6-kolorowa seria T

SureColor SC-T7700D to w pełni zintegrowane 44-calowe rozwiązanie do druku, które zapewnia dużą wydajność i bezpieczeństwo drukowania, łatwą obsługę oraz posiada inteligentne funkcje.

Dzięki wszechstronnej konstrukcji i kompaktowym wymiarom model SC-T7700D można łatwo zainstalować w większości środowisk pracy. Poufne dokumenty obsługiwane są w bezpieczny sposób dzięki ulepszonym funkcjom IT i zabezpieczeń. Duża szybkość drukowania i możliwość obsługi dwóch rolek zwiększają produktywność.

SureColor SC-T7700D

44 cale

SureColor SC-T7700D to w pełni zintegrowane 44-calowe rozwiązanie do druku, które zapewnia dużą wydajność, inteligentne funkcje oraz łatwą obsługę.

Najważniejsze cechy

Lepsza jakość obrazu i możliwość dodawania zaznaczeń specjalnym czerwonym atramentem

Model SC-T7700D z obsługą języka Adobe PostScript 3 w standardzie umożliwia drukowanie najwyższej jakości obrazów z dokładnymi szczegółami dzięki 2,64-calowej głowicy drukującej PrecisionCore MicroTFP, technologii kropli o zmiennej wielkości oraz technologii weryfikacji dyszy. Wśród sześciu kolorów pigmentowych atramentów UltraChrome XD3 jest nowy kolor czerwony, przydatny do dodawania zaznaczeń na rysunkach CAD oraz precyzyjnego odwzorowywania odcieni czerwieni, np. w logo firm.

Zdalne monitorowanie statusu drukowania w czasie rzeczywistym

Dzięki platformie Epson Cloud Solution PORT możesz zdalnie monitorować sprzęt w różnych lokalizacjach lub wiele drukarek w jednym miejscu w dowolnym czasie i miejscu. Monitor produkcji jest jedną z aplikacji Epson Cloud Support PORT i zapewnia przejrzystą, łatwą do zrozumienia grafikę, która pozwala szybko sprawdzić wydajność każdej drukarki w Twojej flocie. Szczegółowe dane pozwalają z łatwością analizować wydajność oraz codziennie otrzymywać z dowolnego miejsca aktualizacje na temat pracy drukarek. Bieżące informacje dotyczące konserwacji oraz usługi zdalnego rozwiązywania problemów pozwalają zwiększyć produktywność i wydajność.

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej