Szybki i niezawodny serwis produktów Epson

CoverPlus to wydłużona gwarancja i plany serwisowe firmy Epson, które gwarantują spokój, wiedząc, że są Państwo objęci gwarancją na wszystkie części i robociznę przez cały okres obowiązywania umowy CoverPlus.
COVERPLUS

Ochrona, która zapewnia spokój

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować szybką i niezawodną usługę, dzięki której Twoje produkty Epson będą znowu gotowe do pracy i działające bez zakłóceń tak szybko, jak to tylko możliwe.

Priorytetowe wizyty serwisowe

Twoja naprawa CoverPlus jest dla nas priorytetowa Nasza sieć autoryzowanych przedstawicieli serwisowych zapewni nam możliwość szybkiej i wygodnej reakcji na zgłoszenie.

Oryginalne części i robocizna

Instalowane przez przeszkolonych inżynierów firmy Epson. Do wszystkich napraw produktów firmy Epson wykorzystujemy oryginalne części zamienne firmy Epson, wykonane zgodnie z tymi samymi wysokimi specyfikacjami, co naprawiany produkt. Lokalne i centralne magazyny firmy Epson zapewniają również łatwy dostęp do części zamiennych, co skraca przestoje.

Dożywotnie wsparcie

Kupując produkt firmy Epson, otrzymujesz dożywotnią pomoc techniczną. Możesz skorzystać z obszernej bazy wiedzy na naszej stronie pomocy technicznej lub skontaktować się z nami za pośrednictwem czatu online, e-maila lub telefonu. Służymy pomocą i wskazówkami dotyczącymi Twojego obecnego produktu firmy Epson, a także pomożemy Ci w wyborze i określeniu właściwego produktu firmy Epson.

Znajdź swój produkt

Znajdź swój produkt i sprawdź, jakie pakiety CoverPlus są dostępne.

Gwarancja standardowa w porównaniu z CoverPlus i w porównaniu z programem przedłużenia cyklu życia produktu

Standardowa gwarancja
Rozszerzenie gwarancji CoverPlus
Program przedłużenia cyklu życia produktu
Liczba lat gwarancji1–2 lata w standardzieŁącznie do 5 latŁącznie do 8 lat w przypadku kwalifikujących się produktów
Czas reakcjiCel odpowiedziPriorytetowy czas reakcjiPriorytetowy czas reakcji
Standardowy typ usługi aktualizacjiNieTakTak

Rodzaje usług, które zapewniamy

Rozszerzenie gwarancji CoverPlus oferuje szereg usług:

Jak wykupić usługę CoverPlus

Zacznij korzystać z wydłużonej gwarancji CoverPlus w 5 prostych krokach.

Jak kupić program przedłużenia cyklu życia produktu

Wydłuż żywotność swojego produktu Epson, kupując naszą nową opcję gwarancyjną, zapewniając dodatkową ochronę i bezpieczeństwo Twojej inwestycji.

Nie zapomnij zarejestrować pakietu Coverplus

Po zakupie produktu Epson pakiet CoverPlus należy zakupić w ciągu 60 dni. Po zakupie pakietu CoverPlus masz 8 miesięcy na zarejestrowanie produktu online.

Często zadawane pytania

Kiedy mogę kupić pakiet CoverPlus?

Pakiet można zakupić do 60 dni od daty instalacji produktu firmy Epson.

Od kiedy rozpoczyna się okres obowiązywania pakietu Epson CoverPlus?

Pakiety zapewniają pomoc od pierwszego dnia instalacji produktu, dla którego jest on zarejestrowany. Na przykład 3-letni pakiet CoverPlus trwa 3 lata od daty zakupu produktu.

Czy istnieje limit liczby napraw produktów w okresie obowiązywania gwarancji?

W ramach usługi Epson CoverPlus nie ma ograniczeń co do tego, ile razy produkt może być naprawiony. Firma Epson ma prawo do wymiany produktu na właściwy odpowiednik w przypadku, gdy dalsze naprawy nie będą możliwe.

Skąd mam wiedzieć, kiedy gwarancja mojego produktu dobiega końca?

Aby wyświetlić standardową gwarancję i wszelkie wydłużone gwarancje zarejestrowane dla danego produktu, należy przejść na stronę https://warrantycheck.epson.eu/ i podać numer seryjny swojego produktu.

Jak przeprowadzić zgłoszenie serwisowe?

Możesz zadzwonić, wysłać wiadomość e-mail lub porozmawiać na czacie z lokalnym działem pomocy technicznej firmy Epson. Pełna lista numerów i danych kontaktowych znajduje się tutaj.