ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE PRZYGOTOWANIA DO DRUKU

Spójne kolory gwarantują doskonałe efekty.

Nasze rozwiązania wyznaczają nowe standardy w zakresie biznesowego proofingu publikacji i proofingu opakowań, zapewniając precyzyjną separację folii i matryce.

PRE-PRESS

Spójne kolory

Wydajne zarządzanie kolorem to klucz do zapewnienia dokładnego, powtarzalnego odwzorowania barw w całym cyklu produkcyjnym. Jest to szczególnie istotne w przypadku marek korzystających z rozmaitych platform przekazu.

Drukarnia musi zagwarantować proofy i dopasowanie kolorystyczne w przypadku stosowania rozmaitych technologii druku (cyfrowe, litograficzne, rolowe, fleksograficzne). Nasze rozwiązania zapewnią doskonałą spójność i przewidywalność rezultatów. Pomożemy Ci uzyskać doskonały efekt zarówno za pierwszym, jak i każdym kolejnym razem.

SureColor SC-P5000

Model SC-P5000 jest przeznaczony głównie do dwóch zastosowań w branży drukarskiej — druku próbnego przez twórców reklam, producentów i projektantów opakowań oraz tworzenia wysokiej jakości wydruków prac profesjonalnych fotografów i artystów. Drukarka może zostać dostarczona w jednej z dwóch konfiguracji — z fioletowym atramentem do wydruków próbnych lub z zestawem atramentów z kolorem jasnym jasnoszarym (light light black, LKK) do druku prac artystycznych i fotografii.

Produkty

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej.