Zapewnij niesamowite wrażenia w jakości 4K UHD dzięki zaawansowanemu przesuwaniu pikseli i technologii optymalizacji rozdzielczości¹.

4K PRO-UHD¹

Co to jest 4K PRO-UHD¹?

Epson 4K PRO-UHD¹ to nie tylko określenie poziomu rozdzielczości. Obejmuje ono wszystkie czynniki, które wpływają na wydajność obrazu, w tym jasność koloru i bieli, kontrast, HDR10, przetwarzanie kolorów oraz możliwość odbierania, przetwarzania i wyświetlania treści 4K. W efekcie obrazy są bardziej realistyczne i mają wyższą rozdzielczość od Full HD.

Technologia optymalizacji 4K

Akceptuj treści 4K UHD i skaluj treści poniżej 4K, aby zapewniać doskonałe realistyczne obrazy przekraczające rozdzielczość Full HD, przesuwając każdy piksel po przekątnej o 0,5 piksela w celu podwojenia rozdzielczości.

To podwaja rozdzielczość Full HD z 1920 x 1080 do 4K 3840 x 2160

Technologia 3LCD²

Szeroki zakres dynamiki HDR10

Szeroki zakres dynamiki zapewnia efekt wyjątkowej głębi obrazu i umożliwia dostrzeganie najdrobniejszych szczegółów, co wcześniej nie było możliwe. Zwiększa się również nasycenie kolorów, więc obraz wydaje się dużo bardziej naturalny, a jednocześnie intensywny.

100% jasności kolorów

Przy niższej jasności kolorów mogą one wydawać się wyblakłe i mało wyraziste. Krótko mówiąc, przytłumione kolory sprawiają, że cały obraz jest pozbawiony wyrazu.

Ponadto szczegóły są słabiej widoczne, a widzom trudniej skupić uwagę na wyświetlanych materiałach. To może nie być problemem w zaciemnionej sali kinowej, ale w salonie może to przysparzać sporo kłopotów.

Projektory Epson wyświetlają jasne obrazy nawet w naturalnym świetle dziennym dzięki jednakowemu natężeniu światła białego i barwnego³.

 

L*a*b* Bardzo szeroka przestrzeń kolorów

Przestrzeń barwna to paleta kolorów, którą dana technologia lub proces może odtworzyć.

L*a*b* Bardzo szeroka przestrzeń kolorów sprawia, że wyświetlane obrazy mają szerszy zakres żywych kolorów, dzięki czemu są one bogatsze i bardziej realistyczne.

Kontrast głębokiej czerni

Wysoki współczynnik kontrastu do 2 500 000:1 zapewnia optymalną jakość obrazu, wyraźne odwzorowanie szczegółów cieni i głęboką czerń.

 

Zapoznaj się z ofertą

¹ Technologia optymalizacji 4K przeciąga każdy piksel po przekątnej, aby podwoić rozdzielczość Full HD. W trybie 3D obraz ma rozdzielczość Full HD.

² Więcej informacji można znaleźć na stronie www.3lcd.com.

³ Jasność kolorów (natężenie światła barwnego) w najjaśniejszym trybie została zmierzona zgodnie z IDMS 15.4 przez zewnętrzny ośrodek badawczy. Jasność kolorów różni się w zależności od warunków użytkowania. Najpopularniejsze projektory 3LCD firmy Epson w porównaniu z najpopularniejszymi jednoukładowymi projektorami DLP na podstawie danych sprzedaży NPD dla okresu od maja 2017 r. do kwietnia 2018 r. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.pl/CLO.