EPSON OPEN PLATFORM

EPSON OPEN PLATFORM

Wszechstronność i dostosowanie do różnych rozwiązań

Dzięki Epson Open Platform (EOP) nasze innowacyjne urządzenia wielofunkcyjne można w pełni dostosować do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz zmieniających się celów biznesowych i systemów informatycznych.

Dołącz do rewolucji w druku!

Epson Open Platform pozwoli Ci w pełni wykorzystać możliwości naszych innowacyjnych urządzeń z serii WorkForce Pro i oferować klientom doskonałe oprogramowanie. Nasze urządzenia wielofunkcyjne zapewniają znacznie więcej niż urządzenia innych firm i są znacznie tańsze. Klienci mogą zwiększyć produktywność dzięki niskim kosztom utrzymania urządzenia, jego niezawodności i niemal bezobsługowej pracy.

Zyskuj nowych klientów

Zintegruj swoje rozwiązania z naszymi urządzeniami, by pozyskać jeszcze więcej klientów. Epson to jedna z najpopularniejszych marek urządzeń wielofunkcyjnych. Nasi klienci chętnie skorzystają także z Twoich usług, gdy Twoje rozwiązania będą zgodne z urządzeniami działającymi w standardzie Epson Open Platform.

Pełna kontrola

Pozwól klientom w pełni przejąć kontrolę nad procesami drukowania i dopasowywać do różnych potrzeb rozwiązania, które działają na wszystkich urządzeniach zgodnych z Epson Open Platform, na przykład dostosowywać interfejs użytkownika, zarządzać procesami i monitorować je oraz zwiększać bezpieczeństwo zadań.

Najważniejsze cechy

Epson Open Platform korzysta ze standardowych technologii usług internetowych, co oznacza, że można łatwo tworzyć aplikacje, a klienci mogą bez problemu zintegrować zgodne urządzenia z serii WorkForce Pro ze swoimi aplikacjami i procesami.

Łatwa integracja z istniejącymi procesami i rozwiązaniami

Pakiet do tworzenia oprogramowania będzie zawierał wszystkie dokumenty i narzędzia niezbędne do tego, by łatwo zintegrować rozwiązania ze zgodnymi modelami.

Zgodne moduły główne

Technologia niewymagająca ciepła kształtuje przyszłość druku

Przejście z drukarek laserowych na drukarki niewymagające użycia ciepła pozwala zredukować zużycie energii i ograniczyć szkodliwy wpływ drukowania na środowisko.

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej.