Rozwiązania z zakresu testowania, pomiarów i sterowania

Roboty Epson i zaawansowany zintegrowany system przetwarzania obrazu sprawiają, że zadania wymagające wysokiej jakości zdjęć można doskonale wykonywać w szybkim tempie.

Testowanie, pomiar, sterowanie

Kontrola jakości i testy przed produkcją seryjną oraz pomiary danych to obszary, w których kluczowe znaczenie ma precyzyjne rejestrowanie. Roboty Epson i zaawansowany zintegrowany system przetwarzania obrazu sprawiają, że zadania te można doskonale wykonywać w szybkim tempie. Działające w oparciu o komputer kontroler główny RC620 można rozbudować o dodatkowy sprzęt do pomiarów i testów i z łatwością zintegrować z systemami rozpoznawania obrazu lub czujnikami siły lub momentu obrotowego dostarczanymi przez innych producentów. Jeśli produkt nie mieści się w zakresie tolerancji ustalonym za pośrednictwem wstępnie zdefiniowanych parametrów, zostaje odrzucony jako wadliwy.

Przykłady wdrożeń

Produkty

Nowoczesne rozwiązania z zakresu automatyki muszą spełniać kilka prostych wymagań — muszą być możliwie najszybsze, najmniejsze i najtańsze. Epson oferuje szeroką gamę nadzwyczaj szybkich i precyzyjnych robotów przemysłowych.

Zastosowania

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej

Upewnij się, że Twoja linia produkcyjna działa na najwyższych obrotach

Systemy robotów firmy Epson: precyzyjne, szybkie i niezawodne

Nasze roboty paletyzują, tną, frezują, wiercą, szlifują, składają elementy oraz tworzą gotowe produkty. Działają precyzyjnie i z zapierającą dech w piersiach prędkością we wszystkich tych i wielu innych zastosowaniach — często nawet 24 godziny na dobę. Nasze portfolio produktów obejmuje najbardziej rozbudowaną ofertę robotów SCARA, roboty sześcioosiowe, układy sterowania i oprogramowanie.