PROJEKTORY LASEROWE – NAJLEPSZA ALTERNATYWA DLA TELEWIZORA

Ciesz się domową rozrywką na najwyższym poziomie dzięki projektorom firmy Epson i na nowo zdefiniuj swoje wrażenia z oglądania, wykraczając poza ograniczenia standardowych telewizorów.

EPIQVISION

Projektory laserowe a telewizory: Przyszłość domowej rozrywki

EpiqVision Ultra

Otwórz się na większe i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując jednocześnie stylowy wygląd domu — bez telewizora trwale zamontowanego na ścianie. Projektory laserowe 4K PRO-UHD¹ firmy Epson mają elegancki wygląd i są wyposażone w system Android TV™ oraz głośniki firmy YAMAHA. Możesz cieszyć się wyświetlaniem obrazu o przekątnej do 150 cali, umieszczając EpiqVision Ultra blisko ściany, aby uzyskać najlepsze warunki do kina domowego.

EpiqVision Mini

Projektory EpiqVision Mini są kompaktowe i lekkie – można je łatwo przenosić z pokoju do pokoju. Projektory te mają elegancki wygląd i mogą wyświetlać obraz natychmiast i na niemal każdej powierzchni. Model EF-12 jest wyposażony w system Android TV i głośniki YAMAHA, a model EF-11 może wyświetlać treści z telefonu, laptopa, konsoli do gier i wielu innych urządzeń dzięki wbudowanej funkcji Miracast.

Rozszerz wymiar swojej rozrywki dzięki

 • Ultrakrótki rzut

  Możliwość umieszczenia przy ścianie
 • Android TV™

  Korzystaj ze streamingu i inteligentnego sterowania

 • Dźwięk od YAMAHA

  Wspaniałe wrażenia audiowizualne.
  Brak konieczności stosowania głośników zewnętrznych

 • 4K PRO-UHD1

  Szczegółowe i wyraźne obrazy 4K

 • Laserowe źródło światła

  Niezawodne trwałe źródło światła i wysokiej jakości obraz

 • Technologia 3LCD

  Generowanie wyjątkowo jasnych, a zarazem kolorowych obrazów dzięki jednakowemu natężeniu światła białego i barwnego.

Niezwykła łatwość użycia

Ustawianie projektora nigdy nie było tak łatwe – wystarczy podłączyć do sieci, włączyć, połączyć i już można działać.

Dzięki aplikacji Epson Setting Assistant konfiguracja jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Dzięki aplikacji Epson Setting Assistant konfiguracja obrazu jest jeszcze łatwiejsza, można ją dostosować automatycznie jednym kliknięciem. Pobierz aplikację, korzystając z kodu QR wyświetlanego na ekranie projektora.Rozszerz swoją rozrywkę dzięki Android TV™. Odkryj ponad 400 000 filmów i programów w jednym miejscu. Steruj projektorem przy użyciu głosu z asystentem Google. Dzięki technologii Chromecast built-in™ możesz z łatwością przesyłać zdjęcia, filmy i muzykę z urządzeń do projektora.

Twój projektor Cię słucha.

Wydawaj polecenia głosowe, aby wyszukiwać programy rozrywkowe, sterować urządzeniami i wiele więcej – po prostu zapytaj Google.

Google, YouTube, Android TV, Chromecast built-in™ i inne znaki są znakami towarowymi firmy Google LLC.

Amazon, Prime Video i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych. Wymagana subskrypcja Amazon Prime. Obowiązują ograniczenia.

Niesamowite wrażenia audio

Wyposażony w 2.1-kanałowy system głośnikowy. Unikalna technologia FR-Port™ firmy YAMAHA, technologia DSP i AudioEngine™ zapewniają niesamowity dźwięk. Dynamiczne wrażenia audio, nawet bez zewnętrznych głośników.

Zapewnij najwyższą jakość rozgrywki

Odmień swoją codzienność i zmień dom w główną arenę gamingu dzięki asortymentowi Epson Laser TV. Niezależnie od tego, czy grasz online, czy też stawiasz wyzwanie rodzinie i przyjaciołom w swobodnej grze, z opóźnieniem mniejszym niż 20 ms nie przegapisz ani sekundy akcji na dużym ekranie.

Nie tylko filmy

Spraw, aby nauka była przyjemniejsza, ćwicz w wybranej scenerii na dużym ekranie lub po prostu użyj projektora do stylizacji i stworzenia specjalnej przestrzeni ze swoimi obrazami.

Więcej powodów do zakupu

Zapoznaj się z ofertą

EpiqVision Ultra

EpiqVision Mini

1 Technologia optymalizacji 4K przesuwa każdy piksel po przekątnej w celu podwojenia rozdzielczości Full HD.

2 Nie ma oficjalnego standardu pomiaru opóźnienia sygnału wejściowego. Ten pomiar wykonano na podstawie metody ustanowionej przez firmę Epson. Należy pamiętać, że każdy producent mierzy opóźnienie sygnału wejściowego (Input Lag) niezależnie, według własnych metod, dlatego zaleca się stosowanie tych pomiarów w charakterze informacji referencyjnych. Opóźnienie sygnału wejściowego projektora różni się w zależności od sygnału wejściowego, warunków instalacji itp.

3 2001 to 2022, 500-lumen and above, excluding screenless TVs, Futuresource Consulting – Quarterly Projector Market Insights – Worldwide Analyzer CY22Q4.