Generuj żywe, przykuwające uwagę obrazy
Zbuduj idealne rozwiązanie do projekcji
Łatwo transportuj i przechowuj urządzenie
Odkryj model zaprojektowany z myślą o łatwości instalacji
Korzystaj ze stackowania bez użycia komputera
Przejmij kontrolę nad wyświetlanymi obrazami
Twórz spersonalizowane treści
Godny zaufania światowy lider wśród producentów projektorów1
Zawartość opakowania
EB-PU1007B projektor whats in the box
  1. Pokrywa kabli
  2. Document Pack
  3. Arkusz danych
  4. Lens connector cap
  5. Urządzenie podstawowe
  6. Kabel zasilający
  7. Skrócona instrukcja uruchomienia
  8. Pilot z bateriami
Zachwyć niesamowitymi efektami wizualnymi
Widzieć lepiej, uczyć się lepiej
Parametry techniczne
Cechy i dane techniczne produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.
Technologia
System projekcyjny
Technologia 3LCD, Ciekłokrystaliczna migawka RGB
Panel LCD
0,76 cal z C2 Fine
Obraz
Natężenie światła barwnego
7.000 lumen- 4.900 lumen (tryb ekonomiczny) zgodne z normą IDMS15.4
Natężenie światła białego
7.000 lumen - 4.900 lumen (tryb ekonomiczny) In accordance with ISO 21118:2020
Natężenie światła barwnego w orientacji pionowej
7.000 lm
Natężenie światła białego w orientacji pionowej
7.000 lm
Rozdzielczość
WUXGA
Zwiększenie rozdzielczości
Optymalizacja 4K
Współczynnik proporcji obrazu
16:10
On-Screen Pixel Count
4,608,000 (1920x1200 x2)
Stosunek kontrastu
Over 5.000.000 : 1
Native Contrast
Źródło światła
Laser
Źródło światła
20.000 Godziny Durability High, 30.000 Godziny Durability Eco
Korekcja obrazu
Przetwarzanie wideo
10 Bit
Odwzorowanie kolorów
do 1,07 mld kolorów
HDR support
HDR10, HLG
Układ optyczny
Współczynnik rzutu
0,35 - 10,11:1, Varies by lens
Zoom
Motorized, Varies by lens
Obiektyw
Optyczny
Przesunięcie soczewki
Varies by lens
Rozmiar projekcji
Varies by lens
Odległość projekcyjna, system szerokokątny
Odległość projekcyjna, system Tele
Odległość wyświetlania, tryb szerokokątny/tele
Wartość przesłony obiektywu projekcyjnego
Odległość ogniskowa
Fokus
Zmotoryzowane
Przesunięcie
Wymienne obiektywy
Tak
Standardowe obiektywy
Brak w zestawie
Złącza
Przyłącza
Protokół sieciowy
HTTPS, IPv6, SNMP, ESC/VP.net, PJLink
Zaawansowane funkcje
Bezpieczeństwo
Inne funkcje
Tryby kolorów
Kino, Dynamiczny, Naturalny, Prezentacja, DICOM SIM, Multi Projection, BT709
Projector control
via: Crestron Integrated Partner, Extron IP Link, Extron XTP, Odnajdywanie urządzeń AMX
Informacje ogólne
Power consumption
358 W (Normal On-Mode), 431 W (Normal Peak-mode), 366 W (Eco Peak-Mode), 0,5 W (Energy saving standby)
Odprowadzanie ciepła
1.465,4 BTU/hour (max)
Napięcie zasilania
AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz
Wymiary produktu
545‎ x 436 x 189 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)
Waga produktu
16,3 kg
Poziom hałasu
Tryb normalny:33 dB (A) - Tryb ekonomiczny:29 dB (A)
Temperatura
Składowanie -10°C - 60°C
Wilgotność powietrza
Praca 20% - 80%, Składowanie 10% - 90%