SERIA SURECOLOR SC-F

Lekka praca i precyzyjne rezultaty

Oszczędzaj czas i pieniądze, produkując wysokiej jakości odzież sportową, stroje, artykuły promocyjne, miękkie elementy oznakowania, dodatki i gadżety na tkaninach, odzieży oraz materiałach sztywnych. Wszystkie produkty zostały w pełni zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Epson, a to oznacza bezkonkurencyjną niezawodność, wysoką wydajność i niskie koszty eksploatacji. Atrament UltraChrome DS zapewnia wyraziste wydruki, a sprawdzona technologia głowicy drukującej gwarantuje minimalny czas przestojów i maksymalną wydajność.

Zobacz ofertę

Najlepsze rozwiązanie dla tekstyliów wysokiej jakości

Popuść wodze wyobraźni dzięki szerokiej przestrzeni kolorów i wysokiej jakości druku. Drukarka sublimacyjna z serii SureColor SC-F to idealne rozwiązanie dla projektantów mody i przedsiębiorców — zapewnia stabilność kolorów i wysokiej jakości poziom czerni, a także jest łatwa w konserwacji. Tym samym jest to idealny produkt na potrzeby dynamicznej i wymagającej produkcji różnych tekstyliów — niezależnie od tego, czy produktem końcowym ma być pojedynczy ubiór na wybieg, czy też cała seria tkanin.

Wysokiej jakości rozwiązania dla różnych poziomów produkcji

Uzyskaj imponujące efekty za każdym razem dzięki serii drukarek SureColor SC-F. Urządzenia te zapewnią najwyższą jakość w przypadku druku nisko- i średnionakładowego na tkaninach poliestrowych i towarach promocyjnych bez wcześniejszego przygotowania. Sercem naszych drukarek są wysokowydajne głowice drukujące PrecisionCore TFP. Zostały zaprojektowane z myślą o wyjątkowej jakości przy dużych szybkościach drukowania i są zaopatrzone w nasze atramenty sublimacyjne. Atramenty te zostały specjalnie opracowane wraz z papierem transferowym, aby zapewnić doskonałe uwalnianie atramentu podczas sublimacji na wielu różnych przedmiotach.

Wszechstronne rozwiązanie odpowiadające Twoim potrzebom produkcyjnym

Wyjątkowa jakość — szeroki zakres zastosowań

Nasze drukarki sublimacyjne z serii SureColor SC-F dadzą Ci wolną rękę do realizacji kreatywnych pomysłów. To idealny sprzęt do tworzenia materiałów związanych z modą i sportem, a także domowych tekstyliów, signage i materiałów promocyjnych — a wszystko to jest możliwe w sposób szybki, niezawodny i z wysokiej jakości rezultatami. W ofercie znalazło się także miejsce dla modelu SC-F9400H — pierwszej drukarki sublimacyjnej z żółtym i różowym atramentem fluorescencyjnym.

Oszałamiające rezultaty za każdym razem

Opracowane przez firmę Epson wszechstronne rozwiązania druku w technologii DTG (bezpośrednio na tekstyliach) pozwalają szybko reagować na nowe zamówienia. Oferują one wysoką dokładność i pozwalają na szybką realizację zamówień, umożliwiając przy tym nanoszenie skomplikowanych wzorów na różnorodne ubrania bawełniane w jasnych i ciemnych kolorach.

Nieskazitelne drukowanie

Każdy komponent i aspekt drukarki z serii SC-F3000 został starannie przemyślany i opracowany, aby zapewnić wysoką jakość na każdym etapie drukowania:

  • Pojemny system zasilania w atrament: Kompaktowe worki z atramentem o pojemności 1,5 l

  • Automatyczne dostosowywanie przestrzeni nad stołem: Czujniki automatycznie wykrywają wysokość powierzchni ubrania, aby ułatwić zmianę nośników i niezrównaną spójność druku

  • Oprogramowanie Garment Creator: Łatwa konfiguracja i szybka produkcja spersonalizowanych wzorów

  • Łatwość użytkowania: Intuicyjny ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala i przyjazna dla użytkownika konstrukcja

  • Kompletne rozwiązanie: W zestawie drukarka, głowica drukująca, oprogramowanie i atramenty

Wyjątkowa jakość druku za każdym razem

Pracownicy firm, w których ważne są wysoka dokładność, krótki czas realizacji i możliwość nanoszenia skomplikowanych wzorów na różnorodne ubrania, docenią niezawodność, wysoką wydajność i szybkość modelu SC-F3000.

Wszechstronne rozwiązanie do druku bezpośrednio na tekstyliach

Każdy komponent i aspekt drukarek z serii SureColor SC-F został zaprojektowany tak, aby maksymalnie wesprzeć realizację kompleksowego drukowania w kolorze.

Perfekcja i niezrównana wydajność w dziedzinie druku bezpośredniego na tkaninach

Monna Lisa to w pełni zintegrowany system przemysłowego druku cyfrowego na tekstyliach, którego wszystkie elementy – technologia, atramenty i inżynieria – tworzą kompletne rozwiązanie, stworzone przez Epson dzięki połączeniu z firmami F.lli Robustelli i For.Tex. Za sprawą jakości, wydajności i elastyczności Monna Lisa spełnia wymagania rynku produkcyjnego w takich obszarach zastosowań, jak haute couture, moda, akcesoria, tekstylia domowe czy odzież sportowa.

Studium przypadku

Odkryj szeroką gamę studiów przypadku zawierających informacje o produktach i rozwiązaniach firmy Epson oraz trendach rynkowych.

Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami firmy Epson i odkrywaj aktualizacje dotyczące najnowszych produktów firmy Epson.

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej.