ROZWIĄZANIA DLA SEKTORA FINANSOWEGO

Wszędzie tam, gdzie kluczowe znaczenie mają bezproblemowe działanie i sprawna realizacja transakcji, Epson oferuje odpowiednio szybkie technologie do realizacji tego typu zadań.

Banki i towarzystwa budowlane potrzebują płynnego zarządzania dokumentami zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej. Rozumiemy te wymagania, dlatego opracowaliśmy gamę produktów i usług usprawniających obsługę klienta oraz zarządzanie zadaniami wykonywanymi na zapleczu.

Uproszczone procesy

Technologia umożliwia usprawnienie procedur wykonywanych na zapleczu, dlatego warto zainwestować w sprawdzony sprzęt renomowanej firmy, aby unikać przestojów w pracy. Drukowanie odgrywa w tym przypadku kluczową rolę, a my oferujemy rozwiązania, które pozwolą obniżyć koszty za stronę wydruku aż o 50%1, a wydatki na energię nawet o 80%2.

 • Integracja dokumentów papierowych

  Za pomocą skanerów biznesowych firmy Epson z łatwością włączysz dokumenty do obiegu.

 • Drukowanie książeczek bankowych

  Choć odgrywają dużą rolę, ich obsługa przysparza licznych problemów. Nasze urządzenia umożliwiają błyskawiczne i dokładne skanowanie tych dokumentów.

 • Szybsza realizacja transakcji

  Gdy musisz zeskanować lub wydrukować czeki bądź kody kreskowe, szybkość i dokładność naszych rozwiązań jest ogromną zaletą.

 • Łatwe zarządzanie dokumentami

  W obszarach, gdzie ważną rolę odgrywają dokumenty papierowe, możesz uprościć przepływ pracy i zdigitalizować materiały za pomocą naszych skanerów biznesowych.

 • Spełniamy wszystkie Twoje wymagania

  Jeśli Twoja działalność wymaga drukowania paragonów — nawet tych zawierających kody kreskowe lub kolorowe elementy graficzne — możemy pomóc.

 • Precyzyjna i jasna komunikacja

  Udostępnianie danych nie powinno przysparzać żadnych trudności — nasze projektory zapewniają jasny i wyraźny obraz.

 • Organizacja pracy biura

  Łatwość katalogowania dokumentów ma ogromne znaczenie w każdym biurze. Nasze drukarki etykiet zapewnią doskonałą organizację w Twojej firmie.

 • 1) W porównaniu z 10 czołowymi kolorowymi drukarkami laserowymi i urządzeniami wielofunkcyjnymi A4 sprzedawanymi we Francji, w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i we Włoszech w I kwartale 2013 roku; koszt wydruku jednej strony obliczony na podstawie oficjalnych cenników producentów (jeśli były dostępne) i opublikowanych danych o wydajności z Francji, Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Włoch na czerwiec 2013 roku.


 • 2) W porównaniu z 10 wiodącymi kolorowymi drukarkami laserowymi i urządzeniami wielofunkcyjnymi A4 sprzedawanymi we Francji, w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i we Włoszech w I kwartale 2013 roku według danych IDC; zużycie prądu na podstawie danych opublikowanych przez producentów dla trybu drukowanie/średnia na czerwiec 2013 roku.

Pomocne materiały

Poniżej znajdziesz szeroką gamę zasobów, takich jak artykuły, infografiki i broszury z informacjami o produktach i rozwiązaniach firmy Epson oraz o trendach rynkowych.

Więcej informacji

Technologia niewymagająca ciepła kształtuje przyszłość druku

Zwiększ wydajność i zmniejsz wpływ na środowisko bez kompromisów.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązania dla sektora finansowego, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
(zaznacz wszystkie pasujące pozycje)
Wypełnij to pole
Chcę otrzymywać informacje e-mailem o produktach Epson, aktualnych promocjach, ofertach specjalnych oraz wydarzeniach.
Kontrola bezpieczeństwa

Pomoże nam to potwierdzić, że jesteś człowiekiem, a nie maszyną wysyłającą spam.

Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane.

INTERESUJE CIĘ TEN PRODUKT? POPROŚ O WIĘCEJ INFORMACJI

Skontaktuj się z nami