DOŁĄCZ DO AKCJI

Zrezygnuj z dużego telewizora i odkryj, jak wciągająca i fascynująca może być domowa rozrywka dzięki naszemu projektorowi.

PROJEKTORY DOMOWE EPSON

Praktyczne innowacje

Postaw na komfortową rozrywkę we własnym domu, wybierając zaawansowane technologie wyświetlania obrazu od firmy, która jest nieprzerwanie od 17 lat1 liderem wśród dostawców projektorów. Dzięki wyjątkowo wysokim parametrom kontrastu i jasności, filmy dostarczają więcej emocji, a transmisje sportowe są bardziej realistyczne.

Rozmiar ekranu ma znaczenie

Spraw, aby Twój dom stał się centrum akcji dzięki domowym projektorom firmy Epson. Zmień swoją codzienność – niezależnie od tego, czy oglądasz mecz, film, ulubiony serial czy grasz w najnowszą grę. Zaproś rodzinę i przyjaciół na niesamowite seanse z obrazem o przekątnej do 300 cali i przeżywaj niezapomniane wspólne chwile.

Jaśniejszy, żywszy obraz

Sama jasność bieli nie gwarantuje wiernego odwzorowania kolorów. Dlatego właśnie technologia 3LCD, która znajduje zastosowanie w projektorach firmy Epson, pozwala na emitowanie równie silnego strumienia światła białego, jak i barwnego. Czy odpowiada Ci matowy i wyblakły obraz? Ciesz się wyrazistym, realistycznym obrazom dzięki projektorom EPSON.

Epson 4K PRO-UHD²

Doskonały obraz jest wynikiem połączenia kilku cech i technologii, w tym jednakowej jasności kolorów i bieli, technologii 3LCD, HDR10, kontrastu i przetwarzania kolorów. Z projektorami Epson 4K PRO-UHD² jakość obrazu wykracza poza granice wyświetlania, odbierania i przetwarzania treści 4K.

Ta funkcja nie jest dostępna we wszystkich modelach. Aby sprawdzić, czy model jest wyposażony w tę funkcję, należy zapoznać się ze specyfikacją produktu.

Bardzo szeroka przestrzeń kolorów

Doświadcz pełniejszej gamy żywych kolorów dzięki bogatszemu i bardziej realistycznemu obrazowi.

Dopasuj obraz do swoich potrzeb

Urządzenie można szybko i prosto zainstalować dzięki szerokiemu zakresowi zoomu optycznego oraz regulacji położenia obrazu. Możliwe jest przełączanie się na różne współczynniki proporcji, a dzięki elektrycznemu zoomowi oraz regulacji ostrości i przesunięcia obiektywu można zapisać do 10 różnych ustawień.

Ta funkcja nie jest dostępna we wszystkich modelach. Aby sprawdzić, czy model jest wyposażony w tę funkcję, należy zapoznać się ze specyfikacją produktu.

Ciesz się rozrywką nawet przez 15 lat³

Dzięki zastosowaniu lamp o czasie eksploatacji do 10 000 godzin³ możesz oglądać jeden film dziennie przez następne 15 lat bez konieczności wymiany lamp. Projektory firmy Epson są znane z niezawodności, dzięki której nie stracisz ani minuty z ulubionego filmu, gry czy programu.

Zapoznaj się z ofertą

1 Badanie przeprowadzone przez firmę Futuresource Consulting Limited dla okresu od 2001 do 2018 r.

2 Technologia optymalizacji 4K przeciąga każdy piksel po przekątnej, aby podwoić rozdzielczość Full HD. W trybie 3D obraz ma rozdzielczość Full HD.

3 Przy średniej długości filmu wynoszącej 1 godz. 45 min i ustawieniu lampy w trybie ekonomicznym

4 Funkcja WirelessHD jest dostępna w 28 krajach członkowskich UE oraz w Arabii Saudyjskiej, na Islandii, w Norwegii, Szwajcarii, Turcji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Sytuacja może ulec zmianie. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat dostępności produktu w danym kraju należy skontaktować się z biurem sprzedaży firmy Epson

5 Przy średniej długości projekcji treści wynoszącej 5 godz. dziennie i ustawieniu lampy w trybie ekonomicznym

6 Jasność koloru (natężenie światła barwnego) w najjaśniejszym trybie zmierzona przez zewnętrzne laboratorium zgodnie z normą IDMS 15.4. Jasność koloru zależy od warunków użytkowania projektora. Najpopularniejsze projektory 3LCD firmy Epson porównano z najpopularniejszymi jednoukładowymi projektorami DLP na podstawie danych sprzedażowych NPD za okres od maja 2017 do kwietnia 2018.