DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ ORYGINALNY ATRAMENT

Dla nas drukowanie oznacza partnerstwo. Do uzyskania wydruków najwyższej jakości potrzeba zarówno drukarki, jak i atramentu. Dlatego tak ważne jest, aby zrozumieć dlaczego jakość atramentu ma tak duże znaczenie – wszystko po to by uniknąć potencjalnych problemów z drukowaniem.

ORYGINALNY ATRAMENT

Co należy wiedzieć

Nikt nie chce marnować czasu na zastanawianie się nad działaniem drukarki. Ma po prostu działać. Nasze atramenty powstały z myślą o doskonałej współpracy z naszymi drukarkami, dzięki czemu zapewniają spójne i niezawodne rezultaty bez jakichkolwiek problemów. Aby to osiągnąć, inwestujemy w szeroko zakrojone badania i zaawansowane technologicznie zakłady produkcyjne oraz prowadzimy rygorystyczne testy naszych produktów.

Naturalnie nie możemy powiedzieć tego samego o atramencie produkowanym przez inne firmy. Firma Epson nie gwarantuje, że tak zwane kompatybilne lub regenerowane kartridże atramentowe będą działać prawidłowo.

Czy możesz pozwolić sobie na ryzyko niepewnych rezultatów i słabej jakości druku? Albo – co gorsza – awarię kartridża, która spowoduje uszkodzenie drukarki? Używaj oryginalnego atramentu firmy Epson, aby uniknąć potencjalnych problemów z drukiem.

Oryginalny atramentKompatybilny atramentRegenerowany atrament
Przetestowane i opracowane przez firmę Epson
Wyprodukowane w zaawansowanych technologicznie ośrodkach firmy Epson
Przetestowane i zatwierdzone przez firmę Epson
Chronione gwarancją na drukarki firmy Epson

Czym grozi używanie nieoryginalnego atramentu?

Chcemy, aby drukowanie zawsze odbywało się w bezproblemowo. W związku z tym kładziemy nacisk na potencjalne problemy, które mogą wystąpić przy używaniu nieoryginalnych atramentów.

Awarie drukarki

Wyobraź sobie sytuację, w której musisz wydrukować bilet lotniczy, ale drukarka nie rozpoznaje kartridża z powodu zatkanych dysz. Nawet gorzej: kartridż dociera do ciebie uszkodzony, zanim w ogóle zaczniesz drukować. Nieoryginalne atramenty nie są tworzone ani testowane przez firmę Epson, w związku z czym drukarka może być narażona na awarie, które nie są objęte gwarancją.

Słaba jakość druku

Wygląd wydruku ma duże znaczenie – nie pozwól, aby smugi, plamy, pasy i niewyraźne detale szpeciły Twoje dokumenty biznesowe lub szkoleniowe. Jeśli natomiast chcesz zarchiwizować dokumenty, weź pod uwagę trwałość atramentu. Dzięki rygorystycznej kontroli jakości jesteśmy w stanie zapewnić niezawodne, czyste i szczegółowe wydruki, ale nie możemy tego powiedzieć o nieoryginalnych atramentach.

Strata czasu na naprawianie problemów

Bez względu na to, czy prowadzisz biuro w domu, czy po prostu zmagasz się z obowiązkami życia rodzinnego, raczej nie chcesz tracić czasu na sprzątanie po uszkodzonych kartridżach atramentowych. Niestety nieoryginalne atramenty nie są poparte naszymi badaniami, pracami rozwojowymi i testami. Inwestujemy znaczące środki, aby zapewnić niezawodne działanie naszych drukarek i atramentów.

Pozorne oszczędności

Obniżenie kosztów początkowych może się wydawać atrakcyjne, lecz ostatecznie otrzymujesz wadliwy produkt, który nie będzie działać zgodnie z oczekiwaniami i okaże się kosztowny w dłuższej perspektywie. Czy możesz mieć pewność, że regenerowany lub kompatybilny kartridż będzie działać? A jeśli okaże się, że musisz poświęcić czas i pieniądze na ponowne wydrukowanie dokumentów, które nie były wystarczająco dobre za pierwszym razem? Ponadto nieoryginalne atramenty nie są objęte gwarancją firmy Epson, więc jeśli uszkodzą drukarkę, jej gwarancja może ulec unieważnieniu.

Rozwiązanie

Istnieje bardzo prosty sposób, aby zapewnić bezproblemowe drukowanie oraz spójne rezultaty – wystarczy używać oryginalnych atramentów, przetestowanych i zatwierdzonych przez firmę Epson. Wyjaśniamy, czym wyróżniają się nasze niezawodne atramenty o wysokiej wydajności.

Produkty firmy Epson najlepiej współpracują z innymi produktami firmy Epson

Drukowanie powinno być bezproblemowe i niezawodne, dlatego nasze atramenty i kartridże przechodzą szeroko zakrojone prace badawczo-rozwojowe, aby zapewnić bezproblemowe działanie. Kontrolujemy i monitorujemy również każdy etap procesu produkcji w zaawansowanych technologicznie zakładach oraz prowadzimy rygorystyczne testy. Dzięki temu nie musisz się przejmować – nasze atramenty są stworzone do bezproblemowej pracy z drukarką oraz zapewniają niezawodne rezultaty, zarówno w przypadku drukowania tekstu, jak i grafiki. Dlatego dziewięciu na dziesięciu użytkowników oryginalnych atramentów jest bardzo zadowolonych z jakości wydruków¹.

Niezawodne wydruki o wysokiej jakości

Stworzenie niezawodnych drukarek oraz zasilania atramentem wymaga wiele pracy. Dlatego zainwestowaliśmy duże nakłady w badania i rozwój oraz poświęciliśmy wiele lat na doskonalenie naszych zakładów produkcyjnych. Każdy kartridż jest wytwarzany w nowoczesnym bezpyłowym środowisku, aby zapobiec występowaniu awarii. Przykładamy ogromną wagę do materiałów oraz konstrukcji kartridżów w celu zapewnienia stabilnego środowiska dla atramentu.

Łatwa obsługa

Nie chodzi tylko o to, aby ułatwić codzienne korzystanie z naszych drukarek. Dokładamy również starań, aby uniknąć problemów przy kupowaniu odpowiedniego atramentu do Twojej drukarki. Rysunek na przedniej stronie pozwala błyskawicznie odnaleźć odpowiednie opakowanie w sklepie. Wystarczy sprawdzić w przewodniku użytkownika, jakiego rysunku należy szukać. Stworzyliśmy także kompaktowe opakowania EasyMail, które mieszczą się w większości skrzynek na listy, jeśli nie potrzebujesz wysyłki z pisemnym potwierdzeniem odbioru. Dzięki temu możesz z łatwością zamawiać atrament przez Internet z dostawą do domu. Dostępne są kartridże standardowe i XL, które spełnią Twoje oczekiwania dotyczące druku, niezależnie od częstotliwości drukowania.

Niskie koszty

Nie ma potrzeby wyrzucania niewykorzystanego atramentu. Z tego powodu prawie wszystkie nasze atramenty są dostępne w postaci oddzielnych kartridżów, dzięki czemu wystarczy wymienić tylko te, które się wyczerpały. Pozwala zaoszczędzić do 30%² atramentu w porównaniu z konkurencyjnymi kartridżami trójkolorowymi. Co więcej, nasze niezawodne atramenty redukują ryzyko błędów w druku oraz są poddawane dokładnym testom, aby zapewnić podaną wydajność – możesz z łatwością obliczyć budżet na potrzeby związane z drukowaniem. Kartridże XL to ekonomiczne rozwiązanie, które jeszcze bardziej redukuje koszty. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które drukują dużo, gdyż pozwalają wydrukować dwa razy więcej stron³ w porównaniu do standardowych kartridżów. To znacznie obniża koszt wydruku strony, zapewniając duże oszczędności.

Znajdź odpowiednie materiały eksploatacyjne do swojej drukarki

Oryginalne atramenty firmy Epson zostały zoptymalizowane pod kątem współpracy z technologią głowic drukujących Micro Piezo™ firmy Epson, która zapewnia niezrównaną jakość, trwałość i niezawodność.

¹ Badania przeprowadzone przez firmę Epson w grudniu 2015 r. (n=1800). Zapytaliśmy właścicieli drukarek firmy Epson: „Jak bardzo są Państwo zadowoleni z jakości druku przy użyciu oryginalnych kartridżów atramentowych firmy Epson”. Łącznie 89,8% respondentów przyznało 6 lub więcej punktów, czyli „bardzo zadowoleni”.

² Na podstawie testów przeprowadzonych przez firmę Keypoint Intelligence w październiku 2022 r., w porównaniu z podobnymi modelami drukarek konkurencyjnych firm (HP i Canon) wykorzystującymi 3-kolorowe wkłady atramentowe, zgodnie z danymi ze stron internetowych producentów z października 2022 r.. Stosunek drukowanych dokumentów do zdjęć ustalono na podstawie badania firmy 2Europe „Printing Usage & Attitudes Study” z listopada 2019 r

³ Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.eu/pageyield