WSPÓŁPRACA W EDUKACJI

OBEJRZYJ FILM
ROZWIĄZANIA DLA PLACÓWEK EDUKACYJNYCH

Tworzone z myślą o nauczaniu

W naszej firmie rozumiemy, jak przebiega edukacja. Wykorzystujemy tę wiedzę, by rozwijać technologię, która zapewnia ciągłość i efektywność nauki. Nasze rozwiązania napędzają przepływ informacji. Łączą ze sobą współpracujące grupy, przykuwają uwagę oraz stanowią wsparcie — zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów.

Dzisiejsza technologia musi funkcjonować bezproblemowo i nieprzerwanie — od udostępniania ekranu i elastycznej nauki po zdalną współpracę oraz wspomaganie nauczycieli i uczniów przez zastosowanie strategii korzystania z własnych urządzeń (ang. BYOD). Technologia firmy Epson wspiera dynamiczne środowisko edukacyjne.

Zainwestuj w przyszłość

Uczniowie korzystają z sieci bardziej niż kiedykolwiek i tego samego oczekują od technologii, której używają do nauki. Prosta obsługa, niezawodność i łatwa konserwacja — nasze rozwiązania Wi-Fi uczynią z Twojej instytucji nowoczesną placówkę edukacyjną i zabezpieczą przyszłość Twojej inwestycji.

Zobacz wyniki

Tchnij życie w naukę i wspomagaj rozwój umiejętności wszelkiego rodzaju. Zachęć uczniów, by rozwijali swoje pomysły i odkrywali własne rozwiązania. Nasze rozwiązania wspomagające współpracę przybliżają uczniom ich program nauczania, co pozwala im osiągać lepsze rezultaty i rozwijać umiejętności przydatne w przyszłości.

Pełny obraz finansów

Twój sprzęt IT powinien być wytrzymały i prosty w obsłudze, a także wspomagać interdyscyplinarną naukę. Technologia firmy Epson zapewnia korzyści od samego początku. Możesz skupić się na wyzwalaniu kreatywności i współpracy, nie obawiając się ukrytych kosztów.

Chroń Ziemię dla przyszłych pokoleń

W firmie Epson rozumiemy, jak ważne jest dbanie o planetę i zachowanie jej zasobów dla przyszłych pokoleń.

Serwis i pomoc techniczna

Dowiedz się więcej na temat wsparcia na miejscu i gwarancji firmy Epson.

Oprogramowanie

Zobacz pełną ofertę rozwiązań programowych i zgodności systemowej poniżej, w tym dostarczanych przez partnerów Epson.

Technologia, która pozwala tchnąć życie w naukę

Przykuwaj uwagę uczniów

Wzbogać naukę za pomocą wizualizera firmy Epson, lekkiej kamery biurkowej Full HD. Wyświetlaj duże zadrukowane strony, obiekty 3D, eksperymenty, a nawet żywe stworzenia w przybliżeniu — zarówno grupom roboczym, jak i większej publiczności.

Obniż koszty druku

Nasze drukarki WorkForce Pro RIPS pomogą Ci wydajnie pracować bez przeszkód dzięki obniżeniu wydatków na materiały eksploatacyjne i skróceniu czasu przeznaczanego na konserwację.

Przekształć nauczanie

Interaktywne projektory o ultrakrótkim rzucie firmy Epson zachęcają do dialogu między uczniami a nauczycielami. Wielkość ekranu ma znaczenie. Wyświetlaj treści w jakości Full HD na skalowalnym ekranie o rozmiarze do 100 cali, wejdź w interakcję z grupą w ramach grupowych projektów, używając gestów i piór, a także sporządzaj, udostępniaj i omawiaj notatki bez konieczności włączania komputera.

Zorganizuj swój świat

Produkuj mocne i trwałe etykiety na rozmaitych taśmach i w różnych kolorach. Drukarki etykiet LabelWorks pozwalają zapewnić prawidłowe oznaczenie wszelkiego rodzaju raportów, materiałów, zasobów, akt, kabli i komponentów, co ułatwia ich znalezienie.

Utrzymuj informacje w ruchu

Pozwól uczniom korzystać z naszych urządzeń o dużej szybkości i rozdzielczości, by uchwycili szczegóły materiału — od negatywów i fotografii po książki i gazety.

Wytwarzaj efektowne materiały

Nasze wielkoformatowe drukarki umożliwiają tworzenie plakatów, banerów, nadruków na odzież itp. bez konieczności korzystania z usług profesjonalnej drukarni. Uczniowie mogą na przykład tworzyć plany i projekty architektoniczne w programie CAD, wydruki i wzory modowe oraz sztukę i fotografię.

Szybki druk dużych nakładów

WorkForce Enterprise to szybka, niezawodna i ekologiczna wielofunkcyjna drukarka A3 dostępna z opcjonalnym modułem wykańczającym, która pozwala drukować dokumenty w wysokiej jakości z prędkością do 100 obrazów/min.

Uatrakcyjnij swoje prezentacje

Udoskonalaj sposoby nauczania i tchnij życie w materiały dzięki niezwykle jasnym kolorom oraz jakości zapewnianej przez wysoką rozdzielczość, którą można skalować w celu dostosowania do pomieszczenia o niemal każdej wielkości.

Zapewnij każdemu dziecku najlepszy widok

58% uczniów nie jest w stanie odczytać całości treści z płaskiego ekranu o przekątnej 70 cali⁴

Produkty

DRUKARKI

SKANERY

PROJEKTORY

INNE PRODUKTY

Studium przypadku

Odkryj szeroką gamę studiów przypadku zawierających informacje o produktach i rozwiązaniach firmy Epson oraz trendach rynkowych.

Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami firmy Epson i odkrywaj aktualizacje dotyczące najnowszych produktów firmy Epson.

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej.

¹ W sieciach lokalnych za pomocą aplikacji Epson Multi-PC projection lub przy użyciu aplikacji Epson iProjection dla urządzeń z systemem Android lub iOS oraz komputerów Google Chromebook.
² Zgodnie z testami przeprowadzonymi przez firmę BLI w okresie dwóch miesięcy do lutego 2017 roku. Pomiar czasu drukowania pierwszej strony po nocnym uśpieniu w porównaniu z konkurencyjnymi maszynami testowanymi w czasie publikacji. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem www.epson.pl/inkjetsaving
³ Zasobnik atramentu o dużej pojemności umożliwia wydrukowanie około 84 000 stron. Faktyczna wydajność zależy od drukowanych dokumentów i warunków użytkowania. Więcej informacji na stronie www.epson.eu/pageyield. Wkłady początkowe zawierają tylko tyle atramentu, by można było uruchomić drukarkę. Do normalnego użytku należy zakupić nowe atramenty.
⁴ W porównaniu do czołowego w swojej klasie modelu płaskiego monitora o przekątnej 70 cali o rozdzielczości obrazu 4k (wyniki sprzedaży w egzemplarzach z wyłączeniem sprzedaży dla hoteli według danych od dystrybutorów PMA na obszarze Ameryki Północnej w okresie od stycznia do września 2015 roku) w przestrzeni o wymiarach 6,7 m szerokości na 8,2 m długości zaaranżowanej na środowisko klasy. Podczas przepisywania sześciu krótkich informacji z wyświetlanych slajdów 58% uczniów i studentów w wieku 12–22 lat odczytało błędnie co najmniej jedną z nich. Na podstawie amerykańskich badań przeprowadzonych przez firmę Radius Research, kwiecień 2016 r.
⁵ W porównaniu z czołowymi jednoukładowymi projektorami DLP do kina domowego. Projektory 720p firmy Epson zapewniają trzy razy większą jasność; projektory 1080p firmy Epson zapewniają dwa, a nawet trzy razy większą jasność. Na podstawie danych NPD za okres od lipca 2011 r. do czerwca 2012 r. Pomiar jasności kolorów (natężenia światła barwnego) dokonany zgodnie z IDMS 15.4. Jasność kolorów różni się w zależności od warunków użytkowania. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.pl/CLO
⁶ Tablica sprzedawana przez firmę Sommers & Jenkins
⁷ Zgodnie z testami przeprowadzonymi na zlecenie firmy Epson przez firmę BLI na przestrzeni dwóch miesięcy do lutego 2017 r. w porównaniu z wybranymi drukarkami konkurencyjnymi. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem www.epson.pl/inkjetsaving.
⁸ Z reguły przy prędkości 45–55 str./min drukarki laserowe zużywają 1500 W, natomiast urządzenia z serii WorkForce Enterprise pobierają 180–320 W i drukują z prędkością do 100 str./min.
⁹ W oparciu o wydobycie i przetwarzanie surowców oraz przetwarzanie zasobów. Testowano zgodnie z metodologią firmy Epson: 1. Obliczenie dotyczy tylko emisji CO2 przyczyniającej się do globalnego ocieplenia. 2. Wyniki obliczeń bazują na własnym oświadczeniu (nie otrzymano weryfikacji strony trzeciej). 3. Korzystamy ze współczynnika CO2 (kg CO2 na jednostkę) opublikowanego w bazie danych „LCA Pro” JEMAI.