Rozwiązania do ustawiania i montażu

Roboty Epson charakteryzują się maksymalną mobilnością i za każdym razem precyzyjnie montują nawet najmniejsze komponenty.

Ustawianie i montaż komponentów

Ręczne ustawianie i montaż komponentów może być nieefektywne i prowadzić do błędów. Trzeba też pamiętać, że ruch ręki człowieka jest ograniczony przez naturę. Dzięki idealnej relacji między osią 1 i 2, roboty Epson oferują maksymalną mobilność i za każdym razem precyzyjnie montują nawet najmniejsze komponenty. Nasze roboty, charakteryzujące się doskonałą dynamiką, wysokimi siłami nacisku, sztywnością oraz znakomitym stosunkiem masy własnej do udźwigu, doskonale nadają się do zadań ustawiania i montażu komponentów. Jednocześnie są mocne i wytrzymałe i pracują niezawodnie we wszystkich warunkach.

Przykłady wdrożeń

Produkty

Nowoczesne rozwiązania z zakresu automatyki muszą spełniać kilka prostych wymagań — muszą być możliwie najszybsze, najmniejsze i najtańsze. Epson oferuje szeroką gamę nadzwyczaj szybkich i precyzyjnych robotów przemysłowych.

Zastosowania

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej

Upewnij się, że Twoja linia produkcyjna działa na najwyższych obrotach

Systemy robotów firmy Epson: precyzyjne, szybkie i niezawodne

Nasze roboty paletyzują, tną, frezują, wiercą, szlifują, składają elementy oraz tworzą gotowe produkty. Działają precyzyjnie i z zapierającą dech w piersiach prędkością we wszystkich tych i wielu innych zastosowaniach — często nawet 24 godziny na dobę. Nasze portfolio produktów obejmuje najbardziej rozbudowaną ofertę robotów SCARA, roboty sześcioosiowe, układy sterowania i oprogramowanie.