DOSKONAŁE POŁĄCZENIE

SERIA ATRAMENTÓW EPSON CLARIA
Obejrzyj film
ATRAMENT CLARIA

Dostosowany do Twoich nawyków drukowania

Niezależnie od tego, czy drukujesz materiały do szkoły, tworzysz rodzinne albumy ze zdjęciami albo doskonalisz swoje umiejętności fotograficzne, w naszej ofercie mamy odpowiedni zestaw atramentów.

Za pomocą poniższego narzędzia dowiesz się, które połączenie drukarki i atramentu najlepiej spełni Twoje potrzeby.

Poznaj serię atramentów Claria

Dowiedz się więcej o naszej serii

Atrament Claria Home

Radość z codziennego druku

Potrzebujesz niedrogiego rozwiązania, które pozwoli drukować wyraźne dokumenty i błyszczące zdjęcia? W takim razie atrament Claria Home to wybór dla Ciebie. Dowiedz się, co go wyróżnia.

Formuła atramentu firmy Epson

Czterokolorowa formuła atramentu Claria Home firmy Epson łączy zalety rozwiązań pigmentowych i barwnikowych. Czarny atrament pigmentowy doskonale nadaje się do drukowania trwałych dokumentów z wyraźnym tekstem, a barwnikowe atramenty w kolorach: cyan, magenta i yellow pozwalają uzyskać piękne, błyszczące zdjęcia.

Ten wszechstronny zestaw atramentów umożliwia wygodne drukowanie dokumentów i wysokiej jakości zdjęć w domowym zaciszu.

Przystępna cena

Wyrzucanie niewykorzystanego atramentu nie ma sensu. Sprzedajemy wszystkie kolory oddzielnie, by umożliwić wymianę tylko tych, które zostały zużyte.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć oszczędności, można sięgnąć po wkłady atramentowe XL, które stanowią najbardziej ekonomiczne rozwiązanie do druku wysokonakładowego.

Łatwa obsługa

Nie musisz już zapamiętywać modelu drukarki — nasze serie atramentów rozpoznasz po charakterystycznej grafice. Jeśli Twoja drukarka korzysta z atramentu Claria Home, szukaj opakowań Epson z truskawką. W ten sposób szybciej znajdziesz właściwy produkt w sklepie.

W zależności od tego, jak często korzystasz z drukarki, mamy odpowiednie wkłady. Dostępne są dwa rozmiary: standardowy i XL. W obu przypadkach z przodu opakowania podano wydajność wkładu.

Atrament Claria Premium

Rewelacyjne wydruki

Pięciokolorowy zestaw atramentu Claria Premium doskonale sprawdza się w dwóch różnych zastosowaniach. Dodatkowy atrament w kolorze czerni fotograficznej pozwala uzyskać zarówno wysokiej jakości dokumenty, jak i niesamowite, błyszczące zdjęcia. Dowiedz się, co go wyróżnia.

Drukowanie dokumentów w wysokiej jakości

Drukuj ostre, wyraźne dokumenty z pomocą atramentów Claria Premium firmy Epson. Należący do tej serii czarny atrament pigmentowy pozwala uzyskać tekst odporny na wodę, używanie zakreślacza i rozmazywanie — nawet przy drukowaniu na zwykłym papierze.

Niesamowite, błyszczące zdjęcia

Dodatkowy czarny atrament fotograficzny z zestawu Claria Premium umożliwia drukowanie wyjątkowo wyraźnych zdjęć o żywych kolorach i głębokiej czerni.

Co więcej, wyjątkowe wspomnienia przetrwają całe pokolenia, ponieważ zdjęcia drukowane przy użyciu atramentu Claria Premium przetrwają w albumie fotograficznym nawet 300 lat*.

Łatwa obsługa

Nie musisz już zapamiętywać modelu drukarki — nasze serie atramentów rozpoznasz po charakterystycznej grafice. Jeśli Twoja drukarka korzysta z atramentu Claria Premium, szukaj opakowań Epson z pomarańczą lub kiwi. W ten sposób szybciej znajdziesz właściwy produkt w sklepie.

W zależności od tego, jak często korzystasz z drukarki, mamy odpowiednie wkłady. Dostępne są dwa rozmiary: standardowy i XL. W obu przypadkach z przodu opakowania podano wydajność wkładu.

Atrament Claria Photo HD

Trwałe zdjęcia w najwyższej jakości

Po długich poszukiwaniach masz już dobrany aparat i obiektywy — teraz uzupełnij ten zestaw o atramenty Claria Photo HD. Sześciokolorowy zestaw umożliwia swobodne drukowanie trwałych zdjęć w profesjonalnej jakości. Dowiedz się, co go wyróżnia.

Zdumiewająca jakość zdjęć

Entuzjaści fotografii i profesjonaliści z pewnością docenią wysoki poziom jakości wydruków wykonanych za pomocą tych sześciu kolorów. Atramenty pozwalają uzyskać doskonale odwzorowane szczegóły i naturalne odcienie skóry dzięki płynnej gradacji kolorów i głębszej, bardziej naturalnej czerni. Zestaw stworzono z myślą o trwałości; zdjęcia wydrukowane przy jego użyciu przetrwają w albumie fotograficznym aż 300 lat*.

Łatwa obsługa

Nie musisz już zapamiętywać modelu drukarki — nasze serie atramentów rozpoznasz po charakterystycznej grafice. Jeśli Twoja drukarka korzysta z atramentu Claria Photo HD, szukaj opakowań Epson ze słoniem lub wiewiórką. W ten sposób szybciej znajdziesz właściwy produkt w sklepie.

W zależności od tego, jak często korzystasz z drukarki, mamy odpowiednie wkłady. Dostępne są dwa rozmiary: standardowy i XL. W obu przypadkach z przodu opakowania podano wydajność wkładu.

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego atramentu?

Jeśli drukujesz sporadycznie i szukasz atramentu w przystępnej cenie, wybierz wkłady standardowe. Jeśli szukasz możliwości ekonomicznego druku wysokonakładowego, właściwym wyborem są wkłady XL.

Co drukujesz?

Based on your expected usage, we recommend:

Claria Home Strawberry for your Expression Home printer

Based on your expected usage, we recommend:

Claria Photo HD Squirrel and Elephant for your Expression Photo printer

Based on your expected usage, we recommend:

Claria Premium Orange and Kiwi for your Expression Photo printer

Oryginalne atramenty epson

Dlaczego warto kupować oryginalny atrament?

Uważamy, że w druku liczy się partnerstwo. Odpowiednie połączenie drukarki i atramentu pozwala uzyskać najlepsze wydruki.

*Trwałość druku jest badana podczas przyspieszonych testów wydruków wykonanych na specjalnych nośnikach, a następnie przechowywanych w koszulkach ochronnych w albumie. Rzeczywista stabilność wydruku zależy od nośnika, drukowanego obrazu, warunków prezentowania wydruku, intensywności światła, wilgotności i warunków atmosferycznych. Firma Epson nie gwarantuje trwałości wydruków.