EPSON EUROPE: NASZA HISTORIA

Najlepsze na świecie innowacje.
Globalna współpraca.
Lokalne rozwiązania

Pobierz broszurę
Obejrzyj wideo
O FIRMIE EPSON

Nasze dziedzictwo

Chcemy być silną firmą cieszącą się zaufaniem na całym świecie ze względu na swoje przywiązanie do otwartości, kwestii zadowolenia klientów i zrównoważonego rozwoju.

Szanujemy indywidualizm i jednocześnie promujemy pracę zespołową. Zależy nam na dostarczaniu innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań o wyjątkowej wartości dla klientów.

Nasze podejście do kwestii zadowolenia klientów

Nasza historia

1940 + 1950

Nasze osiągnięcia od 1942 do 1956 r.

1960

Nasze osiągnięcia od 1964 do 1969 r.

1970 + 1980

Nasze osiągnięcia od 1975 do 1985 r.

1990

Nasze osiągnięcia od 1992 do 2004 r.

2010 — dziś

Nasze osiągnięcia od 2010 do 2016 r.

Technologia w zgodzie z ekologią

Epson zdaje sobie sprawę z tego, że poprzez wybór odpowiednich technologii, firmy działają na rzecz zapewnienia niezawodności i zmniejszenia wpływ na środowisko. Właśnie dlatego tworzymy innowacyjne produkty, które są niezawodne i energooszczędne oraz dają możliwość ich recyklingu. Dążymy do ograniczania wpływu na środowisko naturalne naszych produktów w całym okresie ich eksploatacji.

Nasza firma nieustannie opracowuje nowe sposoby na spełnianie "zielonych" kryteriów. Badania i rozwój pozwalają nam tworzyć innowacyjne, precyzyjne technologie zawierające wiele funkcji oszczędzających energię. Dzięki temu, że nasi klienci nie muszą już wybierać między zdrowszą planetą, a podstawowymi korzyściami dla swoich firm.

Nasze rozwiązania dla domu i biznesu

Moc innowacyjności

FIRMA

Pełne wsparcie firm na świecie

Współpracujemy z klientami na całym świecie, aby tworzyć kompletne rozwiązania obejmujące wszystkie aspekty prowadzenia działalności — od planowania i projektowania po wdrażanie, prace konserwacyjne i ciągłe wsparcie techniczne.

Nawiązujemy długotrwałą współpracę z firmami partnerskimi, która stale ewoluuje, pozwalając zaspokajać zmieniające się potrzeby i wprowadzać nowe technologie. Trwałe relacje z klientami, pracownikami i partnerami reprezentującymi markę Epson to podstawa.

Wspieranie naszych klientów jest jednym z naszych najwyższych priorytetów. Dlatego właśnie oferujemy pomoc, która nie kończy się na zakupie naszych produktów. Są to na przykład usługi Epson, które zapewniają wsparcie i pomagają firmom się rozwijać, oraz wszechstronna oferta zarządzanych usług druku — ekonomicznego drukowania dostosowanego do konkretnych potrzeb.

Nagrody

Niezmiernie się cieszymy, że osiągnięcia Epson zdobyły uznanie w wielu branżach i na całym świecie. Oto kilka wybranych nagród.

Nagroda TIPA

TIPA (Technical Image Press Association) to jedno z największych i najbardziej wpływowych stowarzyszeń prasy fotograficznej i obrazowania na świecie. Nagrody przyznawane są przez międzynarodowy panel wykwalifikowanych specjalistów mających styczność z szeroką gamą produktów.

Dom

Wprowadzanie technologii do domu

Żaden dom ani domowe biuro nie jest kompletne bez drukarki Epson, ale nasze innowacje zapewniają również kreatywność i nieograniczone możliwości w każdym gospodarstwie domowym dzięki szerokiej gamie produktów, które znacznie wykraczają poza samą drukarkę. Ciesz się filmami na dużym ekranie w swoim salonie, pilotuj drony dzięki naszym inteligentnym okularom Moverio lub drukuj bez wkładów dzięki naszym wyjątkowo tanim drukarkom EcoTank.

Nagroda Red Dot

Stworzona w 1955 roku w Niemczech nagroda Red Dot Design Award organizowana jest przez centrum projektowe Design Zentrum Nordrhein Westfalen i jest uznawana na całym świecie za jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa.

1 Zgodnie z badaniem przeprowadzonym przez Seiko Epson w listopadzie 2016 roku PaperLab to pierwszy na świecie biurowy system wytwarzania papieru bez użycia wody.

2 Rok kończący się w marcu 2019 r. na podstawie przewidywanego kursu wymiany 1 JPY = 0,0080 EUR

3 Raport 2018 Thomson Reuters: 100 światowych liderów w dziedzinie technologii

4 Clarivate Analytics 2017: 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie

5 Rok kończący się w marcu 2018 r. na podstawie przewidywanego kursu wymiany 1 JPY = 0,0077 EUR

6 W oparciu o wydobycie i przetwarzanie surowców oraz przetwarzanie zasobów. Testowano zgodnie z metodologią firmy Epson: 1. Obliczenie dotyczy tylko emisji CO2 przyczyniającej się do globalnego ocieplenia. 2. Wyniki obliczeń bazują na własnym oświadczeniu (nie otrzymano weryfikacji strony trzeciej). 3. Korzystamy ze współczynnika CO2 (kg CO2 na jednostkę) opublikowanego w bazie danych „LCA Pro” JEMAI.

7 Zgodnie z testami przeprowadzonymi na zlecenie firmy Epson przez firmę BLI na przestrzeni dwóch miesięcy do lutego 2017 r. w porównaniu z wybranymi drukarkami konkurencyjnymi. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem www.epson.pl/inkjetsaving.

8 Zgodnie z testami przeprowadzonymi przez firmę BLI w okresie dwóch miesięcy do lutego 2017 roku. Pomiar czasu drukowania pierwszej strony po nocnym uśpieniu w porównaniu z konkurencyjnymi maszynami testowanymi w czasie publikacji. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem www.epson.pl/inkjetsaving.

9 Na podstawie średniej liczby wydrukowanych stron wynoszącej 140 na miesiąc i przy uwzględnieniu najniższej wydajności uzyskanej z pierwszego zestawu atramentów.

10 W porównaniu do danych dostępnych na stronach producentów urządzeń konkurencyjnych z podobnymi funkcjami, według stanu ze stycznia 2016 r. Waga zestawu Moverio BT-300: 69 g.

11 Badanie przeprowadzone przez firmę Futuresource Consulting Limited dla okresu od 2001 do 2015 r.