ROZWIĄZANIA DLA TRANSPORTU

Transport pasażerów i obsługa logistyczna spedycji wymagają niezawodnych i solidnych rozwiązań. Technologia firmy Epson zapewnia łatwe i szybkie wytwarzanie dokumentów.

Sektor transportu, aby usprawnić wykonywanie zadań, potrzebuje odpowiedniej dokumentacji. Nasze rozwiązania są trwałe i niezawodne. Umożliwiają szybkie wytwarzanie dokumentów na żądanie, nawet w środowiskach o ograniczonej powierzchni, a w przypadku obsługi dużej liczby pasażerów pozwalają skrócić kolejki.

Usprawnienie odprawy

Drukarki kart pokładowych umożliwiają znaczne skrócenie kolejki na stanowisku odprawy. Urządzenia firmy Epson są wytrzymałe, a w przypadku obsługi dużej liczby pasażerów pozwalają ograniczyć przestoje. Nasze drukarki zapewniają szybkie, łatwe i niedrogie drukowanie. Gwarantują przy tym perfekcyjną jakość biletów za każdym razem.

 • Oznakowania bagażu

  Zgubienie bagażu jest niedopuszczalne, dlatego opracowaliśmy zaawansowaną, wytrzymałą drukarkę etykiet bagażowych.

 • Sprzedaż w drodze

  Nasze niezawodne przenośne drukarki umożliwiają drukowanie potwierdzeń odbioru i faktur poza biurem.

 • Żadnych zastojów

  Wydajny punkt sprzedaży biletów bez zastojów i kolejek to większe zadowolenie klientów.

 • Śledzenie w drodze

  Za pomocą przenośnych drukarek etykiet firmy Epson możesz drukować bilety lub etykiety identyfikacyjne na paczki w magazynie.

 • Od odprawy do bramki

  Karty pokładowe muszą być drukowane szybko i wyraźnie. Firma Epson zapewnia rozwiązania, które eliminują przestoje i opóźnienia.

 • Ogranicz koszty drukowania

  Drukowanie odgrywa kluczową rolę, dlatego oferujemy rozwiązania, które pozwolą obniżyć Twoje koszty za stronę wydruku aż o 50%1.

 • Dbaj o środowisko

  Aby ograniczyć wpływ drukowania na środowisko, opracowaliśmy urządzenia pozwalające zmniejszyć zużycie energii nawet o 80%2.

 • 1) W porównaniu z 10 czołowymi kolorowymi drukarkami laserowymi i urządzeniami wielofunkcyjnymi A4 sprzedawanymi we Francji, w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i we Włoszech w I kwartale 2013 roku; koszt wydruku jednej strony obliczony na podstawie oficjalnych cenników producentów (jeśli były dostępne) i opublikowanych danych o wydajności z Francji, Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Włoch na czerwiec 2013 roku.


 • 2) W porównaniu z 10 wiodącymi kolorowymi drukarkami laserowymi i urządzeniami wielofunkcyjnymi A4 sprzedawanymi we Francji, w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i we Włoszech w I kwartale 2013 roku według danych IDC; zużycie prądu na podstawie danych opublikowanych przez producentów dla trybu drukowanie/średnia na czerwiec 2013 roku.

Technologia niewymagająca ciepła kształtuje przyszłość druku

Zwiększ wydajność i zmniejsz wpływ na środowisko bez kompromisów.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązania dla transportu, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
(zaznacz wszystkie pasujące pozycje)
Chcę otrzymywać informacje e-mailem o produktach Epson, aktualnych promocjach, ofertach specjalnych oraz wydarzeniach.

INTERESUJE CIĘ TEN PRODUKT? POPROŚ O WIĘCEJ INFORMACJI

Skontaktuj się z nami