Color Label Printer

Uproszczenie produkcji kolorowych etykiet

Nasze kolorowe atramentowe drukarki etykiet eliminują tradycyjne problemy z nadrukami termicznymi. Teraz możesz z łatwością drukować na własne żądanie niestandardowe, kolorowe etykiety, bilety i oznakowania o wysokiej jakości. Koniec z opóźnieniami, odpadami i problemami. Zapomnij o konieczności gromadzenia dużych zapasów wstępnie zadrukowanych etykiet, przestojach w produkcji, utracie zamówień i opóźnieniach w dostawach.

Przedstawiamy kolorowe drukarki etykiet

Przedstawiamy nowe modele z serii ColorWorks C6000 i C6500

Drukuj trwałe etykiety szybko i prosto. Twórz wysokiej jakości (1200 x 1200 dpi), niestandardowe etykiety za każdym razem. Model C6000 umożliwia druk etykiet o szerokości do 4 cali, a C6500 do 8 cali. Zoptymalizuj przepływ pracy dzięki unikalnemu, wbudowanemu odklejakowi.

Wyświetlacz LCD i panel sterowania

Kolorowy panel sterowania z intuicyjnym menu, dzięki któremu użytkownik może uzyskać dostęp do drukarki i ustawień sieci. To większa kontrola nad drukarką w szybki i łatwy sposób.

Panel dostępowy

Panel dostępowy umożliwia szybkie usuwanie zakleszczeń papieru i zapewnia łatwy dostęp do głowicy drukującej.

Dwukierunkowa, zdejmowana pokrywa

Dzięki unikatowej konstrukcji nośniki można bardzo łatwo ładować lub wyjmować w każdym środowisku.

Wbudowany odklejak

Ta unikatowa funkcja kolorowej drukarki etykiet pozwala na łatwą instalację na liniach produkcyjnych i tworzy kompletne rozwiązanie w jednym produkcie.

Łatwo dostępne wkłady atramentowe

Kompaktowe i łatwe w instalacji 80 ml wkłady zawierają atrament Ultrachrome® DL firmy Epson, kt��ry zapewnia znakomite rezultaty.

Zastosowania

Przemysł, handel detaliczny, farmacja, opieka zdrowotna, bilety i wiele innych — w naszej ofercie ColorWorks na pewno znajdziesz produkt, który pozwoli Ci drukować odpowiednie etykiety wtedy, kiedy będziesz ich potrzebować. Modele z serii ColorWorks C6000, C6500, C7500, C3500 i C831 stanowią doskonałą propozycję dla użytkowników, którzy chcą drukować etykiety zgodne z najnowszymi normami GHS (Globally Harmonised System) dotyczącymi oznaczeń chemicznych.

Produkcja (etykiety produktów)

Kolorowe drukarki Epson do etykiet to idealne rozwiązanie dla producentów oferujących druk nisko- i średnionakładowy zróżnicowanych materiałów. Pomogą one usprawnić zarządzanie zapasami i identyfikację produktów oraz poprawić obsługę klienta.

Produkcja (etykiety funkcjonalne)

Kolorowe drukarki Epson do etykiet to idealne rozwiązanie dla producentów oferujących druk nisko- i średnionakładowy zróżnicowanych materiałów. Pomogą one usprawnić zarządzanie zapasami i identyfikację produktów oraz poprawić obsługę klienta.

Etykiety chemiczne (GHS)

Dzięki zastosowaniu tuszy pigmentowych i matowych nośników polietylenowych drukarki etykiet ColorWorks mogą drukować etykiety chemiczne GHS spełniające wszystkie wymogi normy BS5609.

Handel detaliczny

Nasze wydajne, niezawodne i elastyczne rozwiązania do drukowania etykiet w kolorze doskonale sprawdzą się w różnych zastosowaniach z zakresu handlu detalicznego. Za ich pomocą można tworzyć etykiety na krawędzie półek, etykiety z cenami standardowymi i promocyjnymi czy metki dla produktów wytwarzanych na miejscu.

Bilety i plakietki

Nasze wygodne w obsłudze kolorowe drukarki do etykiet umożliwiają m.in. drukowanie zdjęć gości na plakietkach identyfikacyjnych i biletów ze spersonalizowanymi komunikatami marketingowymi.

Opieka zdrowotna

Kolor na etykietach w sektorze opieki zdrowotnej poprawia wzrokowe rozpoznawanie kluczowych informacji. Przekłada się to bezpośrednio na ograniczenie różnych elementów ryzyka, a także — co najważniejsze — na poziom opieki nad pacjentami i ich bezpieczeństwo.

Żywność i catering

Kolorowe drukarki Epson do etykiet umożliwiają producentom i sprzedawcom żywności tworzyć na żądanie wyróżniające się etykiety, jednocześnie dostosowując produkty spożywcze i zwiększając świadomość marki.

Druk w kolorze na żądanie

Oprogramowanie

Proste i intuicyjne oprogramowanie

KALKULATOR CO2 COLORWORKS

Odkryj korzyści środowiskowe związane z włączeniem drukowania etykiet ColorWorks na żądanie

Przykłady wdrożeń

Wizja, opinie i wiadomości od firmy Epson, które inspirują, informują i pomagają - poznaj kierunki rozwoju branży oraz sprawdź, jak klienci wykorzystują nasze produkty w praktyce i wykorzystaj tę wiedzę do podejmowania trafnych decyzji.

Newsroom

Epson sprawdza, w jaki sposób technologia pomaga maksymalizować produktywność: od trendów branżowych po porady i wskazówki dotyczące najlepszych praktyk oraz informacje inspirujące użytkowników

Find out more about our Colour Label Printer range

Nasze rozwiązania do znakowania dostępne są we wszystkich rozmiarach

Odkryj naszą gamę wszechstronnych drukarek etykiet

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej.

¹ Test przeprowadzony w określonych warunkach otoczenia i oceniony na podstawie standardów obowiązujących w firmie Epson.