ROZWIĄZANIA EPSON DLA DOMU

Przy zakupie drukarki, skanera lub projektora potrzebujesz porad, które są krótkie, proste i pomocne. Jesteśmy od tego, by Ci pomóc – poniżej znajdziesz urządzenie, którego potrzebujesz, i dowiesz się, jak firma Epson może urzeczywistnić Twoje pomysły.

ROZWIĄZANIA DLA DOMU

Drukarki EcoTank

Szukasz rozwiązania o wyjątkowo niskim koszcie? Nasza drukarka EcoTank jest dostarczana w zestawie z oryginalnym atramentem, dzięki czemu możesz zaoszczędzić średnio 90% kosztów atramentu¹. Od początku masz wystarczająco dużo atramentu, by drukować tysiące stron – oznacza to oszczędność zarówno pieniędzy, jak i czasu, bo nie musisz już często wymieniać wkładów.

Drukarki mono EcoTank

Drukarka EcoTank posiada duży pojemnik uzupełniany atramentem z dołączonych do niej butelek. Za ich pomocą można wydrukować tysiące stron, co pozwala obniżyć koszty i zaoszczędzić czas, który byłby potrzebny na wymianę tonerów i ich zakup.

Biuro domowe

Szybkie, wydajne i kompaktowe drukarki WorkForce Pro będą doskonałym uzupełnieniem Twojej konfiguracji – niezależnie od tego, czy pracujesz w domu czy w małym biurze. Odkryj, jak te drukarki bezprzewodowe mogą poprawić Twoją wydajność przy minimalnych kosztach operacyjnych.

Rozrywka

Spraw, aby Twój dom stał się centrum akcji dzięki domowym projektorom firmy Epson. Teraz niezależnie od tego, czy oglądasz mecz, klasyk filmowy lub ulubiony serial, czy grasz w najnowszą grę wideo – dzięki dużemu obrazowi na pewno będzie to wyjątkowa rozrywka. Zaproś rodzinę i przyjaciół, by razem z nimi dzielić te niezapomniane chwile.

Kino domowe

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie wyświetlania obrazu² i wiemy, jak uzyskać projekcje wysokiej jakości. Czerp radość z filmów, kolekcji płyt i wielu innych materiałów dzięki tym łatwym w użyciu projektorom.

Gry

Zrób miejsce w kalendarzu, bo Twój dom stanie się centrum wieczornych rozgrywek. Niezależnie od tego, czy odpierasz ataki na boisku, bierzesz ostre zakręty czy podbijasz nowe światy, dzięki projektorom Epson możesz dołączyć do akcji.

Projektory laserowe – najlepsza alternatywa dla telewizora

Ciesz się domową rozrywką na najwyższym poziomie dzięki projektorom firmy Epson i na nowo zdefiniuj swoje wrażenia z oglądania, wykraczając poza ograniczenia standardowych telewizorów.

Okulary inteligentne, odrębny ekran

Osobiste okulary inteligentne zapewniające wysoką jakość obrazu, który jest wyświetlany na linii wzroku użytkownika.

Epson Connect

Łatwe drukowanie z tabletów, smartfonów i innych urządzeń dzięki bezpłatnym, prostym aplikacjom.

TECHNOLOGIA NIEWYMAGAJĄCA CIEPŁA KSZTAŁTUJE PRZYSZŁOŚĆ DRUKU

Zwiększ wydajność i zmniejsz wpływ na środowisko bez kompromisów.

¹ Średnią wymaganą liczbę wkładów / oszczędność obliczono podczas drukowania takiej samej liczby stron przy użyciu dołączonych butelek z tuszem z serii EcoTank z wyłączeniem kosztów sprzętu. Do porównania użyto modelu EcoTank A4 i średnich kosztów eksploatacji 10 najlepiej sprzedających się modeli w Europie Zachodniej w okresie od stycznia 2017 do grudnia 2017 r., zgodnie z danymi GfK. Koszty wydruku obliczone dla wkładów standardowych i XL dostępnych w Europie Zachodniej, zgodnie z danymi GfK dla tego samego okresu, przy użyciu średnich cen detalicznych. Wydajność wkładów atramentowych podana na stronach internetowych producentów.

² Największy udział jednostkowy na rynku projektorów o jasności 500 i więcej lumenów (Badania przeprowadzone przez firmę Futuresource Consulting Limited na okres od 2001 r. do 2016 r.).