POS NOWEJ GENERACJI NA TABLETY

Wielokrotnie nagradzana seria TM-m30II-SL zapewnia kompaktowe, stylowe drukowanie paragonów na jednym urządzeniu*

Obejrzyj wideo
Zobacz produkt
ROZWIĄZANIA MPOS

Wspieramy Cię w Twoich wyzwaniach

Od stoisk typu pop-up po butiki, restauracje i bary — rozwiązania mPOS stały się dla sprzedawców detalicznych niezbędnym narzędziem, które pozwalają klientom na bezproblemowe zakupy.

Posiadamy rozwiązania, które zapewniają łatwe połączenie z tabletami i urządzeniami mobilnymi oraz umożliwiają drukowanie paragonów z dowolnego miejsca w sklepie, a także oferują obsługę większości systemów operacyjnych.

Rozumiemy stale zmieniające się wymagania rynku usług hotelarskich oraz to, że korzystanie z efektywniejszego rozwiązania mPOS przekłada się na zadowolenie klientów i rozwój firmy.

Niezależnie od tego, z jakimi wyzwaniami biznesowymi się zmagasz, firma Epson ma dla Ciebie inteligentne, funkcjonalne i stylowe rozwiązania MPOS, które podnoszą poziom obsługi klienta, a także ułatwiają życie.

Zaprojektowane, aby zapewnić Ci łączność i mobilność

Sklepy specjalistyczne i butiki, małe restauracje, bary, kawiarnie i delikatesy. Dla tych, którzy cenią mobilną łączność (w tym opcje „synchronizacja i ładowanie” tabletu) za bezproblemowe zakupy.

Drukarka mPOS, która może pełnić funkcję koncentratora dla innych urządzeń peryferyjnych to dodatkowa korzyść. Miła dla oka, kompaktowa konstrukcja idealnie dopasowana do środowiska pracy. Sprawdzona i przetestowana jakość wykonania oraz niezawodność.

Stoiska typu pop-up

Świetnie wygląda w Twoim punkcie sprzedaży

Tymczasowe punkty sprzedaży detalicznej i restauracje — dla tych, którzy wymagają nieprzerwanej i niezawodnej obsługi. Doskonała łączność spełnia wymagania systemowe klientów mPOS, takie jak „synchronizacja i ładowanie” tabletu.

Użytkownicy czerpią również korzyści ze stylowej, praktycznej konstrukcji o niewielkich wymiarach, dużej niezawodności oraz sprawdzonej i zaufanej jakości wykonania firmy Epson.

Foodtrucki

Wytrzymuje trudne warunki pracy

Dla tych, którzy potrzebują niedrogiego, łatwego w obsłudze, znanego systemu opartego na tablecie. Małe rozmiary, wytrzymałość i niezawodność. Dla tych, którzy chcą rozwiązać problem kolejek i potrzebują wydajniejszego przepływu pracy.

Budki

Skraca czas obsługi i drukuje bez przerwy

Fast food na wynos, kasy samoobsługowe, bilety samoobsługowe. Użytkownicy potrzebują wysoce niezawodnego i trwałego rozwiązania, kompaktowej konstrukcji i niskiego kosztu posiadania. Rozwiązanie, które można łatwo dopasować do istniejącego projektu budki. Czujnik zbliżającego się końca papieru, który umożliwia pracę bez nadzoru.

Znajdź najlepsze rozwiązanie mPOS dla swojej firmy

Posiadamy rozwiązania, które zapewniają łatwe połączenie z tabletami i urządzeniami mobilnymi oraz umożliwiają drukowanie paragonów z dowolnego miejsca w sklepie, a także oferują obsługę większości systemów operacyjnych. Rozumiemy także stale zmieniające się wymagania rynku usług hotelarskich oraz to, że korzystanie z efektywniejszego rozwiązania mPOS przekłada się na zadowolenie klientów i rozwój firmy.

Niezależnie od tego, z jakimi wyzwaniami biznesowymi się zmagasz, firma Epson ma dla Ciebie inteligentne, funkcjonalne i stylowe rozwiązania MPOS, które podnoszą poziom obsługi klienta, a także ułatwiają życie.

Drukarki paragonów

Drukarki fiskalne z serii TM-m zostały zaprojektowane z myślą o mPOS, prezentując nowoczesny, kompaktowy design przemysłowy, który doskonale komponuje się z tabletami i smartfonami.
TM-m30II-SL to stylowe, wszechstronne rozwiązanie mPOS, które integruje funkcję uchwytu na tablet dla wygody i oszczędności miejsca, co czyni go idealnym wyborem do efektywnych konfiguracji mPOS.

Przenośne drukarki paragonów

Te wytrzymałe, zasilane bateriami, lekkie i przenośne drukarki paragonów mPOS pomagają zwiększyć wydajność transakcyjną w handlu detalicznym i hotelarstwie. Umożliwiają drukowanie przenośne, przez Bluetooth lub Wi-Fi, z tabletów lub urządzeń przenośnych. Rozwiązania te obsługują „drukowanie przy stole” dla branży hotelarskiej, eliminowanie kolejek zarówno w handlu detalicznym, jak i hotelarskim lub po prostu przyjmowanie płatności w ruchu.

Wyświetlacz dla klientów

Wzmocnij wizerunek marki i zaprezentuj promocje za pomocą estetycznych i łatwych w obsłudze wyświetlaczy o prostej konfiguracji dla klientów.

Inteligentne technologie

Nasza rodzina niezawodnych produktów, narzędzi i funkcji w sferze mPOS zapewnia zaspokojenie potrzeb w punktach sprzedaży w miarę rozwoju firmy. W naszych produktach mamy wbudowane najlepsze na rynku funkcje, które idealnie współpracują z naszym sprzętem, zwiększając wydajność.

Studium przypadku

Odkryj szeroką gamę studiów przypadku zawierających informacje o produktach i rozwiązaniach firmy Epson oraz trendach rynkowych.

Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami firmy Epson i odkrywaj aktualizacje dotyczące najnowszych produktów firmy Epson.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skorzystaj z przewodników technicznych, oprogramowania i dodatkowych informacji dotyczących wszystkich naszych produktów mPOS.

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej.