SureLab z serii D

Zaoferuj coś więcej swoim klientom

Linia SureLab D składa się z dwóch modeli podstawowych, które można przystosowywać do różnych potrzeb produkcyjnych. Modułowa konstrukcja pozwala zbudować zarówno małą konfigurację do pracy biurkowej (z użyciem kiosku w punkcie sprzedaży), jak i uzyskać drukowanie na dużą skalę poprzez minilab. Rozwiązania można dopasować do konkretnych potrzeb, niezależnie od tego, czy będzie to samoobsługa czy też tradycyjne stanowisko z ladą.

Ta komercyjna drukarka fotograficzna SureLab z serii D zapewnia druk w wysokiej jakości przy niskim całkowitym koszcie eksploatacji i może być używana samodzielnie lub stanowić część wydajnej floty produkcyjnej. Dzięki swojej modułowej budowie urządzenia SureLab z serii D potrafią drukować na materiałach o różnych powierzchniach, szerokościach i formatach. Przy tak bogatej ofercie kreatywnych usług drukarskich o wysokiej wartości dodanej można zaoferować klientom więcej opcji niż kiedykolwiek wcześniej.

Znajdź odpowiednią drukarkę SureLab dla siebie:

SureLab D500

SL-D500 to kompaktowa, lekka i przenośna drukarka do jedno- i dwustronnego drukowania zdjęć, kalendarzy i kart o wymiarach 10 x 15 cm.

Seria SureLab D1000

SL-D1000 to seria kompaktowych drukarek fotograficznych z funkcją druku dwustronnego do wszechstronnej produkcji komercyjnej.

SureLab D500

SL-D500 to kompaktowa, lekka i przenośna drukarka do jedno- i dwustronnego drukowania zdjęć, kalendarzy i kart o wymiarach 10 x 15 cm.

Pobierz broszurę
Obejrzyj wideo

Informacje ogólne

SL-D500 to idealne rozwiązanie dla sprzedawców fotograficznych, punktów ksero, projektantów i artystów, a także na imprezy, dla hoteli i fotobudek. Ta kompaktowa i lekka drukarka produkcyjna zapewnia oszczędność miejsca, jest przenośna i można ją układać w stosy. Produkuje te same obrazy wysokiej jakości co SL-D1000(A) i idealnie nadaje się do jedno- i dwustronnej produkcji zdjęć, kalendarzy i kart w rozmiarze 10 x 15 cm.

Najważniejsze cechy

 • Kompaktowa konstrukcja z możliwością układania w stosy
  Łatwo dopasowuje się do większości środowisk pracy
 • Łączność
  USB, LAN i Wi-Fi
 • Integracja
  Współpracuje z innymi drukarkami SureLabs, Epson DTG, drukarkami do oznakowań i LFP;
 • Ograniczona liczba interwencji ze strony użytkownika
  System atramentów CISS 70 ml. 100 arkuszy ASF
 • Żywe obrazy o wysokiej jakości
  Jedno- i dwustronne zdjęcia, kalendarze i karty w rozmiarze 10 x 15 cm

Seria SureLab SL-D1000

SureLab SL-D1000 to seria kompaktowych drukarek fotograficznych z funkcją druku dwustronnego do wszechstronnej produkcji komercyjnej.

Pobierz broszurę
Obejrzyj wideo

Informacje ogólne

Seria powstała z myślą o zakładach fotograficznych, profesjonalnych fotografach i firmach, które chcą drukować wysokiej jakości zdjęcia i oferują klientom szeroką gamę produktów, w tym spersonalizowane książki fotograficzne, kartki i kalendarze. Wśród firm, które mogą skorzystać z jego zalet znajdują się detaliczne sklepy fotograficzne, firmy eventowe oraz stoiska fotograficzne, sklepy papiernicze, hotele, kawiarnie, bary i restauracje.

Najważniejsze cechy

 • Dwustronny druk zdjęć
  Kaseta podajnika dupleksowego (do 100 arkuszy A4) do automatycznej produkcji¹
 • Imponująca prędkość druku
  Do 385 odbitek na godzinę² bez kompromisów w kwestii jakości
 • Kompaktowa budowa
  Mała, lekka i łatwa w transporcie
 • Więcej opcji łączności
  Wi-Fi, LAN i USB
 • Wysoka jakość druku
  Atrament UltraChrome D6r-S i szeroka przestrzeń kolorów


  1 Model SureLab SL-D1000A
  2 Wydruki w rozmiarze 15 x 10 cm w jakości standardowej

Zobacz produkty z serii

OrderController

Oprogramowanie do zarządzania zamówieniami na wydruki i ich kontrolowania

Epson Cloud Solution PORT

Platforma usług opartych na chmurze, która będzie obsługiwać drukarki wielkoformatowe i komercyjne firmy Epson.

SureLab OrderController

Od zamówienia do wydruku w pięciu prostych krokach

Najważniejsze cechy

Elastyczność
Różnorodne dane z kiosków można wprowadzać za pośrednictwem monitorowanych folderów (DPOF), funkcji bezpośredniego przeglądania oraz skanerów ze sterownikami TWAIN.

Szybka i prosta produkcja
Oprogramowanie umożliwia szybkie i łatwe generowanie pakietów zdjęć przy użyciu predefiniowanych ustawień, w tym z użyciem zaawansowanych funkcji korekcji obrazu.

Obsługa zadań profesjonalnych
W przypadku zadań profesjonalnych na etapie weryfikacji można regulować predefiniowane ustawienia. Obsługuje różne długości wydruków w jednym zleceniu. Oferuje różne opcje nadruku tylnego.

Łatwość obsługi
Może być obsługiwane przez operatorów o różnych poziomach biegłości. Wyświetla komunikaty ostrzegawcze o małej rozdzielczości, przycinaniu i obramowaniach.

Obejrzyj wideo

Monitorowanie produkcji w czasie rzeczywistym

Platforma Epson Cloud Solution PORT z dedykowaną aplikacją na smartfony i tablety pozwala sprawdzać stan swojej floty drukarek i zarządzać nią w dowolnym miejscu i czasie.
Narzędzie Production Monitor w przejrzysty, graficzny sposób przedstawia dane dotyczące działania poszczególnych drukarek wchodzących w skład floty. Dzięki dostępnym szczegółowym danym można z łatwością analizować wydajność i otrzymywać przejrzyste aktualizacje dotyczące operacji każdego dnia z dowolnego miejsca, co wspiera doskonałą produktywność i wydajność oraz umożliwia monitorowanie konserwacji i zdalne rozwiązywanie problemów.

Tutaj dowiesz się więcej o naszych nośnikach i atramentach SureLab

Najlepsze praktyki

Inicjalizacja SureLab D500

Inicjalizacja SureLab D500

SureLab D500 – wodoodporny druk pocztówek

SureLab D500 – wodoodporny druk pocztówek

Równoważenie pracy SureLab D1000

Równoważenie pracy SureLab D1000

Jak używać urządzenia SureLab

Jak używać urządzenia SureLab

Przykłady wdrożeń

Poznaj szeroką gamę studiów przypadków zawierających informacje o produktach i rozwiązaniach Epson oraz trendach rynkowych

Wiadomości

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami od firmy Epson i poznaj najnowsze produkty Epson.

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej