ROZWIĄZANIA EPSON DO PRACY HYBRYDOWEJ

Nowy standard w nowoczesnym środowisku biurowym

Pobierz broszurę
Obejrzyj wideo
Rozwiązania Epson do pracy hybrydowej

Hybrydowe miejsca pracy zmieniły sposób, w jaki pracujemy

Dlatego bardzo ważne jest połączenie przestrzeni fizycznej, zaawansowanego sprzętu oraz platformy współpracy, aby zapewnić uczestnikom najlepsze wrażenia z pracy hybrydowej.

Uczestnictwo w spotkaniu według lokalizacji:

33%: tradycyjne sale konferencyjne

26%: zdalnie i połączenie z domu

24%: zdalnie i połączenie z biura

17%: nietypowe miejsca spotkań
(kawiarnia, miejsca wypoczynkowe itp.)

Źródło: „UNDERSTANDING ENTERPRISE AV Meeting Room Perspectives Western Europe & US”, Futuresource Consulting Ltd, luty 2022 r.

Rozwiązania do pracy hybrydowej Epson do każdej konfiguracji sal konferencyjnych

Rozwijaj biznes z hybrydową pracą

Skuteczna współpraca

Rozwijanie biznesu

Współpraca i komunikacja podczas spotkań

Projektory wyświetlające duży i idealny obraz zmieniają oblicze prezentacji firmowych, pozwalając na łatwe przekazywanie informacji w każdym miejscu i przed każdym audytorium. W przeciwieństwie do płaskich monitorów nasze projektory oferują skalowalny rozmiar obrazu i wyświetlają wszystko w żywych kolorach niezależnie od warunków, w których prowadzona jest prezentacja.

Ekrany projekcyjne odrzucające światło otoczenia (Ambient Light Rejection, ALR)

Ekrany projekcyjne odrzucające światło otoczenia (ALR) to ekrany o wysokim kontraście, które odbijają i kierują całe wyświetlane światło w kierunku odbiorcy, jednocześnie pochłaniając światło z otoczenia. Ekrany ALR zapewniają jasne, kolorowe obrazy z wyraźnie widocznymi detalami, niezależnie od tego, jak jasne jest otoczenie.

Wyznaczamy standardy w dziedzinie technologii wizualnej

Sukces w świecie komunikacji wizualnej wymaga wyświetlania jaśniejszych, wyraźniejszych i bardziej kreatywnych obrazów w każdym środowisku. Dlatego też ciężko pracujemy nad rozwojem innowacyjnych i wszechstronnych rozwiązań, które przenoszą wyświetlane obrazy w nowy, wyższy wymiar.

Nasz wkład w jakość, technologię i powiązania produktów, wspierany usługami najwyższej jakości i pomocą techniczną, sprawia, że od 2001 roku8 jesteśmy liderem na rynku projektorów.

Od edukacji i galerii sztuki, po instalcje digital signage i wydarzenia korporacyjne, od projektorów domowych po urządzenia dla firm rentalowych i projekcje sceniczne — oferujemy inteligentne i kompleksowe rozwiązania.

Wierne odzwierciedlenie kolorów

Projekcja żywych, przyciągających uwagę obrazów nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach dzięki najbardziej zaawansowanym projektorom firmy Epson, łączącym w sobie technologie 3LCD i optymalizacji 4K.

Silnik w układzie optycznym 3LCD w sercu każdego projektora firmy Epson zapewnia wyświetlanie treści z bogatymi, żywymi kolorami i jasnością do trzech razy większą niż w przypadku 1-chipowych projektorów DLP9.

Zaawansowana funkcja optymalizacji 4K firmy Epson zwiększa rozdzielczość wyświetlania i podnosi jakość treści, odtwarzając każdy szczegół z doskonałą wyrazistością, aby zaangażować i zainspirować odbiorców, niezależnie od tematu.

Rozmiar obrazu ma znaczenie

Niewygodnie jest pracować przy biurku, gdzie ekran jest zbyt mały. Nie jest to dobre dla oczu i może negatywnie wpłynąć na jakość treści wyświetlanych na ekranie.

Z tych samych powodów rozmiar ekranu powinien odpowiadać wielkości sali konferencyjnej – projektory firmy Epson przewyższają standardy bezpieczeństwa i higieny pracy, aby zapewnić substytut wyświetlania na monitorach biurkowych. (Dyrektywa UE 90/270/EES – urządzenia wyposażone w monitory ekranowe).

Skalowalność rozmiaru ekranu i funkcjonalność projektorów firmy Epson sprawiają, że wyświetlane treści nie są zbyt małe, mają wysoką jakość i są wyraźnie widoczne dla wszystkich, uwzględniając odległości od ekranu. W ten sposób każdy uczestnik spotkania ma takie same możliwości dzielenia się i zaangażowania.

Wiadomości

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami od firmy Epson i poznaj najnowsze produkty Epson.

Przykłady wdrożeń

Poznaj szeroką gamę studiów przypadków zawierających informacje o produktach i rozwiązaniach Epson oraz trendach rynkowych.

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej

1 Cornell University

2 Epson

3 IBM

4 Epson

5 Information Week State of Unified Communications Report 2014

6 Whiteboard Selling by Sommers & Jenkins

7 Aberdeen Research

8 2001-2022, 500 lumenów i więcej, z wyłączeniem telewizorów bezekranowych, Futuresource Consulting - Quarterly Projector Market Insights - Worldwide Analyzer CY22Q4

9 Jasność kolorów (natężenie światła barwnego) w najjaśniejszym trybie została zmierzona zgodnie z IDMS 15.4 przez zewnętrzny ośrodek badawczy. Jasność kolorów różni się w zależności od warunków użytkowania. Najpopularniejsze projektory 3LCD firmy Epson w porównaniu z najpopularniejszymi jednoukładowymi projektorami DLP na podstawie danych sprzedaży NPD dla okresu od styczeń 2022 r. do grudzień 2022 r.