Produkcja zdjęć

Wysoka jakość i bezpieczne wysokonakładowe drukowanie

44-calowa drukarka SureColor SC-P8500D to idealny wybór do drukowania dużej liczby plakatów oraz do punktów drukujących zdjęcia w dużym formacie. Zaprojektowana z myślą o użytkownikach ceniących wysoką jakość obrazu, niskie koszty eksploatacji, wysoką szybkość drukowania i łatwą obsługę drukarki. Kompaktowa drukarka SC-P8500D doskonale pasuje również do środowisk komercyjnych o ograniczonej przestrzeni.

Najważniejsze cechy

Monitorowanie produkcji w czasie rzeczywistym

Platforma Epson Cloud Solution PORT z dedykowaną aplikacją na smartfony i tablety pozwala sprawdzać stan swojej floty drukarek i zarządzać nią w dowolnym miejscu i czasie.

Narzędzie Production Monitor w przejrzysty, graficzny sposób przedstawia dane dotyczące działania poszczególnych drukarek wchodzących w skład floty. Dzięki dostępnym szczegółowym danym można z łatwością analizować wydajność i otrzymywać przejrzyste aktualizacje dotyczące operacji każdego dnia z dowolnego miejsca, co wspiera doskonałą produktywność i wydajność oraz umożliwia monitorowanie konserwacji i zdalne rozwiązywanie problemów.

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej