EPSON PRINT ADMIN SERVERLESS

Dzięki rozwiązaniu Epson Print Admin (EPA) Serverless przedsiębiorstwa mogą korzystać z zaawansowanego, lecz prostego w obsłudze zarządzania drukiem bezpośrednio z urządzenia WorkForce Enterprise.

EPA SERVERLESS

Przejmij kontrolę nad kosztami druku i bezpieczeństwem

Niezależnie od wielkości, każdej firmie zależy na tym, by znaleźć bezpieczniejsze, bardziej wydajne i ekonomiczne rozwiązania do prowadzenia codziennej działalności. Epson Print Admin Serverless powstało z myślą o przedsiębiorstwach dowolnego rozmiaru, które chcą zoptymalizować pracę swoich biznesowych atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych firmy Epson, podnosząc tym samym bezpieczeństwo i wydajność dla pracowników we wszystkich działach.

Przejmij kontrolę, by zoptymalizować i podnieść bezpieczeństwo swojego środowiska drukowania

Zadania drukowania są bezpiecznie przechowywane na urządzeniu i tylko ich właściciel może po uwierzytelnieniu odebrać wydruki. Ryzyko, że informacje prywatne pozostaną w drukarce, zostaje wyeliminowane. Ponadto chroni to przez nieupoważnionym korzystaniem z urządzeń i tworzy bezpieczne warunki do drukowania, skanowania i kopiowania.

Oszczędzaj pieniądze i zmniejszaj wpływ na środowisko, jednocześnie zwiększając wydajność

Zmniejszaj ilość odpadów, użytych zasobów i straconego czasu, które są rezultatem nieodebranych wydruków i nieefektywnego procesu drukowania. Oprogramowanie zapewnia zaawansowane funkcje drukowania, kopiowania i faksowania z poziomu jednego interfejsu w urządzeniu, tym samym pozwalając użytkownikom drukować i skanować dokumenty według potrzeb.

Korzystaj z technologii atramentowego druku biznesowego firmy Epson

Rozwiązania z serii WorkForce Enterprise zapewniają niski koszt eksploatacji, rzadszą potrzebę konserwacji i wyższą niezawodność.

Najważniejsze cechy

Czym się różni EPA od EPA Serverless?

Oprogramowanie działa na dowolnym urządzeniu i zapewnia prostą administrację oraz dużą elastyczność bez obniżania poziomu bezpieczeństwa i produktywności. EPA działa w systemie operacyjnym Windows Server, oferując centralne zarządzanie użytkownikami i urządzeniami.

Jak uzyskać rozwiązanie Epson Print Admin Serverless

Skontaktuj się z przedstawicielem firmy Epson oferującym modele WorkForce Enterprise, aby aktywować 90-dniową wersję próbną lub zakupić licencję. Możesz też skontaktować się z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

Epson Device Admin

Epson Device Admin znacznie ułatwia kłopotliwe zadania zarządzania flotą drukarek i skanerów oraz monitorowania urządzeń. Oprogramowanie jest kompatybilne z wieloma modelami drukarek oraz skanerów sieciowych i pozwala kontrolować wszystkie aspekty działania za pomocą intuicyjnego inteligentnego interfejsu.

Urządzenia kompatybilne z EPA Serverless

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej.