Współpraca w przemyśle

Firma Epson skupia się na wspieraniu pozytywnej transformacji technologicznej poprzez opracowywanie rozwiązań, dzięki którym praca jest wykonywana szybciej i efektywniej

Inteligentniejsze technologie

W branży produkcyjnej zachodzą poważne zmiany, a konkurencja jest wyjątkowo zacięta. Fabryki wyposażane są w coraz inteligentniejsze maszyny, łańcuchy dostaw stają się krótsze, a tempo produkcji podyktowane jest szybkością wprowadzania produktów na rynek i ich dostosowaniem do potrzeb klientów. Dzięki opracowanym przez Epson technologiom możesz dostosowywać się do tych zmian w dogodnym dla siebie tempie. Nasze rozwiązania wspomogą rozwój Twojej firmy, która dzięki personalizacji stanie się bardziej skoncentrowana na kliencie, dzięki automatyzacji bardziej wydajna, a dzięki rozszerzonej rzeczywistości – sprawniejsza.

Zwiększaj elastyczność operacyjną

Zwiększ szybkość reakcji przez wprowadzenie automatyzacji na każdym etapie procesu produkcji.

Zwiększaj elastyczność operacyjną

Zwiększ szybkość reakcji na każdym etapie procesu produkcji. Zautomatyzuj zadania, które go spowalniają, korzystaj z najnowszych innowacji i zwiększaj wydajność we wszystkich obszarach biznesowych.

Spraw, by powtarzalne zadania były realizowane wydajniej, dzięki przemysłowym ramionom robotów firmy Epson, które mogą podejmować wiele zadań i być integrowane z istniejącymi liniami montażowymi.

Przyspiesz produkcję i zwiększ dokładność, zapewniając pracownikom bezdotykowy dostęp do jasnych wskazówek na temat montażu precyzyjnego dzięki inteligentnym okularom Epson Moverio.

Zachowaj kontrolę nad przetwarzaniem dokumentów, korzystając z narzędzi do zarządzania dokumentami dostępnych w naszych skanerach i urządzeniach wielofunkcyjnych z serii WorkForce. Kieruj zbierane informacje od razu do odpowiednich działów, by oprzeć wszystkie działania na stosownych analizach.

Udoskonal kontrolę jakości za pomocą skanera Epson Expression 12000XL. Skanuj próbki, by szybciej uzyskiwać akceptację na etapie konceptualnym, sprawdzaj krzyżowo elektroniczne płytki obwodów drukowanych na poziomie komponentów i korzystaj z profesjonalnych aplikacji do utrzymywania standardów kontroli jakości.4

Dostosuj się do zmieniających się potrzeb, szybko i sprawnie drukując niestandardowe etykiety w wysokiej jakości za pomocą urządzeń ColorWorks firmy Epson.

Zainwestuj w przyszłość

Aby przejść na niezbędny w dzisiejszym przemyśle oszczędny system produkcyjny, trzeba rozważnie inwestować.

Zainwestuj w przyszłość

Aby przejść na niezbędny w dzisiejszym przemyśle szczupły system produkcyjny, trzeba rozważnie inwestować. Zlikwidowanie mało wydajnych procesów w firmie i zachowanie etapów łańcucha wartości może zredukować czas i koszty, a przy tym podnieść jakość.

Optymalnie wykorzystuj zasoby dzięki różnym ramionom robotów oferowanym przez firmę Epson, które zapewniają wysoką produktywność przy niewielkich rozmiarach i ograniczają liczbę przestojów.

Wspieraj zdalnie personel profesjonalnymi poradami przekazywanymi za pomocą inteligentnych okularów Epson Moverio. Dzięki kamerze HD w okularach możesz udostępniać obraz widziany przez pracowników i na żywo zapewniać im informacje zwrotne oraz porady, a tym samym wspomóc ich proces szkolenia.

Poszerz ofertę dzięki profesjonalnym drukarkom SureColor i SureLab firmy Epson. Zaoferuj produkcję spersonalizowanych wersji dzieł sztuki, kart lub zaproszeń na różnego rodzaju nośnikach.

Spraw, by Twoje produkty się wyróżniały, dzięki najwyższej klasy, przyciągającym wzrok etykietom wydrukowanym za pomocą prasy do etykiet SurePress firmy Epson, która zapewnia precyzyjne odwzorowanie kolorów i realistyczne cienie.

Dowiedz się, jakie oszczędności może przynieść zmiana dostawcy drukarek na firmę Epson

Skorzystaj z kalkulatora całkowitego kosztu eksploatacji TCO

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Oczekuj lepszych wyników

Człowiek w sercu całej działalności to efektywniejsze miejsce pracy i bardziej zadowoleni klienci.

Oczekuj lepszych wyników

Człowiek w sercu całej działalności to efektywniejsze miejsce pracy i bardziej zadowoleni klienci. Wystarczy połączyć elastyczność, kreatywność i instynkt pracowników z wszechstronnymi nowymi technologiami, które umożliwiają realizację zadań na żądanie. Rozwiązanie to pozwoli zwiększyć zaangażowanie i otrzymać świetne wyniki.

Wspomóż pracowników, oferując im do pomocy ramiona robotów, które zwiększają produktywność oraz precyzję i zmniejszają ryzyko popełnienia błędu.

Zobacz, jak można zwiększyć produktywność, przyspieszając cały przepływ pracy za pomocą drukarek Epson A4 i A3 z serii WorkForce Pro RIPS, które charakteryzują się niskim kosztem eksploatacji, dużą szybkością drukowania i minimalnymi wymaganiami konserwacyjnymi.

Pracuj z absolutną precyzją, korzystając z okularów inteligentnych Moverio firmy Epson. Nakładaj wirtualne linie pomocnicze i schematy na fizyczne otoczenie, by poszerzać wiedzę pracownika.

Przyspieszaj proces szkolenia za pomocą interaktywnych projektorów Epson. Zachęcaj do samodzielnego odkrywania przez zamieszczanie uwag na wyświetlanych treściach za pomocą palców lub dwóch piór.

Ochrona przyszłości Ziemi

W firmie Epson rozumiemy, jak ważne jest dbanie o planetę i zachowanie jej zasobów dla przyszłych pokoleń.

Ochrona przyszłości Ziemi

Rozumiemy, jak ważne jest wspieranie bardziej zrównoważonego charakteru naszej planety dla przyszłych pokoleń, dlatego też opracowujemy rozwiązania do druku, które w możliwie najmniejszym stopniu wpływają na środowisko.

Realizuj ambitne plany ekologiczne — urządzenia WorkForce Pro RIPS umożliwiają redukcję odpadów o 99%, drukarki WorkForce Pro4 zużywają do 96% mniej energii, a rozwiązania WorkForce Enterprise2 pozwalają dwukrotnie przyśpieszyć drukowanie, pobierając o połowę mniej energii.

Oszczędzaj energię i zmniejszaj emisję CO2, korzystając z modeli WorkForce Pro, które pobierają do 96% mniej energii w porównaniu z drukarkami laserowymi i kserokopiarkami1.

Ogranicz pobór mocy i wydłużaj czas eksploatacji lampy, używając trybu ekonomicznego w projektorach interaktywnych.

Ogranicz emisję dwutlenku węgla, korzystając z niewymagających nagrzewania skanerów z wbudowaną technologią ReadyScan.

Pięć prostych kroków w kierunku bardziej stabilnej przyszłości Europy

Jedno urządzenie naraz

POBIERZ INFOGRAFIKĘ

 

Zobacz, ile możesz zaoszczędzić

Oblicz przy użyciu naszego kalkulatora, o ile możesz obniżyć rachunki za prąd i emisję CO2 w środowisku edukacyjnym dzięki drukarce WorkForce Pro.

 
 • Nawet o 92% mniejsza emisja CO2 w porównaniu do drukarek laserowych7
 • O 96% mniejsze zużycie energii w porównaniu do drukarek laserowych1
 • O 94% mniej odpadów w porównaniu do drukarek laserowych1
 • O 3,5 raza szybsze działanie w porównaniu do drukarek laserowych1
 • Zielona technologia, bez ozonu
 

Serwis i wsparcie

Dowiedz się więcej o serwisowaniu na miejscu i gwarancjach firmy Epson.

Serwis i wsparcie

Gwarancja standardowa

Dowiedz się więcej o gwarancjach firmy Epson.

Serwis na miejscu

Dowiedz się więcej o serwisowaniu na miejscu i gwarancjach firmy Epson.

Wsparcie

Potrzebujesz pomocy? Na naszej stronie wsparcia znajdziesz przydatne informacje i dowiesz się, jak się z nami skontaktować.

Zarejestruj się

Dziękujemy za zakup produktu firmy Epson i czas poświęcony na rejestrację.

Sprawdź gwarancję

Sprawdź gwarancję urządzenia.

Promocja z rozszerzoną gwarancją

Trzyletnia rozszerzona gwarancja na wybrane drukarki firmy Epson.

 

Rozwiązania leasingowe

Dowiedz się więcej o możliwościach leasingu produktów firmy Epson.

Drukuj i oszczędzaj

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki usłudze Print & Save firmy Epson

Print365

Drukuj bez ograniczeń, problemów i ukrytych kosztów.

Oprogramowanie

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą rozwiązań programowych i informacjami o zgodności systemowej, w tym dostarczanymi przez partnerów Epson.

Oprogramowanie

Zobacz pełną ofertę rozwiązań programowych i zgodności systemowej poniżej, w tym dostarczanych przez partnerów Epson.

Zwiększ funkcjonalność swojego projektora

Wzbogać funkcjonalność swojego projektora

Skorzystaj z naszych specjalistycznych rozwiązań umożliwiających wzbogacenie funkcjonalności projektora. Jesteśmy czołowym światowym producentem projektorów4. Dlatego wiemy, że potrzebujesz odpowiednich projektorów, którą umożliwiają wyświetlanie prezentacji w wybrany przez Ciebie sposób, w dowolnym miejscu, łatwo i skutecznie.

WIĘCEJ INFORMACJI

Rozwiązania dla firm do przetwarzania obrazu

Szeroka oferta rozwiązań dla wszystkich typów firm

Urządzenia firmy Epson są zgodne z usługami oprogramowania i rozwiązaniami, które pomagają poprawić przepływ dokumentów w organizacji, lepiej kontrolować koszty, zwiększyć wydajność oraz umożliwić bezproblemową integrację urządzeń w zmieniających się środowiskach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zwiększ wydajność dzięki połączeniu ludzi i robotów

Efektywniej wykorzystuj umiejętności wykwalifikowanych pracowników dzięki wprowadzeniu do zakładu robotów. Ich zadanie polega na autonomicznym wykonywaniu czasochłonnych zadań na linii montażowej. Ramiona robotów firmy Epson są kompaktowe, wszechstronne, zwrotne i skalowalne. Z łatwością wykonują wszelkie manualne, nie wymagające kwalifikacji zadania, dzięki czemu Twój wykwalifikowany personel może skupić się na zaawansowanych metodach produkcji i rozwoju firmy.

Zapewnij pracownikom dostęp do informacji

Inteligentne okulary Epson Moverio sprawiają, że wykonywanie złożonych zadań w wymagającym środowisku przemysłowym staje się szybsze, łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Bezdotykowa pomoc wizualna i zdalne wskazówki sprawiają, że Moverio jest idealnym rozwiązaniem do testowania, szkolenia, montażu i prac konserwacyjnych.4

Wyeliminuj opóźnienia i zakłócenia

Niska wydajność w obszarach działalności wpływa na pracowników, dostawców i klientów. Oferowane przez firmę Epson rozwiązania do drukowania i skanowania pozwalają wyeliminować opóźnienia, zakłócenia, ilość odpadów i niewygodę. Zapewniają za to bezproblemową logistykę, identyfikację produktów, automatyzację fakturowania oraz zarządzanie zapasami. Wszystkie te zalety przekładają się na łatwiejsze prowadzenie relacji z dostawcami i jeszcze lepszą obsługę klientów.4

Zwiększaj elastyczność operacyjną

Zwiększ szybkość reakcji przez wprowadzenie automatyzacji na każdym etapie procesu produkcji.

Zainwestuj w przyszłość

Aby przejść na niezbędny w dzisiejszym przemyśle oszczędny system produkcyjny, trzeba rozważnie inwestować.

Oczekuj lepszych wyników

Człowiek w sercu całej działalności to efektywniejsze miejsce pracy i bardziej zadowoleni klienci.

Ochrona przyszłości Ziemi

W firmie Epson rozumiemy, jak ważne jest dbanie o planetę i zachowanie jej zasobów dla przyszłych pokoleń.

Serwis i wsparcie

Dowiedz się więcej o serwisowaniu na miejscu i gwarancjach firmy Epson.

Oprogramowanie

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą rozwiązań programowych i informacjami o zgodności systemowej, w tym dostarczanymi przez partnerów Epson.

Skontaktuj się z nami

Aby uzyskać więcej informacji o rozwiązaniach biznesowych, prosimy o kontakt. Nasz przedstawiciel skontaktuje się w najbliższym możliwym terminie.

Rozpocznij ewolucję

Zautomatyzuj rutynowe operacje

Wyposaż istniejące linie montażowe w niezawodne ramiona robotów firmy Epson, które będą pracowały jako roboty obok wykwalifikowanych pracowników. Nasze roboty przemysłowe mogą pracować bez przerw, zapewniając większą obciążalność, prędkość i precyzję podczas wykonywania powtarzalnych, manualnych lub niebezpiecznych zadań.

Obniż koszty druku

Nasze drukarki z serii WorkForce Pro pozwalają zmniejszyć wydatki na materiały eksploatacyjne i skrócić czas przeznaczany na konserwację. Mają także mniejszy wpływ na środowisko — generują do 99% mniej odpadów i zużywają o 96% mniej energii niż porównywalne drukarki laserowe.1

Odkryj atramentowe prasy do druku krótkich serii etykiet

Dzięki prasom SurePress możesz drukować wysokiej jakości etykiety do różnych zastosowań i na różnego rodzaju podłożach. Prasy wykorzystują atramenty AQ i UV, są wydajne, łatwe do skonfigurowania i proste w obsłudze i pozwalają użytkownikom poszerzać zakres oferowanych usług.

Zapewnij pomoc wizualną

Skorzystaj z możliwości, jakie daje rozszerzona rzeczywistość, aby skrócić cykle rozwoju i zwiększyć dokładność. Okulary inteligentne Moverio firmy Epson umożliwiają nakładanie obrazów na środowisko pracy i bezdotykowe udzielanie instrukcji podczas planowania, projektowania, montażu i prac konserwacyjnych.

Personalizuj etykiety, znaczniki i dokumenty magazynowe

Drukarki etykiet Epson ColorWorks zaprojektowano, by oferować wysoką jakość i dostosowane do potrzeb działanie na dużą skalę. To idealne narzędzia do tworzenia wyraźnych etykiet służących do zarządzania zapasami lub przyciągających uwagę do istotnych informacji, takich jak daty przydatności do użycia czy informacje dotyczące wysyłki.

Łatwiejsza współpraca i szkolenie

Dzięki naszym interaktywnym projektorom możesz szkolić nowych pracowników bez konieczności zapisywania notatek, a także współpracować z dostawcami, rozmawiając z nimi i przesyłając im pliki w czasie rzeczywistym — bez opuszczania miejsca pracy.

Drukowanie na wielu rodzajach tkanin

Uzyskaj pewność wysokiej wydajności przy druku na odzieży — niezależnie od tego, czy będzie to odzież sportowa, wyjątkowej jakości kolekcja od projektanta, element wystroju wnętrz czy t-shirt z niestandardowym nadrukiem — seria drukarek SureColor SC-F w niezawodny sposób zapewni świetne rezultaty.

Usprawnij przepływ pracy

Twórz cyfrowe kopie dokumentów, by zwiększyć ich bezpieczeństwo. Unikaj błędów, skanując bezpośrednio na platformę Sharepoint. Stare wersje dokumentów zostaną nadpisane, dzięki czemu wszystkie zainteresowane strony będą miały pewność pracy na najnowszym zestawie planów firmy.

Produkty

Przykłady wdrożeń

Previous Next

Materiały

Znajdziesz tu szeroką gamę zasobów dotyczących branży przemysłowej. Obejmują one artykuły, studia przypadków, infografiki i broszury z informacjami o produktach i rozwiązaniach firmy Epson, a także o trendach rynkowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wiadomości i wydarzenia

Niezależnie od tego, czy interesują Cię seminaria dla początkujących, kursy programowania i konserwacji czy szkolenia dla operatorów, nasi eksperci chętnie przekażą wiedzę Tobie i Twojemu personelowi.

Filtruj wyniki

Previous Next

Brak targów lub wydarzeń do wyświetlenia.

Moldar o futuro com tecnologia sem calor

Aumente a produtividade e reduza o impacto ambiental sem concessões.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach firmy Epson dla branży przemysłowej, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
(zaznacz wszystkie pasujące pozycje)
Chcę otrzymywać informacje e-mailem o produktach Epson, aktualnych promocjach, ofertach specjalnych oraz wydarzeniach.

Porównaj
Zamknij

Porównaj produkty

z 3 wybranych

Usuń z porównania
Skontaktuj się z nami

BROSZURA

Miejsce pracy jutra

Pobierz e-przewodnik „Miejsce pracy jutra”

BROSZURA

Miejsce pracy jutra

Pobierz e-przewodnik „Miejsce pracy jutra”

 1. Zgodnie z testami przeprowadzonymi na zlecenie Epson przez firmę BLI na przestrzeni dwóch miesięcy do lutego 2017 r. w porównaniu z wybranymi drukarkami konkurencyjnymi. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.pl/inkjetsaving.
 2. Z reguły przy prędkości 45–55 str./min drukarki laserowe zużywają 1500 W, natomiast urządzenia z serii WorkForce Enterprise pobierają 180–320 W i drukują z prędkością do 100 str./min. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.eu/pageyield.
 3. Badanie przeprowadzone przez firmę Futuresource Consulting Limited dla okresu od 2001 do 2017 r.
 4. Wymagane dodatkowe oprogramowanie i sprzęt
 5. Przekrocz własne oczekiwania: Firma Epson bada przyszłe możliwości i problemy technologiczne oczami 17 światowych ekspertów przemysłowych i ponad 7000 pracowników europejskich
 6. Inteligentne maszyny i narzędzia, Internet rzeczy, Komisja Europejska
 7. Więcej informacji o oszczędnościach i sposobie skorzystania z nich przez Twoją firmę można znaleźć na stronie www.epson.eu/maketheswitch.