Innowacyjne technologie

Epson dąży do doskonałości. Dzięki licznym opatentowanym technologiom mamy stałe miejsce na światowej liście czołowych posiadaczy praw patentowej własności intelektualnej. Mamy największe portfolio patentów w obszarze naszych głównych linii produktowych, a dzięki stałemu dążeniu do innowacji zostaliśmy przez pięć kolejnych lat umieszczeni wśród liderów technologii w rankingu Thomson Reuters Top 100 Global Innovators1.

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE

Technologie drukarek

PrecisionCore®

Technologia głowicy drukującej nowej generacji

PrecisionCore to nowa technologia drukowania oparta na rewolucyjnym układzie drukującym o dużej gęstości, umożliwiającym precyzyjne drukowanie nawet 40 milionów punktów.

Zaawansowana technologia MicroPiezo®

Doskonała jakość i trwałość wydruków dzięki zaawansowanej technologii

Technologia głowicy drukującej MicroPiezo gwarantuje niezwykle precyzyjne rozmieszczenie atramentu, co oznacza wysoką jakość i optymalną szybkość druku. Ponieważ głowica nie nagrzewa się, technologia ta pozwala uzyskiwać wyraźne i trwałe wydruki różnymi atramentami i w różnych zastosowaniach.

Technologia niewymagająca ciepła kształtuje przyszłość druku

Przejście z drukarek laserowych na drukarki niewymagające użycia ciepła pozwala zredukować zużycie energii i ograniczyć szkodliwy wpływ drukowania na środowisko.

Technologia zasilania w atrament

Zmieniaj świat, a nie kartridże

Poznaj drukowanie bez kartridży. Nasze drukarki z systemem stałego zasilania w atrament są dostarczane z zapasem atramentu wystarczającym nawet na trzy lata2, co dla firm może oznaczać zmniejszenie kosztów drukowania nawet o 74%3.

Projektory

3LCD

Poznaj projektory 3LCD z równym natężeniem światła barwnego i białego

3LCD to zaawansowana i innowacyjna technologia polegająca na wykorzystaniu trzech osobnych paneli optycznych w celu zapewnienia realistycznych, wysokiej jakości obrazów dla najbardziej wymagających odbiorców biznesowych i konsumenckich.

CLO

Kolor zmienia wszystko

Uzyskaj jaśniejszy i żywszy obraz dzięki jednakowo wysokiemu natężeniu światła barwnego (CLO) i białego w produktach Epson.

Technologia laserowa

Precyzja laserowego źródła światła

Doświadcz niezrównanej jakości i niezawodności dzięki nowemu źródłu światła laserowego z zaawansowanym filtrem. Połączenie wszechstronnych funkcji prezentacji z wynoszącym 30 000 godzin4 okresem bezobsługowej eksploatacji i niezmiennie wysoką jakością zapewnia pełny komfort podczas ważnych prezentacji. Dzięki tego rodzaju innowacjom w technologiach projekcji jesteśmy już od 2001 roku liderem5 w branży projektorów.

Oprogramowanie do projektorów

Poszerz możliwości swojego projektora i wykorzystaj jego pełen potencjał

Skorzystaj ze specjalistycznego oprogramowania Epson umożliwiającego rozbudowę możliwości projektora i uzyskanie większej kontroli nad jego działaniem. Jesteśmy światowym liderem w produkcji projektorów5, więc doceniamy konieczność stosowania odpowiednich rozwiązań do projekcji, które pozwolą wyświetlać prezentacje łatwo, sprawnie i wygodnie — niezależnie od miejsca.

Technologie atramentowe

Atrament Claria

Dostosowany do Twoich potrzeb drukowania

Czy drukujesz szkolne wypracowanie, czy tworzysz rodzinne albumy ze zdjęciami, czy też chcesz wydrukować efekty swojej ostatniej sesji zdjęciowej — z łatwością znajdziesz odpowiedni zestaw atramentów.

Atrament Durabrite Ultra

Stworzony specjalnie do wydruków biznesowych

Szybkoschnące atramenty Epson DURABrite Ultra stworzono z myślą o drukowaniu dokumentów biznesowych, które będą trwałe i odporne na rozmazywanie.

Pokryte żywicą cząstki pigmentu nie wsiąkają w papier, jak ma to miejsce w przypadku atramentów barwnikowych, lecz przywierają do powierzchni papieru. Dzięki temu atramenty DURABrite Ultra szybko schną i pozwalają uzyskiwać laserową jakość wydruków niezależnie od typu i jakości papieru.

Why buy genuine?

We believe that printing is a partnership. It takes both a printer and its ink to produce a quality print. That’s why it's essential to understand your inks to avoid potential printing pitfalls. Find out what sets our inks apart from the competition.

Łączność

Discover the benefits of Epson's groundbreaking app solutions, designed to cater to the needs of both businesses and consumers. Epson's cutting-edge apps are meticulously developed to optimize operations, increase productivity, and streamline workflows. Irrespective of your industry, whether it's retail, hospitality, healthcare, or any other sector, Epson's app solutions offer personalized features and functionalities tailored to your specific requirements.

Enjoy the convenience of inventory management, point-of-sale systems, mobile printing, and document scanning seamlessly integrated with Epson's user-friendly interfaces. Stay one step ahead with Epson's adaptable app solutions, unlocking limitless possibilities for your business or personal pursuits today.

Epson Connect

Łatwe drukowanie z tabletów, smartfonów i innych urządzeń

Oferowane przez firmę Epson usługi drukowania mobilnego i chmurowego umożliwiają bezprzewodowe drukowanie i skanowanie dokumentów ze smartfonów i tabletów — w domu, w biurze lub w podróży.

Epson Device Admin

Pojedynczy, intuicyjny interfejs do kontrolowania całej floty drukarek, analizowania ich pracy i zarządzania nimi

Bez trudu zarządzaj zdalnie całą flotą drukarek i skanerów8 utrzymując całkowitą kontrolę z możliwością instalowania, konfigurowania, monitorowania i konserwacji urządzeń oraz rozwiązywania problemów — a tym samym ciesz się większą produktywnością i niższymi kosztami.

Aplikacja kalkulatora kosztów atramentu w drukarkach Epson LFP

Oblicz zużycie atramentu dla różnych typów obrazów

Aplikacja kalkulatora kosztów atramentu w drukarkach Epson LFP pozwala poznać koszt atramentu w przeliczeniu na stronę dla wybranych drukarek Epson z serii Stylus Pro i SureColor. Koszty są obliczane z wykorzystaniem przykładowych obrazów reprezentatywnych dla poszczególnych typów drukarek i zastosowań8.

Epson iProjection

Prezentacje bezprzewodowe

Zapewnij sobie swobodę interakcji z odbiorcami, wprowadź do prezentacji więcej dynamiki i zachęcaj do dyskusji. Umożliwia to nasza aplikacja iProjection, dzięki której wyświetlisz dokumenty, obrazy i strony internetowe bezpośrednio z urządzeń mobilnych z systemem iOS lub Android.

Epson Document Scan

Skanuj dokumenty bezpośrednio na urządzenie mobilne

Aplikacja Epson Document Scan umożliwia skanowanie dokumentów bezpośrednio na urządzenia mobilne z systemem Android™. Przeglądaj zeskanowane dane i wysyłaj je pocztą elektroniczną, bezpośrednio do innych aplikacji lub do usług chmurowych, takich jak Box®, DropBox®, Evernote®, Google Drive™ i Microsoft® OneDrive.

Aplikacja Epson ePOS Receipt

Skorzystaj z aplikacji Epson ePOS Receipt i przekonaj się, jak łatwe może być tworzenie, drukowanie i wysyłanie paragonów z urządzenia iPhone lub iPad

Wystarczy kilka prostych kroków, aby stworzyć mobilny punkt sprzedaży (mPOS) lub system wprowadzania zamówień.

Program narzędziowy TM

Aplikacja umożliwia skonfigurowanie połączenia bezprzewodowego oraz ustawień drukarki, a także drukowanie na drukarce firmy Epson przykładowych paragonów z urządzenia iPhone, iPad lub iPod touch.

iLabel

Dzięki aplikacji Epson iLabel tworzenie, przechowywanie i drukowanie etykiet z urządzeń przenośnych jest wyjątkowo łatwe

Wykorzystaj w pełni funkcje swojego urządzenia, takie jak transkrypcja mowy, aby przenieść drukowanie etykiet na wyższy poziom.

1 Na podstawie opublikowanych numerów zgłoszeń patentowych w roku kalendarzowym 2016. Badanie własne firmy Epson.

2 Na podstawie średniej liczby wydrukowanych stron wynoszącej 140 na miesiąc i przy uwzględnieniu najniższej wydajności uzyskanej z pierwszego zestawu atramentów.

3 W porównaniu do kartridża o najniższej wydajności używanego w urządzeniu z listy 20 najpopularniejszych drukarek atramentowych A4 na podstawie raportu IDC o liczbie wydruków w regionie EMEA (4 kw. 2016 r.) w okresie od kwietnia 2016 do marca 2017 r. Wynik uzyskano na podstawie standardowej wydajności kartridża konkurencyjnej firmy podzielonej przez średnią wydajność atramentu dołączonego do drukarki EcoTank ITS firmy Epson.

4 Czas eksploatacji lasera wynosi do 83 000 godzin w trybie niestandardowym.

5 Największy udział jednostkowy na rynku projektorów o jasności 500 i więcej lumenów (badania przeprowadzone przez firmę Futuresource Consulting Limited za okres od 2001 r. do 2016 r.).

6 Według normy pomiaru JEITA CP-3901A: błyszczący papier A4, temperatura 23°C, wilgotność 50%.
Sieciowe biznesowe drukarki atramentowe z serii Pro, drukarki laserowe/urządzenia wielofunkcyjne, skanery biznesowe i drukarki wielkoformatowe.

7 Drukarka Epson SC-P5000 z zestawem atramentów obejmującym kolor fioletowy może uzyskać pokrycie palety kolorów PANTONE® Solid Coated Colours sięgające 99,0%, gdy używany jest biały półmatowy papier Epson Proofing Paper Semimatte z atramentami firmy Epson. Drukarka Epson SC-P5000 z zestawem atramentów obejmującym czerń LLK może uzyskać pokrycie palety kolorów PANTONE® Solid Coated Colours sięgające 98,8%, gdy używany jest biały półmatowy papier Epson Proofing Paper Semimatte z atramentami firmy Epson.

8 Na łączny koszt mogą wpływać dodatkowe koszty zmienne, w szczególności związane z typem nośnika, serwisowaniem, zużyciem prądu, stosowanymi ustawieniami drukarki i wymianą części. Ceny atramentów Epson oparto na ich cenach katalogowych (bez VAT) dla Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii z lutego 2013 r. Koszty obliczono przy założeniu używania domyślnych ustawień drukarek i stosowania oryginalnych materiałów eksploatacyjnych o najwyższej wydajności.