ROZWIĄZANIA KONFERENCYJNE FIRMY EPSON

Nowy standard w nowoczesnym środowisku biurowym

Dynamiczne rozwiązania opracowane z myślą o współpracy

Te intuicyjne rozwiązania do sal konferencyjnych łączą funkcje flipchartów, tablicy i konwencjonalnego ekranu, czyniąc współpracę wygodną jak nigdy dotąd. Pozwalają na wyświetlanie materiałów w rozdzielczości Full HD na skalowalnym ekranie o przekątnej do 100 cali oraz wykorzystują zalety ujednoliconych systemów komunikacji i strategii BYOD zapewniających możliwość prawdziwej pracy zespołowej. Ponadto ułatwiają pracę zdalną, gwarantując swobodę i elastyczność wymagane w środowisku biznesowym.

Ludzie, lokalizacje i informacje w jednym miejscu

Rozwiązania konferencyjne firmy Epson pozwalają każdemu szybko i łatwo komunikować się, udostępniać informacje oraz brać udział w zebraniach. Sposoby interakcji w środowisku pracy zmieniają się dzięki dostępowi do nowych technologii. Każdy może w czasie rzeczywistym brać udział w zebraniach, zarówno fizycznie, jak i zdalnie, oraz prowadzić interaktywne dyskusje, które motywują i zapewniają nowe informacje. Obsługa dotykowa i za pomocą dwóch piór sprawiają, że uczestnicy spotkania mogą dodawać komentarze, a udostępnianie treści lub przekazywanie obrazu ze smartfona, tabletu i laptopa stało się wyjątkowo przyjazne.

Tworzenie i innowacyjność

Pracownicy są zdania, że nieefektywne zebrania to główna przyczyna marnowania czasu7.
Prezentacje prowadzone z użyciem interaktywnej tablicy prowadzą do:

 

wzrostu skuteczności zdobywania klientów6

skrócenia średniego czasu cyklu sprzedaży6

 

Skuteczniejsza współpraca

szefów działów HR przyznaje, że w nadchodzących 3–5 latach najważniejsze będą zdolności dzielenia się wiedzą11.

właścicieli firm w UE przyznaje, że nowe technologie usprawniają współpracę3.

właścicieli firm przyznaje, że wydajniejsza współpraca jest najważniejszym czynnikiem decydującym o stosowaniu ujednoliconych systemów komunikacji14.

Udostępnianie informacji

 

4x

Firmy, które dają pracownikom wybór sposobu pracy, rozwijają się 4 razy szybciej8.

właścicieli firm w UE przyznaje, że nowe technologie pozwalają na interaktywną pracę3.

 

Współpraca i komunikacja podczas zebrań

Projektory wyświetlające duży i idealny obraz zmieniają oblicze prezentacji firmowych, pozwalając na łatwe przekazywanie informacji w każdym miejscu i przed każdym audytorium. W przeciwieństwie do płaskich monitorów nasze projektory oferują skalowalny obraz i wyświetlają każdy szczegół w żywych kolorach niezależnie od warunków, w których prowadzona jest prezentacja.

Wyraziste i szczegółowe treści

Duży ekran i wysoka rozdzielczość sprawiają, że każdy jest w stanie się zapoznać z prezentowanymi treściami, co zachęca do współpracy i aktywnego udziału w spotkaniach.

Funkcja tradycyjnej białej tablicy

Dzięki opcji podłączenia tradycyjnej tablicy za pośrednictwem złącza HDMI możliwie staje się wyświetlanie obrazu na dużym ekranie pomocniczym. Do wyświetlanych treści można dodawać komentarze bezpośrednio z nawet 15 różnych laptopów lub tabletów za pomocą przeglądarki WWW, a także je zapisywać, wysyłać i drukować. Użytkownicy otrzymują również opcję dostępu zabezpieczonego hasłem.

Ulepszona komunikacja

Możliwość prowadzenia ożywionych dyskusji podczas zebrań dzięki interaktywnemu obrazowi z obsługą dotykową i za pomocą dwóch piór16, który można wyświetlić na właściwie każdej płaskiej powierzchni, w tym nawet na blacie. Po omówieniu i przedyskutowaniu pomysłów można zapisać i wydrukować rezultaty lub wysyłać dokumenty pocztą elektroniczną bezpośrednio do kontaktów z programu MS Outlook dzięki obsłudze protokołu LDAP (Lightweight Directory Access Protocol).

Niski koszt utrzymania

Gwarancja CoverPlus365, długi czas eksploatacji lampy i filtra powietrza oraz sprawdzona niezawodność i trwałość urządzeń firmy Epson zapewniają bezproblemową pracę urządzenia i sprawiają, że całkowity koszt eksploatacji jest niski.

Model EB-1470Ui to nasz pierwszy laserowy projektor biznesowy. Źródło światła w postaci lasera pozwala na pracę przez 20 000 godzin bez potrzeby konserwacji. W porównaniu z projektorami korzystającymi z lamp UHP zarówno koszty eksploatacji, jak i konserwacji są o wiele niższe, przy czym nie trzeba tracić czasu na wymianę lamp.

Więcej informacji
Interaktywny ekran główny z możliwością dostosowania

Urządzenie pozwala na tworzenie skrótów do ulubionych źródeł sygnału za pośrednictwem interaktywnego ekranu głównego, do obsługi którego nie trzeba pilota.

Strumieniowe przesyłanie i udostępnianie treści dzięki łączności bezprzewodowej

Projektor zapewnia wysoką wydajność oraz możliwość integracji i współpracy z innymi urządzeniami. Dzięki łączności bezprzewodowej możliwe jest udostępnianie tablicy oraz innych treści, a także zdalne dodawanie komentarzy ze smartfonów, tabletów i laptopów. Oprócz tego dostępna jest funkcja przekazywania ekranu pozwalająca na bezproblemowe udostępnianie treści.

Zintegrowany dźwięk w standardzie

Wbudowany 16-watowy głośnik pozwala zrezygnować z dodatkowych urządzeń do odtwarzania dźwięku i dzięki temu oszczędzać czas oraz pieniądze.

Skuteczniejsza współpraca

Rozmiar obrazu ma znaczenie

Jasny, pozbawiony odblasków i niemęczący oczu obraz o przekątnej do 500 cali pozwala na wyświetlanie treści, które będą widoczne z każdego miejsca w pomieszczeniu. W odróżnieniu od płaskich monitorów nie ma stałego rozmiaru ekranu. Zamiast powiększać obraz i tracić jego część, można po prostu zwiększyć jego rozmiar. Oprócz tego projektory są lekkie i mają zwartą budowę, więc bardzo łatwo je przenosić oraz instalować.

Podłączenie i prezentacja

Projektory firmy Epson umożliwiają natychmiastowe rozpoczęcie prezentacji, co eliminuje frustrację i opóźnienia wynikające z problemów związanych z konfiguracją oraz kompatybilnością. Podłączenie urządzeń, udostępnianie treści i angażowanie bezpośrednich oraz zdalnych uczestników zebrania jest niezwykle szybkie i proste dzięki pełnej obsłudze strategii BYOD (Bring Your Own Device) i UC (Unified Communications).

Interaktywne rozwiązania

Rozwiązania konferencyjne firmy Epson skupiają ludzi, lokalizacje i informacje w jednym miejscu, zwiększając wydajność firmy i zapewniając większą interaktywność. Sale konferencyjne są nowocześniejsze — pozwalają łatwo i skutecznie prezentować dane z niemal każdego urządzenia oraz oferują większą interaktywność, tworząc odpowiednie środowisko do prowadzenia produktywnych rozmów.

Wierne odzwierciedlenie kolorów

Technologia Epson 3LCD pozwala na wyświetlanie jasnych oraz efektownych obrazów w rozdzielczości Full HD i to w nawet jasno oświetlonych pomieszczeniach. Złożony z 3 paneli LCD silnik optyczny, będący sercem każdego projektora firmy Epson, oferuje zarówno wysoką rozdzielczość, jak i duży współczynnik kontrastu, efektem których są żywsze barwy i trzy razy wyższa jasność w porównaniu z 1-procesorowymi projektorami DLP2. Innymi słowy, projektory firmy Epson zapewniają stałą jakość obrazu, który wygląda jak żywy i przyciąga uwagę odbiorców niezależnie od tematu prezentacji.

Oferta

Rozmiar obrazu ma znaczenie

Projektor firmy Epson przez większość czasu wyświetla więcej treści i więcej szczegółów niż wyświetlacze i monitory z płaskim ekranem.

Więcej informacji

Kontakt

Aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań firmy Epson, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson skontaktuje się z Tobą.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Kontrola bezpieczeństwa

Pomoże nam to potwierdzić, że jesteś człowiekiem, a nie maszyną wysyłającą spam.

Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane.

Pomiń

 

Pomiń

 

Pomiń

 

Pomiń

 
Porównaj
Zamknij

Porównaj produkty

z 3 wybranych

Usuń z porównania
 1. Badanie zostało przeprowadzone przez firmę Futuresource Consulting Limited w okresie od 2001 do 2015 roku.
 2. Jasność koloru (natężenie światła barwnego), mierzona zgodnie z normą IDMS 15.4, zależy od warunków użytkowania projektora. Porównanie obejmuje najpopularniejsze projektory 3LCD firmy Epson do zastosowań biznesowych i edukacyjnych oraz najpopularniejsze 1-procesorowe projektory DLP, na podstawie danych agencji NPD zebranych w okresie od czerwca 2013 roku do maja 2014 roku oraz danych PMA Research zebranych od I do III kwartału 2013 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.pl/CLO.
 3. Epson.
 4. Książka pt. „Whiteboard Selling”; autorzy: Sommers & Jenkins.
 5. Crowne Plaza.
 6. Aberdeen Research.
 7. Microsoft Office PPC.
 8. Cornell University
 9. IDC.
 10. Gensler 2013 Workplace Study.
 11. IBM.
 12. Jigsaw24.
 13. Kinvey.
 14. Information Week State of Unified Communications Report 2014.
 15. Oferty gwarancyjne są niedostępne w niektórych krajach. Więcej informacji udzielą lokalni przedstawiciele firmy Epson.
 16. Obsługa dotykowa jest niedostępna w niektórych modelach.