OLŚNIEWAJĄCE OBRAZY JAK ŻYWE

Oferta projektorów instalacyjnych Epson
PROJEKTORY INSTALACYJNE

Wyznaczamy standardy w dziedzinie technologii wizualnej.

Twój sukces w świecie komunikacji wizualnej wymaga wyświetlania jaśniejszych, wyraźniejszych i bardziej kreatywnych obrazów w każdym środowisku. Dlatego też intensywnie pracujemy nad rozwojem innowacyjnych i wszechstronnych rozwiązań, które nadają nowy wymiar wyświetlaniu obrazów.

Nasze zaangażowanie w jakość produktów, technologię i relacje z partnerami, poparte niezrównaną obsługą i wsparciem, jest powodem, dla którego od 2001 roku jesteśmy producentem projektorów nr 1 na świecie11.

Od placówek edukacyjnych i galerii sztuki po rozwiązania digital signage i imprezy firmowe, od floty projektorów wewnętrznych po rynek wynajmu i inscenizacji — nasze projektory to inteligentne i zaawansowane rozwiązania.

Najnowocześniejsza technologia.

Nasze projektory cechują się najwyższą jakością i elastycznością umożliwiającą kreatywne wykorzystanie niemalże w każdym otoczeniu. Od minimalizacji produktów po proste narzędzia instalacyjne, firma Epson nieustannie rewolucjonizuje rynek projekcji obrazu, wprowadzając światowej klasy produkty na stale rozwijający się rynek. Stworzyliśmy EB-PU2220B, najmniejszy na świecie projektor o jasności 20 000 lm1, wykorzystujący technologię 3LCD i laserowe źródło światła najnowszej generacji.

Seria EB-PU2200 oferuje łatwiejszą instalację i konfigurację, uproszczoną konserwację, wyjątkową jakość obrazu i prawdziwe korzyści ekologiczne.

Bądź bardziej kreatywny dzięki wiodącej na świecie technologii projektorów

Epson jest wiodącym na świecie producentem projektorów i dokłada wszelkie stania aby utrzymać pozycje numer 1. Z naszego 1100-osobowego zespołu badawczo-rozwojowego, 70% inżynierów zajmuje się wyłącznie odkrywaniem nowych ekscytujących możliwości w dziedzinie technologii projektorów. Nigdy nie przestajemy pracować nad dostarczeniem Ci najnowszych rozwiązań w kwestii jakości, niezawodności i elastyczności.

Urządzenia przeznaczone na wynajem i do zastosowań scenicznych.

Stwórz nadzwyczajne widowisko

Występ to coś więcej niż to, co widzisz na scenie. Chodzi o to, aby widzowie mogli poczuć prawdziwą więź poprzez doświadczenie tekstury, ostrości, klarowności i szczegółów oszałamiających efektów wizualnych.

Nasza seria wszechstronnych projektorów Pro AV o wysokiej jakości obrazu, obejmująca wiodące modele EB-L30000U, EB-PU2220B i EB-PU2010B, została zaprojektowana z myślą o wyjątkowej niezawodności i elastyczności.

Spełnij oczekiwania widowni w teatrach, audytoriach, na koncertach, dużych imprezach firmowych oraz wydarzeniach plenerowych na całym świecie.

Rozwiązania instalacyjne atrakcje dla odwiedzających.

Zapewnij niesamowite wrażenia, których Twoi odbiorcy nigdy nie zapomną

Zapierające dech wystawy wizualne dostarczają wrażeń, które sprawią, że klienci z chęcią wrócą po więcej. Nasze najbardziej zaawansowane projektory łączą technologie optymalizacji 4K oraz 3LCD z żywymi kolorami i ultra wysokim współczynnikiem kontrastu, aby zapewnić doskonałą, realistyczną reprodukcję obrazu, bez efektu tęczy — takie obrazy są idealne do robienia selfie na ich tle.

Niezwykle wszechstronne projektory laserowe z serii EB-PU1000 zapewniają jasność w zakresie od 6000 lumenów do 8500 lumenów i obsługują szereg obiektywów, co pozwala znaleźć idealne rozwiązanie do każdej potrzeby projekcji. Możesz dodać zewnętrzną kamerę Epson dedykowaną dla projektorów, aby uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcji instalacji i kalibracji.

Kompaktowy, lecz wydajny flagowy model serii EB-PU2010 o jasności 10 000 lumenów pozwala uzyskać niezawodnie wysoką jakość obrazu, oferując niesamowitą ostrość i jasność. Dzięki temu doskonale sprawdza się w wielu miejscach, takich jak galerie, parki rozrywki, cyfrowe instalacje artystyczne i wiele innych atrakcji.

Rozwiązania w zakresie projekcji obrazu dla firm i uczelni wyższych.

Podnieś swoją komunikację na wyższy poziom.

Zaangażuj studentów dzięki jaśniejszym prezentacjom przy użyciu naszych projektorów dla szkolnictwa wyższego, które pozwalają wyświetlać treści w efektowny sposób.

Nasze projektory laserowe z serii EB-PU1000 i EB-PU2200 zostały stworzone z myślą o wysokich wymaganiach w zakresie jasności — od 6000 lumenów do 20 000 lumenów. Opcjonalne obiektywy ze zmotoryzowanymi elementami optycznymi zapewniają elastyczność instalacji — idealną podczas wymiany i modernizacji istniejących rozwiązań.

Zachwyć odbiorców korporacyjnych dzięki projekcjom o dużej przekątnej obrazu

Wykorzystaj najnowszą technologię wyświetlania laserowego dzięki naszej gamie przystępnych cenowo projektorów z serii EB-L700 do średnich i dużych przestrzeni konferencyjnych o jasności do 7000 lumenów i rozdzielczości do 4KE.

Wyświetlaj wysokiej jakości prezentacje na powierzchniach o dużych przekątnych, korzystając z wielu różnych źródeł, w tym bezprzewodowo za pomocą wbudowanej technologii screen mirroring i naszego nowego bezprzewodowego kompaktowego systemu prezentacji ELPWP10. Dzięki szerokiemu zakresowi ręcznego przesunięcia obiektywu i obsłudze wejścia 4K możesz z łatwością zastąpić starsze rozwiązania projekcyjne.

Łatwe monitorowanie i kontrola

Łatwe monitorowanie floty projektorów i sterowanie ich podstawowymi funkcjami takimi jak włączanie i wyłączanie zasilania lub przełączanie źródła. Zdalnie dostosuj ostrość obiektywu lub pozycję obrazu dla swoich projektorów i zmierz najważniejsze dane dotyczące działania projektora.
Uzyskaj dostęp do swojej floty projektorów z dowolnego miejsca dzięki naszemu rozwiązaniu opartemu na chmurze Epson Projector Management Connected (EPMC).
Pobierz Epson Projector Management
Pobierz Epson Projector Management Connected

Łatwa konfiguracja

Konfigurowanie dużej floty projektorów Epson nigdy nie było prostsze dzięki funkcji Near Field Communication (NFC) i bezpłatnej aplikacji Epson Projector Configuration Tool (EPCT). Wystarczy zarejestrować dane projektora jednym dotknięciem smartfona, sczytać i edytować ustawienia w aplikacji, a następnie przesłać ustawienia do całej floty projektorów, nawet bez konieczności włączania projektorów.
Pobierz Epson Projector Configuration Tool dla systemu Android
Pobierz Epson Projector Configuration Tool dla systemu iOS

Wyświetlaj większe i jaśniejsze obrazy robiąc to szybciej!

Z łatwością łącz wiele projektorów poprzez stackowanie i edge blending, aby stworzyć bardzo jasne lub bardzo duże obrazy. Po prostu podłącz kamerę Epson ELPEC01 do projektora i postępuj zgodnie z instrukcjami wbudowanego w projektor oprogramowania, żeby wykonać proste stackowanie i prosty edge blending przy użyciu dwóch projektorów w ciągu zaledwie kilku minut bez użycia komputera. Jeśli potrzebujesz więcej projektorów lub masz zakrzywiony ekran, bezpłatne oprogramowanie Epson Projector Professional Tool (EPPT) zapewnia zaawansowaną funkcjonalność i obsługę do 15 projektorów.
Pobierz Epson Projector Professional Tool dla systemu Windows
Pobierz Epson Projector Professional Tool dla komputerów Mac

Pełna kontrola nad kolorami.

Innowacyjna kamera firmy Epson dla projektów, umożliwia płynne dopasowywanie kolorów i jasności, a także kalibrację kolorów i regulację ich jednolitości.

Wyjątkowe treści.

Aplikacja Epson Creative Projection umożliwia tworzenie własnych treści do zastosowań w projekcjach digital sinage. Oprogramowanie Epson Projector Content Manager pozwala zarządzać niestandardowymi treściami i odtwarzać je bezpośrednio z karty SD lub pamięci USB.
Pobierz Epson Projector Content Manager
Pobierz Epson Creative Projection

Odkryj gamę produktów.

Rozszerzona łączność.

Powiązane rozwiązania ProDisplay

Odkryj nasze wspaniałe przykłady wdrożeń.

Zobacz, jak nasi klienci korzystają z rozwiązań firmy Epson i projektorów o wysokiej jasności, aby osiągnąć zupełnie nowy poziom kreatywności, zachwycając odbiorców żywymi obrazami i immersyjnymi doświadczeniami.

Wyjątkowa jakość – zatwierdzona przez Usaina Bolta!

Każdy projektor firmy Epson jest wynikiem naszego zaangażowania w badania, rozwój i produkcję, przy jednoczesnym dbaniu o najwyższą jakość obrazu, łatwość obsługi i niezawodność.

Nasze rozwiązania Pro AV łączą wysoką jasność, wyjątkową ostrość i żywe kolory z najwyższą wszechstronnością instalacji, aby tworzyć mocne, żywe obrazy, które zawsze robią wrażenie na widzach.

Wiadomości

Otrzymuj najnowsze wiadomości od firmy Epson oraz informacje o nowych
produktach firmy Epson.

Przykłady wdrożeń

Poznaj długą listę przykładów wdrożeń zawierającą informacje
o produktach i rozwiązaniach Epson oraz trendach rynkowych.

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej.

1 2001 do 2022, od 500 lumenów wzwyż, z wyłączeniem telewizorów bezekranowych, Futuresource Consulting – Quarterly Projector Market Insights – Worldwide Analyzer CY22Q4
2 Certyfikat IP5X zgodny z normą IEC 60529. Certyfikat IP5x ma zastosowanie do silnika optycznego i modułu źródła światła.