KORZYSTAJ Z DRUKAREK ATRAMENTOWYCH I ROZWIJAJ SWOJĄ FIRMĘ

BIZNESOWE DRUKARKI ATRAMENTOWE — ZASTOSOWANIA

Zalety drukarki atramentowej — pomóż wyróżnić się swojej firmie

Dzięki biznesowym drukarkom atramentowym Epson możesz na żądanie drukować różnorodne materiały w doskonałej jakości. Drukowanie zgodnie z potrzebą jest wygodne i oszczędne. Ponadto drukarka nie wymaga dużo miejsca i pozwala ograniczyć zużycie materiałów. Nasze głowice drukujące PrecisionCore dbają o wizerunek Twojej marki. Dzięki nim możesz drukować na różnego typu nośnikach, takich jak gruby papier, etykiety czy błyszczący papier. Drukuj wszelkiego rodzaju materiały — od wizytówek i ulotek po listy i koperty. Wybór należy do Ciebie.

Biznesowa drukarka atramentowa

Drukarka laserowa

Różnorodne nośniki

Oprócz naszych rozwiązań drukujących polecamy także niedrogie specjalistyczne nośniki do etykiet wysokiej jakości firmy Avery. Dzięki nim Twoja firma wyróżni się na tle konkurencji. Te oszczędne rozwiązania pozwolą Ci wykorzystać w pełni możliwości swojej drukarki.

Wizytówki - Liczy się pierwsze wrażenie. Pokaż klientom, że traktujesz ich poważnie

Wizytówki - Drukuj wizytówki na konferencje i inne wydarzenia, dzięki którym goście z łatwością znajdą swoje miejsca

Etykiety produktów - Zaprezentuj swoją markę i pomóż swoim produktom wyróżnić się na tle oferty konkurencji

Etykiety adresowe - Zrób korzystne wrażenie na klientach dzięki niestandardowym etykietom adresowym, które w prosty sposób możesz zmieniać w dowolnym momencie

Etykiety na teczki na dokumenty - Utrzymuj teczki z dokumentami w porządku dzięki niestandardowym etykietom, które usprawnią pracę Twojego biura

Naklejki szkolne - Kolorowe naklejki szkolne to znakomity sposób nagradzania dzieci lub przypominania im o pracy domowej

Etykiety spedycyjne - Etykiety spedycyjne to doskonały sposób, by umieścić logo Twojej firmy na dużych kopertach, paczkach, tubach i pudełkach. Dzięki nim Twoje przesyłki szybko dotrą do adresata

O firmie Avery Zweckform

Firma Avery Zweckform to wiod��cy dostawca drukowalnych znaków, odznak, separatorów i etykiet przemysłowych. Jej specjalistyczne nośniki doskonale sprawdzają się w każdej firmie — od małych firm rozpoczynających działalność po duże korporacje. Dzięki nim można tworzyć różnorodne materiały, od etykiet spedycyjnych i pocztowych po wizytówki, etykiety produktowe i przyciągające wzrok szyldy.

Oprogramowanie firmy Avery

Dostosuj etykiety do swoich potrzeb dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu firmy Avery Zweckform. Oprogramowanie firmy Avery Zweckform w połączeniu z drukarką Epson WorkForce Pro pozwala tworzyć niepowtarzalne grafiki w najwyższej jakości. Funkcje dodawania tekstu i obrazów oraz zmiany kształtu umożliwiają dostosowanie projektu wydruku do indywidualnych potrzeb. Wystarczy przejść do strony i pobrać oprogramowanie na komputer lub urządzenie mobilne, by z łatwością drukować z dowolnego miejsca.

Zalecane typy papieru do Twojej drukarki

Dobór odpowiedniego papieru ma ogromne znaczenie dla Twojej firmy. Papier musi odpowiednio wyglądać i być miły w dotyku. Nie może jednak być drogi. Musi pasować do Twojej drukarki, by zapewniać optymalną jakość. Poniższe typy papieru pozwolą Ci wykorzystać w pełni możliwości Twojej drukarki biznesowej.

  • Papier biznesowy Epson

  • Universal Navigator 80 gsm

  • Data Copy firmy Antalis

Papier biznesowy Epson

Drukuj wyraźny tekst i doskonałej jakości kolorowe grafiki na uniwersalnym papierze biznesowym Epson o gramaturze 80 gsm. Ten doskonały zwykły papier A4 zapewni Ci optymalną jakość druku. Można na nim drukować dwustronnie. To doskonałe rozwiązanie do drukowania dokumentów takich jak raporty, notatki czy biuletyny.

Universal Navigator 80 gsm

Ten uniwersalny papier A4 jest znany z wyjątkowej jasności i niezawodności. Doskonale nadaje się do drukowania wysokiej jakości dokumentów takich jak arkusze czy listy.

Data Copy firmy Antalis

Ten delikatny i uniwersalny papier zapewnia stałe rezultaty i niezawodną jakość kolorów. Doskonale nadaje się do drukowania tekstu i grafik oraz szerokiej gamy dokumentów biznesowych takich jak plan spotkań, raporty i biuletyny.