KOLOR ZMIENIA
WSZYSTKO.

Uzyskaj jaśniejszy i żywszy obraz
dzięki wysokiemu natężeniu światła
barwnego (CLO) od firmy Epson.

Zdaniem 99% respondentów projektory Epson zapewniają najbardziej żywe kolory1

Nikt nie sprzedaje więcej projektorów niż Epson. Dlaczego? Ponieważ nasze projektory pozwalają wyświetlać jasne, żywe i wyraźne obrazy, nawet w mocno oświetlonych pomieszczeniach.

Projektory Epson zapewniają tak samo wysokie natężenie światła białego i barwnego, dzięki czemu kolory są jasne i żywe — co najmniej trzykrotnie jaśniejsze w porównaniu do jednochipowych projektorów DLP konkurencyjnych firm1.

Ciesz się jasnymi, żywymi kolorami, nie wydając fortuny na projektor. Projektory Epson gwarantują tak samo wysokie natężenie światła białego, jak i barwnego, dzięki czemu wyświetlane obrazy zawsze wyglądają wspaniale. Nie ma więc konieczności kupowania drogiego sprzętu zapewniającego wysoką jasność. Projektory te mogą pracować do 15 lat dzięki długiemu czasowi eksploatacji lampy i filtra, wynoszącemu w trybie ekonomicznym do 10 000 godzin2, bez konieczności wcześniejszej ich wymiany.

Dlaczego natężenie światła barwnego jest ważne?

Przy niższej jasności kolory mogą wydawać się wyblakłe i mało wyraziste. Mówiąc prościej, przytłumione kolory sprawiają, że cały obraz jest pozbawiony wyrazu. Ponadto szczegóły są słabiej widoczne, a widzom trudniej skupić uwagę na wyświetlanych materiałach. W zaciemnionym salonie może nie sprawia to kłopotów, ale podczas zajęć w klasie lub w trakcie ważnej prezentacji w biurze stanowi to poważny problem — szczególnie jeśli pomieszczenia nie da się skutecznie zaciemnić. Na szczęście projektory Epson 3LCD pozwalają wyświetlać jasne obrazy nawet bez opuszczania żaluzji.

Test

Podczas testu porównawczego 99% uczestników uznało, że projektory Epson wyświetlają obrazy o znacznie bardziej żywych kolorach niż produkty konkurencyjnych firm1. 8 na 10 osób stwierdziło, że projektory Epson zapewniają najwyższą jakość obrazu i dlatego wybrałoby je, aby obejrzeć swoje ulubione filmy3.

Cytując uczestników testu: „Mój ulubiony film to «Skazani na Shawshank». Bardzo chciałbym obejrzeć go na tym projektorze. Odpowiednia jasność jest dla mnie bardzo ważna, a ten obraz wygląda lepiej niż na telewizorze”; „Ten projektor wypadł najlepiej, daje fantastyczną jakość”.

Odpowiednia jasność jest dla mnie bardzo ważna, a ten obraz wygląda lepiej niż na telewizorze…
A
Epson
B
BenQ
C
Viewsonic
D
Acer
E
Optoma
83 % RESPONDENTÓW WYBRAŁO PROJEKTOR Epson3

Dlaczego należy zwracać uwagę na natężenie światła barwnego?

Ciesz się jaśniejszymi obrazami o żywych kolorach
Ciesz się jaśniejszymi obrazami o żywych kolorach

Nie musisz wierzyć nam na słowo. Podczas ślepego testu 8 na 10 osób uznało, że projektor Epson zapewnił najjaśniejszy obraz i najbardziej żywe kolory.

Z łatwością dostrzegaj wszystkie detale
Z łatwością dostrzegaj wszystkie detale

Przy przytłumionym obrazie trudno odczytać tekst i dostrzec, co jest na ekranie. Dzięki większej jasności obraz jest wyraźniejszy i łatwiej zobaczyć wszelkie szczegóły.

Kontroluj koszty i oszczędzaj
Kontroluj koszty i oszczędzaj

Jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego pozwala otrzymać jaśniejszy obraz o bardziej żywych kolorach, więc nie ma konieczności kupowania projektora o większej jasności w lumenach.

Nie przejmuj się zakłóceniami
Nie przejmuj się zakłóceniami

Technologia 3LCD firmy Epson gwarantuje wyraźny obraz i eliminuje „efekt tęczy”, który występuje w przypadku niektórych jednochipowych projektorów DLP.

Kino domowe

Kino domowe

Przygotuj prawdziwie kinową atmosferę dla rodziny i przyjaciół. Spędzajcie wolny czas, ciesząc się filmami, grami, zawodami sportowymi i niepowtarzalnymi widowiskami dzięki jasnemu obrazowi o żywych kolorach, nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach.

OBEJRZYJ FILM
Firma

Firma

Pokaż niesamowite prezentacje, które pozostawią trwałe wrażenie na widzach. Dzięki wysokiemu natężeniu światła białego i barwnego projektory Epson gwarantują, że efekty Twojej ciężkiej pracy będą wyglądały wspaniale.

OBEJRZYJ FILM
W szkole

W szkole

Dzięki jasnym obrazom zajęcia staną się ciekawsze i pogodniejsze. Zachęcaj swoich uczniów, by osiągali najlepsze wyniki, przygotowując na zajęcia interesujące i atrakcyjne materiały.

Więcej informacji
True Colour

Sama jasność nie gwarantuje wiernego odwzorowania kolorów. Dlatego opracowana przez Epson technologia 3LCD łączy odpowiednią jasność i precyzyjnie odzwierciedlone kolory, aby wyświetlane obrazy wyglądały jak żywe. Jest to możliwe dzięki temu, że światło kolorowe wyświetlane przez nasze projektory ma takie samo natężenie, co światło białe.

Gdy inni producenci uważają, że mogą poprawić jakość obrazu zwiększając natężenie światła białego emitowanego przez ich projektory, Epson zapewnia równie wysokie natężenie światła białego i barwnego. Wysoka jasność sama w sobie nie gwarantuje równie jasnego obrazu, który wygląda jak żywy, a stosunkowo niskie natężenie światła barwnego sprawia, że kolory są przytłumione. Jeśli jednak jasność światła barwnego i światła białego są takie same, otrzymujemy jasne, wiernie odwzorowane kolory, które ożywiają wyświetlane materiały.

Znajdź swój produkt

Porównaj
Close

Porównywanie produktów

1 z 4 wybranych

    Porównaj wybrane