GAMING W DOMU

Odmień swoją codzienność i zmień dom w główną arenę gamingu dzięki projektorom domowym firmy Epson. Niezależnie od tego, czy grasz online czy rywalizujesz z rodziną i znajomymi w swobodnej rozgrywce, przenieś ją na wyższy poziom dzięki graniu na dużym ekranie.

GAMING W DOMU

Epson i SEGA łączą siły podczas premiery gry

Epson nawiązał współpracę z firmą SEGA z okazji premiery gry Sonic Frontiers™, – nowej platformówki, w której jeż Sonic porusza się po otwartym świecie.

Wyrusz w podróż przez pięć wysp Starfall Islands wypełnionych wartką akcją, przygodą i tajemnicą, które będą wyglądać perfekcyjnie dzięki projektorom Epson.

Co to jest 4K PRO-UHD¹?

Epson 4K PRO-UHD¹ to nie tylko określenie poziomu rozdzielczości. Obejmuje ono wszystkie czynniki, które wpływają na wydajność obrazu, w tym jasność koloru i bieli, kontrast, HDR10, przetwarzanie kolorów oraz możliwość odbierania, przetwarzania i wyświetlania treści 4K. W efekcie obrazy są bardziej realistyczne i mają wyższą rozdzielczość od Full HD.

Jaśniejsze, żywe granie

Sama jasność bieli nie gwarantuje wiernego odwzorowania kolorów. Dlatego właśnie technologia 3LCD, która znajduje zastosowanie w projektorach firmy Epson, pozwala na emitowanie równie silnego strumienia światła białego, jak i barwnego. Czy odpowiada Ci matowy i wyblakły obraz? Ciesz się wyrazistym, realistycznym obrazom dzięki projektorom EPSON.

Rozmiar ekranu ma znaczenie

Odmień swoją codzienność i zmień dom w główną arenę gamingu dzięki projektorom domowym firmy Epson. Niezależnie od tego, czy grasz online czy rywalizujesz z rodziną i znajomymi w swobodnej rozgrywce, przenieś ją na wyższy poziom dzięki graniu na dużym ekranie. Zaproś rodzinę i przyjaciół na niesamowite seanse z obrazem o przekątnej do 300 cali i przeżywaj niezapomniane wspólne chwile.

Dopasuj obraz do swoich potrzeb

Uważamy, że korzystanie z projektora nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Dlatego nasze projektory są szybkie w instalacji i wyświetlają obraz natychmiast i prawie na każdej powierzchni. Korekcja geometrii obrazu ułatwia szybką konfigurację, a technologia źródła światła zapewnia długotrwałe użytkowanie oraz rozrywkę przez lata.

Kontrast głębokiej czerni

Wysoki współczynnik kontrastu do 2 500 000:1 zapewnia optymalną jakość obrazu, wyraźne odwzorowanie szczegółów cieni i głęboką czerń.

Zapewnij najwyższą jakość rozgrywki

Zgodne moduły główne

Niedzielny gracz

Rozgrywka 4K PRO-UHD

Rozgrywka w 4K i przy 120 kl./s

¹ Technologia optymalizacji 4K przeciąga każdy piksel po przekątnej, aby podwoić rozdzielczość Full HD. W trybie 3D obraz ma rozdzielczość Full HD.

² Zapoznaj się z danymi technicznymi. Nie ma oficjalnego standardu pomiaru opóźnienia sygnału wejściowego. Ten pomiar wykonano na podstawie metody ustanowionej przez firmę Epson. Należy pamiętać, że każdy producent mierzy opóźnienie sygnału wejściowego niezależnie, według własnych metod, dlatego zaleca się stosowanie tych pomiarów w charakterze informacji referencyjnych. Opóźnienie sygnału wejściowego projektora różni się w zależności od sygnału wejściowego, warunków instalacji itp.

³ Tylko modele EH-LS11000W/EH-LS12000B.

©SEGA. Wszelkie prawa zastrzeżone. SEGA jest zarejestrowana w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych USA. SEGA, logo SEGA i SONIC FRONTIERS są zarejestrowanymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi SEGA CORPORATION lub jej podmiotów stowarzyszonych. Wszystkie pozostałe znaki towarowe, logo i prawa autorskie stanowią własność odpowiednich właścicieli.