote®, Google Drive i Microsoft® OneDrive.

WIĘCEJ INFORMACJI

Aplikacja Epson ePOS Receipt

Skorzystaj z aplikacji Epson ePOS Receipt i przekonaj się, jak łatwe może być tworzenie, drukowanie i wysyłanie paragonów z urządzenia iPhone lub iPad.

Wystarczy kilka prostych kroków, aby stworzyć mobilny punkt sprzedaży (mPOS) lub system wprowadzania zamówień.

Program narzędziowy TM

Aplikacja umożliwia skonfigurowanie połączenia bezprzewodowego oraz ustawień drukarki, a także drukowanie na drukarce firmy Epson przykładowych paragonów z urządzenia iPhone, iPad lub iPod touch.

iLabel

Dzięki aplikacji Epson iLabel tworzenie, przechowywanie i drukowanie etykiet z urządzeń przenośnych jest wyjątkowo łatwe.

Wykorzystaj w pełni funkcje swojego urządzenia, takie jak transkrypcja mowy, aby przenieść drukowanie etykiet na wyższy poziom.

  1. Na podstawie opublikowanych numerów zgłoszeń patentowych w roku kalendarzowym 2016. Badanie własne firmy Epson
  2. Na podstawie średniej liczby wydrukowanych stron wynoszącej 140 na miesiąc i przy uwzględnieniu najniższej wydajności uzyskanej z pierwszego zestawu atramentów.
  3. W porównaniu do kartridża o najniższej wydajności używanego w urządzeniu z listy 20 najpopularniejszych drukarek atramentowych A4 na podstawie raportu IDC o liczbie wydruków w regionie EMEA (4 kw. 2016 r.) w okresie od kwietnia 2016 do marca 2017 r. Wynik uzyskano na podstawie standardowej wydajności kartridża konkurencyjnej firmy podzielonej przez średnią wydajność atramentu dołączonego do drukarki EcoTank ITS firmy Epson.
  4. Czas eksploatacji lasera wynosi do 83 000 godzin w trybie niestandardowym.
  5. Największy udział jednostkowy na rynku projektorów o jasności 500 i więcej lumenów (badania przeprowadzone przez firmę Futuresource Consulting Limited za okres od 2001 r. do 2016 r.).
  6. Według normy pomiaru JEITA CP-3901A: błyszczący papier A4, temperatura 23°C, wilgotność 50%.
    Sieciowe biznesowe drukarki atramentowe z serii Pro, drukarki laserowe/urządzenia wielofunkcyjne, skanery biznesowe i drukarki wielkoformatowe
  7. Drukarka Epson SC-P5000 z zestawem atramentów obejmującym kolor fioletowy może uzyskać pokrycie palety kolorów PANTONE® Solid Coated Colours sięgające 99,0%, gdy używany jest biały półmatowy papier Epson Proofing Paper Semimatte z atramentami firmy Epson. Drukarka Epson SC-P5000 z zestawem atramentów obejmującym czerń LLK może uzyskać pokrycie palety kolorów PANTONE® Solid Coated Colours sięgające 98,8%, gdy używany jest biały półmatowy papier Epson Proofing Paper Semimatte z atramentami firmy Epson.
  8. Na łączny koszt mogą wpływać dodatkowe koszty zmienne, w szczególności związane z typem nośnika, serwisowaniem, zużyciem prądu, stosowanymi ustawieniami drukarki i wymianą części. Ceny atramentów Epson oparto na ich cenach katalogowych (bez VAT) dla Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii z lutego 2013 r. Koszty obliczono przy założeniu używania domyślnych ustawień drukarek i stosowania oryginalnych materiałów eksploatacyjnych o najwyższej wydajności.