ZMIEŃ DRUKARKĘ NA NIEZAWODNĄ, WYDAJNĄ I BARDZIEJ EKOLOGICZNĄ

WorkForce Enterprise
Obejrzyj film
Seria WorkForce Enterprise

Ekologiczne, szybkie drukowanie

Korzyści z jednorodnej jakości obrazu przy wyjątkowo szybkich prędkościach do 100 str./min. Nasze ekologiczne, wielofunkcyjne drukarki WorkForce Enterprise zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i zaawansowaną zgodność oprogramowania oraz wyjątkową niezawodność i wydajność za każdym razem.

Broszura dotycząca serii WorkForce Enterprise AM-C
Broszura dotycząca serii WorkForce Enterprise 75/100 str./min

Elastyczność pracy

Drukarki można skonfigurować pod kątem konkretnych potrzeb firmy, korzystając z wielu opcjonalnych funkcji.

Czytnik kart uwierzytelnienia

Opcjonalny czytnik kart można włożyć do panelu poniżej interfejsu użytkownika, co pozwala dodawać czytniki kart innych firm. Opcjonalnie można dodać zewnętrzna podstawkę na czytnik. .

Dodatkowa kaseta na 2 x 500 arkuszy
Dodatkowa funkcja dzięki modułowi zszywania

Zszywanie grzbietu (do 20 arkuszy), składanie na pół (do 3 arkuszy), składanie potrójne (do 3 arkuszy)

Opcjonalny moduł do zszywania

Zszywanie narożne do 50 arkuszy

Opcjonalny podajnik papieru o dużej pojemności (HCT)

Do 3000 arkuszy A4

Zabezpieczenie kaset

Chroni kasety na papier podczas korzystania z drukarek w miejscach publicznych.

Wbudowany moduł wykańczający

Może układać, przesuwać i zszywać dokumenty w 3 różnych pozycjach. Obsługuje też opcjonalny 2- lub 4-otworowy dziurkacz.

Udoskonalony graficzny interfejs użytkownika

Nowy interfejs użytkownika z ekranem dotykowym o przekątnej 10,1 cala zapewnia lepsze dostosowanie, prostszą obsługę i bardziej wydajne przepływy pracy.

Doskonała wydajność przez cały czas

W przypadku tych urządzeń jakość wykracza daleko poza samą drukarkę. Oferują one bowiem różnorodne opcje wykańczania po zakończeniu drukowania. Cichy i niewykorzystujący ciepła moduł do zszywania lub tworzenia broszur zapewnia zszywanie narożne do 50 arkuszy i tworzy dokumenty składające się z 3000 arkuszy (broszury) lub 4000 arkuszy (dokumenty zszywane). Finiszer broszur, obsługujący układanie z przesunięciem, może także tworzyć 20-arkuszowe, zszywane zeszytowo dokumenty i składać 3 arkusze na pół lub potrójnie. Wbudowany moduł wykańczający może układać, przesuwać i zszywać dokumenty w 3 różnych pozycjach. Obsługuje też opcjonalny 2- lub 4-otworowy dziurkacz.

Wyższy niż dotychczas poziom bezpieczeństwa

Drukarki WorkForce Enterprise oferują udoskonalone funkcje, dzięki którym drukowanie jest bezpieczniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

 • Ochrona danych

  Szyfrowanie dysku twardego, bezpieczne usuwanie danych z dysku twardego, Trusted Platform Module (TPM) i szyfrowanie hasłem

 • Ochrona urządzenia

  Weryfikacja podpisu oprogramowania sprzętowego, zabezpieczenia podczas rozruchu, a także wykrywanie złośliwego oprogramowania oraz włamań podczas pracy urządzenia

 • Kontrola dostępu

  Uwierzytelnianie użytkowników, ograniczenia funkcji i dzienniki inspekcji

 • Ochrona dokumentów

  Drukowanie i skanowanie po uwierzytelnieniu oraz logowanie zadań

 • Ochrona komunikacji

  Protokoły IPsec, SNMPv3 i nowy TLS1.3

Technologia niewymagająca użycia ciepła kształtuje przyszłość druku

Przejście z drukarek laserowych na drukarki niewymagające użycia ciepła pozwala zredukować zużycie energii i ograniczyć szkodliwy wpływ drukowania na środowisko.

Rozwiązania, które zwiększają wartość, usprawniają procesy i zwiększają przepływ pracy

 • Zarządzanie wysyłaniem dokumentów

  Rozwiązania z zakresu wysyłania dokumentów, które oferujemy my i nasi partnerzy, zwiększają produktywność i jednocześnie tworzą bezpieczne środowisko drukowania, skanowania i kopiowania, w którym zasoby firmy są chronione. Chronią one urządzenia użytkowników przed nieupoważnionym użyciem, a ponadto zapewniają większą kontrolę nad kosztami drukowania dzięki możliwości drukowania w trybie „pull”, które zmniejsza zużycie papieru w przypadku nieodebranych wydruków.

 • Zarządzanie flotą

  Dzięki naszym rozwiązaniom do zarządzania flotą firmy mogą zachować kontrolę nad wszystkimi swoimi drukarkami i skanerami, a dzięki automatycznemu przesyłaniu danych mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, wydłużyć okres eksploatacji i utrzymać produktywność.

 • Zdalna obsługa i wsparcie

  Zmniejsz koszty serwisowania, korzystając z naszego chmurowego systemu monitorowania urządzeń i zarządzania nimi, który umożliwia zdalne przeprowadzanie dokładnej diagnostyki. To bezpieczne i łatwe w integracji rozwiązanie, które zwiększa zadowolenie klientów dzięki krótszym czasom odpowiedzi, rzadszym wizytom serwisantów i większemu odsetkowi skutecznych napraw za pierwszym razem. Śledź i kontroluj użytkowanie urządzeń i zminimalizuj czas przestoju drukarki.

 • Przechwytywanie dokumentów i zarządzanie nimi

  Zamień informacje fizyczne w łatwą w obsłudze postać cyfrową, zapewniającą większe bezpieczeństwo danych Twojej firmy. Zobacz rozwiązania przechwytywania dokumentów, które płynnie integrują się z naszymi urządzeniami.

 • Drukowanie z urządzeń mobilnych i w chmurze

  Oferowane przez firmę Epson usługi druku mobilnego i w chmurze umożliwiają użytkownikom drukowanie i skanowanie dokumentów ze smartfona i tabletu, gdy są w biurze i w drodze.

 • Epson Open Platform

  Użytkownicy zyskują pełną kontrolę nad procesami drukowania dzięki aplikacji internetowej, która pozwala lepiej dostosowywać drukarkę do konkretnych, zmieniających się wraz z rozwojem korporacyjnych systemów IT wymogów biznesowych. Rozwiązania ISV innych firm są zgodne z urządzeniami Epson Open Platform.

Produkty z serii WorkForce Enterprise

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej.

1 Wartość przybliżona, ustalona na podstawie testów wewnętrznych. Może się ona różnić w zależności od wybranej liczby kopii, środowiska pracy, a także ustawień rozmiaru, orientacji i pozycji papieru.