PRZEŁĄCZ SIĘ NA WYDAJNE ZARZĄDZANIE DRUKIEM

Popraw swoje wyniki i produktywność poprzez lepsze planowanie produkcji i skuteczne wsparcie dla Twojej floty drukarek.

EPSON CLOUD SOLUTION PORT

Korzyści dla Twojej firmy

Epson Cloud Solution PORT to platforma dla usług w chmurze, wspierająca wielkoformatowe i komercyjne drukarki Epson. Dzięki niej możesz zdalnie monitorować pracę wielu urządzeń znajdujących się w jednej lub w kilku różnych lokalizacjach i mieć nad nimi większą kontrolę. Pierwszą usługą oferowaną przez platformę jest Production Monitor (Monitoring Produkcji), na bieżąco badający status produkcji.

Przegląd

Epson Cloud Solution PORT to platforma dla usług w chmurze, wspierająca wielkoformatowe i komercyjne drukarki Epson. Epson Cloud Solution PORT można obsługiwać z różnych urządzeń, w tym komputerów stacjonarnych, smartfonów i tabletów.

Production Monitor

Za pomocą funkcji Production Monitor sprawdzisz status drukarek na urządzeniach mobilnych lub komputerze stacjonarnym. Oferuje ona codzienny status operacyjny, wspierając wysoką produktywność i wydajność.

Epson Cloud Solution PORT

Platforma Epson Cloud Solution dla urządzeń mobilnych pozwala na zdalne monitorowanie pracy drukarek przy użyciu telefonu lub tabletu – w każdej chwili, z każdego miejsca oraz za pośrednictwem bezpiecznej i zlokalizowanej w chmurze platformy.

Download on the App Store
Get it on Google Play

Funkcjonalność

Funkcja Production Monitor identyfikuje najpilniejsze zadania i pomaga zmodyfikować proces w sposób jak najmniej zakłócający płynność wydruków. Powiadomi Cię o zrealizowaniu poszczególnych zadań, co ułatwi precyzyjne planowanie. Codzienne raporty zwracają uwagę na potencjalne wąskie gardła, ale też na możliwości poprawy wydajności.

Na czym polega funkcja Production Monitoring?

  1. Widoczność wszystkich drukarek i ich statusów operacyjnych

  2. Śledzenie codziennej pracy i porównywanie wyników z kolejnych dni za pomocą wykresów.

  3. Monitoring statusu drukarek, konfiguracja zestawień danych według indywidualnych potrzeb i preferencji.

Wspierane drukarki

Często zadawane pytania

.

Jakie korzyści niesie korzystanie z Epson Cloud Solution PORT?

Jedna z głównych korzyści to możliwość monitorowania pracy sprzętu znajdującego się w różnych lokalizacjach, zarówno na miejscu, jak i zdalnie, co znacznie ułatwia kontrolę produkcji. Pierwszą usługą oferowaną przez platformę jest Production Monitor (Monitoring Produkcji), na bieżąco badający status produkcji.

Jakie dane gromadzi aplikacja i w jaki sposób są one wykorzystywane?

Aby uzyskać szczegółowe informacje zapoznaj się z naszymi Procedurami Bezpieczeństwa i Polityką Prywatności.

W jaki sposób chronione są moje dane?

Epson dba o ochronę danych osobowych zgodnie z procedurami RODO. Aby uzyskać szczegółowe informacje zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

Czy Epson uzyska dostęp do mojej sieci komputerowej?

Drukarki będą przysyłać i szyfrować dane za pomocą protokołów HTTPS. Aby uzyskać szczegółowe informacje zapoznaj się z naszymi Procedurami Bezpieczeństwa

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej.