ROZWIĄZANIA DO TWORZENIA PROJEKTÓW TECHNICZNYCH

Twórz i wyświetlaj dokładne kolorowe i czarno-białe plany, rysunki, wzory, mapy oraz prezentacje.

POBIERZ BROSZURĘ POBIERZ BROSZURĘ OBEJRZYJ WIDEO

Bogate możliwości

W pracy projektanta technicznego wymagane jest tworzenie precyzyjnych, wielkoformatowych rysunków w pełnym kolorze i dlatego kluczowe znaczenie ma uzyskanie odpowiedniej jakości cienkich linii, tekstu i odcieni.

Prezentacja techniczna wymaga uwzględnienia najdrobniejszych detali: ostrego tekstu, linii cienkich, głębokich czerni, płynnej gradacji tonów i doskonałej jakości kolorów. Nasze rewelacyjne i proste w obsłudze drukarki oraz projektory zapewnia Ci wszystko, czego potrzebujesz, by pracować komfortowo i efektywnie.

Najważniejsze cechy

Zgodność oprogramowania

Nasze rozwiązania można zintegrować ze wszystkimi wiodącymi programami CAD i GIS, aby uzyskać optymalną wydajność, kontrolę i elastyczność.

Wszechstronność

Za pomocą jednej drukarki można drukować zarówno szkice, jak i oznakowanie w pełnym kolorze, nawet w formacie A0 (i większym).

Wyraźne szczegóły

Możliwość precyzyjnego drukowania linii i tekstu pozwala uzyskać maksymalną wyrazistość ważnych projektów.

Zrób wrażenie

Pozostaw dobre wrażenie na długo dzięki prezentacjom, które są jasne i wyraźne nawet w świetle dziennym.

Wysoka jakość koloru

Ożyw plany i prezentacje dzięki subtelnym odcieniom, urozmaiconym tonom oraz intensywnym kolorom.

Wysoka wydajność pracy

Dzięki dużej szybkości drukowania bez trudu sprostasz napiętym terminom.

Niskie koszty eksploatacji

Nasze ekonomiczne produkty pozwalają znacznie obniżyć koszty wydruku.

Drukarki dopasowane do indywidualnych potrzeb

Poznaj najnowszą generację

Przedstawiamy najnowszą generację drukarek wielkoformatowych firmy Epson

Wszystko, czego oczekujesz od firmy Epson — jakość, innowacyjność i wydajność — w gustownej i kompaktowej formie, pasującej nawet do małych przestrzeni roboczych. Niski całkowity koszt posiadania jest niezwykle cenną zaletą dla firm rezygnujących z zewnętrznego druku wielkoformatowego na rzecz własnych urządzeń. Łączność za pośrednictwem sieci Wi-Fi umożliwia drukowanie z praktycznie każdego miejsca z poziomu urządzenia mobilnego i zgodnych aplikacji.

Nowe modele SureColor SC-T3100 i SC-T3400 mają najmniejsze wymiary spośród wszystkich naszych drukarek wielkoformatowych, pozwalając na stosowanie ich w nawet najbardziej ograniczonych przestrzeniach roboczych. Zaletami dla użytkowników są także intuicyjne elementy sterujące i prosty system wymiany atramentu.

Bardzo szybki atramentowy druk wielkoformatowy, od 22 sekund na stronę formatu A1, oraz brak strat jakości dzięki użyciu atramentu UltraChrome XD2 sprawiają, że wyniki są zadziwiające.

SureColor SC-T3100, SC-T3100N, SC-T5100, SC-T5100N

Biurkowe ekonomiczne drukarki wielkoformatowe o najmniejszych w naszej ofercie wymiarach zapewniają maksymalnie wykorzystanie ograniczonych przestrzeni. Twórz codziennie szczegółowe wydruki wielkoformatowe o profesjonalnej jakości. Dostępne pojemności wkładów atramentowych pozwalają zachować kontrolę nad kosztami ogólnymi i produktywnością: wkłady z czarnym atramentem 50 ml lub 80 ml, z kolorowym — 26 ml lub 50 ml.

WIĘCEJ INFORMACJI OBEJRZYJ WIDEO

SureColor SC-T3400, SC-T3400N, SC-T5400

Biurkowe stojące na podłodze ekonomiczne drukarki wielkoformatowe wymagające minimalnej przestrzeni i konfiguracji. Wyposażone są w intuicyjny i przystępny interfejs użytkownika. Twórz zadziwiające wydruki za każdym razem, nie tracąc koloru ani szczegółowości. Zwiększ uzyskiwaną produktywność dzięki różnym pojemnościom wkładów atramentowych: czarne i kolorowe wkłady 110 ml oraz 350 ml.

WIĘCEJ INFORMACJI
Poznaj drukarki dla każdego miejsca pracy

Drukarka wielkoformatowa dla każdego miejsca pracy

Realizuj wszelkie kreatywne pomysły dzięki drukarce serii SureColor SC-T. Umożliwia ona tworzenie plakatów, banerów, grafik ściennych, planów oraz materiałów eksponowanych w pomieszczeniach lub (przez krótki czas) na zewnątrz. Dostępna w wielu konfiguracjach, wśród których na pewno jest model, jakiego potrzebujesz. Masz do wyboru drukarki 24-calowe, 36-calowe oraz 44-calowe z opcjonalnymi pojedynczymi lub podwójnymi rolkami, wielofunkcyjne (drukowanie, skanowanie i kopiowanie) i obsługujące technologię Adobe PostScript 3. Wszystkie oferują zaawansowaną technologię, dzięki czemu mogą z łatwością wykonywać złożone zadania.

  • Głowica drukująca PrecisionCore TFP.
  • Konfiguracja standardowa lub z dwoma rolkami.
  • Funkcje drukowania, kopiowania i skanowania.
  • Atrament UltraChrome XD zapewniający trwałe odbitki (odporny na rozmazywanie i wodę).
  • Szeroka gama pojemności wkładów atramentowych — 110 ml, 350 ml i 700 ml.
  • Opcjonalna obsługa technologii Adobe PostScript 3.
  • Wszystkie modele są ponadto wyposażone w pamięć RAM o pojemności 1 GB, zapewniającą bardzo szybkie przetwarzanie obrazu.

SureColor SC-T3200

24-calowa 4-kolorowa drukarka wielkoformatowa zapewniająca szybkie i dokładne drukowanie. Możliwość intuicyjnego połączenia z szeroką gamą programów graficznych, CAD i GIS czyni z niej model idealny do środowisk produkcyjnych wymagających dużej wydajności. Dostępna wyłącznie w standardowej konfiguracji (z jedną rolką).

WIĘCEJ INFORMACJI

SureColor SC-T5200, SC-T5200D

36-calowa 4-kolorowa drukarka wielkoformatowa. Najwyższa rozdzielczość i jakość obrazu. Dzięki niewiarygodnej prostocie obsługi nadaje się zarówno dla specjalistów w dziedzinie projektowania, jak i dla nowicjuszy. Możliwość bezpośredniej synchronizacji z szeroką gamą wiodących programów CAD i do projektowania sprawia, że jest idealna do wszechstronnego, multidyscyplinarnego biura projektowego. Dostępna w konfiguracji standardowej lub z dwoma rolkami.

WIĘCEJ INFORMACJI

SureColor SC-T5200 MFP, SC-T5200D MFP

36-calowa 4-kolorowa drukarka wielkoformatowa ze zintegrowanym ekranem do skanowania, kopiowania i udostępniania. Twórz ostre i dokładne wydruki, ponosząc niskie koszty. Dostępna w konfiguracji standardowej lub z dwoma rolkami.

WIĘCEJ INFORMACJI

SureColor SC-T7200, SC-T7200D

44-calowa 4-kolorowa drukarka wielkoformatowa o dużej szybkości, stanowiąca połączenie wydajności, jakości i opłacalności. Ze względu na maksymalną produktywność i elastyczność nadaje się doskonale do stosowania w branżach projektowania CAD, reprografii, edukacji i drukowania plakatów dla punktów sprzedaży. Oferuje zarówno wysoką precyzję, jak i dużą szybkość. Jest dostępna w konfiguracji standardowej lub z dwoma rolkami.

WIĘCEJ INFORMACJI

SureColor SC-T7200 MFP, SC-T7200D MFP

44-calowa 4-kolorowa drukarka wielkoformatowa o dużej szybkości ze zintegrowanym ekranem do skanowania, kopiowania i udostępniania. Kopiuj dokument formatu A1 w zaledwie 39 sekund i wykonuj wydruki formatu A1 w ciągu 28 sekund. Skanowanie dokumentów i zdjęć jest wykonywane z rozdzielczością optyczną 600 dpi, co pozwala na uzyskanie wyraźnych kolorowych i czarno-białych kopii. Dostępna w konfiguracji standardowej lub z dwoma rolkami.

WIĘCEJ INFORMACJI

Innowacja pociąga za sobą transformację

SureColor SC-T5400M to przystępna cenowo, podstawowa, 36-calowa, wielkoformatowa drukarka techniczna z wbudowanym skanerem.

Więcej informacji

Niewielkie rozmiary, ogromne korzyści

SureColor SC-T3100x jest podstawową drukarką biurkową, zapewniają ekonomiczne i niezawodne działanie dla producentów plakatów, małych firm POS i pracowników sektora edukacji.

Więcej informacji

Drukarka wielkoformatowa dla Twojej firmy

Szybkość, wygoda, uniwersalność, lepsza produktywność i kontrola kosztów — maksymalizuj zyski dzięki możliwości drukowania wielkoformatowego na miejscu.

Drukarki wielkoformatowe firmy Epson cechują się niskim całkowitym kosztem posiadania i wysoką prędkością drukowania na szerokiej gamie nośników. Drukuj duże dokumenty bez negatywnego wpływu na jakość. Nasze modele pracujące w sieci umożliwiają drukowanie bezpośrednio z urządzeń mobilnych.

Architekci

Prezentuj swoje projekty CAD z niezrównaną szczegółowością

Zaprezentuj swoim klientom oraz współpracownikom bogactwo Twoich projektów, renderingów i wykresów dzięki wspaniałym pełnokolorowym wydrukom o doskonałej szczegółowości i z ostrymi zdjęciami. Wielkoformatowe drukarki serii SureColor SC-T doskonale radzą sobie z drukowaniem i kreśleniem CAD, planów oraz ofert biznesowych i dokumentów niezbędnych dla klienta oraz w celu spełnienia wymagań prawnych dotyczących projektów.

Agencje reklamowe

Wyróżnij się z tłumu

Wywieraj wpływ i przyciągaj uwagę klientów, tworząc szybko i bezproblemowo żywe, interesujące wydruki do użycia w kampanii. Drukuj wszystkie materiały — od dużych plakatów o fotograficznej jakości do banerów. Drukarka wielkoformatowa może zwiększyć Twoją skuteczność marketingową, umożliwiając łatwe zarządzanie procesem kreatywnym.

Inżynieria

Drukuj szybko, z niewiarygodną szczegółowością

Dzięki niskiemu całkowitemu kosztowi posiadania i dużej prędkości drukarki wielkoformatowe serii SureColor SC-T są idealne dla inżynierów. Możesz drukować szczegółowe i dokładne wielkoskalowe rysunki, renderingi, schematy, plany i wiele więcej, kiedy tylko ich potrzebujesz. Trwałe głowice drukujące i rzadsza wymiana wkładów oznacza kontrolę nad jakością wydruków oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Małe firmy

Pobudź swoją kreatywność

Od plakatów po banery, od prezentacji po grafiki — drukowanie wielkoformatowe we własnym zakresie pozytywnie wpływa na wizerunek firmy oraz pomaga się wyróżnić na niezwykle konkurencyjnym rynku.

Edukacja

Atrakcyjne lekcje

Szkoły i uczelnie wyższe często potrzebują najnowszych technologii w celu zachęcenia i zainspirowania kolejnej generacji. Twórz zadziwiające drukowane materiały pomocnicze do sal lekcyjnych i drukuj na miejscu materiały promocyjne dotyczące wydarzeń odbywających się w szkole.

Reprografia

Zachwyć klientów zadziwiającą jakością

Drukarki serii SureColor SC-T można bezproblemowo zintegrować z istniejącym przepływem pracy dzięki naszej łatwej w obsłudze aplikacji do drukowania lub zastosowaniu opcjonalnego modułu Adobe PostScript 3 (w przypadku bardziej zaawansowanych modeli), obsługującego formaty PDF, JPEG i TIFF. Możesz również drukować z plików CAD i szerokiej gamy aplikacji DTP oraz pakietów oprogramowania do projektowania.

Agencje nieruchomości

Wyróżnij się na rynku

Dzięki drukarkom wielkoformatowym możesz drukować szyldy, banery na płoty i rusztowania, rozkłady pomieszczeń, wyklejki wystawowe i mapy ścienne. Możesz tworzyć we własnym zakresie wszystkie materiały potrzebne do promocji swojej firmy i uzyskiwania najlepszych wyników dla klientów.

Budownictwo

Kontroluj koszty i zwiększ elastyczność

Zrób wrażenie na klientach i partnerach dzięki wielkoformatowym dokumentom i planom odznaczającym się doskonałą ostrością obrazu, jakością i szczegółowością. Ponosząc niskie koszty, szybko i dokładnie twórz we własnym zakresie znaki informacyjne wewnątrz budynków, reklamy wielkopowierzchniowe na budynkach, banery umieszczane na rusztowaniach i duże siatki reklamowe. Dzięki drukarce wielkoformatowej przenoszenie rysunków CAD lub innych renderingów planów na papier jest łatwe.

Przykłady wdrożeń

Oferta produktów

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach firmy Epson, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Chcę otrzymywać informacje e-mailem o produktach Epson, aktualnych promocjach, ofertach specjalnych oraz wydarzeniach.
Porównaj
Zamknij

Porównaj produkty

z 3 wybranych

Usuń z porównania